• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Tak co, kdopak ze šmíráků se ještě ukáže? :wink:
25. říj 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola, to nieje o smirovani. To je o tom, ze aj ked si sem tam precitame co nove, nieje cas reagovat a potom dalsie hodiny sediet pri nete. Smirovanie je to, ked sem nieco napises a nespravni ludia to vynasaju dalej a zneuzivaju. Ja som si obcas rada precitala co nove, ale nemam cas tu vysedavat, ked niekedy ani neviem kde mi hlava stoji.
26. říj 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika: Ale klidně si se mohla připojit a ne jen číst. To je jako poslouchání za dveřmi, neslušný. :sunglasses:
26. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, budem uprimna...nemohla som, lebo potom som sa dozvedala od ludi, co nemaju nic spolocne s MK, to co som sem pisala, tak to fakt nemusim.
26. říj 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake smirovanie? tiez mam decembriatko a sem tam som si rpecitala, co vase deti dokazu, ake hracky ich bavia a pod....

osobne som neprispievala- aj ekd na zaciatku trosku ano, ale potom nie preto, ze ste tu boli zohrana partia a osobne ani nie som zastancom vyvesovania foto na net.

a tiez som nemala tolko casu.

to iste plati aj pre ine "spolocne terminy ""... tiez su mamy, ktore len citaju, len vy tu z toho robite kovbojku, raz ti ktosi napisal, ze cita tu hocijaka haved...

takze pojem smirovanie si nechajte pre inych.

toto je verejny stranka, niektore tu dali svoje takmer akty, foto zo sukromia a ptoom sa cuduju, ze im nejake dute hlavy vypisuju sukromne spravy.
26. říj 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, co se to tu děje?? :confused:

občas jsem zkoukla albíka, a jak se máte a občas písla o nás... tak asi jsem taky zařazená mezi šmíráky, no škoda, ale víc toho v tuhle chvíli nestíhám.... :unamused:

tak se mějte krásně at dítka rostou a jsou zdravý... a pokud byste plánovali nějakej srazík v Praze (jako třeba ZOO nebo tak) tak když budete chtít písněte do IP.
:wink:
26. říj 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tekvica: Ono není moc příjemný, když potkáš sousedku a co Tě pomlouvá a jinak dělá, že je tvoje nej kamarádka. Pokud se sem něko jen díval pro rady, tak je to v pohodě, ale když se našli i tací, co pak pomlouvali .......... Je to těžký. Zmetci se najdou všude.
26. říj 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tekvica tak ses mela pridat.
To co davame do svych alb je jen nase cista vec a na to aby nas nekdo smiroval a pomlouval navenek nejsme zvedave, proto jsme odesli pryc kde jsme sehrana parta a muzeme probirat daleko soukromnejsi veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. říj 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou, tak to prijemne nie je, verim.
preto pisem, dute hlavy...

ale to je uz riziko verejnych diskusii vsade.preto treba filtrovat, co na net dam a co nie, co len sukromne do mailu, do IP. lebo niekedy sa naozaj ta hranica medzi realnym svetom a tym internetovym stracala a ludia su schopni napisat takto verejne veci, ktore by nepovedali ani najblizsej osobe.

v kazdom pripade sa za smiraka nepovazujem, ani za haved :wink:
tak nic, to je vsetko, co som chcela , majte sa :slight_smile:
26. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcula...taky asi patřím mezi šmíraky, škoda :((
26. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aby nevznikaly dohady a aby se tu nikdo neurážel!!!
ŠMÍRÁK: člověk co leze na diskuze, aby vyhledával známé ze svého okolí (kamarád) a pak je za jejich zády pomlouval nebo jakýmkoliv jiným způsobem zneužíval proti nim to, co napsali.
26. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou ano ano presne tak jsi to napslaa vyborne , diky :dizzy_face:
26. říj 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Díky :grinning:
26. říj 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou, my sme to v ziadnom pripade nezneuzivali, len sme pozerali co dokazu ine deti v rovnakom veku v porovnani s nasimi... A to je velky rozdiel. Sama vidis kolko bab napisalo po tom ako ste sa rozhodli presun sa inde. Nikto vam to neberie, je to vasa vec. Len nie kazdy stiha docitat niekolko stran, reagovat a este dalej sediet pri nete. Ja osobne mam na to cas, len ked Laura spi. Popritom upratat, chodit do skoly, prerabat byt a milion inych veci. Preto si myslim, ze kočky co si sem len pridu precitat narychlo co nove, urcite smiracky niesu! Ano, mate vytvorenu super partiu a to si cente, ale za to ze niekto nema tolko casu, aby sem pisal nemusi byt hned zly... :confused:
26. říj 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se spíš divím,že vám to tu adminky ještě nezamkly.
Svůj důvod jste udaly,tak mi tohle téma přijde už zbytečné :unamused: ,jen se tu dohadujete....

Laola-ty seš hustá :grinning:

Já jsem teda šmírám na entou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: šmíruju pokaždý když se nudim,když si najedu na MK,tak hned na úvodní straně se mi ukážou příspěvky a když vidim nějakou osobu,se kterou jsem si kdy psala tak na ní najedu a kouknu se kde přispěla a přečtu si to...A co...tohle je veřejná diskuze,takže když někdo napíše něco ,co sem nepatří,tak musí počítat s tím,že toho někdo může zneužít,je to smutný ale je to tak-
Mě jdou ve směs ty příspěvky jedním okem sem a druhým tam :confused: :sweat_smile: :fearful:

A kdybych nešmírovala,tak se ani nedozvim spoustu užitečných věcí a taky jsem si jednou přečetla svoji písemnou kenverzaci na úplně jiném tématu než chodim :astonished:

Moc sympatická mi byla puzzi,ale to proto,že jsme jednou přispívaly do tématu na batoletech..... :slight_smile:
26. říj 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby bolo jasne, este raz...neodisli sme kvoli vam, ktore si sem prisli sem-tam pre radu alebo len nakukli, vadilo nam ze sem chodia ludia z nasho okolia a zneuzivaju informacie ktore tu najdu.
priklad:
viacerym (aj mne) sa stalo, ze moja rodina a znami sa dozvedeli o mojom tehotenstve od inych ludi skor ako odo mna. ked niekomu oznamujete tehotenstvo, cakate ze sa potesi ale oni hodili rukou - "ja viem" :rolling_eyes:
preco neberieme do nasej sukromnej diskusie vas, co ste len nakukli:
pretoze chceme vediet, ze to, co napiseme bude citat naozaj len ta hrstka ludi, ktorej je to priamo urcene a ktorych doverne pozname. ja viem ze by ste to (niektore) nezneuzili ale vidime, ze sme boli ako v reality show a to uz nechceme. necitte sa ukrivdene, nic co bolo vase sme vam nezobrali, tato diskusia bola nasa a tak mame pravo ju hocikedy stopnut!
Tekvica ta "háveď" som napisala ja a myslela som tym presne tych ludi, ktori tieto info zneuzivali, prave vtedy sa mi stala dost neprijemna vec tak som bola nasrata.
26. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika: My taky stíháme uklízet, vařit, hrát si s dětmi (já se dvěma) chodit s nimi ven, ................. ale když mi pere pračka, vaří se brambory a děti jsou v pohodě, tak nakouknu, odepíšu a hurá na další. Taky z diskuze nestihnu všechno. Ani jedna z nás tu nevysedávala. No já nevím, na jinou diskuzi jsem nekoukala a když už jsem koukla, tak jsem i třeba napsala, aby o mě věděli. Tohle by se dalo srovnat s posloucháním za dveřmi, a je to neslušné. Ale o tohle nejde. My víme, že jste to nemyslely zle (prostě jste hledaly radu, chtěli jste vědět, že jsou i jiná dítka, co něco "podle tabulek" nedělají, ...), jde tu o jiné osoby, které zneužívají toho co tu napíšem, proti nám.
Tak snad už je to opravdu vysvětlené a nikdo, krom těch "správných" osob si to nebude brát osobně.
26. říj 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby majte sa krásne, nech vám detičky robia viac radosti ako starosti a vychovajte ich dobre... :dizzy_face: budete mi chýbať...
26. říj 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, co to tu čtu, přece se tu nakonec nezhádáme... :unamused: proti ostatním prosincovkám co nás četly ale nepsaly absolutně nic nemám a momou popsala šmíráka přesně.
A jak už tu bylo párkrát napsáno, chceme si psát i o osobnějších věcech a ty jsou určené jenom pro nás, ty na veřejnou diskuzi nepatří... asi tak to vidím já :wink:

Ahoj Korcul, jak se máš? Ty jo, ten 29tt je mazec, za chvíli budeš ve finále... a co vlastně obchůdek?
26. říj 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vždyť my vás většinu vůbec neodsuzujeme. Náš důvod odchodu je ten, jaký píšete i vy, nechceme aby si o velkých soukromnostech četl kdekdo, to neznamená, že kdekdo = někdo hrozný, ale prostě vás neznáme a chceme se bavit jen spolu, co se známe. Nic proti vám, co jste nás četly pro zábavu a info, dokážu pochopit, že ne každej chce psát, v pohodě. Tak vy snad na oplátku pochopíte, že si chceme psát za zamčenými dveřmi, děkujem :slight_smile:
Dvojko, já taky tu a tam na MK četla nebo čtu i pár jiných diskuzí, kde nepřispívám, si myslim, že to je fakt normoš, neslušné mi to nepřijde :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co jste občas nahlídly a neublížily, puzzi to napsala dobře ..... samy jste nepřispívaly nebo se nezúčastnily diskuzí ze stejných důvodů, ze kterých jsme se my přemístily jinam, ... nikoho z těch, co četly s dobrým úmyslem neodsuzujeme, ale pár holek mělo dost špatnou zkušenost, tak na jejich návrh se scházíme jinde ... je nám to taky líto, na koni jsme byly jako doma.

Korcul, moc na tebe myslíme, už se ti to krátí holka, napiš nám aspoň občas ať víme, co je s tebou!
26. říj 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To za dvojtečkou jsem sesmolila už dopo, ale neměla jsem čas to po sobě zkontrolovat, tak jsem neodeslala. Skoro mě vylekalo, že se plno koníkovek ozvalo dotčených a to mě mrzí, přece tu nejsme žádné uhašteřené pipiny:

Bylo mi vždy jasné, že si naše psaní čte i někdo jiný než my, proto jsem si tu nedovolila napsat cokoliv. S postupem času jsem stále více a více cenzurovala a některé své výlevné příspěvky jsem ani nevložila. S holkama prosincovkama, jsme se fakt skamarádily, přispěly tomu naše srazíky, a cítily jsme všechny, že si chceme povídat o více soukromých věcech. Ptoto jsme se domluvily a zdejchly za zavřené dveře. Vyprovokovaly nás k tomu promlémy s čtoucímí příbuznými a známými....

Taky jsem dříve čítávala jiné diskuse (když ještě byl čas) a necítila jsem se jako šmírák. To je podle mě normální, od toho jsou veřejné diskuse. Holky s prosincovými miminky, je mi líto, že jste to šmíráctví vstáhly na sebe. Šlo nám o to, že sem načumovali známí od holek s úmyslem něco vyzvědět a holky pak musely v reálu čelit kritikám apod. Toť vše ode mě.
26. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jak to tu tak ctu, hrne se to na nas jako kameni :sweat_smile:
Kazdopadne vsem holkama a maminkam, co nas tu cetly, preju taky hodne stesti a zdravi a at si uzivaji svoje miminka a deticky.
A co treba, kdyby jste tu nekdy aspon neco napsaly, co a jak, co deti a pod a my tady taky sem tam zase napiseme novinky, c :sweat_smile: se deje u nasich smudlicku :wink:
Si myslim, ze to neni zase tak spatnej napad, protoze urco se tu nebude tak moc psat, takze stihat cist to budete moci a sem tam pripsat vlastni zkusenosti taky :wink:
26. říj 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, super nápad, já si myslím, že napsat příspěvek co a jak zabere nejvíc 5 minut :wink:
26. říj 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky souhlas!
26. říj 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čoveče, snad si budu ještě připadat divně a provinile, že máme téma jinde??!! :astonished:
Co jsme si to vlastně dovolily připravit někoho o jeho "večery pod lampou"??? :unamused:
Ať si to každý přebere.... Taky jsem holky chvilku četla, ale nedělalo mi prolém napsat, že ych se ráda přidala, napsala jsem něco o sobě a bylo :wink: Tu možnost jste měly a nevyužily jst ji, takže se teď (některé) nechovejte ublíženě :wink:
Přeju všem maminkám i prckům z prosince 2008 hodně zdraví a ať je vše ok.

Peti,vyřešilas to diplomaticky, jsem pro :dizzy_face: Ráda napíšu novinky a taky si přečtu i něco o jiných dětech :grinning:
26. říj 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laola: Já s Tebou plně souhlasím :slight_smile:
26. říj 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, to je fakt dobrej nápad...:slight_smile:

je mi jasný, že pokud tu sledoval někdo a pak to zneužíval vůči Vám,tak se přestěhujete tam, kde to není možný...

A pokud by se tady psalo jakžtakž dál na obecnější rovině, nebyl by takovej problém to dočíst a tedy i reagovat, jelikož je fakt, že když není čas dočítat vše, tak člověk vypadne a i se pak hůře reaguje :wink:

Jinak ano, nám to letí, 29tt děsí trochu i mě, blíží se to vše nějak mílovými kroky... tak uvídím, jak to pak bude vše vypadat... a obchudek? díky těhu se to trochu pozastavilo, jelokož nebyla prostě energie, ale ted se snažím na tom pracovat, tak to snad v dohledný době dám dohromady...:slight_smile:
26. říj 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Korcul, ty pokud budeš mít zájem budeš mít vstup povolen :wink: Ty jsi staré známé hrubé zrno :wink: :dizzy_face: to je fakt hrůza, jak to letí!!! Nedávno jsi psalal, žes našla // :dizzy_face:
26. říj 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
laola: Díky :dizzy_face: i když jak jsem psala, moc Vás nestíhám a jsem pak trochu "mimo mísu" :sweat_smile: no letí... fakt nechápu jak je to možný, už jsem zase jako slon :grinning:
26. říj 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek