Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
momou
28. led 2010
korcul: No já se ze začátku, díky tomu, že Kuba hodně spinkal, věnovala Ani. Víc jsme si hráli a povídala jsem jí pohádky - nerozumněla, ale poslouchala, víc jsem ji zapojila do všech věcí, co se děli - vaření - pomahala míchat, plínky - už praktikujete 😉, prali jsme spolu - sypala prášek, vyndavala věci z pračky, ..... a tím se to tak nějak asi po týdnu začalo zase dávat dokupy. Prostě si nesměla připadat navíc a zbytečná. Teď, když Jarda dělá s Kubou blbosti, tak musí i s Ani, aby jí to nebylo líto a nebo s ní udělá něco, co s Kubíkem ne 😃 Dobrá posilovna.
momou
30. led 2010
Tak tady je jedno videjko z dnešního rána 😉
http://www.youtube.com/watch?v=df0zUZhmoxw
mum_to_be
1. únor 2010
momou, kubko papka krasne! nasa verca papka krasne s ruckami, ale s lyzickou jej to teda zatial velmi nejde. 🙂
momou
2. únor 2010
Korcul: Anička je moc krásná x-) A jak držíš i Honzíka, jak na ni kouká 😃 x-)
korcula
2. únor 2010
Momou:díky.... no jako na vetřelce😃 Kubík krásně papá lžičkou, já ještě nemám nějak odvahu dát mu do ruky lžičku... :-N
momou
2. únor 2010
Korcul, tak jako u jogurtu bych Kubovi lžičku asi nedala, ale tak tohle byl pribinák, nebo bobík, tak to se jen tak nevyleje 😃
jajinka27
2. únor 2010
teeeda ta je krásná a vlasatá x-)
megn
2. únor 2010
korcul velice moc blahopřejeme! Anička je tůze nádherná! x-)
jajinka27
2. únor 2010
jééé Majdi ty jsi těhulka??? gratulkaaaa oooobrovská

ještě nějaká těhule?
jajinka27
2. únor 2010
ježíš a Puzzi takyyy, gratulkaaaa
mum_to_be
2. únor 2010
megn a puzzi, pridavam sa k jajinkinej gratulacii!
ja tiez nejak nemam odvahu dat verce do ruky lyzicku, nech sa krmi sama. a zatial sa do toho sama nehrnie.
megn
3. únor 2010
jajinko tak už to vypadá, že ano x-)
děkuji za přání.

Co Tomík jak se má?
jajinka27
3. únor 2010
Tomík je rarach, běhá jak o život a momentálně má rýmu a asi se mu klube druhej špičák, páč ráno brečel hodinu a půl v kuse, uff, pomohl sirup a spánek

A co Honzík?
korcula
4. únor 2010
Jéééé, Megn, Puzzi... OBR gratulace, přeji pohodový těhu 😉
lesnenka
4. únor 2010
Ahojky. Nestačím se divit. Tak všem gratulujeme, buď k mimčům nebo k těhu. Ať jsou prckové zdraví a těhu probíhá v pohodě. Obdivuji vás, neumím si představit, že bych k tomuhle divochovi měla mít ještě mimčo.
momou
4. únor 2010
Tak to já bych si uměla představit ještě jedno 😃
lesnenka
6. únor 2010
To já taky, ale jenom představit. Reality by byla určitě jiná. Hlavně jsem s Vítkem občas ve špitále, takže v tomhle si to neumím ani představit, jak bych to dělala.
momou
7. únor 2010
Tak ono by se to určitě nějak udělalo. Když jsem byla s Kubíkem v nemocnici, tak se to muelo taky zvládnout. Copak je Vítečkovi?
lesnenka
7. únor 2010
To je jasný, že by se to muselo nějak zvládnout. Vždycky se všechno musí nějak zvládnout, jen si to neumím představit.

V necelém půl roce mu zjistili astma, takže občas mu nachlazení sedne na průdušky a kolikrát to už doma nezvládám,takže si jdeme lehnout do nemocnice. Zrovna v úterý jsme se odtamtud vrátili. A jaro je před námi... 😞
momou
7. únor 2010
Lesnenka: Aha, tak to je blbé. :-| Ale snad to nebude na jaře takové ........... i když poslední dobou začne růst všechno naráz a je to šílený i pro mě, a to nejsem ani alergik a ani astmatik.
jajinka27
13. únor 2010
hpaja...jééé moc gratuluju těhulko x-) budete rodit s Puzzi spolu 😃
hpaja
14. únor 2010
Jaji, díky 🙂 noo, uvidíme komu se bude chtít na svět dřív 🙂
jajinka27
15. únor 2010
teď jsem jukla, vy čekáte dvojčata??? fííííííííííííhaaaaaaaaaaaa
lesnenka
15. únor 2010
hpaja, taky gratulka a dvojčátka?...to je teda nářez. 😉
mum_to_be
17. únor 2010
hpaja, velka gratulacia!!! ze dvojicky, tak tomu sa hovori prekvapenie... drzim palce, nech vsetko prebieha v poriadku!!!!
hpaja
18. únor 2010
Holky díky, jj, překvápko to bylo veliký 🙂 ale už se na ně moooc těšíme, nějak to zvládneme. Hlavně, aby bylo těhu v pořádku a pak i zdravý miminka x-)
jajinka27
18. únor 2010
Hpaji...neboj vše bude ok 🙂 a vy máte v rodině dvojčata? nebo to je náhoda?
hpaja
18. únor 2010
Jaji, ségra s bráchou jsou dvojčata a pak MM je taky z dvojčat, ale z chlapský strany se to prý nedědí.
mum_to_be
22. únor 2010
je to sranda, ze dvojicky. ja mam dve velmi dobre kamaratky s dvojickami - jedna ma dievcatka a druha chlapcekov. obe maju dvojvajecne. jedna z tych kamosiek ma v rodine viacero dvojiciek, ale u tej druhej to bola zrejme uplna nahoda. no a najlepsie je, ze jedna z nich uz mala dve deticky a dlho rozmyslali s manzelom, ci sa daju na to tretie... no a bolo z toho hned tretie + stvrte. 🙂))) ale teraz hovori, ze to je uzasne, aj ked na zaciatku mali z toho riadny sok. 😉
momou
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli