Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
jajinka27
14. říj 2011
@hpaja ahoj, díky, no nakonec to bylo maso, porod vyvolávanej a po 3 neprospaných nocích a 16hod kontrakcí v kuse mě milostivě vzali na císaře :-N
petronuska
15. říj 2011
@jajinka27 gratulka k Matymu x-) ale teda pekne jsi si uzila, fuj =-) Tak snad tedka vsechno pujde dobre a malej vam bude delat jen samou radost a braska vam bude pomahat 😉
hpaja
17. říj 2011
@jajinka27 no to teda fakt blééé :-p :-S to se divím, že když jsi měla prvního císaře, že tě tak dlouho nechali, ještě když jsi přenášela... =-) a je teda 5.10.? Budou s Klárkou slavit narozky o den a s Pájou od Puzzi o 2 dny 🙂
hejdita
1. bře 2012
tak hlasim že nás je celá ruka 😃 jakub bude mit zitra 14 dni 🙂 52cm a 3740g 17.2. o 19:30 🙂
jinak teda test girl or boy nam hlsil holku mudra me taky rikala holku.....ale jááá jááá verila ze to bude kluk 😃 protoze pani co povazovala za pup. snuru ja to povazovala za pindouska a kluka mi potvrdil muj doktor v 38tt tedy tyden pred porodem 😃
hejdita
1. bře 2012
@dominka11 ahoj 🙂 tak jak to vypada s Matúškom? uz sa hlasi von? x-)
mum_to_be
1. bře 2012
gratulujem ku vsetkym (aj buducim) prirastkom!!!! ja veru neviem, ci sa na tretie babatko este citim. ak, tak az nejakom odstupe. uvidime. zatial hovorim, ze sme na konecnom pocte. 😉
korcula
2. bře 2012
@hejdita moc gratuluju🙂
dominka11
2. bře 2012
@hejdita ahoj, Matúško sa narodil 28.2. o 4.00 🙂 dnes nás pustili s pôrodnice.
hejdita
3. bře 2012
@dominka11 tak to gratulujem 🙂 a vela zdravia x-)

a porod? ja ho mam ako posledny pridany v teme "jaky byl porod" 😉
korcula
3. bře 2012
@dominka11 tak to také velká gratulace🙂
dominka11
5. bře 2012
@hejdita
@korcula dakujem baby 🙂 pôrod bol super, 5hodín od prvých kontrakcií bol maly na svete x-)
jajinka27
16. kvě 2012
@korcula no nekééé tak už i třetí je na světě x-) tak moc gratuluju a přeju jen zdravíčko a ať ho sourozenci nezlobí x-) jaký byl porod? nerodilas v autě? 😃
korcula
17. kvě 2012
@jajinka27 díky🙂
porod byl tak něco mezi prvním a drhým, byl rychlejší než předchozí, jen 9 hod místo 17🙂 ale Aniččin byl tak nějak pohodovější🙂
jajinka27
31. kvě 2012
ahoj, jen informace welinka porodila v pondělí Nelinku 🙂
m1rti
5. říj 2012
po dlouhé době jsem nakoukla do naší staré diskuze, je vidět že čas pokročil .... dětí přibylo, to je správný !!!
mirkson
8. kvě 2013
Ahooooj, tak i nase Kristinka je uz velka holka. A ma i sestricku, Nicolku 😉
petronuska
24. led 2014
Zdravim v novem roce 🙂 jen tak nakukuju z mobilu bo male se nechce nejak spat... tak jestli se tu nekdo nekdy nachomejtnete tak dejte vedet jak se dari.
U nas uz jsme taky pres rok 4 🙂 mame malou holcicku a tak hlasim konecny stav 🙂
mirkson
26. led 2014
@petronuska ahoj, i ja jsem po dlouhe dobe nakoukla. Kristinka ma 5. Mluvi krasne cesky ( na to, ze vyrusta v Kalifornii) a pekne zlobi sestricku Nicolku
petronuska
26. led 2014
@mirkson krasny holcicky 🙂 Jaydi taky umi cesky ale od te doby ci chodi do skoly je to horsi. Tak uz aby byly velke prazdniny aby to v cr zase vypiloval. Ale holcicky jsou prej na to lepsi tak uvidime jak na tom bude nase mala 🙂
A jak se zije tam u vas? Ani nevim uz jestli mas cecha nebo amika? A holky chodi nekam do skoly/ skolky a ty delas nebo ses doma?
petronuska
26. led 2014
Tady jsou ty moje dve zlaticka 😉

Začni psát odpověď...

Odešli