Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
mum_to_be
30. pro 2009
my uz prajeme PF 2010. ak budete mat chut, mrknite sa na nase vianocne fotky v albume. a zajtra pekne oslavte!!!!
jajinka27
31. pro 2009
Taky přeju vše nej do nového roku, hlavně zdravé dětičky 😉

ten náš rošťák utekl roku 😃
momou
31. pro 2009
Přeji Vám to nejlepší do nového roku, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a pohody a k tomu spousty splněných přání. x-)
mum_to_be
1. led 2010
vsetko naj naj naj mile decembrovky!!!! teda planovane decembrovky, lebo mame urcity rozptyl do inych mesiacov, hihi. 😃 😃 😃
momou
2. led 2010
Mum, no některým dětem se nechtělo ven a jiné děti spěchali 😃
mum_to_be
7. led 2010
🙂
mum_to_be
15. led 2010
jajinka, dnes oslavujete, vsak? som si na vas spomenula na prechadzke... verca ma dnes 13 mesiacov, tak vy mate presne rocik. gratulujeme!!!!! 😉
jajinka27
18. led 2010
jéé děkujeme moc a moc 😉
petronuska
18. led 2010
Jai taky prejeme dodatecne Tomaskovi vsechno nejlepsi k jeho prvnimu roku 🙂 Hlavne hodne zdravicka a lasky od vsech okolo 🙂
jajinka27
19. led 2010
Petru...moc a moc děkujem 🙂
mum_to_be
19. led 2010
a ako ste oslavili, jaji, nedas aspon jednu fotku?
korcula
25. led 2010
Ahojky, hlásím že se nám 21.1. v 19.04 narodila Anička, 48cm a 3130 gramů. Akorát jsme dorzaili dom 😉
momou
26. led 2010
Jé veliká gratulka Korcul x-) Co Honzík na Aničku? Tak si to pěkně užívej, hodně zdravíčka a malé hodně lásky od brášky.
hpaja
26. led 2010
Ahoj Korcul, moc gratuluju k narození Aničky x-) x-) x-) přeju hlavně zdravíčko, aby pěkně spinkala a netrápily jí prdíky. Taky jsem zvědavá co Honzík na sestřičku.... a kdybys měla trochu čas, dej nám se fotečku 🙂
jajinka27
26. led 2010
Korcul...každý den jsem jukala do diskuze kam chodíš jak si na tom, mooooc gratuluju k narození Aničky, přeju taky hlavně zdravíčko a ať je spokojené miminko 🙂) super že máte páreček x-)
dedulka
26. led 2010
korcul: moc moc gratuluji, hlavně ať je Anička zdravá a pokud možno to nejhodnější dítko pod sluncem, aby jsi ti v pohodě všechno zvládala! 😉
vanilka1802
26. led 2010
KOrcul aj ja sa pridavam ku gratulacii, prajem nech je Anicka to najlepsie dietko,nech pekne spinka a necha mamu aj oddychnut.
jajinka27
26. led 2010
holky a co Andy, jak je na tom, vše v pořádku?
samicka
26. led 2010
Jaji dodatečně vše nej nej Tomáškovi= Gábince 😃 😃 😃 😃 . šikulka, že chodí.

KORCUL ty blaho, ty dvojmamko...si to neumim predstavit, jsi krutaaaa 😎 . Tak Aničce přejeme moc zdravicka a at bracha pomaha a vse zvladate.wow. to je scifi🙂.

Andy zvlada s prehledem, mamka nase kulata x-)
welinka
26. led 2010
Korcul velika gratulace je zdrave holcicce. prejeme hlavne hodne zdravicka, hodne mlicka, a at obe deticky zvladas s prehledem. ale o tom ani trosku nepochybuju x-)
petronuska
26. led 2010
Korcul take gratulujeme k Anicce a at vam dela jen samou radost a hlavne hodne zdravicka x-) A doma to vsichni pekne zvladejte! 😉
puzzi
27. led 2010
Korcul, přidávám se ke gratulacím,blahopřeju k Aničce, ať hezky spí, jí a co nejvíc se usmívá a ať jsou s Honzíkem prima dvojka!
andy21
27. led 2010
Korčul, taky moc gratuluji, at se co nejdív sehrajete, až budeš mít čas, napiš sem své dojmy, už sče mi to taky pomalu krátí 😃
jajinka27
27. led 2010
Jéé Andrej ty čekáš zase holčičku? gratulka x-)
miruss
27. led 2010
Korcul gratulujem k Aničke. Prajem Vám veľa zdravia, mliečka a pohody.
mum_to_be
28. led 2010
korcul, gratulujem k anicke!!! vela radosti s oboma detickami!!! asi to mas teraz dost narocne, ale o tom krajsie to bude neskor! papa.
andy, tak najblizsia sprava bude asi od teba, parada. a vidim, ze cakas dievcatko, tak to si budu kocky urcite super rozumiet!!! drz sa.
korcula
28. led 2010
Ahojky, díky moc za gratulace... 😉

jako je to zatím mazec a to je doma Pavel, zatím vubec netuším jak to budu dělat až tu budu sama... malá je zatím hodnounká, převážně spinká, i noci celkm jdou ,ale už jsem si odvykla vstávání co 3 hodiny a ráno pak s Honzíkem mezi 6 a 7.... Honzík to jakž takž bere, chodí ji hladit, odnáší důležitě plenky, ale trochu je problém když kojím, nebo když pláče, to se pak chce taky chovat a mazlit a nebo pláče taky... což nějak zatím hůře nesu... :-N ale snad se to nějak sehraje bude lépe... 😉

Andy: ty jooooo, tobě ty týdny taky přibývají, se ani nenaděješ a taky si přivezeš uzlíček... 😉 a že to je uzlíček, já mám pocit, že Honzík za ty 4 dnyco jsem ho neviděla hrozně vyrostl 😃
korcula
28. led 2010
jinak porod proběhl lépe, než posledně, sice jsem docela dlouho měla kontrakce a nález se moc nehýbal (byla sjem na 5 cm 2 hodiny po příjmu stejně jako při něm), ale daly se v klidu prodýchat, pak mi píchli vodu, asi za pul hodky to docela zhoustlo, a za dalších 40 minut byla malá na světě.... jsem nechápala 😉
momou
28. led 2010
Korcul: Mě Anička taky strašně vyrostla, když se narodil Kubík. Já jsem při kojení držela Ani jednou rukou vedle sebe, vždycky přišla a chtěla se mazlit. Nebo jsem jí aspoň hladila a tak. To je jen na začátku, neboj. A pamatuju, jak Ani odnášela plínky a i přinášela nové, bylo to strašně super x-) Byla děsně důležitá a když jsem koupala Kubu tak ho hladila 😃
korcula
28. led 2010
Momou: jj, taky ho hladím, když se přitulí, nebo vedle mě sedí i Pavel a chová ho, ale to zatím nese huř, nevím jak ho zabavit, aby byl hodný, ale snad se to poddá... 😉 a u koupání taky kouká, chodí s tatkou napouštět vodu, je to sranda.... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli