• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
petis, honzík to ted taky měl 2x po banánu.
12. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, tak Cosi si určitě kůpím :grinning:
Weli, tak velké montérky doma nemáme-i tchán je menší(užší) než já :grinning:
12. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem fotkyyyyyyyyy :wink: tak kdo chce mrknete kdo chce, ale chvalte vsichni :grinning:
Laus aleeeeeeeeeee tak ja ti pujcim moje, mam jak krtecek :grinning:
takze zitra to mam cekat taky jo? dneska maty mel banan mnam ten mu jel :wink:

Jako holky vy me ale vubec nepochvalite co jsem dneska vsechno stihla? no nevadi... :wink:
12. čer 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, chválím tě, jsi jednička :dizzy_face: já mám všechno ještě před sebou... Malý mi spí už děěěsně dlouho na ruce.... Jdu juknout na fjotky
12. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, krásný fotky, všem vám to sluší :wink: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
laus diky, na to jsem cekala :grinning:
neeeeee si delam srandu, dekuji, jdu zase neco jeste tvorit.
12. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem teprve docetla po castech. Prdolka je dneska nejaky ubreceny. Tedka si ale hraje ve skakatku 20min a vypada zatim spokojene.

Puzzi v noci toliko nahazovani? To za chvili i shodis nejake ty kilca, kdyz si budes davat 100 nocnich kilometru :grinning: :wink: Jaydiho nicim moc neopiram. On sedi krasne a jsem vetsinou u nej na dece, nebo na posteli a nebo na gauci. On vydrzi sedet dlouho aniz by spadnul. Kdyz uz se nakloni na stranu, tak se podepira rucickou
Lobi moc pekne fotecky a jak je na 4 :slight_smile: Jaydi uz se postavi na 4 a klimba se :slight_smile:
Dedul tak konecne ma Maxik vcelku v sobe :slight_smile: Snad mu bude dobre dneska :wink: A miry hezky :slight_smile:
Megn pocasi dneska nic moc. Je pod mrakem, sem tam slunicko, ale aspon neprsi. :wink:
Weli fotky krasny. Jak sedi Maty za krkem, super. Jaydimu se to desne libi, se vzdycky chlame nahlas :grinning:

Holky chci delat zemlovku, nejakej jednoduchej a rychlej recept? Mam koupeny tvaroh i rohliky :wink:
12. čer 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hejdita ahoj, Jirik je taky peknej chlapik :wink:

Jo a volala mi kamoska, ze maj listek navic na Take That na zitra, jestli chci jit, tak jdu :wink: jsem zvedava a je to zadaca, tak super :grinning:
12. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus nedelam zemlovku s tvarohem. Jen rozmacene rohliky v mleku, vajco (ani to kolikrat ne e), jablicka, skorice, maslo, vancukr.
Leni no ty si macher, tak sedni aj na dupu kdyz cely den behas. Jeste TM obhospodarit a ukol pro dnes splnen :grinning: na fjotky kuknu az na pjocitaci :slight_smile:
Petruuus ty se maaas! Ja kci taky, fnuk fnuk, skyt skyt, beee, jee ty se mas! Asi si pustim DVD s jejich koncertem :grinning:
hej dito vitej :slight_smile:
laus jak cosi? To je siroky pojem, jedine maxi kozi :grinning:
12. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, nejdřív písnu: dnešek žádná sláva. Markétka byla od půlnoci průběžně vzhůru, ale jíst nechtěla, tak jsem si ji pak vzala do postele. Připadala mi nějaká teploučká. Ve 4 si vykládala v posteli, ale podařilo se mi, že usnula, ale pořád se převalovala, no špatný. Topila jak kamínka. Ráno jsem ji měřila - 38,skleněný oči, vypadalo to na rýmu nebo co. No nebylo mi z toho ok. Dostala Panadol baby, měli jsme jít na ty třešně. U mojí mamky je teplo, bydlí na bytovce, říkala jsem si, že ona to s ní zvládne, ale stejně jsem měla hlavu v péru. Za patama došla k mamce švagrová se dvěma dětma, tak blázinec hned po příjezdu, malá začla brečet, děsný. Moc cizích lidí najednou, ale normálně tak nereaguje ... odjeli jsme. Když jsme se ve 13 hodin vrátili, tak malá ještě neměla nic snězenýho, nechtěla nic, ani moje mlíko, ani Nutrilon ... už byla lepší, mamka si s ní hrála. Jak mě uviděla, tak úprk za mnou, a hned startovala - chtěla pít. Tak jsem ji nakojila, a usnula jako špalek. Mamka koukala! Tak jsme ji tak odvezli. Doma snědla mrkev s bramborem, nakojila jsem ji, dostala čípek a už 1,5 hodiny spinká. Dneska vůbec žádný režim, ale už včera to bylo divní. Tak snad tu virozu zvladnem, držte palečky. ... už slyším zvuky, tak jdu pro ni. Večer na vás budu reagovat, pokud to bude normální večer :frowning2: a dočtu vás. Mějte se, zatím ...
12. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn no ja k tomu prisla jak slepy k houslim. Ale muze to byt zajimave. V nedeli pak napisu :wink:
Marti Marketka snad bude v poradku :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, právě proto "cosi" - ještě můžu rozmýšlet :grinning: Maxi kozi :grinning: Co bych si s nima počala? :confused: :grinning:
Marti, snad se to s Markétkou zlepší!!!
12. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinka, tie fotky su krasnucke, je nadherny v tej stolicke, uplne tam ziari :dizzy_face: a velky R. s malym M. - ta podoba ma pokazde sokne :wink: ....a musim ti aj vynadat - to co za ploche brucho tam ukazujes a povies, ze si tlsta :angry: vrrrr, baba jedna, potrebujes okuliare, ved si kocka jak hrom :slight_smile: a Megn to bolo dobre - este R. obhospodaris a na dnes mas splnene :grinning:
Megn teda ty ficis na take that :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Ako Robbie Williams squelly, ale zvysok sa ti fuckt paci?...sakra som uz stara :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, drzim palce Marketke, aby z toho nic vazne nebolo :pensive:
Lao, cim pises, ked spi Vitek na ruke? Najprv ju mas zaplnenu a potom odkrvenu :grinning:
12. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lobi, jednou rukou psát umím :grinning:
12. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky a čtu dokonce bez rukou, heč :grinning:
za chvíli napíšu, až uspíme.
12. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, už uspáváte na hotovo?
12. čer 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobka na Take That jdu ja :grinning:
Maleho jsem tedka uspala na balkone. Udelal se krasnej podvecir :slight_smile: a Jaydi uz byl desne unavenej a nevedel, jak usnout. Tak si da pul hodku snad, aby pak v 8 uz byl zase v postylce.
12. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, uspáno na hotovo (jsem četla uspáváte na hovno? :grinning:), dnes spal 7:30-9, 11:30-13 a pak už jen půl hodina kolem 16té v kočáru na dvoře (krásně jsem ho uspala a zatímco jsem si šla pro chůvu, tak se vzbudil :sweat_smile:), no a po tý půl pátý už to za moc nestálo, zabavovali jsme s MM oba. Např. jsme si s ním sedli na zem a posílali si míček, dokonce se tomu i trochu smál :slight_smile:
Honzík mi posral hrací deku již x-krát a před pár dny už jsem si řekla dost a konec holýmu zadku. Sundám plenu, nandám novou a ať si kope s plenou. Dneska jsem sundala plenu, šla jsem si zalejt čaj právě uvařenou vodou, pak jsem se v kuchyni chvilku zdržela, přijdu a co nevidím, Honza se válí v hovnech. Takže utrum bude mít panáček, na holej zadek může zapomenout navždy :grinning:
Petruš, přeju ti půlhoďku :slight_smile: Mě v podobných situacích, kdy chci aby spal Honzík půl hodiny, Honzík vypeče a spí hodinu až dvě :sweat_smile:
Marti, takže noc i den trochu na prd, snad z toho nic nebude.
Weli, Honzíkovi banán taky chutná a dneska jsem mu ho zkoušela smíchat s půlkou přesnídávky, to mi poradila máma, bylo to mňam :wink:
Petruš, tyjo, radši bych pár kilo nahoru vyměnila za klidné noci bez náhozů, to by mi za to asi stálo :sweat_smile: Tyjo, Jaydi je šikula, že se případně opře o ruku, to je fakt super! Já dnes chvíli zkusila kolem Honzíka kojopolštář, je to fajn, že když už se svalí, tak do měkkýho a pohoda. To sezení má pro mě ještě jednu výhodu, když Honzíka musím nosit a neba ho být na zemi, tak si ho chvíli posadím na parapet k oknu, chvíli na linku a tolik se nenadřu :sweat_smile:
Žemlovka mňam, asi bych namočila rohlíky do mléko+vejce, na to vrstva tvarohu, ocukrovat, zas ty rohlíky, tvaroh, ocukrovat a nahoru sníh, když se ti s tím bude chtít patlat. A pak mě pozvi na návštěvu a já ti pomůžu jíst :grinning:
12. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsem doma, jeste jsme stihli zajet k tatkovi memu, nechal nam udelat pro matyska obrazky do pokojicku, uz jich ma sest, 2 v modrem ramu kocicky a 4 ve zlutem, moc krasne, bude to tam mit vesele. a jsem ko...
Na rostu uz nezbyde sila :grinning:
Lobi jj podoba je jasna, ale jsem rada ze ho R nezapre hihi...
kde jako vystrkuju ploche bricho ty kecalistko, ty jsi vetsi kocka :wink:

Holkyyyyyyyyyyyy co OVSR?????????????????? kdy a kde?

Maty ted dojedl, jdu ho dat do postylky, a snad usne zatiiiiiiiiim
12. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz spimeeeee :wink:
Petronusko juuuuuuuuu to zavidim i jaaaaaaaaaa nechces me tam taky za darmiko propasovat? :grinning:
12. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, koukám na fotky, super s mrkví i ostatní a ty seš plochobřišnice a neokecáš to, na vlastní oči to vidim!
12. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzzzzzzzzzzi ty mas zorvna co rikat :wink: ale kazdopadne diky
12. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je na nic takovy den, snad marketka nebude nemocna. Maty kasla davam mu sirup jitrocelovy, ale kdo vi jestli to i nehraje, ale myslim ze ne :wink:
Petrus a zemlovku delam - mliko s vajickem a vanilkovym cukrem, do toho mocim housky, pak dam jabka, pak tvaroh, rozinky, cukr a pka zase jabka a zase housky mnaaaaaaaam at se ti podari :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Honzík taky po kaši v pelíšku, ale něco tam ještě huláká :slight_smile:
Lobi jojo je to hubená tyčka a kafrá ani nevím proč :slight_smile:
Matko wlinková sluší ti to s prckem, jak jinak. Jak baští mrkvičku to má celoigeliťák ten vršek na sobě?
Lobi nejsi stará, ale já su mladá :sweat_smile: no mi se líbí jejich písničky aj bez Robbieho, jen na něm skupina nestála. Znáš jejich písničky třeba z alba Beautiful World?
12. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti co leze na Markétku? na zuby to třeba nevypadá? Snad se z toho malá vyspí!
Puzzi koukám, že dnes docela pohoda, když Honzík tak spí né?
12. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem nakukula, bo MM remcá, tož zasejc idu :grinning:
12. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ma to igelitove a rukavy sustakove, je to super a hlavne vse zachyti, protoze on ji i nozkama :grinning:
12. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli,Peti,Lao,Lobka,Puzzi, Markétka se prospala, teď je ok, snad ten čípek stihl zabrat, než se pokadila,ale doma už baští dobře, teď jsme zase kojily. ... Markétka leží na dece nahatá a kouká na telku. Trochu rýmu má, tak počítám, že noc ještě nebude nic moc, ale čípek mám už jen jeden, a většinou ji to nutí kadit, ale občas to prostřídám s Panadolem baby. Ale zatím teplota není vysoká, tak ji nemusím nějak dopovat. Uvidím zítra....
Zatím se mi nedaří dočíst ...
Weli, fotečky hezký, zvlášť ta s mrkvičkou, tak nějak to dopadalo u nás taky! a mamka je moc šikovná!
12. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni odkud to máš? Jak jsme začali s příkrmama, tak mu nestačí taková ta velká igelitová plachta, ani plínka. Ježiš a večer prskal kaši, to je hrůza. Přitom ji chtěl, ale prskal. No moje nervy u toho krmení. :grinning:

Marti kašli na dočítání a jdi spočnout :wink:
12. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, už si dávala cuketu?
Miruš, já na zimu taky dávám zeleninu na mrazák, co dostanu ze zahrádky od tchýně, a je to pak paráda, hrášek jak čerstvej!
Peti, to z banánu bývá, já myslím, že se nic neděje, neboj.
Holky, to tady čtu, co stiháte, já bych potřebovala brigádnici na žehlení, ... ale komody se už rýsují, manža včera u telky poskládal 3 šuplíky, tak až budou, tak mě to donutí, když už to budu mít kam dávat :grinning:
12. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek