• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Caute kocky, tak som tu 2 dni nebola a vy ste zas kecali jak najate - to fakt nemate nic ine na robote???
Ja nestiham domacnost a 3 deti a vy len datlujete :pensive:
docitat nestiham, tak neviem, kedy zase pridem
23. říj 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, Lobi, tím chceš jako říc co? :confused:
23. říj 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se na to vyprdneme, ne? Už dýl si říkám, že tady stejně nikdo nestíhá, už mě to tu ani moc neba. Asi koně omezím, holky sorry :pensive:
23. říj 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, Puzzi, ty s tvýma sloupkama, jo? Si snad děláte kozy, ne? :rolling_eyes: :angry:
23. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tady taky nestiham chodit, nemam prehled o cem si pisete. Nikdo tady na me nereaguje, proste vam reknu uprimne me to tady uz pekne se.e :frowning2: nezlobte se, ale chci se venovat matymu a ne sedet jen u kona
23. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi mas pravdu, doprdele aj mna to sere zenske, to mate doma opatrovatelky ze tu mozete vykecavat? ja fakt nestiham a ked konecne pridem tak mi vycitate ze sa ani neozvem... :confounded: ked budem mat cas, pridem, oki? Slavko je pre mna viac ako VY!!! :zipper_mouth:
23. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, tady sloupkuju a k čemu to je? Mám pak večer depky, že jsem toho zas popsala a už mě ty reakce ani neba a celý mě to tu neba. :confounded:
23. říj 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako, holky, po takové době, co si tu píšem, se na to chcete vysrat, jo? :confused: No to mi hlava nebere..... Já sice taky chodím míň, ale pokecat je přece potřeba... semtam...
23. říj 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby vzdame to? fakt nestiham docitavat 100% a potom ani niesom v obraze.
Puzzi tak ked Ta tie Tvoje "SLOUPKY" nebavi pisat, ako ma bavit nas ich citat??? :angry: sa zamysli...
23. říj 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo uz to neni co byvalo v tehu, kazdy ma svuj zivot, jak pise Novi, jedna druhe vycitame naucast a proste se to neda. tak se na to vykasleme a bude :angry: asi to tak bude nejlepsi, ja teda rozhodne nepotrebuju slyset, co delam cely den ze ani nedojdu, atd.... :fearful:
23. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vole, tak to je drsný... :unamused:
Co vas ako neba????
Vy kecalky :rolling_eyes: a na zraze ste boli spokojne a teraz vymyslate :angry: ...sa na to tiez mozem vyprdnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Weli?! :sweat_smile:
Tak to je fakt masox... :angry:
23. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už tady zas vysedávám celej večer, ježiš, ta moje závislost mě tak se-e, fakt si dávám závazek, že od zítra sem min. týden nejdu. Mám vás ráda, jasně, něco jsme zažily, ale sorry, to se fakt nedá denně, budu chodit třeba jednou tejdně nebo tak něco.
23. říj 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, to snad nemyslíš vážně!!! to to tu pak můžeme úplně zavřít!!!! :angry:
23. říj 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, myslim, tak to tu zavřem a můžeme se vídat třeba na srazech dvakrát za rok?!?
23. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, ved to uz viacere z nas takto praktikuju, s mimcami, ktore lezu a chodia sa to fakt uz neda. Ved raz za cas zbehneme, nakukneme, ty ako zavislacka najvacsia tu so Samickou urcite budes kecat a my sa pochvalime, co uz vieme + pridame nove fotecky a vy nas pekne ohovorte, ze co pravidelne nechodime :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole, jste blběny nebo co? :angry:
Jedna IP a co to vyvolá za bouřku.... :angry: To snad ta dotyčná nemyslela až tak zle, ne? :confounded:
23. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zle to právě nemyslela, má pravdu :pensive:
23. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jestli si to fakt myslíte, holky....
23. říj 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se tu chcete hádat, tak to vás kašlu, stačí mi to doma :angry: ......
23. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsi taky nějaká chytlavá, ne?! :angry:
23. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty voe, sem přijdu po celém dni si pokecat a taky je to zhádaný :frowning2: to jako myslíte vážně? Já se teda taky už moc nezúčastňuju, ale vždycky vás dočtu, pobavím se a teď to tu jako zavřeme? Jestli budete do sebe takhle rejpat, tak to si teda taky můžu odpustit a věnovat se Ríšulovi :pensive:
23. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda atmoska :angry: , este tu chyba Marta, aby sa opytala, ze ci su dnes erupcie na slnku ( alebo skor mesiaci).....z vas musia mat muzi radost, asi vsetky kramujete :confounded:
23. říj 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, Marta jak dojde a přečte si posledních pár IP zpráv, tak bude asi taky dobe napružená.... :angry:
Jako fakt jsem nemyslela, že jsme tu takový kravska :angry:
23. říj 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, tak krámy mě dorazily :confounded: Já jako snž a fakt mám krámy a sere mě to :angry: Na tohle téme vtipkovat je trapný! :confounded:
23. říj 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já konečně dorazím .... a co se to tady jako děje , hele neblbněte!
23. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka, chudák Puzzi, to sis mohla odpustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, jako Lobka to nemyslela jako narážku na tvoje snažení....
23. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
to som pos.ala, tak ja radsej padam :pensive:
23. říj 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek