• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
@hpaja ahoj, díky, no nakonec to bylo maso, porod vyvolávanej a po 3 neprospaných nocích a 16hod kontrakcí v kuse mě milostivě vzali na císaře :sweat_smile:
14. říj 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 gratulka k Matymu :dizzy_face: ale teda pekne jsi si uzila, fuj :confused: Tak snad tedka vsechno pujde dobre a malej vam bude delat jen samou radost a braska vam bude pomahat :wink:
15. říj 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 no to teda fakt blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: to se divím, že když jsi měla prvního císaře, že tě tak dlouho nechali, ještě když jsi přenášela... :confused: a je teda 5.10.? Budou s Klárkou slavit narozky o den a s Pájou od Puzzi o 2 dny :slight_smile:
17. říj 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlasim že nás je celá ruka :grinning: jakub bude mit zitra 14 dni :slight_smile: 52cm a 3740g 17.2. o 19:30 :slight_smile:
jinak teda test girl or boy nam hlsil holku mudra me taky rikala holku.....ale jááá jááá verila ze to bude kluk :grinning: protoze pani co povazovala za pup. snuru ja to povazovala za pindouska a kluka mi potvrdil muj doktor v 38tt tedy tyden pred porodem :grinning:
1. bře 2012 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dominka11 ahoj :slight_smile: tak jak to vypada s Matúškom? uz sa hlasi von? :dizzy_face:
1. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem ku vsetkym (aj buducim) prirastkom!!!! ja veru neviem, ci sa na tretie babatko este citim. ak, tak az nejakom odstupe. uvidime. zatial hovorim, ze sme na konecnom pocte. :wink:
1. bře 2012 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hejdita moc gratuluju:slight_smile:
2. bře 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hejdita ahoj, Matúško sa narodil 28.2. o 4.00 :slight_smile: dnes nás pustili s pôrodnice.
2. bře 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dominka11 tak to gratulujem :slight_smile: a vela zdravia :dizzy_face:

a porod? ja ho mam ako posledny pridany v teme "jaky byl porod" :wink:
3. bře 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominka11 tak to také velká gratulace:slight_smile:
3. bře 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hejdita
@korcula dakujem baby :slight_smile: pôrod bol super, 5hodín od prvých kontrakcií bol maly na svete :dizzy_face:
5. bře 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@korcula no nekééé tak už i třetí je na světě :dizzy_face: tak moc gratuluju a přeju jen zdravíčko a ať ho sourozenci nezlobí :dizzy_face: jaký byl porod? nerodilas v autě? :grinning:
16. kvě 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajinka27 díky:slight_smile:
porod byl tak něco mezi prvním a drhým, byl rychlejší než předchozí, jen 9 hod místo 17:slight_smile: ale Aniččin byl tak nějak pohodovější:slight_smile:
17. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jen informace welinka porodila v pondělí Nelinku :slight_smile:
31. kvě 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
po dlouhé době jsem nakoukla do naší staré diskuze, je vidět že čas pokročil .... dětí přibylo, to je správný !!!
5. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj, tak i nase Kristinka je uz velka holka. A ma i sestricku, Nicolku :wink:
8. kvě 2013 ve 04:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravim v novem roce :slight_smile: jen tak nakukuju z mobilu bo male se nechce nejak spat... tak jestli se tu nekdo nekdy nachomejtnete tak dejte vedet jak se dari.
U nas uz jsme taky pres rok 4 :slight_smile: mame malou holcicku a tak hlasim konecny stav :slight_smile:
24. led 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronuska ahoj, i ja jsem po dlouhe dobe nakoukla. Kristinka ma 5. Mluvi krasne cesky ( na to, ze vyrusta v Kalifornii) a pekne zlobi sestricku Nicolku
26. led 2014 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirkson krasny holcicky :slight_smile: Jaydi taky umi cesky ale od te doby ci chodi do skoly je to horsi. Tak uz aby byly velke prazdniny aby to v cr zase vypiloval. Ale holcicky jsou prej na to lepsi tak uvidime jak na tom bude nase mala :slight_smile:
A jak se zije tam u vas? Ani nevim uz jestli mas cecha nebo amika? A holky chodi nekam do skoly/ skolky a ty delas nebo ses doma?
26. led 2014 ve 02:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady jsou ty moje dve zlaticka :wink:
26. led 2014 ve 02:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek