• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Peti, ty máš doma muzukanta, to je fajn, to jsem vždycky obdivovala, já hraju na hřeben :grinning:
Miruš, my byli v 6,ti měsících a pak jdeme v 8.mi měsících.
Lobi, psala mi švagrová, že mám prsa jak Pamela Anderson :grinning: tak jsem jí na to psala, že je to bohužel jen zrakový klam-voda dělá divy :grinning: Lobi, je 8 lekcí, máme za sebou 6, vyjde to akorát bdo konce června (júna)
Lobi, moc hezký fotečky, Lukášek je šikulka
Dedulka:gratulace k očkování!
12. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi mam to z HM ze sopinu tak mrkni... je to fakt super vec, nedam na to dopustit. :wink:
marti to je dobre ze uz je zase marketka ok... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ctu, co je novýho u maovy, těžký život, moc na ni myslím!
Holky, dočítám ty ostatní reakce na ty moje bójky! :grinning: Bohužel, voda nadnáší a fakt dělá divy, nemám žádný zázraky, holky ze srazu můžýou potvrdit :grinning:
12. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky!
OVSR
Tak co děvuchy? V 13h a kde? Přímo na náměstí a pak si půjdem někam sednout? No, tak snad se nepřifařím k někomu cizímu :grinning: :grinning: :grinning:

Chlapi mám dneska kvůli počasí doma (měli jít na noc na ryby a spát ve stanu), R.st. jede chytat zítra od rána a mi chtěl nechat na zítra juniora, že to do večera nevydrží, že bych mu ho tam kolem 17 přivezla, ale tak to ho prdím. O srazu ví dlouho, já bych si s vámi vůůůbec nepokecala, musela bych nahánět tygříka. Musí si to zařídit jinak. Už zase má v očích šupiny a nic kolem nevidí, neslyší.

Petři, užíj si Take That :wink:
Marti, snad bude Maky brzy fit. To je na prd, jak díťátko marodí :pensive:

Holky, R. mě vyhání, on tu potřebuje makat.... jdu žehlit, pak nakuknu kvůli srazu, tak písněte ještě, ju? :wink:
12. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi tady mas http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19305793&tab=0 tyto jsou myslim super asi objednam, maji i kapsicku a bude potreba a pak tyto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10194595&tab=0
12. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti takhle to vypadá jak Pamelí prsa :grinning:
Leni jo juknu dík. S rukávama nemám. Jdu hrát The Sims 3, tak čiao.
12. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OSVR: asi na tom náměstí, 13 hod. Hlavně mi nikam nezdrhněte, nebo teda: přede mnou nezdrhněte :wink:
12. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
OVSR: JA BYCH TO VIDELA V 13HODIN PRED VCHODEM DO LASA Z MASARYKACE AT SE NADJEME CO VY NA TO? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebylo by nejlepší krmit je nahatý na zahradě? Až bude horko, jdu na to. Nojo, ale von by mi určitě zkadil židličku :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo leni super.. mám něco co je nahoře s kapsou, akorát bez rukávů. což je teda blbé, když si ruky strká do pusy i u jídla. To pak nestíhám utírat mrkev :grinning:
Pospi jasně, buď půjdem sednout nebo podrbem i tak, mi je to jedno. Poznávací znamení gumáky od sami, takže sami nezapomeň :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani přede mnou nezdrhněte vivat OVSR :grinning:
to je jedno kde na Masarykáči, třeba pod vodotryskem :grinning:
12. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vogo to si budu muset natočit budík :grinning:
12. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis: levnejsi nez huggies jsou jeste plavaci plinky od Babylove v DM drgerce, pouziva je Nikule treba

puzzi, chjo, nahazovac hadra---to je na prd, ze kdyz uz Honzik spi, ze teda ten dudelto pokazi...

diky jeste raz vsem a pochvaly gumclí

**********reakce z rána...:frowning2:
dedulce gratulka k očkovaní Maxíka
Lobi Luky je desny sikulik!

já holky dnes fakt zas termituju...už mám -1kg než před těhu :confused: , děsný frmol fuuurt
ještě jsem chicco polly ani nerozlepila, furt je tu krabice a nestiham asi...ted jsme pecovala o zveřinec, ještě kockam drapky, pak taky sobe drapky :slight_smile: a dobalit, dovyrizovat maily, rozepsat sms s kym se kdy uvidim...ufuf

du pohledat co ajak zitra sraz v OVe, snad jste moc nekecaly... :pensive:
12. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju superb, sraz se posunul na 13, parada!
kde budete parkovat? ja to moc v centru s parkovanim neznam, tak to zkusim pichnout za Elektru zezadu
12. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf takze 3 strany, no ja jdu dodelat,co musim, at pak nepadnu...kdyztak doctu v posteli, sorrac,ale urco dostanu omluvenku, ze jo. Rano me ceka 200km a po posledni zkusenosti s kapotou jsem ted trochu vyklepana, snad zas nebude chcat :angry: :angry: jako minule obe cesty do i z OV...no a rano jeste musim na nakup a zorganizovat naplneni auta...a presun vseho sama, ze jo :pensive:
12. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami ty se máš s mínus kilem juu!
já budu parkovat někde v zadu, páč přijedu od Hranečníku, takže za divadlem někde :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petri, viem, ze ides ty, ale ty si to napisala, ze ako ked uz ten listok je volny, tak idem, ale Megn zareagovala jak 13-stka :grinning: ( nenakop ma do prdele, ja takto tiez reagujem na mojich oblubencov :grinning: ) a Weli tieeez :stuck_out_tongue_closed_eyes: , som to hovorila, som staraaaa :rolling_eyes: - vy ich zerete :grinning:
Megn, hej na Robbiem to nestalo, mne sa paci az v poslednych rokoch - teda ako jeho music - no dobre, aj on ujde :grinning: ...inak Sims - to fici aj u nas ( ale u Barborky a Natalky :grinning: )...no hovorim som staraaaa :cry: :grinning:
Weli!!! plochac nezapres, este ukaz tehlicky jak Andy a bude to! :grinning: :grinning: :grinning: ...ne, ne, mna neosalis, Megn potvrd, ty si ju videla na zivo. Moje pneumatiky barum pireli v 3 radoch radsej nefotim :grinning:
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami takže přeji šťastnou cestu, už vážně idu pařit simíky.
Lobi a hrála si je? Mám trojku a to je žrádlo! :grinning: nebuď nešťastná z pneumatik, aj já mám výstavní, akurát že ty už máš tři děti a něco si můžeš dovolit :wink:
Lobi nejseš stará, jen já jsem cáklá, toť vsjo :astonished: :wink: :grinning:
Bro mamky
12. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, posli mangela někam na pár tydnu a porid si zverinac a budes jako laň :sunglasses: :grinning:
mmch, dnes byl Domi od prichodu domu z shoppingu jako Slávko-Málinka...ty voeee...akční jak cip...mi málem utekl z té deky, zesrrjjjal mi vsechno, poblul, do vseho mlatil, raz na brichu, raz na zadech, otacel se jak čamrda...uffffffffffffff :grinning:
12. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami nene nepošlu, ještě by se se mnou rozved a co potom :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hned som kludnejsia Megn, dik :grinning: ....3 -ku asi nemame, tusim len 1,2 - opytam sa deti, ked pridu
Sami, ty teda ficis, chod uz oddychovat, zajtra dlha streka - jak ze nema prsat? a co gumaky :grinning: ?
12. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi ani jim to neříkej, pokuď nechceš vypláznout 1500 Sk, či kolik je to Euro :grinning:
12. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn na zverinec nenalet, my ho mame ( 3 deti a 6 zverov :grinning: ) a nepomaha :rolling_eyes: ....ale viem preco - je 9 hodin a ja bastim ten skvely kolac, ktory som dnes upiekla, tak co sa cudujem, ze :rolling_eyes:
12. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, MM to urco niekde krekne :wink:
12. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
R. šel na WC, nakrkuju.
OVSR, super, takže v 13h u vchodu. Parkovat budu taky někde u divadla, pojedu ze Svinovských mostů fuuuurt rovně :grinning:

Prosím vás, vaše špeky, to jste ještě neviděly mě. Zítra se zhrozíte :pensive: Ale co, každá jsme nějaká, nemůžem být všechny hubené, tak já jsem tu za tlustoprda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Už tu zase nejsem....
12. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, přeju šťastnou a klidnou cestu zítra :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no ty nitky mě vyděsily, ještě že je to normální. Já jsem jí ten banám dala poprvé a jen ždibínek a už to asi neudělám.

Díky za info o plavečkách. Já se dívala na Imse vimse plavečky, ale nechtěla jsem koupit něco nevyzkoušeného. takže půjdu do těch Huggiesek nebo jak píše Sami, do těch Babylove. Díky moc.

Jj, MM je muzikant, malé hrává a zpívá, jsem ráda. U Kája už má svou kytarku (manželovo ukulele) a Palo plánuje, na co vše bude hrát, až bude velká, tak jsem zvědavá, či po něm něco podědí.
Já jsem hrála 6 let na klavír a na kytaru taky zmáknu pár akordů, ale žádá sláva to není.

Na ten fesťák jdeme i s malou, MM hrají od 16 hodin, takže je to v poho. Akorát kdyby bylo hnusně, tak bych uvažovala, jestli jet nebo nejet.

Weli,
super fotečky. Maty je teda dlouhán :wink: Nebo tak aspoň vypadá, jak si tam tak spokojeně sedí :slight_smile:

Holky,
užijte si zítra srazík !!! Pořádně povykládejte a pak se těším na fotečky :dizzy_face:

Sami,
tiše závidím tvé -1kg, ale v dobrém :slight_smile: Já jsem stále +6 a to kojím a jsem večer úplně vydojdaná. Ale chtěla bych dát dolů 14, abych měla svou svatební váhu. To je ale v nedohlednu.
12. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky tak ja sa na dnes lucim, cez vikend velmi nechodim, ale mozno urobim vynimku, aby som sa dozvedela, ako ste sa mali. Uzite si ostravsky zrazik ( tajne zavidim :pensive: ), dobre pokecajte a ponunajte mimca a hlavne sa vsetky odfotte, jasne? Aj s drobcami na kolenach, nech mame potom co obdivovat :wink: drzim palce, nech vam vyjde pocko a nech su drobci usmiaty, majte sa :wink:
12. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty jo já píšu jak magour... samo že OVSR... :grinning:
Jo, tak s Lázem souhlasím, snad to najdu, požádám MM o doprovod, bo jsem schopna se ztratit.... :grinning:
12. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Well super fotky. Matymu sa v stoličke páči. :slight_smile:
Puzzi miery Zuzky 6800 g a 67 cm. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek