• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Dobré ráno,
jj, Dedul, dá :wink: Je tam rampa a uvnitř můžeš zaparkovat někde u těch stolečků :slight_smile: Na kolik vůbec chodíte?
Petis, já dávám V. plavky od Huggies a zatím se to obešlo bez nehody-jednou se pěkně pokadil už na začátku lekce a vydrželo to v poho. Za to tatínek kloučka, co měl obyč plavky, pak lítal po bazéně s podběrákem a vybíral hovňouse :grinning:
12. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snad nam zitra na srazu nebude prset vypada to vselijak divne. :angry:
Petis my mame taky plinecky huggies :wink:
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, tak to já se po těch Huggieskách mrknu.
Puzzi,
MM hraje hlavně na kytaru, ale taky i trochu na kontrabas, mandolínu, benjo. Ale hlavní je kytara :wink:
Maovin Maty bude bojovníček a snad vše překoná a zvládne to. je to moc smutné, ale hlavní je naděje. Taky držím všechny palce.
12. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: my jdeme zítra na 8 hod. :grinning: , měli jsme na výběr - bu´d na těch 8 nebo na 10 a já prosadila na těch 8 hod.!!! :grinning: Páč malý se mi budí brzy, tak na co čekat, že?! :grinning: Horší to mají ti, co se jim dítka budí až po 8 hod! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
max má ty obyč plavečky z tesca, naštěstí to má kolem nožiček hodně na knap, tak snad by hovňous udržely! :sweat_smile:

co se týče maové - taky ji čtu - chudáček Maty - snad bude bojovat a bude vše ok! :unamused:

sami: supéééér botýýý! to je bombááá! Ale čéče, na tobě to vypadá skvěle, ale já bych si na to asi netroufla! :wink:
12. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tú stránku sme robili s MM spolu, niečo on, niečo ja, ale dizajn ešte upravíme cez víkend plus doplním produkty a obrázky k produktom. :slight_smile:
Ale ďakujem za pochvaly ste milé. :slight_smile:
Na Maovu tiež často myslím, držím palce aby to zvládli. :frowning2:
Puzzi Zuzka dnes vstala o šiestej, ale od pol deviatej zasa spí. Kubko je vonku s dedkom. :slight_smile:
Ja varím Zuzke obed, my máme od včera navarené. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puuzi ja som pozerala, že mi sme boli v poradni v 5 mes. a teraz ideme v 7.mes. Tak polročné miery nemám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
M1rti. Markétka je úžasná potápěčka :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dedul, no to je fakt, to se musí využít :grinning: Pak snad bude Max aspoň trochu utahanej a dá pokoj :grinning: Tak to se tam neuvidíme, my chodíváme na 10.30.
12. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko koceny :slight_smile:
Luky to opat zalomil, tak sa mi podarilo docitat a teda Nikul, hlaska TM nema chybu :grinning: ...Marti si kocka a o malej Marketke ani nehovorim, je uplne uuuuzasna pod vodou, nadherna spomienka a sikulka najvacsia, ze uz ani signal nepotrebuje :wink: ...kolko lekcii mate dokopy? Sa mi zda, ze mate tie kurzy dlhsie.
Puzzi, Honzik si to vcera cez den nadspal, tak v noci buntosil. Ale parada s tym samotnym zaspavanim, ze? Tiez suhlasim, ze to je tym, ze zaspi v postielke, mozno sa aj trosku pomrvi a preberie, zisti, ze je tam, kde zaspal a spi dalej. Predtym zaspal na rukach, zistil, ze uz je v postielke a za pol hodku bol hore. A este sikovny so sedenim, 15 min. je parada a posadzovat budem aj ja, ked ho uz chrbatik udrzi, je to o.k.
Miruss, obchod je suprovy, ste s TM sikovny, ako ste to zmakli, prajem dobry start, nech sa to rychlo rozbehne a aby si to krasne zvladala :wink: , Zuzanka ti to urcite dovoli a s Kubkom snad pomoze family.
Petri, Jaydenkovi prajeme zvladnutie az 3 pichancov :pensive:
Sami, Domi ma akuratne miery a gumakova foto fakt dobra :slight_smile:
Novi, Slavko je krasny na fotkach, taky drobcek, len kukadla obrovske :dizzy_face: a sestra sa fakt podoba :wink: . Dnes mas zahul, potom zreferuj, ako bolo v MC - ides do Klbka?
Pospi peniazky za kvety nelutuj, je to dobra investicia, urcite to krasne zutulnilo domcek. A 2xR prajem dobre ulovky, nech vyhraju sutaz :wink: ....aj MM je rybar, buduci tyzden ide s kamosmi na 4 dni na Liptovsku maru, tak zase budeme mat zasobu rybaciny :sweat_smile: .
Lao, aj Vitek je super potapac, to si ho uz posielate medzi nohami? Ja som teda s L. musela tento kurz prerusit a budeme si nahradzat, ale u nas sa na prvom kurze taketo veci este nerobili. To je skvele, ze to tie mimca tak krasne zvladaju - to lognutie je v norme :wink: .
Inak Petis, Luky ma origo plavky a nastastie bez nehody - aj ked curat tam urco tie mimca curaju, ale vodu cistia 2x denne, tak je to hadam neskodne. A uzite si festival, idete aj s Kajkou?
Weli, super, ze ides na zrazik :wink: , keby to nebolo tak daleko, aj by som dobehla. No musim vydrzat do tej jesene.
Megn, vy kedy odchadzate na tu zmrznutu dovcu? Tusim uz o chvilu, ze?
12. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj, Weli, som sa chcela spytat, ze normalne potom Maty zaspal, ked v noci kakal? A myslis, ze to mohlo byt z mrkvicky? Chudatko male :pensive:
12. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss, Honzík si taky už dal brzký dopo spánek, od půl osmý do devíti :slight_smile: Tak ty půlroční míry nějak odhadneš? Nemůžeš Zuzku zvážit cca doma?
Lobi, taky myslim s tím samostatným usnutím, že je to pak lepší, když se dítě mírně probere. Jinak nevim, jestli blbější noc souvisí s denním spaním, Honzík v noci nechce vstávat, hledá dudlík se zavřenýma očima a jakmile dudne, hned to zas zalomí. Občas tam přijdu a slyšim, že prdí, možná ho ty prdy budí nebo má lehčí spánek, jak už trochu cestuje po postýlce.
Taky doufám, že po půlroce už sezení záda tak neničí.
petis, takže máš doma hudebníka, pěkné :slight_smile:
Dedul, jasně, když se brzo vstává, tak v osm už je skoro vyčerpán repertoár zábavy, že?
Lobi, rybář se hodí, jíte rádi i sladkovodní ryby? Já moc ne :sweat_smile:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi jj on sebou porad sil, strasne prdel, poplakaval , pak se vykakal dali jsme najist a usnul do pul 8, chudatko.
No vcera jsem mu dala mrkev a pred tydnem asi taky a to mel uplny zachvat kreci tak hadam ze je to z ni :frowning2:
12. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bro dno :grinning:
Lobi jedeme 4.7 na týden, těším se. Sice nevíme ještě jak to tam budeme praktikovat s prckem, ale nějak si poradíme. Na ledovci se budeme nějak střídat, parťačka se těší jak se bude nahoře starat o Honzíka, přece jen je to už mamka puberťáků :slight_smile: beru Manducu taky, ale jezdit s Honzíkem nikdo nebude! Sice padlo tohle, ale to jsem hned zamítla! Nezajímá mě , že někteří jiní zdatní lyžaři tam vozí děti nasobě. Ho nenechám zmrzačit, hezky v kočárku tam bude.
Marti bojky supeeer! :slight_smile: oplně bijou do očí! Jinak teda Markétka je skvělá, supeeer fotky!

Jdu dočítat :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, hej, bastime najma sladkovodne ryby - dravce su lepsie necitit ich tak bahnom a rybinou a ked sa dobre pripravia, je to mnamka. Inak tiez si myslim, ze sa mi l. zacal budit tym , ako cesuje po postielke. Predtym prespal celu noc a teraz sa hmyri, zacne funet a hlada si polohu - niekedy ho necham tak, ale ked uz zacne mrnkat, tak nakojim.
Weli, to je fajn, ze to sledujes, aspon sa tmomu budes moct vyhybat.
Megn cooo? To sa ako lyzuje s mimcami na sebe? To som este nepocula :confused: ....a teda nie som az taky strachopud, ale toto by som tiez neriskla. je fajn, ze vas tam bude viac a prestriedate sa pri Honzikovi :wink:
Inak ja som prave pozerala v Rakusku tie detske welness hotely, maju to tam vymakane, mozno MM prehovorim aspon na predlzeny vikend.
12. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miruss dodej míry, neb Puzzi ti nedá pokoj, pořondky musí být! :grinning:
Petis doma hudebník, to je fajn, takhle u táboráku si zavrávorat, taťka malou i uspí nějakou tou kolébací to musí být fajn. Já umím tak akorát na xylofon :grinning:
Mno a plavky máme Cherokee, nehoda nebyla, páč je má upnuté a je tam taková ta vnitřní část co mívají chlapi na plavkách, aby ani jim neuteklo když si prdnou :grinning:
hraje tu někdo na něco? Teda krom hraní nervů na manželata :grinning:

Holky jsem dnes nechňápala, Honzík měl poprvé takovou nějakou tužší stoličku, nebyly to úplně bubky, ale musela jsem to kydat z číňanu a teda toho množství, normálně jsem to musela MM vyfotit aby to viděl. neb po půl roce to nebyla vaječina, to neznám :sweat_smile:

leni ááje drobínek měl v noci bolístku? Hlavněže si s tím poradil :slight_smile:
venku chcajdí, tak snad zítra nebude. No vlastně nebude :slight_smile: jak to vidíte s OVSR, kolik hodin 13 +-? O půl 5 bych ráda na bembajz :slight_smile:

Puzzi takže do 8 se nekonalo? Teda teda, budu muset Honzíkovi domluvit. My vstávačka v 8:30 a to tě nechce nas*at. :grinning: Teď taky spí už hodinu
12. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi tak s námi jede jeden výýýborný lyžař, ale Honzíka mu tak či tak nedám do nosítka. Ikdyby byl bůhví jak dobrý, může do něj vrazit někdo jiný a bylo by. Raději ne ne.. nahoře bude hezky v nějakém tom areálu a venku v kočárku, tam mu bude fajn :slight_smile: nicméně budu s Honzíkem i dole je tam krásné přírodní jezero, voda tam bude eňo ňuňo, případně půjdeme i na bazén do nějakého toho centra co tam je. Ukázala bych ti to na odkazu, ale nevím kde to MM vyštrachal. Tak příště :slight_smile: jedeme do Aschau, mám jen odkaz kde budeme bydlet, ale to okolí nemůžu najít :slight_smile:

Na prodloužený víkend? No jo, děti mají za chvíli prázdniny tak by to asi někam chtělo. Nebo pojedou někam na tábor či něco?
12. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsme dali Honzíka spát podruhý, že si dáme oběd. MM nahazovač dudlíku mě po chvíli volal, ať se jdu podívat. Honzík v postýlce vzhůru nohama kope do chůvy, hm, tak nevim, jestli bude spát :sweat_smile:
12. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi joo jsem zapomněla reagovat, že je to super že vám tak Honzík sám zaspí. Vidíš to, za chvíli to bude jako u nás. Prostě dám ho do postýlky a odejdu. z 95% zaspí, někdy když se mu nechce tak nic nenadělám :slight_smile:
co máte dobrého? tak přeji brou chuť :wink:
12. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, zaspi, uvidis - ja ho tak tiez davam, zaspi tiez tych 95% a 5% tvori to, ze sa niekde zamota ( medzi mriezky a tak), tak napravim a zaspi :slight_smile:
Megn, no program na prazdniny este velmi nemame - prvy augustovy tyzden ideme so znamymi do Talianska, este by sme chceli ist na par dni do Tatier. Tabor uvidime - zda sa mi to dost peniazkov - cca 5 tis. za tyzden x 2 deti....som doma, tak velmi nemusime riesit, ze nemaju kde byt. Urco zbehneme aj na par dni k nasim na chalupu, tak nam asi aj malo budu tie 2 mesiace :sweat_smile:
Puzzi, dobru chut, ja som este ani varit nezacala :unamused: - idem na to, chcem aj kolac upiect na vikend ( aj tak sa zozere este dnes do vecera :grinning: )
12. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi jakou buchtu chceš péct? Ono se není čemu divit že nebude do večera, když máš plný dům sarančat :slight_smile:
a jo vyžití holky o prázdninách budou mít až až. Mi stačilo o prázdninách hlavně to volno! :grinning:
Dítě je vzhůru tak se jdu šmajchlovat a pohrát si.
12. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, usnul, teď jsem byla nahodit a možná ještě bude pokračovat, mohl by, 40 minut je slabota :sweat_smile:
Megn, lyžovat s dítětem na sobě je určitě hazard, to nechápu.
Taky máme plavky Cherokee a jsou upnutý a taky doufám, že by nehodu zachytily :sweat_smile: V létě v Chorvatsku v bazénu nebudu doufám sbírat hovna v lepším případě - vaječinu v tom horším.
Jj, holky, poslední 3 dny to tak je, že když vypadá unaveně a je už min. dvě hodiny vzhůru, tak ho dáme do postýlky, 2x se vrátíme nahodit,pak už si položí ručky přes oči, sepne si je a chrní.
Lobi, megn má pravdu, prázdniny jsou hlavně o volnu, je jedno kde :grinning: Buchtu bych taky mohla někdy nějakou upéct, někdy... :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
budem piect iba obycko bublaninu - mam este zbytky ceresni a jahod, tak vyuzijem :wink:
Puzzi, H. bude mat vlastny bazenik, ze?....to vodu len vylejes a bachnes novu, ak by bola nehoda. A vy kedy idete do chorvatska?
Inak Megn, to kako uz je jasne ine - ta kasa + mrkvicku uz bastil H., ze? Budes to musiet z kybliku vytriasat :grinning:
12. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted jsem nakrmila matyho, udelala jsem mu brambor s mlickem ale plival mi to o 106 tak nevim kde se stala chyba :frowning2: tak se dojel mlikem.
no snad nebudu muset kupovat :frowning2:
Majdi OVSR vidim tak od 1do 4. :wink:
Puzzi honzik je sikula vsichni se to nauci :slight_smile:
Majdi s tim lyzovanim to jsou hazarderi to bych taky nedovolila :angry:
u nas uz sviti oskar pujdu ven :wink:
12. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala som nove foecky, ak chcete, mrknite :wink:
12. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, malej bazének u karavanu ok, ale je tam poblíž i jeden bazén pro veřejnost a tam bychom chtěli s Honzíkem, to by bylo horší s kaděním :sweat_smile: Jedeme 13.7.
Weli, někdy nechtěj, někdy jo, těžko říct, kde je chyba, zkus to zas jindy, nemusí to být tím jídlem, třeba na to jen neměl náladu.
12. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, super fotky, Luky je usměvavý zlatíčko a krásně na čtyřech, to koukám :wink:
12. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlaásím, že Max má za sebou konečně 1. hexu a 1. prevenar! :dizzy_face: Zvládl to docela dobře, trochu si zařval jen jak mu to píchali a pak už se smáááál. :grinning:
A míry - 7900 g, 68 cm :wink:
12. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak ju skúsim odvážiť doma, keď sa zibudí. Teraz obaja spia. :slight_smile:
Lobka super fotky. Luky je zlatučký. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi teeeeeeeeda Lukasek je sikulka okata, jak uz na ctyrech, to maty vubec, je lenivec :wink: a Natalka je nadherna holcicka, cela maminka :slight_smile:
Puzzi zkusim to zitra rozmixovat jestli to nebude lepsi, byly tam kousky vis. :frowning2: a kde kupujete cuketu? ja vubec nevim co mam varit :grinning:
12. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko no konecne ze? tak gratuluju ze to krasne zvladl :wink: a miry taky krasne.
12. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, aha, mixni, kousky jsou konec. Já mixuju a včera to bylo nedokonale, kousíček mrkve měkký tam Honzík měl, co ten dělal, vypadal, jakože umírá, jak se ksichtil, než se mu povedlo ten kousíček vyplivnout :sweat_smile:
Dedul, píšu si :wink: ještě později dodá miruss a bude tabulka zas o něco plnější :slight_smile:
Cukety prodávají všude v hyper, nejlepší jsou ty malý, ty nemají moc semínka.
12. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek