• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
my uz prajeme PF 2010. ak budete mat chut, mrknite sa na nase vianocne fotky v albume. a zajtra pekne oslavte!!!!
30. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju vše nej do nového roku, hlavně zdravé dětičky :wink:

ten náš rošťák utekl roku :grinning:
31. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji Vám to nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody a k tomu spousty splněných přání. :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetko naj naj naj mile decembrovky!!!! teda planovane decembrovky, lebo mame urcity rozptyl do inych mesiacov, hihi. :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mum, no některým dětem se nechtělo ven a jiné děti spěchali :grinning:
2. led 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinka, dnes oslavujete, vsak? som si na vas spomenula na prechadzke... verca ma dnes 13 mesiacov, tak vy mate presne rocik. gratulujeme!!!!! :wink:
15. led 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé děkujeme moc a moc :wink:
18. led 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jai taky prejeme dodatecne Tomaskovi vsechno nejlepsi k jeho prvnimu roku :slight_smile: Hlavne hodne zdravicka a lasky od vsech okolo :slight_smile:
18. led 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petru...moc a moc děkujem :slight_smile:
19. led 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ako ste oslavili, jaji, nedas aspon jednu fotku?
19. led 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím že se nám 21.1. v 19.04 narodila Anička, 48cm a 3130 gramů. Akorát jsme dorzaili dom :wink:
25. led 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé veliká gratulka Korcul :dizzy_face: Co Honzík na Aničku? Tak si to pěkně užívej, hodně zdravíčka a malé hodně lásky od brášky.
26. led 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Korcul, moc gratuluju k narození Aničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: přeju hlavně zdravíčko, aby pěkně spinkala a netrápily jí prdíky. Taky jsem zvědavá co Honzík na sestřičku.... a kdybys měla trochu čas, dej nám se fotečku :slight_smile:
26. led 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul...každý den jsem jukala do diskuze kam chodíš jak si na tom, mooooc gratuluju k narození Aničky, přeju taky hlavně zdravíčko a ať je spokojené miminko :slight_smile:) super že máte páreček :dizzy_face:
26. led 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcul: moc moc gratuluji, hlavně ať je Anička zdravá a pokud možno to nejhodnější dítko pod sluncem, aby jsi ti v pohodě všechno zvládala! :wink:
26. led 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOrcul aj ja sa pridavam ku gratulacii, prajem nech je Anicka to najlepsie dietko,nech pekne spinka a necha mamu aj oddychnut.
26. led 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co Andy, jak je na tom, vše v pořádku?
26. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji dodatečně vše nej nej Tomáškovi= Gábince :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . šikulka, že chodí.

KORCUL ty blaho, ty dvojmamko...si to neumim predstavit, jsi krutaaaa :sunglasses: . Tak Aničce přejeme moc zdravicka a at bracha pomaha a vse zvladate.wow. to je scifi:slight_smile:.

Andy zvlada s prehledem, mamka nase kulata :dizzy_face:
26. led 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul velika gratulace je zdrave holcicce. prejeme hlavne hodne zdravicka, hodne mlicka, a at obe deticky zvladas s prehledem. ale o tom ani trosku nepochybuju :dizzy_face:
26. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul take gratulujeme k Anicce a at vam dela jen samou radost a hlavne hodne zdravicka :dizzy_face: A doma to vsichni pekne zvladejte! :wink:
26. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul, přidávám se ke gratulacím,blahopřeju k Aničce, ať hezky spí, jí a co nejvíc se usmívá a ať jsou s Honzíkem prima dvojka!
27. led 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korčul, taky moc gratuluji, at se co nejdív sehrajete, až budeš mít čas, napiš sem své dojmy, už sče mi to taky pomalu krátí :grinning:
27. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Andrej ty čekáš zase holčičku? gratulka :dizzy_face:
27. led 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul gratulujem k Aničke. Prajem Vám veľa zdravia, mliečka a pohody.
27. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcul, gratulujem k anicke!!! vela radosti s oboma detickami!!! asi to mas teraz dost narocne, ale o tom krajsie to bude neskor! papa.
andy, tak najblizsia sprava bude asi od teba, parada. a vidim, ze cakas dievcatko, tak to si budu kocky urcite super rozumiet!!! drz sa.
28. led 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky moc za gratulace... :wink:

jako je to zatím mazec a to je doma Pavel, zatím vubec netuším jak to budu dělat až tu budu sama... malá je zatím hodnounká, převážně spinká, i noci celkm jdou ,ale už jsem si odvykla vstávání co 3 hodiny a ráno pak s Honzíkem mezi 6 a 7.... Honzík to jakž takž bere, chodí ji hladit, odnáší důležitě plenky, ale trochu je problém když kojím, nebo když pláče, to se pak chce taky chovat a mazlit a nebo pláče taky... což nějak zatím hůře nesu... :sweat_smile: ale snad se to nějak sehraje bude lépe... :wink:

Andy: ty jooooo, tobě ty týdny taky přibývají, se ani nenaděješ a taky si přivezeš uzlíček... :wink: a že to je uzlíček, já mám pocit, že Honzík za ty 4 dnyco jsem ho neviděla hrozně vyrostl :grinning:
28. led 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak porod proběhl lépe, než posledně, sice jsem docela dlouho měla kontrakce a nález se moc nehýbal (byla sjem na 5 cm 2 hodiny po příjmu stejně jako při něm), ale daly se v klidu prodýchat, pak mi píchli vodu, asi za pul hodky to docela zhoustlo, a za dalších 40 minut byla malá na světě.... jsem nechápala :wink:
28. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul: Mě Anička taky strašně vyrostla, když se narodil Kubík. Já jsem při kojení držela Ani jednou rukou vedle sebe, vždycky přišla a chtěla se mazlit. Nebo jsem jí aspoň hladila a tak. To je jen na začátku, neboj. A pamatuju, jak Ani odnášela plínky a i přinášela nové, bylo to strašně super :dizzy_face: Byla děsně důležitá a když jsem koupala Kubu tak ho hladila :grinning:
28. led 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou: jj, taky ho hladím, když se přitulí, nebo vedle mě sedí i Pavel a chová ho, ale to zatím nese huř, nevím jak ho zabavit, aby byl hodný, ale snad se to poddá... :wink: a u koupání taky kouká, chodí s tatkou napouštět vodu, je to sranda.... :wink:
28. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek