• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Tak jsem zde... Ještě jsem inovovala nehty, včerejší malba šla pryč a dělala jsem novou :grinning: a též mám nabarvenou palici-a taky nohu, paž, čeloi a ucho :grinning:
V plavču to bylo dneska super, byla tam super instruktorka-stejně jako kdysi při náhradní hodině. Víteček se několikrát potápěl, šlo mu to skvěle. Jen při posledním ponoru, kdy mi ho instruktorka poslala zezadu mezi mýma nohama, si trošku loknul, tak to bylo plno křiku-naštěstí už byl konec. Ale jakmile jsem ho k sobě přitulila, byl klid :dizzy_face: Pak jsem si stihla v bufáči ještě dát kafe a langoš, při té přiležitosti jsem se pokusila prcka nakojit, ale nějak nespolupracoval a furt se hihňal :grinning: Pak v kočáru hned usnul, zmákla jsem Tesco, nakoupila spací overaly 9-12 - kvůli velkým plenkám na noc (6-9 už mu nemůžu zapnout...) a nějaké žrádlo a domů jsme došli akorát na Ulici :slight_smile: Usínání probíhalo bohužel zase uhoupáním, dneska jsem nechtěla riskovat, že se rozeřve stejně jako včera... Ale usnul do 15 minut :dizzy_face:
Sami, super foto vytuhnuvšího Domči :dizzy_face: a gumáková taky, moc ti to slušelo :wink:
Jdu dočítat
11. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som sa tam hned regla :grinning: (zaregistrovala)
11. čer 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakriš, koukla jsem co nového u Matýska Maového a teda nic moc pěkného, doufám ale furt, že se bude konat happyend :pensive:
11. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, zapoměla jsem se radovat, super, že dorazíš na OVsraz. Já pojedu sama autem do centra, tramvaje třeste se přede mnou :sweat_smile:

Lauš, se taky hihňám při představě Hihňajícího se Vítečka :grinning: Kdoví, s čím to kafe bylo, jestli tam nebyl krapet Rumu :wink: :grinning:

Holky, idu spinkat. páček a dobru nočku, py py
11. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti potápačské fotky sú super. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruš, Markétce to jde. Dnes ji potopila instruktorka a já ji měla zachraňovat. Se jí to líbilo. A pak jsem ji posadila na okraj vířivky a skákala do vody, ... už nemusím říkat žbluňk, jak ucítí vodu u pusy tak automaticky zatajuje dech ... ale už jdeme jen 2x a konec :angry:
11. čer 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, s tím vigantolem mi to tak řekla doktorka, ale na recept mi napsala normálně 1x denně kapku, ono to stejně kape tak rychle, že jí občas dám i ty 2 kapky :unamused:
Korčula: držím palečky, ať je ti brzo líp, je to mizérie co musí maminy vytrpět :frowning2:
11. čer 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novinka díky. :slight_smile:
Idem už spať. Pa. Zajtra. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dominičkovi všecno nej k půlročninkám!
11. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, krásný podvodní fotky :dizzy_face:
Miruss, stránky vypadají moc dobře, zítra to budu muset pořádně prozkoumat :dizzy_face:
Weli, super, že dorazíš, tlusťoško :grinning: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Dominik váží stejně jako Markétka !!!
Puzzi, Honzík je šikula s tím sezením!
Novi, fotka super!
11. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme, děkujeme, marti, pospi, lao a vsichni
pospi. ja se hihnam nejem u Vitecka,ale u tvých poznamek a Risi opakoválka :slight_smile:
pospi nech toho....cestu zvladnes, klidek, jen vzdy, kdyz budes krizovat koleje, davej enromniho bacha
:grinning:
11. čer 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Weli, jsem taky rada, ze dorazis!
11. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už si jdu nalit 2dcl a spat, sakra, zas z toho nic moc nebude, nemuzu se dokopat...hihi, jsem doplnovala nejake foto na MMB, uz nemam co prodavat :slight_smile:)
no a MM prave sedi nekolik minut v letadle a leti zas do Kazachu...mam trochu nevy p te nehode...tak uzchci aby bylo rano a napsal mi, ze jsou na zemi a OK...¨
dobrou
jdu jeste pohledat Maovu (kdyztak davejte odkazy)
11. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, gumákos supééér
11. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, padám na hubu ... dobrouuuuuu
11. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achoooj kvečeru...

Marti, super fotečky, Markétka je teda mega šikulando grando, že takhle plave sama, potapěčka jedna :slight_smile: ...hele a ta postava, pamely máš teda pěkný, jak píše Sami :slight_smile: ...hele, půjč mi číslo, aspoň jedno, ráda bych měla aspoň ty jedničky :grinning:

Miruss, super obchůdek, moc hezký ten smajlík...vypadá to opravdu good.

Lao, ty jsi komik...tu čůrám u tvého příspěvku :slight_smile:
Pospi...ty máš taky frky, se chlámu...ty historky s Riškou... :grinning:
11. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Novi...teda ten Sláveček vypadá tak na 8 - 9 měsíců, jak je šikovný....sedí a tak...a je moc krásný :slight_smile:
Holky, jelikož jsem si neotevřela druhé okno, vše jsem zapomněla, tak snad příště více....dobrou :wink:
11. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja kopcim dnesni zravu Maovy, snad to neva, at to nemusite hledat:
Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky,
tak Matýsek má za sebou dnešní rentgen bříška. Stav se bohužel o něco zhoršil a po dohodě s dětskýma chirurgama rozhodli, že operaci by teď nepřežil. Není to až tak proto, že je maličký, ale proto, že má špatnou srážlivost krve. Dostává ty transfuze, o malinko to bylo dneska lepší. Takže zatím konzervativní léčba a během následujících dnů se uvidí, jestli se mu ta srážlivost zlepší a pravděpodobně ho ta operace potom nemine, i když by se i mohlo stát, že se to spraví samo. Další věc je, že kromě toho krvácení do hlavičky, které má někam do postranní komory, což nevadí a je to stupeň 1, se mu objevilo i něco na mozku. Zatím to není nijak vážné a nedá se říct, co to je, uvidí se taky v dalších dnech. Každopádně je to tak, že pokud by se to potvrdilo, rázem je ze stupně jedna stupeň čtyři, takže stupeň nejhorší. To by pak mělo za následek nejspíš dětskou obrnu, pravděpodobně by se nemohl hýbat a nejenom pohyb, ale i celkové postižení. Kůžička se mu někde zlepšila, někde zhoršila. Zánětlivé markry plus mínus stejné, oproti víkendu ale určitě lepší. Tak asi tak dneska. Zatím doktor řekl, že to rozhodně nevzdávají.
11. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky mastim...na to vino a do hajan
puzzi úz ma skoro 2h naspany...no a ja neposlechla jeji rady...uz mazu
pa
11. čer 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ke kadernici jdu zitra. Tesim se jak blazen. Naposledy jsem byla pred 3 mesici a to me ani nestrihala, jen barvu, protoze mala odmitala pit z lahve, tak abych se stihla vratit.
Andy s tim ucesem prave nevim. Urcite je tomu potreba dat tvar. Uplne kratky me neslusi, ale za kazdou cenu dlouhy taky nechci. Mozna nejak nad ramena. No a dame melirek a podbarvime to vim jiste. Moc se me libily tvoje vlasy, melo to smrnc...

Sami gratulka Domikovi... a super fotka v gumakach

Marti, tak fotky z bazenu jsou BOZI!!!! :slight_smile: jsem ji musela hned ukazat MM a ten se podivoval nad prsama :slight_smile: prej jsou to slusny bojky, ze se divi, ze nevyplavaly nahoru :grinning: jako fakt slusny pamely :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, Risutka zase valel :grinning: a super s kvetinama. Taky mam rada hodne kvitek vsude :wink:
Sami uzij si vinecko a TM bude v pohode, neboj :wink:
Nad tim prispevkem Maovy mi zase vyhrkly slzy. Snad bude Matyasek nakonec v poradku a zdravoucky
11. čer 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule TM poznamka :grinning:
11. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Matyskovi drzim moc pesticky. Urcite to nebude mit jednoduche...
11. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, děkuji za přání do osmi, ale půl šestá dle Honzíka bohatě stačí :sweat_smile: To by nebylo ještě tak hrozný, ale 150x za noc nahazování, jsem ušla kilometr za noc. Já se těším, až bude bez dudlíku, i když zas pak třeba bude horší ho v noci ošálit?
Miruss, super stránky máš, to sis dělala sama včetně designu těch stránek atd.? Seš fakt dobrá! A připomínám půlroční míry Zuzanky :wink:
Petruš, Jaydi je úžasnej spáč :slight_smile: A ty jistíš sedícího Jaydiho proti pádu jak?
Marti, ty fotky jsou krásný, jé, to je Markétka šikulka!
Sami, Domča v postýlce naštorc dost dobrý a tobě ty gumáky fakt seknou!
Pospi, Riška s vodou dost dobrý a debilní nápad určitě použije vůči paní učitelce ve školce :sweat_smile:
Lao, to plavání musí bejt krásný zážitky :wink:
na maovou myslim každý den, matýsek to určitě zvládne.
12. čer 2009 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno

lao: mám dotaz - dá se najet do plavča i s kočárkem??? já si teď neuvědomuju, jestli je tam mimo schodů i nějaká rampa na dojetí s kočárkem???? :confused:
12. čer 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
tak opět nestíhačka, ale to bych omílala furt dokola.
Včera a dnes má MM volno, včera bylo odpočinkové, užívali jsme si, byli na dlouhých procházkách, ale dnes už má naplánovanou práci, je tu můj taťka a budou připravovat fasádu na brizolit a kdo ví co ještě.
Tak musím kuchtit a teda snad mě ta naše princezna nechá.
Holky,
užijte si srazíky, my jdeme zítra na takový folk/country festival, kde MM hraje, tak snad vyjde počasí.
Jinak od 13.7. začínáme chodit na plavčo, jupí!! Holky, kupujete na plavčo takové ty spešl plínečky nebo máte origo plavky?
Zkoukla jsem fotečky, Markétka ve vodě je boží, krásné foto !! A Sami v kozajdách koča, fakt štramanda
:dizzy_face:
12. čer 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se po ránu pobavila...prej bojky :grinning: , ale fakt , Marti, obdivujem tvoje vnady :slight_smile:
Nikule tak hezky pořiď u kadeřnice a pak hoď foto!!!
Jejda, s Matyáškem od Maovy je mi to moc líto, ale nic není ztraceno, že jo...je to bojovníček. Palečky mám pro něj už stisklé od doby, co se narodil...
12. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem,
tak my se vykulili dneska o pul 8, ale v noci se maty porad budil. vcera jsem mu primichala do obeda trochu mrkvicky, a nejak mu nedela dobre, v noci tlacit bobatko vykajdil se, pak prdel asi ho z ni trochu bolelo brisko nevim :unamused:
Jinak fotky Marti pod vodou nadherne, Marketka je strasne sikovna... a ja tebe nekomentuju, jen marketku :grinning:
Miruss super stranky, snad se ti obchod rozjede a bude uspesny.

Ach jo Maovou ctu porad jsem z toho smutna, osud sam ukaze snad to Maty zvladne :wink:
12. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, TM hraje na co? zajímavé, užijte si to zítra!
Weli, podobnou noc jsme měli kvůli dudlíku, bůhví jestli Honzík taky neprděl.
Vnady taktéž nekomentuji, nojono, to se někdo má :grinning:
12. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek