• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
jinak hezké dopolko,

přišel mi dnes vánoční dárek od Puzziů :sunglasses: , díky! :dizzy_face:

aDomi pred chvili usnul, tak musim jit neco vyštrachat z mrazaku, desne se odbývám v jídle, když tu není mm a pak furt jen mlsám a mslsám :unamused: ...taky jdu naládovat pračku, něco se musí dít
4. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus a co vyhral vitez? tudis Andy? :grinning:
Talls jj ja uz to taky kaslu nebudeme si tim kazit nase nove uzasne suprozni tema :slight_smile:
Momou super veddet, ze tam mas tetu, :grinning:
Bozeeeeeeeeeemates od rana rve,nic ho nebavi samotneho, porad mrzi, rve, pratci se na brocho a rve, proste jen na rukcah je klid, no neni rozmazleny? ja se picnu :frowning2:
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: On je divný tlak. Anička se probudila v 6 , pak ještě zabrala a pořád spí ................. asi tu mám Šípenku růžovou. A Kuba mi před chvílí usnul. Ráno sluníčko a teď mraky a asi bude pršet.
4. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máli už hodinu a čtvrt spí, neodvažuju se k ní jít, jestli vůbec dýchá. páč to ticcho doma je extatické :grinning:
stihla jsem naložit maso, umýt nádobí, pověsit pračku, tyjo to je paráda, mám doma zuzanku, aspon na chvíli :grinning:

v 11 se tu pro mě staví máma a jedem do LBC okouknout krámy, pocourat a tak, to bude super odreagovačka, snad vosina projeví nadšení pro shopování :grinning:

lao hurá výhra :grinning:
talls přesně tak jde o ten princip.... :confounded:
4. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
výhrano nevim, proměna dítěte v zuzanku na celý den?????nebo jednodenní návrat do starých časů bez břicha a mimina?nebo posun o 5 let dopředu, až bdue dítě ve školce na celý den??? :grinning: :grinning: :grinning:

ha rouhám se tu a dítě se vzbudilo, to mám za to, valím
4. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy: Já chci taky shopovat ..............
Nikul tak to my jsme si protrpeli 4M prdiku, ted rve zase asi fakt zuby, proste nic ho nebavi samotneho bez mojeho zabavovani porad jen nosit no ja se zcvoknu. a jak rikas natekle dasna taky nepoznam, ale jak jsi psala ze jsoud videt zuby z boku to uz ma maty tak dobre 3 tydny a furt nic.bozeeeeeeeeee pomoccccccccccccccc zase rveeeeeee teda vlastne jeste porad :frowning2:
andy: jééé, tu básničku s šlapkou jsem taky kdysi říkávala jako mrně! :grinning:
weli: ne, neusne...on prostě sám neusne nikdy...já nevím, jak na něj. Vždy po probuzení musí tak max. do 3 hodin do kočárku, jinak je protivný, ale neusne jinak než v tom kočárku..i kdybych se na hlavu stavěla :confounded:
4. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, látkařky, vždycky čučím, co to používáte za tajnou řeč, než mi dojde, že to vlastně nemusím číst :grinning:

puzzi, momou, taková super protekce, by se mi v Opavě taky hodila. :wink: :grinning:
Včera jsem na prochajdě s děckama potkala jednu maminu, bydlí kousek od nás, známe se z poradny a z procházek, má o 2 týdny staršího chlapečka než je Janka, tak jsme si už minule potykaly, a chvilu jsme se včera bavily a Riška do toho furt kafral ty svoje chytrosti a měl svoje zvědavé otázky, za chvilku už měl vlastně hlavní slovo, a ta mamča se mě ptala, jestli mě takhle navečer už nebolívá hlava.... :confused: že ona mívá dost z jednoho prcka :sweat_smile: Tak to je ještě k debatě o PL

add včerejší soutěž - ony všechny ty témata byly dooost dobré, ale jako Lauš tvoje tisícovka, to bylo maso :grinning: :grinning: :grinning:

talls, u nás je taky chcavo a to mám vyprané 2 pračky :angry:
Weli, já nevím s tím rozmazlením, Honzík je v tom případě totálně. Ale zas nemám pocit, že bych dělala od začátku něco jinak než všechny tady. Prostě některé děti potřebují rodiče víc a některé míň a mylsim, že odrozmazlit je vyřváním by bylo spíš k horšímu, Těžko říct, trochu vyvztekat to jo.
Andy, předevčírem spal Honzík kolem poledne dvě hodiny, šla jsem po hod a půl kontrolovat, zda dýchá,přes den zapomínám na monitor. Kdybys mě viděla, milimetr pomilimetru klika, potichu našlápnout, nakouknout, jako myška :grinning:
Andy bobku :grinning:
Maty ted konecne usnul huraaaaaaaaaaaaaaa...dal si deku pres hlavu a spi toz chapete to? :slight_smile:
Momou ale maty tak vstava kazdy den, ale je fakt ze asi bude prset :unamused:
4. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tak takhle je to u nás skoro furt, vždy chvíli pojídle a spaní ok hraní a pak zabavuju, ani nevim jak.
Pospi, natoč někdy Riškovo kecy a dej to na youtube, mě by to hrozně zajímalo naživo :grinning:
4. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, no vidíš, úspěch, usne ti sám, to neznám :slight_smile: Ale zas ho v případě potřeby celkem jednoduše většinou uhoupám.
4. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou, šípenka růžová :grinning: já vám chtěla včera večer napsat rohlík v párku, jestli si některá všimnete :sweat_smile: :wink:
Andy, super výhry :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si šípenky růžový nevšimla :sweat_smile:
4. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ty výhry chci všechny, co pro to mohu udělat, Andy? Třeba se na hlavu postavím :grinning:
4. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli no neusl sam, uvozila jsem ho v kosi a vzdyt uz byl z toho revu unaveny vzdyt rve od rana, des :frowning2:
Jdu delat obed a ve 12 jdeme na poradnu :wink:
4. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinko, ty si píšeš sama sobě? :grinning:
Aha s usnutím :frowning2:
Těším se na 6M míry, dneska se mi tabulka zas hezky rozrůstá, pište mi ty narozeniny, večer to tam hodím na decembrovky.
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, bych k tomu asi musela dát překlad, šlape si na jazyk, o to jsou ty jeho hlášky komičtější, někdy :sweat_smile:

Momou, miruss, mají Kubík nebo Zuzanka taky takový blažený výraz, když mají poblíž nebo vedle sebe staršího sourozence? Jáňa je vedle Rišky naprosto spokojený tvoreček. Kolikrát mě to úplně odzbrojí ikdyž mám napruženou náladu :wink:
4. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikule, zkus plíny z DM ty zmiňovaný babylove, ty jsou podle mé ségry, která je dává Marečkovi (2,5 roku 11,5 kg) k nepročůrání. Prej pampersky atp v noci furt prochcáno, tyto bez nehody... :slight_smile:

Jinak mé dítě je kulíšek miláček, nechal mamku vysmejčit (myslím teda vytřít) celej byt ...no, ono těch 65 m čtvercových moc práce nedá, že...ale i tak dobrý, mám pro dnešek splněno...
Ale už se ozývá, takže valím...

Pospi, jojo, ty děcka kolem 3-4 let, to jsou mudrcové...vidím to na synovci, vždy se musím držet, abych se neřehtala... :sunglasses:
4. čer 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo, holky, mně Honzík Pampersky nepročůrá ani v noci a to je ráno pěkně těžká plena. Akorát občas mu vyleze tekutej kajdoš nohama, ale i to výjimečně, např. včera v autě :grinning:
Talls, ty máš prostě antivosinu :slight_smile:
Pospi, tím spíš bych to chtěla zažít, jestli to zní srandovně :grinning:
4. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi uz mi hrabe to melo byt pro tebe :grinning:
4. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že řešíte pampersky - já s nima byla do min. týdne spokojená, ale teď mi je Max pročůrává už tak ten týden, takže dodělám balení a jedu si zas pro huggiesky!!!
4. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta to co ma byt? vsetko naj k otzvoreniu novej temy. vobec nestiham docitat, ste sa rozbehli :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
inak dobre ranko akurat vsavame.
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky pouzivame pampersky a jsme spokojeni maximalne, a super. za chvili presedlame na 4. :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto leti.
Vysamickovala jsem se...po vecerjsi kosmetice to byla hracka a nachystala jsem na obed pak jeste zapect a je to :slight_smile:
jo majdi je 900kc dost, ale ja k te pani dojizdim do krmelina, je uzasna, proste strasne srdecny a laskavy clovek a fakt je profik kazdym coulem, licila me i na svatbu proste uzasna. a tak si radji priplatim, ale vim ze mam sluzbu profesionala, navic jsem tam treeba hodku a pul na kosmetice a dasli hodku kecame tak super. musim ji zavilat kdy mam dorazit na tut tetaz oboci...teda to mi bude delat jen kousek :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou šípenka :grinning:
puzzi tak to nevim, co pro to udělat, :grinning:
weli kukám trpí už samomluvou..a neboj rozmazlený není, musíš si říkat kdo chtěl dítě kdo chtěl dítě :grinning: je to období a přejde to, máli je taky věčnej prudíč, když se nezabavuje :sunglasses:
puzzi tabulka je super :slight_smile:
4. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Kubík se na Aničku cilí a Anička mu mává hračkama před obličejem a nebo mu hračky podává ......... je to kouzelný. Šípenka růžová se už probudila, no tak odpolední spánek nebude :grinning:

Ded: Já mám pampersky a jsou supr, neměla jsem problém ani s Aničkou a Kubík je taky v pohodě. Jak je možné, že Ti to Max pročůrá?
Andrea dobre rano, nechces si dat fotku do pasu at se lepe orientujeme? :wink:
Andrea. Dobré ráno :wink:
4. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy no ja uz proste krizuju, inikdo se se mnou nebavi tak mluvim sama se sebou :grinning:
jsem rada ze v tom nejsem sama s matym :unamused:
4. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek