• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Lobi ten Lukášek je takový šikula!!!!! fakt nej šikula tématu a to je tady nejmladší! :confused: :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu nejsem jinak, zareaguji pak i na OVSR
12. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Well ja som si cuketu na jeseň potrúhala a zamrazila a teraz len vyťahujem. V mrazáku mám aj kukuricu, hrášok a zelenú fazuľku. :slight_smile:
Dedul Max je šikovný a má krásne miery. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já určitě nebudu do 4, bych nestihala na bembajz. :slight_smile: Dneska nevařím Honzíkovi, včera mi praskaly prsa ve švech jak jsem dala příkrm a ještě kaši. Kde svítí ten oskar perosímtě? Dyk padají trakaře :grinning:
Puzzi vy budete mít ubytko v Chorvatsku u bazénu? či myslíš mini bazén pro Honzulu? Se taky musíte jít koupat do mjoře, tam se hohína ztratí, nebo nějaká piraňa si pošmákne :grinning:
Dedulko fáájn s očkem, ti přeji aby mu ten úsměv vydržel :grinning: neb některé děti zde třeba proplakali odpoledne.
12. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi jůů už dnes jsem musela tu hrůzu vykydat z číňana. Zítra zas jen vyleju, páč nepřikrmuju, asi jen kašičku navečer poněvadž dámy moje zlaté mimušo se sice vzbudí kolem té 23 hod. ale spí pak do 3,4 což je u nás novinka! Jsem zvědavá na jak dlouho :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky dikes :dizzy_face: , ale Megn, urco nie je najsikovnejsi, neprehanaj....a Janka je este mladsia :wink:
Puzzi v tom verejnom bazene by to bolo sranda, keby tam nieco plavalo :slight_smile: , kupis tie Huggies plienkove plavky ?
Weli ja kupujem cuketu tiez v hyper, cim tmavsia a mensia, tym lepsia :wink:
Miruss, aj ja si teraz mrazim novy hrasok a spenat a mrkvicku, je to potom fajn, vytiahnut vlastnu :slight_smile:
Dedulka, tak konecne je aj Maxik pichnuty? Uz tu bol tusim posledny, tak to ma drobcek za sebou :wink: a miery pekne, dohana koblihy :grinning:
12. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
uaaau, Megn vazne? takze to vyzera tak na 2 - 3 koja za noc? gratulka obrovska Honzicek si dal povedat, krasa, len tak dalej :wink: Inak s tym mlieckom to mas super, ze hned pocitujes prebytok, ja to stale len tak latam, ale teda, vycedi si len to najnutnejsie, nic naviac neni :pensive: , uz sa tiez tesim na prikrmy, ze sa trosku doje tym, ked je najma vecer malo - supnem kasu + to zapije a bude :wink:
12. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,
tak jsme byli na injekcich. Jaydi sice plakal pri kazde, ale jen chvilicku a pak mi skakal na kolene :grinning: Tedka jsem mu dala obed a snad bude v pohode. Nevim, jestli bude spinkat, vstavali jsme v pul 11 :grinning:

Doctu vas jak pujde spinkat. Ven asi pujdu jen tady okolo baraku dneska.

Jo a miry: 7,2kg a 67cm :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, OVSR vidím (u sebe) tak od 13 do 15.
Kurňa, dneska lícu jak hadr na holi, mimás mě ještě brzdí-furt křičí... Od rána spal 15 minut.... Jsem si ho kráva probudila :angry: Tak snad už teď konečně zabere...
Lobi, super fotky :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus jj ja to taky tak vidim i u sebe. do 15.

OVSR: tak kde presne dame sraz? v tu 1?
Jinak maty ted spal asi 2 hodiny. tak ted s nim MM zpiva a tancujje
12. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky
lobi: Lukášek je šikulka šikovný a jak je krásně na čtyřech!!! :dizzy_face:
teď mi 2x vytuhnul u prsa a dokonce i přesun do postýlky se povedl - prvně spal 45 min. a pak chtěl zas prso, a ještě si dal "dvacku" :dizzy_face: , takže s kočárem dnes už nemusím...jupíííí, teď si vykládá v postýlce s kolotočem! :grinning:
12. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš klíííd, no stresss. Kvůli mě si nemusíš dělat manikúru, pedikúru, odchlupovat se v podpaždí, na nohách, obočí, nemusíš si ani masku dělat. Mi stačí jak dovalíš tak :grinning: třeba aj v mjontérkách :grinning:

Petruš se trošku vytáhl JD odposledně :slight_smile: Jaké máte počasí?
12. čer 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko tak vidíšto jaký úspěch, sice u prsa, ale aj tak :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Vítek spal slovy: pět minut po přeložení z náruče na deku :angry: A zas jekot... :frowning2:
12. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdííí, ty si šiša :grinning:
12. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Na sebe jsem dneska ještě nehrábla... jen učesat, vyčistit chrup a hodiit držku pod studenou vodu, jinak vypadám stále stejně hrozivě... :grinning:
12. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš neva, aspoň nebudu sama vydra :grinning:
12. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, mamky, ja se omluvuji, ja jsem v jednm kole...rano do shopping parku- koupila jsem Polly..muhehe...mánie mě postihla,aspon se buud tesit na prikrmy, vzala jsem tu "šedou" s králíkama, nebo co to je, je taková nejvíc neutrální. Pak ikea s kamoskou obed a pak me chytl luchanec=déšť, malý spal v aute, taxem ho zamkla a vynesla krabici a nakupy dom, pak do garaze...no termit se zrychlovačem.
Domi mi doma hned pokajdil hrací deku, kt. zítra berem do OV...pak me poblul....ajaj..nestihacka
musim vylozit nakup, poklidit, bo kamos byl na kafe a pak pro kamosku na zastavku, prijde na instruktaz pece o kocky....pak navecer dojdu, fakt jako musim balit atd...jeste obstarat terarka, zkrmit hmyz :slight_smile: no chtelo by to raketovy pohon :grinning:
12. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste...abych jako mela toho malo, dalsi 2 zajemci na MMB, chytil se háček na kabjulku a pak babyvak pujde do sveta, toz ja jako fakt uz nevim, co driv
12. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami :grinning: Taky máme posranou hr.deku :grinning: Jsem ji předčváchla, ale nejsou lidi, co b y ji strčiliu do pračky... MMB supér :wink:
Magdi, seš kecka!
12. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš já su kecka? ty si kecka! :grinning:
Holky a co si kůpíme včil, když už sešli máme? Třeba sedačku Maxi Cosi? :grinning:
12. čer 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, včíl razíme na tu banku, ne?
12. čer 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chapu je to narocne, ale musime to stihat. jsou to nase denodenni cinnosti. a nikdo je nezastane za nas. ja jsem od rana uklizela cely dum, varila, ted peru, mam vyzehlene 4 pracky, MM sekal travu, do toho Maty urvany jak pavian...no mam dost, ale clovek to dela porad dokola, tak to tak neberu :slight_smile:
Laus ja taky chci at prijedes i v monterkach :grinning:
Ja si umyju jeste hlavu a proste hlavne ze se sejdeme no ni? :slight_smile:

Majdi pry maxi cosi, tak to ja uz jsem poopredu... :grinning:
ted jsem dojedla jahody se salkem, mnaaaaaaaaaam jedla jsem to jako mala holka.
Ve stedu jdu na tetovani toho oboci tak se moooooooooooc tesim, budu pry jeste krasnejsi nez jsem :grinning:
Sami super zes koupila zidlicku , hod pak fotku.
12. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste jsem pekla parizske kostky, bylo to na palici, jsem myslela ze s tim slehnu, ale nakonec jsou vyborne, ale zabaralo mi to doooooooooooooost casu. :wink:
a na obde jsme meli lasagne mnam, taky piplacka jak svina, ale mam to za sebou. jeste povesit posledni pracku a pak snad si hodim nohy na stul a budu odpocivat :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen megarychlosti, chtela jsem tuhle http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=17282941&tab=4
libil se mi ten potah barevne,lae stve me ten zluty pult a pak ze ma tmave modre ty plasty, chtela jsem nejakou neutralni do interieru, taxem nakonec vzala tuhle http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=17282954&tab=4, ta je taková došeda, neutroš
takže tak, nejni cas vybalovat, jestli ndes stihnu, blejsknu, jinak jindy
12. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vim ze sem moc nechodim ale s mirama a vahou se pochlubim....s tou navstevnosti by sem mnela neco udelat :sweat_smile:
tak mal ma 71cm a 8470g :slight_smile:
12. čer 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
teď jsem přebalovala Káju a měla v hovínu jakoby černé nitky. Co to je????Volala jsem dr., ale není doma a já jsem z toho na prášky :frowning2:
12. čer 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nepapala banaan? z toho to byva....
12. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, právě včera jsem jí ho poprvé rozmňágsla vidličkou a dostala asi 2 lžičky.
Už jsem četla i na doktorce.cz, že to bývá z banánu, uf.
12. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidis :slight_smile:
12. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek