• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
ahoj holky,

momou zahlasováno :slight_smile:

jak se mají prosincovky? co těhulky? daří se jim dobře?? co dětičky??

Tom teď prochází střevní chřipkou, 2x jsme byli na pohotovosti, no užíváme si :( jinak je to děsnej rarach ale i mamánek zároveň :slight_smile:)
2. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jaji, díky za hlasíky. Když by se Ti ještě chtělo, tak klidně můžeš :wink:

Tady jsou lepší odkazy, stačí vyplnit a pak v meilu potvrdit odkaz.

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/7028/soutezici-bernatova-anicka/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html

http://diteroku.vasedeti.cz/finale/2009/finalista/33494/soutezici-holubec-kubik/finalove-hlasovani-pridat-hlas.html

Díky za každý hlasík (myslím, že se dá hlasovat co 3 hodiny)

V prosincovkách jsou nějaké těhulky, snažilky ............. jinak taky dost nemocní jak děti, tak i rodičovstvo. No holt počasí a různé bacily.
2. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdopak se ještě snaží? těhulky vím Hpaju, Puzzi, Megn :slight_smile: a Andy ta to má za chvíli :slight_smile:)
2. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Jaji, díky za gratulace, seš hodná :slight_smile: Máš někde na netu fotky Tomáška? Pošli mi do IP adresu, ráda bych omrkla :wink:
Korcul, jak se máš, jak to zvládáš sama se dvěma, zajede se člověk rychle?
2. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminečky nebola som tu dllllllllllllllllllllllllho neviem či si niekto na mna spomína no v tehu som sem chodila tak vás zdravííím a sledujem vas len písať nieje kedy... :slight_smile:
7. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, gratulace k těhu všem. Jen se jdu připojit.... bylo to velké překvapení (soudruzi udělali někde chybu :slight_smile:), ale jsem ráda. Tak snad bude všechno OK a v listopadu budeme 4.
Tak těhu holky, ať jde všechno jak po másle a ostatní (i těhu), ať sluníčka moc nezlobí, nejsou nemocné a dělají jen radost.
My jsme se vrátili z hor a Jiřík má nějaký kašel, 29.4. bychom měli nastoupit do nemocnice na operaci s varlátkem, tak snad to bude OK.... tak tolik u nás.
Tak se mějte zatím zase hezky.
12. bře 2010 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja vam oznamujem nasu novinku. dnes prave zaciname 2.trimester, vysledky odberov aj sono vyzeralo byt v poriadku, tak sa velmi tesime. papa a krasny vikend vsetkym!!!
12. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no páni - já se jdu kuknout a ono je tu tolik nových těhulííí - holky, moc gratuluji, ať je všechno vpořádku a ať se vám vyhýbají nevolnosti! :wink:
13. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUM gratulka :slight_smile:
13. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mum veliká gratulace :dizzy_face:

u nás to ještě chvíli nehrozí :grinning:
14. bře 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dakujeme. :slight_smile: pravdu povediac, pri verce si to za cely den pomaly ani nestiham uvedomovat, ze som tehu... zrovna dnes som bola s vercou v poradni, pribrala nam na 10,7 kila a ma 80 cm. co vasi drobci? maminky, co ste kojili, neodmietaju vam teraz deti umele mlieka? nasa verca nie je ochotna vypit ani glg... este mi lekarka doporucila vyskusat nejake ochutene a pripadne prevarene kravske mlieko, ale teda s tym kravskym sa velmi nestotoznujem... verca zje kazdy den 2-3 jogurty alebo tvarohove dezerty, no a este na ranajky ma vzdy nejaku natierku (lucina alebo cottage cheese alebo tvarohova natierka). s nicim inym nemame problem, vsetko krasne spapka, ale to mlieko teda ani nahodou. inak, prestala som ju kojit ako 13 a pol mesacnu, pre uplnost. takze ak mate este nejake rady, ako ju na to mlieko naucit, sem s nimi...
17. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mum: Tak já jsem druhé těhu pozorovala jen na rostoucí váze a bříšku :grinning:

Jinak náš Kubík váží 9,6 kg a má 78 cm - odhadem, páč mi nepostojí :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illy, Mum, tak to moc moc gratuluju :slight_smile: Koukám, že prosincovky se do toho pěkně obuly a rozjely 2. kolo :slight_smile:
Mum, já jsem Ríšu kojila do 13měsíců a UM pije v pohodě, pil ho částečně i při kojení, takže přechod šel kupodivu fakt hladce.
19. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
MUM, ILLY gratuluji!

MUM ja stale kojim a to minimane 2x denne /dopol a vecer a pak v noci :sunglasses: ) a Domi si UM da. Zkousela jsem BABIO a ted nove Nutrilon bananovy a na ten se vylozene trepe. ale vypije tak 80ml, vic ne...ale aspon neco pred spanim. Kazdopadne pak vysosava stejne mne, takze asi vi, ze vic vypit nemusi :slight_smile:

teda, stejne, tolik tehuleeeek, to je neco!
20. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky moc za gratulace. Snad to vyjde.
Holky, co čekáte prcky, budete pořizovat sourozenecký kočárek nebo to budete nějak kombinovat (kočárek + šátek, manduca,....)? Trochu o tom začínám přemýšlet. S normálním kočárkem se to zvládne, ale každopádně budu min rok uvázaná jen kolem baráku. Jedná se mi hlavně o další léto, kdy bude Jiříkovi 2,5 roku, tak zase jestli to má cenu pořizovat sourozenecký? Jak to řešíte vy?
21. bře 2010 v 18:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...

kouknu po dlouhý době a zírááá,...takovejch těhulí:slight_smile:no krááása a gratulace největší všem:slight_smile:

my už taknějak zvládáme,jsou dny v pohodě a dny horší,ale tojenormál i s jedním,jen krom dítek nestíhám nic moc jinýho...:slight_smile:
Honzík mi za tu dobu přijde že se hodně osamostatnil,do té doby si nehrál sám vubec a ted tokrásně vydrží.

illy: o kolik budou prcci? nechce s emi počítat... a záleží jak Jiřík chodí... my sourozeneckej máme, nějak jsem sito neuměla bezněj představit a poslední 2 týdny to vypadá tak,že tlačím dvojkočár,a Honzík většinuprocházky chce chodit a v kočárku řvem,takže otázka jak moc se ta investice vyplatila. No ale kdyžpotřebuju něco zařídit, tak si to bezněj neumím představit. :wink:
21. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korčul, až se mimi narodí, tak Jiiříkovi budou přesně 2 roky. Chodit začal v polovině ledna - takže v 14 měsících. Dojdeme na náku a zpět po svých, ale zkouší, že se chce nosit. Na tohle by stačil normální, ale pak v létě, co mu bude 2,5roku bych třeba chtěla jezdit na koupák nebo někam, a to s jedním si nedokážu představit, že by celý den byl na svých :frowning2:

Korčul, každopádně máš můj obdiv...... ale hlavně, že jste se rychle sehráli.
Tak ať vám to šlape :slight_smile: a díky postřeh.
22. bře 2010 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Illy: Tak dva roky je už veliký rozdíl, já bych už sourozenecký nekupovala. Sice ho mám, ale moc jsem ho nevyužila. Nedávno jsem koukala a prodávají takové "sajdkáry" . Jakoby golfáče, které se namontují na kočár. Ani s Kubou jsou o rok a 5 měsíců a jako moc se v tom nepovozili.
22. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korčul: Super, že už jste sehraní. U nás to taky chvíli trvalo. :wink:
22. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůva no to koukám, jak se krásně těhulí!

Mum gratulace veliká převeliká, blahopřeji!
Illy tobě jakbysmet, gratulace!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: díky moc za info. No, nechám to zatím koňovi :slight_smile: Taky uvidím, jestli nám klapně pořídit baráček, protože pak by se pblm vyřešil, nikam bych nemusela, jen minimálně :slight_smile:)

megn: díky za gratulaci.
Hezký sluníčkový den.
22. bře 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj MUM, ak mozem poradit, nemusis sa vobec trapit tym, ze nevypije mliecko. Pokial ti mala spapa 2-3 jogurty denne + nieco mliecne na ranajky /na chlebik/, myslim, ze to staci... jeden jogurt, okolo 15Og, predstavuje asi 200ml mliecka... a davka pre deticky v tomto veku je tych 500-600ml mlieka vratane mliecnych vyrobkov...a to splnate :wink: ...je vela takych deticiek, ktore po kojeni odmietaju akekolvek UM a mamicky to riesia len mliecnymi vyrobkami... :slight_smile:
22. bře 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, dakujem, ze sa tesite s nami - tehulkami! dlho som tu nebola, mam teraz dost fofry, pisem diplomovku, seminarky, zajtra mam skusku, ... k tomu verca... sami, diky za radu, tak to bananove mlieko nutrilon este skusim. ked nie, tak na to kaslem, proste, mne to tiez prislo, ze viac mliecneho jej uz do jedalnicka ani nemozem dat, aby to neslo na ukor zeleniny, ovocia. takze tak. inak, dnes som zalozila album aj nasmu druhemu babatku, tak ked si najdete cas... a este som sa chcela spytat na andy, ako to s nou vyzera, uz bude mat termin co nevidiet, ci? pozdrav ju odo mna, sami.
30. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka kocika, ja by som len chcela dokupit skate ku kociku. verca beha uz od necelych 11 mesiacov uplne sama a vydrzi uz teraz prejst aj 20 minut, takze v pohode. manducu som kupila nedavno, este sme ju ani nestihli pri veronike pouzit, ale ked bude druhe, myslim, ze sa nam bude hodit, ked budeme chciet byt mobilnejsi. plus este uvidim, ako sa v nej bude pacit veronike, ked budeme niekde na vylete, otestujeme. :slight_smile: papa, idem sa ucit...
30. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. bře 2010 v 15:12 • zuzanocka
Ahojky,

tak Andy se to blíží, jak se cítíš???

a co ostatní těhulky? Páji? Majdo? Puzzi?
13. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, už som tu dlho nebola a čo nevidím, ved hadam polovica decmbroviek 2008 je zasa tehotna :dizzy_face: :dizzy_face: tak vám prajem baby príjemne tehu :wink:
25. dub 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy porodila Rozinku, obě jsou v pořádku :dizzy_face:
28. dub 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou,,,,jééé díky za info :slight_smile: gratulkaaaaaaaaa
28. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, gratulujem k narodeniu dalsej dcerky, nech z nej mate tolko radosti ako z malinky! :slight_smile:
ja som prave v polovici tehotenstva, v utorok sa chystam na ultrazvuk, tak mozno uz budeme vediet, ci cakame lucku alebo romanka. :slight_smile: vsetky vas pozdravujem, papa.
30. dub 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek