Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
korcula
22. čer 2011
@hejdita tak taky moc gratuluju...🙂
mysurka
9. črc 2011
no to jsou zprávy, skoro všechny listopadovky 2008 už přidaly další "kousek", tak se taky přidávám.
21.6.2011 se nám narodila Klárka.
momou
9. srp 2011
@hejdita : Gratulka ke třetímu mimču x-)
Jinak já to mám s jídlem stejné, cítím se na kluka - no se ukáže každým dnem, co to bude 😃 Jediné co je fakt hodně jinak jsou pohyby. Ani i Kubík se víc hýbali večer nebo když jsem byla v klidu, tohle mrně se hýbe pořád i když chodím a to jako fakt dost, normálně mám přes šaty nebo tričko vidět boule jak někde vystrčí nohu a tak, a na břichu, a to si nedělám srandu, mám modřiny, jak mě kope.
momou
9. srp 2011
@mysurka : Gratulka mamino x-)
vrn
9. srp 2011
Ja sa za chvilu tiez pridam s dalsim prirastkom 😃 Som bola zvedava ci este tema funguje a vidim tu aktivnu komunikaciu x-)
dominka11
10. srp 2011
ahojte, tak aj ja sa hlásim, že na ceste je druhe mimi 😉
korcula
11. srp 2011
@mysurka gratuluju🙂

@vrn
@momou teda holky, vy už to máte za pár🙂

@dominka11 gratuluju a přeji pohodové těhu...

my se snažíme, tak uvidíme kdyse zadaří
dominka11
11. srp 2011
@korcula dakujem 😉
tak vy sa snažíte o tretie? 🙂 držím palce
momou
26. srp 2011
Ahoj, tak my už jsme komplet, včetně posledního Holoubátka x-)
http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/2011/Honzik/
korcula
26. srp 2011
@momou Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee🙂 přejeme Honzíkovi do života jen to nej, a rodince co nejvíc radostných dní🙂
korcula
26. srp 2011
@momou krásný fotečky, malej je kouzelnej, a ta radost KUbíka a Aničky... no krása🙂
jajinka27
26. srp 2011
@momou já taky moc gratulujuu a přeju jen zdravíčko a štěstíčko 🙂) a šel o něco dřív ne?
momou
29. srp 2011
Holky díky.
@jajinka27 : Jo jo, šel ve 37+3 tt, ale podle dětské na porodním je lehce nedonošený - jako Ani (36+5tt) a Kubík (36+0tt) 😉
jajinka27
6. zář 2011
@korcula tak jsem na něco kápla a moc gratuluju x-)
korcula
6. zář 2011
@jajinka27 x-) jsem odhalena jo? děkuju... no je to zatím nepotvrzený, k dr jdu až 14.... tak uvidíme 😉
jajinka27
6. zář 2011
@korcula to víš, já zvědavka občas vlezu do různých témat 🙂)) tak moc držím palečky 🙂)
korcula
7. zář 2011
@jajinka27 Dobrá no:-))) Tobě už se to ale krátí co?
jajinka27
7. zář 2011
@korcula krátí to jo, ale zatím se mě drží stejně jako Tomča, takže to na porod opět vůbec nevypadá :-N
korcula
7. zář 2011
@jajinka27 J8 taky u obou děti ještě cv den termínu vypadala že neporodím ani do měsíce😃 a porodila jsem🙂
dedulka
13. zář 2011
nakukuju a vidím, že je tu novinka - korcul - tak to moc gratuluji!!!! x-)
jaji: a tobě držím pěsti, ať to máš brzy za sebou a pokud možno, ať jde vše jak po drátkách 🙂
petronuska
14. zář 2011
@korcula Taky gratulka, at miminko krasne roste a tehu je v co nejvetsi pohode 😉

@jajinka27 teda, ty uz taky za chvilicku dalsiho chlapecka 🙂 Tak treba vykukne drive nez "Gabinka" 😃 a aby nakonec i nebyla Gabinka 😉
korcula
14. zář 2011
@dedulka
@petronuska děkuji, dneska to máme potvrzené🙂 i srdíčko...
dedulka
14. zář 2011
@korcula tak to moc moc gratuluji!!! 😉)
momou
21. zář 2011
@korcula Tak veliká gratulka x-)
korcula
21. zář 2011
@momou děkuji, tak zatím jsme na začátku🙂 co vy? jak to zvládáte? jak velký rozdíl je 2 a 3 dítka?🙂

@dedulka děkuji🙂
jajinka27
24. zář 2011
tak u nás to opět na žádnej porod nevypadá 😞 a dle utz už druhý den přenáším, chjo
hpaja
27. zář 2011
po nějaké době zase nakukuji a vidím, že @jajinka27 to má už za pár 🙂 Jáji, ber to jako pozitivum, aspoň máš malýho ještě pár dní jenom pro sebe 😉 Jinak já jsem měla TP dle utz 29.9., dle MS 2.10. a Klárka se narodila 6.10., takže jsem přenášela jakoby 8 dní 🙂 Jsem zvědavá, kdy to nakonec přijde a přála bych ti, aby to tentokrát šlo přirozeně 🙂
@korcula taky gratuluju k těhu a přeju pěkný a bezproblémový těhulení 🙂 jsem zvědavá, co potom budeš říkat na 3 děti. Já bych 3 taky chtěla, ale pořád řeším, jestli je pak psychicky zvládnu :-N 😃 už teď toho mám kolikrát až nad hlavu... no pokud se z těch dvou do léta nezblázním, tak se taky začneme snažit o třeťátko (teda doufám, že to pak nebude rovnou i čtvrťátko 😃 ) 🙂
@mysurka gratuluju k narození Klárinky 🙂
@vrn a tobě gratulace k Evičce 🙂
jajinka27
29. zář 2011
tak já nastupuju v neděli do porodnice 😞 zkusí test oxytocinem a pak se rozhodnou zda vyvolávat nebo říznout 😞
korcula
29. zář 2011
@jajinka27 tak držíme palečky, at se rozhodne brouček dřív a máš ho už u sebe🙂
hpaja
14. říj 2011
@jajinka27 ahojky, tak zvědavě koukám a vidím, že je Maty na světě 🙂 moc gratuluju, přeju hodně zdravíčka a ať ho má Tomi rád 🙂 jak to vlastně nakonec dopadlo, rozhodl se sám nebo došlo na vyvolávání?

Začni psát odpověď...

Odešli