• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
ahojte! par dni som sem nezabludila, ale som rada, ze som tu nasla nejake prispevky. dnes oslavuje prve narodeninky aj roxanka (od deli), takze VSETKO NAJ NAJ NAJ!!! nas to caka presne o dva tyzdne. :wink: co sa tyka bezkania, uz 3 tyzdne si veronika beha po celom byte sama. ale stale som jej bola v patach, aby sa nahodou nebuchla, ked niekde spadne. ale uz vyse tyzdna je v tomto uplne samostatna, absolutne si ruku nepyta a ked aj spadne, tak lahucko na zadok. tak sa tomu strasne tesim, lebo dost ma bolieval chrbat.
ja zatial davam veronike tiez len detsky caj (ja od teekanne), ale vacsinou len dojcensku vodu lucku.
illy, pozerala som fotky z vasej oslavy, tak tie nemaju chybu! najskor som pozerala, ze ako krasne si drzi jedlo, ale ta posledna fotka ma vratila do reality. :slight_smile:))) parada!
a este som pozerala, ako krasne adelka narastla!!! uzasne! my sa do poradne chystame zajtra, aj ked, este nam dva tyzdne do roka chybaju. som zvedava. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
este otazka - illy, aku tortu si spravila, aby to mohol jest aj jirik?
1. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Verča šikulka, že už takhle běhá, ale ono se říká, že jsou holky napřed, že klukům to trvá déle :slight_smile:
Já taky dávám čaje a hlavně čistiou vodu. Ale teď v zimě víc ty čaje, udělám půl litru hrnek a až to vypije, dávám vodu.
Jo jo, začas dortík jíst způsobně, sice rukou, ale začal sundavat jablíčka a papat a ostatní, pak si vzal lžičku, to jedl oběmi stranami a pak jako když do něj střelí a už to lítalo :slight_smile: Ale byla sranda.
Dort jsem dělala tento, mám to taky od jedné holčiny z koníka:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=3776
Tak ať se daří a dejte vědět, jak jste na tom.
1. pro 2009 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě k tomu dortu - byly 2, úplně stejné, jen malý a normální. Malí pro Jiříka a normální pro nás. Není sladký, ale všichni si pochutnali.
1. pro 2009 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
illy, super, pozriem si recept a budem sa inspirovat!
verca vypije za den tak 2 dcl, viac urcite nie. ale kojime sa, takze to su dalsie tekutiny. ma stale flasku alebo poharik poruke, takze ked chce, zoberie si a viac sa jej zrejme nepyta.
1. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my na roční KO měli 74 cm a 9,25 kg :wink: Kubík dostal jen maličký zákusek - košíček s ovocem, ale myslím, že to stačí, zbaštil ho celý.
K těm čajíkům, jý už je dávám od 10M, jen je dělám slabší a jsou v pohodě, žádný problém.
2. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme na rocnej prehliadke boli vcera - veronika ma 9500 gramov. za dva mesiace nas sarkan pribral len 200 gramov!!! ale vobec ma to neprekvapuje, lebo fakt stale beha a beha a beha a skace a natriasa sa do hudby, je to expertka! ja som dokonca pocitala s tym, ze mozno aj schudla od minula...
3. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dodatečně vše nej k prvním narozeninám Nikolce, Markétce, Matyáškovi, Sonince a dopředu přeju Málince, Slávkovi a Honzíkovi od Megn....
Ať vám děti dělají dál radost jako doteď :wink:

uteklo to jako voda

ani nevim zda si to přání vůbec někdo přečte :grinning:
4. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem dětičkám taky přejeme hodně zdraví a ať se jim vše špatné vyhýbá obloukem.
5. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji jj dekujeme za pranicko. Ja obcas nakukuju. Oslavy jsem si uzili, zavzpominali na dobu pred rokem a vsechno bylo moc krasne. :slight_smile:
5. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Delší čas jsem tu nebyla. Tak mi už taky oslavili skoro před týdnem rok. Vítka zaujal taky nejvíc dortík, hlavně ty broskvičky na něm. Pěkně se v něm počachtal, ale moc ho nejedl. Na roční kontrole měl přesně 9kg a 75,5cm. Je pravda, že chvilku neposedí. Zatím neběhá, ale i tak to stačí. Jinak já už dávám čaj dost dlouho. Bohužel mi napije neslazené nápoje, takže aby něco vypil, tak mu to musím sladit. Asi se to naučil těma různejma ovocnejma šťávičkama. Když to má sladký, tak vypije i litr, ale jak to není sladký, tak by za den nevypil skoro nic. to už mám odzkoušený.

V pátek jsme byli na Mikulášský. Bylo to dpcela pozdě. Od 17h a to už byl pěkně unavenej, takže nálada nic moc, ale vůbec se nebál. Akorát když jsem ho chtěla vyfotit Mikulášovi na klíně, tak spustil řev.

Poslední 2 měsíce mi celé noci prokňourá. Spí, kroutí se a naříká za spaní. Nemáte to taky některá?
6. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
LESLI:my jsme to měli poprvé od porodu.Malá se mi dneska večer budila každé dvě hodiny.taky kňourala ze spaní.my to máme tím,že nám lezou stoličky.papat nechce,jen pořád pije a spinká.a nic ji nebaví.
Jinak my pijeme čajíky od 2měsíce a slazené ji zas vůbec nechutnají.už musím.zas malá kňourá.pa
6. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslela, že jsou to zuby, ale už to trvá 2 měsíce. Přes den je úplně v pohodě a přes den i v klidu spí.
6. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Jajinka, moc moc ďakujeme, je mile ze si si spomenula. :slight_smile:

ja som robila tortu bez mlieka a vajca http://peceni-s-laskou.webgarden.cz/dortiky-pro-alergiky
to len pre inspiraciu... kedze je z korpusu a kremu, da sa krasne urobit. pridala som do albumu. zjedol fakt dost a nebolo mu ani zle.
7. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajinko děkujeme za přáníčko. Vám se to taky blíží mílovými kroky :wink:
7. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, aj ja pripajam ku gratulacii vseeetkym decembrovciatkam :slight_smile: Prajem vela stasticka, lasky a veeeeeeeeela zdravicka. Ani sa mi nechce verit, ze uz je rok za nami, velmi rychlo to vsetko ubehlo :slight_smile:

Novi, dakujem za inspiraciu na tortu :slight_smile: Slavkovi evidentne velmi chutila :wink: My sa v sobotu stahujeme do vlastneho, takze prve narodeninky oslavujeme uz tam, co sa velmi tesim :dizzy_face:
7. pro 2009 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kika supeeer, tak drzim palce aby si zvladla upratovanie a stahovanie na jednotku a prajem krasnu oslavu jednotky!
8. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja som dnes kupila nejake baloniky, detsky obrus a girlandy na veronikinu oslavu. juj, tak sa tesim!!! v sobotu to vypukne.
novinka, slavko krasne papka. :wink:
megn, hanysek je velky fesak! vyzera, ze je taky riadny huncut. :wink: aj verca oblubuje elektroniku, hihi.
welinka, nasu vercu sufliky zatial az tak nebavia. sem-tam daco 'uprace', ale viac ju bavi zatlacat knihy dozadu na policiach (u babky a dedka), u nas su prilis vysoko. :wink:
kika, super, ze uz budete vo svojom! tiez asi chystate oslavu na tento vikend, vsak?
lesnenka, cvachna, aj verca sa budi castejsie (zvykla 1-2 krat za noc), teraz je to niekedy 4 krat, mozno aj viac, lebo to uz kojim z polospanku, tak ani nevnimam. vcera sa zobudila zo spanku so strasnym placom, napapala sa a o pol hodiny zase plac. ale natrela som jej dasienka a potom spinkala. tak asi to budu zubky. aj soplik ma teraz uz 2. den, a to zatial mala vzdy, len ked sa tlacili zubky. uvidime...
jajinka, ty si este chvilku na 1.oslavu pockas, vsak? :wink:
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mum..jo jo až do ledna, ale i tak to děsně letí, Tom je přesně o měsíc od Verči :wink:

jinak má zase horečky, nevím už pokolikáté
10. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A další vše nej k prvním narozeninkám Maximkovi a Šimonkovi a dneska slaví Honzík od Korculy a Jayden od Petronusky, tak krásné oslavy

a dopředu Dominikovi od Samičky :dizzy_face:
10. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, ty to mas normalne pod palcom, parada!!! ;)
10. pro 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, moc děkuju za gratulace, už jsem tady dlouho nenakoukla, a tak jsem gratulaci našla teď ... ještě jednou moc díky. Přihodila jsem do alba fotku dortu pro Markétku, my teda měli klasiku
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3611965&vReferer=
10. pro 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji: díky za gratulace! :wink:
11. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji taky dekujeme za gratulace :slight_smile:
12. pro 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my uz mame narodeninkovu oslavu za sebou. :grinning: bolo uzasne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pridala som aj zopar fotiek. :wink: KUK!
14. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše nej Verče, je přesně o měsíc od Tomíka :slight_smile:)
15. pro 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, dekuji za gratulaci, Domimu vyridim! :slight_smile:
21. pro 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinka, dakujem!!!! ahoj sami, tebe sa ako dari? co nove ma dominik?
21. pro 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Přejeme všem krásné vánoce a hodně štěstí v novém roce.Ať děti hezky rostou, jsou zdravé a dělají nám jen radost jako dosud. :slight_smile:
23. pro 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem přeji krásné a pohodové Vánoce :slight_smile:
24. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek