• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Holky, co se děje, někdo někoho naštval? Jsem zas mimo mísu?
23. říj 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak koukam, ze svou zavislost asi budu muset resit nejakou terapii, pac si tady z nepokecam... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes:
23. říj 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti, tobě nedošla ta inkriminovaná IP? Se to tu kvůli jedné pčovině pěkně posralo.... :angry:
23. říj 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vogo, holky, co to tady vymejslite jako? To chcete skoro po dvou letech takhle kvuli kravine zabalit? nechodte nikaaaaaam!!!!! Co ja budu celej den delat? :cry:
Bude mi tu po vas smutno :cry: :cry: :cry:

Kazdopadne doufam, ze se teda aspon dobre vyspite a zitra tady budete vsechny jako na koni!

Py py :frowning2:
23. říj 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky doufam, co to ma znamenat...erupce asi!
doufam, ze rano tady budou klasicka hlaseni :wink: :dizzy_face:
pypy
23. říj 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, tak co holky, jak jste se vyspaly?
u nas docela dobry
24. říj 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamky :slight_smile:
My dneska zlepšení v noci, Janku jsem kojila jen 1x :dizzy_face: Dneska máme perný den, nejdříve jedem na nákup, pak pojedeme do Bartošek, všichni, tam budeme spát, mamka bude hlídat děcka a my jdeme večer se známýma na véču, už se těším :slight_smile:

SAMI, PETŘI, doufám, že si tu teď nebudem dopisovat samy :confused:
24. říj 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to niekto vyklopte :grinning:
24. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se toho ujmu, někdo mě ještě může v případě potřeby doplnit:

PROHLÁŠENÍ PRO ŠMÍRÁKY:

moc se nám na koni líbilo, většina z nás sem chodí už dlouho a na tuto diskuzi už rok a půl, párkrát jsme se viděly i naživo a troufnu si tvrdit, že se dobře známe, prožíváme tu spolu naše starosti, radosti, všechny novinky, neshody s partnery a žádnou z nás by nenapadlo, že nám sem chodí číst i lidi, které sem nikdo nezval a kteří nás hlavně čtou za účelem něco vyslídit a za účelem ublížit...taky myslím můžu s čistým svědomím říct, že žádnou z nás by taková podlost ani nenapadla...proto jsme se rozhodly změnit místo našich inetrnetových drbáren za nějaké bezpečnější, kam nikdo nezvaný už nebude mít přístup....ale můžete to zkusit, třeba když nám pošlete IP, co vás nutilo nás sledovat a marnit tak váš čas...třeba vám povolíme přístup
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
není to jen má zkušenost, bohužel se to tady dělo více lidem, takže se loučíme s koníkem, nic proti němu nemáme, ale proti lidem, kteří zneužívají dostupnost takovýchto diskuzí....

je to jako kdyby se nějaké štěnice, nějací paraziti nezvaně vetřeli do našich domovů...naštěstí s tím můžeme něco udělat, takže doufám, že ted se pár lidí doma u počítače zastydí a půjde dělat něco užitěčnějšího :sunglasses:

no tu je odkaz:
http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=18097
24. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy super si to vystihla a este by som dodala ze ta hadka bola vopred dohodnuta :wink: :grinning:
24. říj 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja vam este dnes napisem aj sem, uz vcerajsia noc bola OK a dnesna tak isto, takze u nas sa asi zas blyska na lepsie casy. A zabudla som sa vam pochvalit, ze som bola konecne poctena oslovenim mama, asi to este nebolo konkretne myslene na mna, ale potesilo to, a pekne si brboce stale dokolecka mama, mnam, mnam, tata, baba..... no mame z neho radost.

Dnes tu budem mat zas asi trochu absenciu, ideme na navstevu k svokre, takze mozno vecer nakuknem a mozno uz len na novu diskusiu, pokial ma Laola pusti na palubu ku vam.

ta akoze hadka bola dobra, som sa pobavila, ale chvilu som myslela ze je to naozaj.
24. říj 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Andy super si to napisala, ty smiraci sa mozu od hamby prepadnut pod zem.
24. říj 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babulky, je mi luto ze sa tato tema rozpada, sice v poslednej dobe som moc neprispievala ale ked som mala cas, tak som aspon nazrela ake sikovne deticky mate. Dovod preco som sem nepisala bol ten, ze to cita vela nespravnych ludi a potom sa dozvedam od cudzich ludi, co sem pisem a to fakt nemusim. Ani fotky tu nemam nove, radsej pouzivam FB a s inymi kockami z konika si piseme vacsinou tam.
Drzte sa kocky a nedajte si znicit priatelstvo, ktore sa medzi vami vytvorilo!!!!
24. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to napsala krásně, absolutní souhlas :wink:
24. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika, právě proto jsme se zdejchly jinam.

VANILKO, vydrž, a mama je super :dizzy_face: :wink:
24. říj 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy souhlasim s tebou. :wink: šmírákum konec :zipper_mouth:
Kika, diky za podporu, tady se to uz fakt nehodilo :unamused:
24. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak se hlasim jako jeden ze "smiraku"...

Jen bych chtela napsat, ze to, ze jsem obcas (no vlastne dost casto) cetla Vasi diskusi nemelo nic spolecneho s tim, ze bych chtela zneuzivat nejake informace a tim Vam nejak ublizovat a nedej boze neco zneuzivat...

Duvod je ten, ze mam miminko stejne stare jako Vy a bylo obcas dost poucne a napomocne precist si nejake Vase napady, rady a poznatky. Nemam v okoli nikoho, s kym bych si mohla "zkusene" popovidat o 10-mesicnim miminku, kdyz neberu v potaz babicky, sourozence a tak, ale Ti maji nekdy trochu zkreslene predstavy... :unamused:

Takze moje "zneuziti" je takove:

- poprve jsem Verunce dala na hrani micek, kdyz jsem videla, jak se to male Marketce libilo
- koupila jsem golfky Chicco Multiway, protoze zde zaznelo doporuceni a za tu cenu se mi zdaly bajecne
- koupila jsem Verunce k Vanocum hraci stolecek Chicco, protoze je to podle me super hracka
- koupila jsem v Kik paradni cepicku a rukavice na podzim za par korun (pote co jsem obehla CA, HM a par dalsich obchodu a vsechno mi prislo hrozne "zimni"). Nekdo to tady psal, ze to tam poridil..
- ptala jsem se na cviceni Svetylka holek z Prahy, protoze jsem hledala nejake cviceni pro Verunku a je vsude dost obsazeno

....... no to je asi tak vsechno....

take musim rict, ze jsem se dost casto nahlas nasmala u nekterych Vasich scenek a pribehu, takze i vecery, kdy jsem byla sama doma, nebyly tak nudne a smutne...

Chapu, ze se Vam asi nelibi, ze si uplne "cizi" clovek cte Vase nekdy i dost osobni veci, ale nikdy jsem nemela zadne zle umysly ani myslenky... naopak jsem to vse vnimala hrozne pozitivne, vzdyt jsem taky "mamina" na materske...

Ufff, to by asi stacilo, nejak to neumim spravne vyjadrit...

Mejte se vsechny moc hezky a at miminka krasne rostou a uzivate si materstvi s takovou laskou jako doposud
24. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vondrs, Kiko a další, jasně, my to bereme, že nás čte/četlo i hodně holek, co se jim prostě nechce psát, ale rády si počtou, nic proti, to fakt vůbec ne. Ale skoro každá z nás ví o někom z okolí nebo se bojí, že by nás tu mohl číst někdo známej, nebo občas někomu přijde IP od cizího že to a to, apod., shodly jsme se s holkama, že tu občas nějaký intimity větší nepíšeme, že se bojíme, no a jelikož se známe ze srazů a odtud fakt hodně, taks i chceme popovídat soukromě v zamčené diskuzi a víc se odvázat. Nic proti vám tajně čtoucím obecně, na tom není samozřejmě nic špatného, ale snad chápete...
24. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vondrs, škoda že ses nepřidala aspoň trochu zavčas, jsem ráda, že ti naše dojmy a zkušenosti k něčemu byly, možná jsme se mohly víc poznat ....
24. říj 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. tak co dodat, skoda ze vase diskuze konci, byla to s vama sranda, ale co se ted trosku zabyvat svymi realnymi zivoty, hlavne se venovat svym drahym polovickam a mimiskum, ty si to zaslouzi nejvice :grinning:
24. říj 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
noekam: registrovaná dnes...1 příspěvek...tak trochu mám tip, kdo jsi...ale to si proberem s holkama v naší diskuzi :grinning: ...nové

reálné životy žijem...a ničemu jinému než našim mimískům a drahým polovičkám jsme se tu nevěnovaly :wink:
24. říj 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky čekat za branama je trochu ubíjející, ale což to mám za to své Áčko :wink:
tak dobrou!
24. říj 2009 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noekam...trošku tě něchápu...
Naše "parta MK - decembrovky" patří do našich reálných životů právě proto, že jsme kámošky, nejprve sice pouze přes net, ale známe se už i osobně, takže i právě proto, že se můžem vzájemně podržet při problémech, nebo vykecat se ze starostí nebo zasmát nad srandičkama, tak jsme mohli být pak příjemnější na naše partnery a děti, to je celý "princip" našeho sházení se tady ....to ty jsi nás jen sledovala, šmírovala bez jediného příspěvku a teď "kádruješ"...??? no nic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. říj 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
noekam, jestli jsi, kdo si myslím,pak je mi z tebe špatně ještě víc než doposud:zipper_mouth: :pensive: je to od tebe opravdová ubohost, no zřejmě máš trochu vztek, že nemůžeš šmírovat, ale co už. :grinning:
tak možná si tvojí radu vztáhni sama na sebe a jdi se věnovat mimískovi(mmch strašnej výraz), partnerovi a pejskům(vid?) :sunglasses:
a řeknu ti, že doufámm, že tě v tvém okolí prohlídne víc lidí, jaká jsi doopravdy, pár jich na to už přišlo
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak ještě pár slov k pozitivním šmírákům, je nám líto, že vám bereme vaši zábavu a relax, ale po našich špatných zkušenostech tu už nemůžeme dál setrvávat a rády bychom si někde říkaly i důvěrnější věci než co děťátka papaj a kolikrát nám kakaly :grinning:
tak se nezlobte, kvůli vám určitě pryč nechodíme, nevadí nám, že nás čtš někdo úplně cizí, ale bohužel tu víc z nás sledovaly osoby z blízkého okolí za účelem ublížit...takže tak :pensive:
25. říj 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda co sa to tu stalo :confused:

chvilu som si s vami pisala (cca pred 4-5mesiacami), ale potom sa "nieco" stalo a ja som nemohla. znova som si vas nasla pred tyzdnom ked ste boli na zraze a ja som vahala, napisem...nenapisem...napisem...nenapisem..

...a ono sa to vyriesilo za mna , uz nemam komu :frowning2:

no skoda...
25. říj 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nikdy by ma nenapadlo, ze by toto mohol niekto zneuzit

teraz neviem ci som taka naivna :grinning:, alebo vdakabohu nepoznam nikoho kto by to mohol spravit mne
25. říj 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
no je škoda,že Vás sem chodili číst osoby z vašeho blízkého okolí a chtěli to nějak použít proti vám.

Já k vám taky občas nakoukla stejně jako vondrs, prootže mám stejně staré dítko a tak jsem taky chodila pro rady a nápady co a jak vařit, co třeba koupit za hračku a tak.
chodila jsme k vám ze začátku, jenže pak jste se rozjeli a to se nestíhlo číst, bo jsme byla už na jiní diskusi.

je určitě lepší, když takové diskuse jsou někde uzamčené a přístupné jen pro ty,kterým těm přístup dát chcete.

přeju Vám všem holky hodně zdravíčka pro vaše malé miláčky a at vám hezky rostou :slight_smile:

papa
25. říj 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky napíšu to i sem, psala jsem Andy...

mrzí mě že už si s vámi nebudu moct občas povídat , vím že jsem nechodila už pravidelně :pensive:

Tak doufám že se budete mít všechny moc dobře, děti budou jen a jen prospívat a budou co nejmíň nemocné a hlavně vám budou dělat jen a jen radost :wink: Manželé ať vás nezlobí a prostě ať vše vychází dle vašich představ :wink:
25. říj 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmmm.... Neviem, co sa tu stalo, ale sem-tam som si vas rada precitala, hlavne ked pisete o tom, co vsetko vase deti dokazu. Maly sa este sam neposadi a niekedy ma upokojilo, ked niekto napisal, ze este ani vase nesedi atd....
Nechapem, co sa stalo, ved je to normalna diskusia... Skoda, ale asi to tak bude pre vas lepsie... Niekedy je mi z ludi zle ako dokazu ublizovat. Ak vam niekto nieco urobil, tak urcite to bol niekto, kto vas pozna osobne, inak si to nedokazem vysvetlit.... :frowning2:
25. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek