• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
korcul, jasnacka, ty ses stare hrube zrno...si zive pamatuju, jaxme s tebou resily kontra a odjezd do porodky...uááá :sweat_smile: . Dojdi nahlasit, co se deje az se bude blizit TP, jo?
26. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcul...ty jo ty jsi už tak daleko :sweat_smile:

holky dejte o sobě vědět sem jak se máte, abych o vás neztratila přehled :sweat_smile: Já dám vědět o Tomíkovi :wink:
26. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji: A co nového? Mi přišlo, že sis s námi povídala a najednou jak kdyby se něco stalo a byla jsi pryč :sweat_smile:
26. říj 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou...jo jo byla jsem s vami cele tehu :wink: pak se stalo mensi nedorozumeni a uz jsem moc nechodila :unamused:

nového ani nic moc, Tomík chodí za chodítkem, teda snaží se, postaví se o vše co mu přijde pod ruku, no mazec :slight_smile:) Co Kubík?
26. říj 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevim presne, co se tady deje. Do diskuze nakukuji od pocatku sveho tehotenstvi. Preji vsem maminkam a jejim detatkam jen to nejkrasnejsi. Maminkam navic plno sily!!!! Vzdyt vychovavame dalsi generaci.
Budete mi holky chybet
27. říj 2009 v 00:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji: Jaké nedorozumnění?
Kubík? Ten se čím dál víc podobá své sestřičce, taky takový péru. Teď se ho snaží učit chodit, tak jsou každou chvíli někde na zemi :grinning: Přes poledne si Ančí vleze ke Kubíkovi do postýlky a tam blbnou :angry: :grinning:
27. říj 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou...moc se mi to už nechce rozebírat :sweat_smile: tenkrát se do mě trošku někdo tady opřel a tak jsem radši zmizla :frowning2:
27. říj 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, omlouvám se za tak dlouho nepřítomnost, ale jaksi nestíhám...stěhovačka a tak :wink:

už jsme přestěhovaní - dneska máme za sebou první noc v novém! Je to paráda! :dizzy_face:
Jen ještě nemám kuchyŃ, bude až v únoru, nějak jsme sehnali prašule až později a ten náš kuchyňář už má tolik zakázek...no niíc, nějak to přežijeme na plotýnkovém vařiči! :wink:

jinak mi asi umírá babička (na rakovinu) - dnes ji vezou do LDNky - má už strašlivé bolesti a prášky jí už nezabírají - takže není ani moc nálada něco dočítat a psát - tak se nezlobte! :frowning2:
29. říj 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ded: Tak super, že už jste v novém :dizzy_face: místo kuchyně můžete vařit naohni :grinning: Babičky je mi moc líto, drž se.
29. říj 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wow...
Odkedy sa stara partia prestahovala, tak to tu fici s novymi tvarami.... :grinning:
Inak, ta stara partia uz bola tak uzavreta, ze bolo tazke sem zapadnut... hehehe...
29. říj 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pensa: Bylo jednoduché si s námi začít psát, mohlas to udělat :wink:
29. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moc to tu nefičí, je tu spíš mrtvo. :grinning:
29. říj 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
'Dedul ahojky,
gratulace k prestehovani :slight_smile: My jsme se taky prestehovali, tak az bude u vas lip, tak honem honem za nama :wink: Uz se na vas s Maxikem tesime :slight_smile:

JInak babicky je mi lito..... :frowning2:
29. říj 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dedul aj nas o par dni caka stahovanie, uz sa to velmi tesime. Je to super konecne byt vo vlastnom :wink:
Babicke prajem vela sil!!! :pensive:
29. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky, co to tu čtu - nějako to teda nechápu, ale vy jste se tu nějak pohádaly????
29. říj 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko to mě mrzí s babičkou :frowning2: :frowning2:

jůů vy jste v novém? no to je sssuper!

No on se tu nikdo nepohádal, jen nás stěhovák odvezl jinam :grinning:
29. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: ahá, a prozradíš mi kam, nebo jsem už taky "odepsaná"??!!! :confused:
29. říj 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul ajoooj, fuuha, Vianoce bez kuchyne. ale neboj, prezijete, aj horsie sa stava, ze?
to ma mrzi s babickou. ale super, ze ste uz vo vlastnom! ako si Maxik zvykol? link na nasu diskusiu je na strane 384 cca v strede a po zaregistrovani musis poziadat o pristup. sme jedna z najživších diskusií tak nás lahko najdes :wink: pa pa, tesime sa na teba!
29. říj 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedul, gratulka ke stehovani, huraaa.dedulak bude pomahat a tatinkovat :slight_smile: a s babi je mi to moc lito....
29. říj 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko,gratuluji k novému bydlení, věřím že je to náročný ... až budeš mít víc času, tak se zapojíš ať o tobě víme víc .... jinak je mi to líto s babičkou, přeji hodně sil, na zvládnutí těžké situace ...
29. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul ahoj, gratulujem k stahovaniu, konecne budete vo svojom a tatik si bude Maxika uzivat.
Je mi to luto s babickou.
29. říj 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dědulko,
gratuluju ke stěhování, krása že budete v novém !!!
Babičky je mi moc a moc líto, bohužel vím, co asi teď prožíváš, já během 3 měsíců ztratila obě babičky :cry:
Držte se a buďte silní.
30. říj 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem sice požádala zda k vám můžu ale nikdo mi ani neodpověděl :frowning2: aspoň jste mohly napsat že ne :pensive:
30. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaji, promin, ale my mame tedka opravdu jen skupinku, kde nas je par a proste si piseme o vsem moznem i nemoznem. Takze opravdu nikoho jineho mezi sebe neberem ani brat nebudem.
Neber to osobne, ale takova byla nas vsech dohoda, kdyz jsme presly jinam. :wink:
30. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo v pohodě :wink: akorát je slušnost mi odpovědět

tak se mějte fajn :grinning:
30. říj 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jajinko, kaju se, už(teprv) jsem ti psala vzkaz... Petronuska už to vyřídila za mě. Moc se omloiuvám, že jsem neodpověděla, ale u mě je to poslední dobou hlava=mapa.... :grinning: Tzn, že mám hosipa a částečnou demenci, tudíž zapomínám....:wink:
31. říj 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou.... ale ved ja som tu par prispevkou hodila.. Akurat mi odpisala laola a povacsinou ste pokracovali vo svojom..
Preto vravim, ze som nezapadla... Okrem toho tu chodim max. 2-krat do tyzdna aj to len na kuk, akurat ma prekvapilo, co sa to tu deje.
4. lis 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, holky, sice to tu už asi nikdo nečte, ale tohle mi fakt nedá.. Jako myslet si, že veřejnou diskuzi na internetu nikdo jiný než diskutující nečte, je pěkně naivní. Stejně tak bych to nepřirovnávala k poslouchání za dveřma, je to prostě veřejný, to je spíš jako když jdeš do muzea. Pokud by vlezl někdo do vaší nové zamčené diskuze nebo se tam snažil nějak dostat, to pak jo. A nemyslím si, že do poměrně uzavřené party lze snadno napsat a zapadnout. Samozřejmě je to komentář jen k někomu, ne ke všem. Toť názor od někoho nezávislého, kdo vás nečetl, o vaše téma nestojí, jen občas do některého tématu nakoukne.
6. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že to tu frčí... :grinning:
6. lis 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kija: No nevím, kdyby se Tě to nějak nedotýkalo, tak sem nepíšeš.

Jo jo, frčí :grinning: :grinning: :grinning:
7. lis 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek