• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
@megn jeee miminko dalsi :slight_smile: gratuluji at je to spokojene miminko se vsim vsudy :dizzy_face: :dizzy_face:

@mum_to_be jeeee jake sladoulinke miminecko krasne ste si ho udelali :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@jajinka27 treba se vam taky povede :wink: parecek :wink: :slight_smile:
30. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita kdepak jste mi to všecko vybraly :grinning: u nas to urco bude zase kluk
30. zář 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 nikdy nerikej nikdy :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: co vis musite to dva dny pred ovulaci divci spermie vydrzi dyl nez klucici :grinning: :grinning: :sweat_smile: my to taky tak mneli ja sem teda holku nejak neplanovala ale byla az pak sem se dovedela toto ze ty x vydrzi del nez y asi vedi proc - protoze to maji v genech kdezto kluci to v genech nemaji nu maji muzske pohlavni organy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj moj porod bol kratky, cele to trvalo asi 4 hodiny. od prichodu do nemocnice do narodenia ani nie 2 hodinky. ale bolestive to bolo. ja som prenasala 5 dni, podla MS.
1. říj 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megn - system zatial tvorime... :slight_smile: vecer sme zvladli tak, ze manzel kupe a uklada veroniku, a ja romanka. cez den mi moja mamina tento tyzden hodne bravala veroniku, aj u nich spavala, tak sa to dalo. uvidime, ako to pojde dalsi tyzden. :wink: tazsie je obedne ukladanie sa na spanok, zasadne su naraz hore a aj naraz vstavaju, ale zvladli sme to... k romankovi vstavam ja, dvakrat za noc - o troch a o siestej. k veronike rano (a ak je treba aj v noci) vstava manzel. takze mame to podelene a zatial to zvladame. a co vy?
1. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@megn - o systeme by som zatial asi nehovorila... akurat sme si podelili s manzelom vecernu starostlivost, vytvorili sme 'zmiesane pary' :grinning: on kupe a uklada veroniku, ja maleho romanka. najtazsie mi pride obedne ukladanie, lebo vzdy ich mam hore oboch naraz, som s nimi sama a navzajom sa rusia. ale nejako sme to zatial vzdy zvladli. :slight_smile: a vy ako?
4. říj 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, bola som na predchadzajucej stranke, aj sa mi zdalo, ze uz som to o tom (ne)systeme pisala. no nic, tak je to tu cca rovnake este raz. :slight_smile:
4. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevadi megn to pochopi :wink:

a zebehnete se za chvilku i my sme to tak meli pokdu mete deti ktere nevyzaduji moc pozornosti na rukou tak je to super :slight_smile:
4. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita - pozerala som si tvoj fotoalbum tu na koniku. mas krasne deticky, take okate. a dcerka vyzera ako princeznicka hned na tej prvej fotke. nadhera!
4. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se vám jdu taky pochlubit, ve středu 6.10. v 15,09 h se nám narodila Klárka (4080 g a 50 cm) :dizzy_face: Obě jsme v pořádku a tak nás v sobotu odpoledne pustili domů :slight_smile:
11. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hpaja gratuluju! Přej hodně zdravíčka, to je nejdůležitější a ať se brzy zajedete :slight_smile: Hlavně že jste v pořádku.
11. říj 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hpaja gratulujiiiii ke Kláruške krasne miry krasne jmeeeno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prejem same zdravi a hodne mlicka :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illy díky :slight_smile: a jak to vypadá s vámi? Psala jsi, že půjdeš zřejmě na sekci a koukám, že už jsi 39tt...
@hejdita moc děkujeme :slight_smile:
11. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hpaja my mame taky Klarku ale jenom s opacnym datumem narozeni a teda rok 07 :dizzy_face: :sunglasses: :wink: :grinning: :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji moc a moc gratuluju ke Klárce a přeju jí moooc zdravíčka a štěstíčka :dizzy_face:

to samé Puzzi :dizzy_face:
11. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hpaja no dle ms mám tp 25.10, ale dle utz v 1. trimestru 6.11. Dr v porodce se drží toho utz. Takže v po jdu na ko a monitor a na 1.11. jsem objednaná na utz a ko. V po by mi měli říct termín císaře, ale taky mi toho 1.11. utz připadá pozdě. No uvidíme. Jiříka taky plánovali až přeplánovali a vyrazil o 14 dní dřív sám. No bylo by fajn, kdybych to dala 17.10, abych nemusela zase strávit půl dne v ambulanci čekáním :grinning:
Tak pak dej vědět, jak to zvládá Ríša a jak jste se sžili.
12. říj 2010 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
i puzzi maji dalsiii miminko? tak taky se pridavam ke gratulaci a prejeme zdravi a hodne mlicka :slight_smile:

illy a to jako fakt ti to davaji tak naknap??? to planovani?? :confused: to je divne normalne to delaji dva tydny pred nebo tyden a to je uz taky nekdy uz pozde.... :fearful: :confused:
12. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita no taky mě to překvapilo. Musím se ho v pondělí na to zeptat. Říkal, že císaře plánují na 39tt, ale ať počítám jak počítám, tak 1.11 budu dle utz ve 40tt. No uvidíme. Třeba z nich v pondělí vypadně nějaký smysluplný termín a jen se seknul. Bych rodila už teď až bych brečela :slight_smile:
12. říj 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illy hmmm to verim to je clovek uz ke konci vcelku uboleny a nevyspany aspon teda ja nemohla spat ke konci a jeste zaaada jak bolela a stydka kost jak sem ji mela rozeslou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: ale co pro miminko vonave co clovek neudela ze aby pokracoval rod :grinning: a ty proc jdes na cisare??? musis ? mas uzkou panev nebo je mimi nejak spatne otocene? :confused:
12. říj 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita jo jo, přesně tak. V noci se o spaní už nedá ani mluvit, jak píšeš + asi 10x čůrat :slight_smile: No a v půl sedmé nastupuje Jiřík a jede až do večera s 2 hodinovým spánkem po obědě, kdy já nezaberu. Takže už se asi zase tak rok a půl nevyspím :slight_smile: Na císaře jdu protože stejně jako u Jiříka je mimčo koncem pánevním - prostě místo hlavou je zadnicí dole. Mám k tomu dispozici - srdcovitou dělohu a ještě otočenou, takže se sice můžu stát ještě zázrak a otočit se, ale spíš ne. Na poslední ko u mého dr mi říkal, že je tam už pěkně tou zadnicí usalašený v pánvy y porodních cestách, takže to moc na otočení nevypadá. No uvidíme.
12. říj 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že se nám prosincovky pěkně rozrodili s dalšímy potomky :grinning:
12. říj 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak to jo......to je uricite riziko asi rodit prirozene a kdyz se jeste do toho uzaka penev zakomponuje tak je to stejne na cs i ma kamaradka ma za sebou uz tri cisare kvuli uzke panvi.....

jj rozrodilo se to tu krasne a konecne mam i cas sem chodit to kdyz to bylo rozjete tak po prve nebyl ani cas sem nakouknout to sem koukla na cervnovky a bylo a pak po druhe se plest do rozburene debaty sem tam pak clovek prehledne ze nekdo prispel z novou tvari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám naplánovaného císaře na 3.11. pokud do té doby vydržíme 2v1.
19. říj 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@illy :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: vdyt to je za dva tydny :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: to je nejake divne :confused: :fearful: :confused: :confused: :confused: miminko sestouple v porodnich cestach to bude zajimave preju hodne stesti at se vse podari jak ma a hlavne aby kdyby to podcenili tak a ty si sla drive rodit tak aby to bylo cobydub :slight_smile:
19. říj 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hpaja - velmi gratulujem k dcerke!!!
@illy - sa mi pacila ta poznamka, ze ...bych rodila už teď až bych brečela... ja som tiez uz nevedela dockat konca, no ale prenasala som romanka 5 dni... (veroniku az 11 dni!)... ak by sme mali tretie, mozno uz bude na termin, haha... ale myslim, ze tretie nehrozi, ked sa zacne veronika jedovat, tak s trochou nadsazky skonstatujem, ze by som vtedy najradsej nemala ziadne deti. :wink:
20. říj 2010 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita - tvoju klarku uz obdobie vzdoru preslo? kedy zacalo a pripadne aj skoncilo?
20. říj 2010 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mum_to_be hm tak obdobi vzdoru mame ted a je to az do predskolniho veku tudiz porad se naskytnou nejake prilezitosti jak bojovat s tim abych nebyla jak papinak natlakovana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no zacina od toho 3 roku ..... nase klara je klidna kdyz tu najednou zacne bojkotovat vsechno co ji rkenu no ale to uz k tomu obdobi patri potrebuje rict i ne aby pak vedela rict ne uchylakovi nebo cigaretam nebo tak :wink:
21. říj 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky pro info Zuzafi čeká druhé miminko :dizzy_face:
21. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ze gratulujeme
21. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek