• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
korcul: No já se ze začátku, díky tomu, že Kuba hodně spinkal, věnovala Ani. Víc jsme si hráli a povídala jsem jí pohádky - nerozumněla, ale poslouchala, víc jsem ji zapojila do všech věcí, co se děli - vaření - pomahala míchat, plínky - už praktikujete :wink:, prali jsme spolu - sypala prášek, vyndavala věci z pračky, ..... a tím se to tak nějak asi po týdnu začalo zase dávat dokupy. Prostě si nesměla připadat navíc a zbytečná. Teď, když Jarda dělá s Kubou blbosti, tak musí i s Ani, aby jí to nebylo líto a nebo s ní udělá něco, co s Kubíkem ne :grinning: Dobrá posilovna.
28. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je jedno videjko z dnešního rána :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=df0zUZhmoxw
30. led 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou, kubko papka krasne! nasa verca papka krasne s ruckami, ale s lyzickou jej to teda zatial velmi nejde. :slight_smile:
1. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul: Anička je moc krásná :dizzy_face: A jak držíš i Honzíka, jak na ni kouká :grinning: :dizzy_face:
2. únor 2010 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Momou:díky.... no jako na vetřelce:grinning: Kubík krásně papá lžičkou, já ještě nemám nějak odvahu dát mu do ruky lžičku... :sweat_smile:
2. únor 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul, tak jako u jogurtu bych Kubovi lžičku asi nedala, ale tak tohle byl pribinák, nebo bobík, tak to se jen tak nevyleje :grinning:
2. únor 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
teeeda ta je krásná a vlasatá :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
korcul velice moc blahopřejeme! Anička je tůze nádherná! :dizzy_face:
2. únor 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Majdi ty jsi těhulka??? gratulkaaaa oooobrovská

ještě nějaká těhule?
2. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš a Puzzi takyyy, gratulkaaaa
2. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn a puzzi, pridavam sa k jajinkinej gratulacii!
ja tiez nejak nemam odvahu dat verce do ruky lyzicku, nech sa krmi sama. a zatial sa do toho sama nehrnie.
2. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajinko tak už to vypadá, že ano :dizzy_face:
děkuji za přání.

Co Tomík jak se má?
3. únor 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomík je rarach, běhá jak o život a momentálně má rýmu a asi se mu klube druhej špičák, páč ráno brečel hodinu a půl v kuse, uff, pomohl sirup a spánek

A co Honzík?
3. únor 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé, Megn, Puzzi... OBR gratulace, přeji pohodový těhu :wink:
4. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Nestačím se divit. Tak všem gratulujeme, buď k mimčům nebo k těhu. Ať jsou prckové zdraví a těhu probíhá v pohodě. Obdivuji vás, neumím si představit, že bych k tomuhle divochovi měla mít ještě mimčo.
4. únor 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já bych si uměla představit ještě jedno :grinning:
4. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky, ale jenom představit. Reality by byla určitě jiná. Hlavně jsem s Vítkem občas ve špitále, takže v tomhle si to neumím ani představit, jak bych to dělala.
6. únor 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ono by se to určitě nějak udělalo. Když jsem byla s Kubíkem v nemocnici, tak se to muelo taky zvládnout. Copak je Vítečkovi?
7. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný, že by se to muselo nějak zvládnout. Vždycky se všechno musí nějak zvládnout, jen si to neumím představit.

V necelém půl roce mu zjistili astma, takže občas mu nachlazení sedne na průdušky a kolikrát to už doma nezvládám,takže si jdeme lehnout do nemocnice. Zrovna v úterý jsme se odtamtud vrátili. A jaro je před námi... :frowning2:
7. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lesnenka: Aha, tak to je blbé. :unamused: Ale snad to nebude na jaře takové ........... i když poslední dobou začne růst všechno naráz a je to šílený i pro mě, a to nejsem ani alergik a ani astmatik.
7. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaja...jééé moc gratuluju těhulko :dizzy_face: budete rodit s Puzzi spolu :grinning:
13. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, díky :slight_smile: noo, uvidíme komu se bude chtít na svět dřív :slight_smile:
14. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem jukla, vy čekáte dvojčata??? fííííííííííííhaaaaaaaaaaaa
15. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaja, taky gratulka a dvojčátka?...to je teda nářez. :wink:
15. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hpaja, velka gratulacia!!! ze dvojicky, tak tomu sa hovori prekvapenie... drzim palce, nech vsetko prebieha v poriadku!!!!
17. únor 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, jj, překvápko to bylo veliký :slight_smile: ale už se na ně moooc těšíme, nějak to zvládneme. Hlavně, aby bylo těhu v pořádku a pak i zdravý miminka :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hpaji...neboj vše bude ok :slight_smile: a vy máte v rodině dvojčata? nebo to je náhoda?
18. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, ségra s bráchou jsou dvojčata a pak MM je taky z dvojčat, ale z chlapský strany se to prý nedědí.
18. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to sranda, ze dvojicky. ja mam dve velmi dobre kamaratky s dvojickami - jedna ma dievcatka a druha chlapcekov. obe maju dvojvajecne. jedna z tych kamosiek ma v rodine viacero dvojiciek, ale u tej druhej to bola zrejme uplna nahoda. no a najlepsie je, ze jedna z nich uz mala dve deticky a dlho rozmyslali s manzelom, ci sa daju na to tretie... no a bolo z toho hned tretie + stvrte. :slight_smile:))) ale teraz hovori, ze to je uzasne, aj ked na zaciatku mali z toho riadny sok. :wink:
22. únor 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
26. únor 2010 v 17:39 • momou
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek