• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
@hejdita tak taky moc gratuluju...:slight_smile:
22. čer 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no to jsou zprávy, skoro všechny listopadovky 2008 už přidaly další "kousek", tak se taky přidávám.
21.6.2011 se nám narodila Klárka.
9. črc 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hejdita : Gratulka ke třetímu mimču :dizzy_face:
Jinak já to mám s jídlem stejné, cítím se na kluka - no se ukáže každým dnem, co to bude :grinning: Jediné co je fakt hodně jinak jsou pohyby. Ani i Kubík se víc hýbali večer nebo když jsem byla v klidu, tohle mrně se hýbe pořád i když chodím a to jako fakt dost, normálně mám přes šaty nebo tričko vidět boule jak někde vystrčí nohu a tak, a na břichu, a to si nedělám srandu, mám modřiny, jak mě kope.
9. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysurka : Gratulka mamino :dizzy_face:
9. srp 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa za chvilu tiez pridam s dalsim prirastkom :grinning: Som bola zvedava ci este tema funguje a vidim tu aktivnu komunikaciu :dizzy_face:
9. srp 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte, tak aj ja sa hlásim, že na ceste je druhe mimi :wink:
10. srp 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mysurka gratuluju:slight_smile:

@vrn
@momou teda holky, vy už to máte za pár:slight_smile:

@dominka11 gratuluju a přeji pohodové těhu...

my se snažíme, tak uvidíme kdyse zadaří
11. srp 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula dakujem :wink:
tak vy sa snažíte o tretie? :slight_smile: držím palce
11. srp 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my už jsme komplet, včetně posledního Holoubátka :dizzy_face:
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2011/Honzik/
26. srp 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@momou Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:slight_smile: přejeme Honzíkovi do života jen to nej, a rodince co nejvíc radostných dní:slight_smile:
26. srp 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momou krásný fotečky, malej je kouzelnej, a ta radost KUbíka a Aničky... no krása:slight_smile:
26. srp 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momou já taky moc gratulujuu a přeju jen zdravíčko a štěstíčko :slight_smile:) a šel o něco dřív ne?
26. srp 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky.
@jajinka27 : Jo jo, šel ve 37+3 tt, ale podle dětské na porodním je lehce nedonošený - jako Ani (36+5tt) a Kubík (36+0tt) :wink:
29. srp 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula tak jsem na něco kápla a moc gratuluju :dizzy_face:
6. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 :dizzy_face: jsem odhalena jo? děkuju... no je to zatím nepotvrzený, k dr jdu až 14.... tak uvidíme :wink:
6. zář 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula to víš, já zvědavka občas vlezu do různých témat :slight_smile:)) tak moc držím palečky :slight_smile:)
6. zář 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jajinka27 Dobrá no:slight_smile:)) Tobě už se to ale krátí co?
7. zář 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula krátí to jo, ale zatím se mě drží stejně jako Tomča, takže to na porod opět vůbec nevypadá :sweat_smile:
7. zář 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 J8 taky u obou děti ještě cv den termínu vypadala že neporodím ani do měsíce:grinning: a porodila jsem:slight_smile:
7. zář 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nakukuju a vidím, že je tu novinka - korcul - tak to moc gratuluji!!!! :dizzy_face:
jaji: a tobě držím pěsti, ať to máš brzy za sebou a pokud možno, ať jde vše jak po drátkách :slight_smile:
13. zář 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Taky gratulka, at miminko krasne roste a tehu je v co nejvetsi pohode :wink:

@jajinka27 teda, ty uz taky za chvilicku dalsiho chlapecka :slight_smile: Tak treba vykukne drive nez "Gabinka" :grinning: a aby nakonec i nebyla Gabinka :wink:
14. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dedulka
@petronuska děkuji, dneska to máme potvrzené:slight_smile: i srdíčko...
14. zář 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@korcula tak to moc moc gratuluji!!! :wink:)
14. zář 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula Tak veliká gratulka :dizzy_face:
21. zář 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@momou děkuji, tak zatím jsme na začátku:slight_smile: co vy? jak to zvládáte? jak velký rozdíl je 2 a 3 dítka?:slight_smile:

@dedulka děkuji:slight_smile:
21. zář 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás to opět na žádnej porod nevypadá :( a dle utz už druhý den přenáším, chjo
24. zář 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
po nějaké době zase nakukuji a vidím, že @jajinka27 to má už za pár :slight_smile: Jáji, ber to jako pozitivum, aspoň máš malýho ještě pár dní jenom pro sebe :wink: Jinak já jsem měla TP dle utz 29.9., dle MS 2.10. a Klárka se narodila 6.10., takže jsem přenášela jakoby 8 dní :slight_smile: Jsem zvědavá, kdy to nakonec přijde a přála bych ti, aby to tentokrát šlo přirozeně :slight_smile:
@korcula taky gratuluju k těhu a přeju pěkný a bezproblémový těhulení :slight_smile: jsem zvědavá, co potom budeš říkat na 3 děti. Já bych 3 taky chtěla, ale pořád řeším, jestli je pak psychicky zvládnu :sweat_smile: :grinning: už teď toho mám kolikrát až nad hlavu... no pokud se z těch dvou do léta nezblázním, tak se taky začneme snažit o třeťátko (teda doufám, že to pak nebude rovnou i čtvrťátko :grinning: ) :slight_smile:
@mysurka gratuluju k narození Klárinky :slight_smile:
@vrn a tobě gratulace k Evičce :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nastupuju v neděli do porodnice :( zkusí test oxytocinem a pak se rozhodnou zda vyvolávat nebo říznout :frowning2:
29. zář 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 tak držíme palečky, at se rozhodne brouček dřív a máš ho už u sebe:slight_smile:
29. zář 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 ahojky, tak zvědavě koukám a vidím, že je Maty na světě :slight_smile: moc gratuluju, přeju hodně zdravíčka a ať ho má Tomi rád :slight_smile: jak to vlastně nakonec dopadlo, rozhodl se sám nebo došlo na vyvolávání?
14. říj 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek