• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Miruss, dík a prosím ještě tvoje datum narození. To mi chybí taktéž u Momou a Talls. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já když zapnu PC tak hned první jdu kouknout co Marinka a maty a dneska teda :frowning2: :pensive: snad bude lépe..

Jdu trošku dočíst co nového...
12. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti - jéé je malá stůně! tak ať je líp!a hlavně dobrá noc..

Wel - Maty je hezoun a ty očiska :dizzy_face: koukám, že mrkev taky všude :grinning:

Nějak jsem toho moc nedočetla mám tu ještě nějakou práci...ale PRAŽSKÝ SRAZ - takže mám počítat ve čt v 10h před hlavní branou?

Soňule má už druhý den cuketu s bramborem a docela pěkně to baští na svoje poměry..navíc jsem ji to teda propasírovala, když se tu pomlouvalo mixování a tohle šlo dobře a ani moc neředila, takže se jí to hůř plive :sweat_smile: teď uvažuju jakou další věc zvolim - mame zavedenu mrkev, brokolici, cuketu, brambor a rýži...

Jo a předtavte si že jak asi Soňule tuší, že se asi brzo opět setká s Málinou tak začla trénovat různé kousky co od ní okoukala..např to jak zvedala ten zadek do vejšky s napnutejma nohama a čumákem v podlaze :zipper_mouth:
12. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nestíhám. Manža mě pomalu přivazuje k posteli, dnes mi nějak vylítla teplota, tak jsem se tam držela i sama. Anička mi donesla knížku a co povídala, tak jsem usnula :sweat_smile: Mno nic, jdu hajat.
12. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo o PRAŽSKÉM SRAZÍKU mě informujte, když mi bude líp určo půjdu :wink: aspoň na chvíli.
12. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, jsem tady. Konečně jsem si uvařila kojo čaj a meltu s mlíkem, vzala komunisty, měla jsem celý den deficit. Markétka nakonec usnula 21,30 sama v postýlce. Dala jsem jí polštář, aby ležela výš, tak se jí to asi líbilo, když jsem odcházela, tak na mě halekala ke dveřím :grinning:
Holky, užijte si ostravský srazík! Budu na vás myslet!
Moni, tak jsi nemocná mamino? To je mrzuté. Tak se drž a ať je brzy líp. Bude na tebe muset manža dohlídnout, abys ležela!
12. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, tak dekuju za rady na zemlovku. Nejak jsem to spatlala a dopadlo to dobre, i kdyz Rayovi to moc nee. Nejni na to zvykly :wink: Akorat je to trosku sussi, tak nevim, jestli jsem to mliko moc nevysavala z tech housek. :sweat_smile:
Jaydi dneska zase usnul az tak kolem pul 9, ale to asi i proto, ze si k veceru zdrimnul. Ale nevadi. Ray uspaval a ja zehlila.

Holky preju peknej sraz zitra a at vam vyjde pocasicko a deti at poslouchaji :slight_smile:
Jdu koukat na tv, Ray chce jit na pc. Mame bohuzel jen jedno pripojeni na net. Tak mozna jeste nakouknu pozdeji. Zatim pa pa a dobrou noc tem, co jdete spinusat :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, docetla jsem
gumcle neberu :grinning: , poznate mně dle převládající barvy...a to byste nečekaly...růžovka :wink:
dobrou
12. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi IP. :slight_smile:
Momou dúfam, že zajtra ti bude lepšie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A prajem Vám príjemný zraz, škoda, že je tak ďaleko, hneď by som išla. :sunglasses:
Ďalší zraz by mohol byť na Slovensku. :grinning:
Dobrú noc. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kvečeru...
Marti, ty kecko, máš Pamely i naživo...jsem je viděla, ne???? :grinning: A Markétka teplotku??? Jejej, snad to nic nebude....já dnes Tobimu naměřila v zadečku taky 37,7...ale zatím jsem s tím nic nedělala, možná to jen kolísá, jak plakal nebo tak...snad to bude dobrý, protože stále jsme adepti na první HEXU...už asi poslední, že??? Když se zadaří, tak bude mít první v půl roce...

Jinak mi došla židla, je fajn, Tobi už ozkoušel, jen se mu doooost zpotila makovice....budu mu tam asi muset dávat plínku...

Weli, ty jsi akčňarka...uf. Já dnes jen měla s tobim domácí plavčo (už se trošku potápěl), pak vytuhl, pak jsem byla u kámošky, byla tu tchýňka, došla jsem na nákup, upekla jsem koláč a toť vše....jo a taky jsem samozřejmě smontovala tu židlu, že jo....
Sami, ta zajícová se nejvíc líbila mé mamce....
:slight_smile:

Momou, držím palečky, ať je líp...
Musím mrknout na Maovu...asi nic moc s Matýskem, jak píšete...ach jo :frowning2:

Kočárek mi má přijít v úterý....jsem magor, ale zas se mi začal líbit ten Jane... :grinning: :grinning: :grinning: Se divím, že jsem se ještě nezbláznila... :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Tobi sbaštil dnes asi 150 g mrkve s bramborama....prostě žrout....koupila jsem bio brambory a bio mrkev a normoš květák, tak mu spíchnu z toho patlámo...snad mu bude chutnat...
12. čer 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Tobi měl přesně takový černý nitky v hovňousovi po 2 lžičkách banánu a já z toho byla na nervy, ale asi je to normoš, jak se tady píše...možná jsou to roztrávený ty zrníčka, co v banánu jsou...
Takže buď v klidu! :wink:
12. čer 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, si děláš prdel !!! s těma Pamelama ne?
Tak Tobimu patlámo jo? To je dobrej název, to budu používat! Ale mrkev s bramborama, to Markétce taky chutná. .... byla jsem za Markétkou teď večer už 3x, špatně se jí dýchá, je vidět, že v tom nose má prostě soplík. tak snad nějak přežijeme noc
12. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady pozobávám jahody, ale musím pomalu, nebo malá bude samej pupenec .... babička to trhá jak na běžícím pásu a já to nestihám likvidovat. :grinning:
12. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, jakože je nemáš, nebo že jsem je viděla :grinning: :grinning: :grinning: ...máš a basta - ti je závidím :wink:
Chuděrka koťátko...zkus jí stříknout tu mořskou vodu...nebo mucoseptonex (to mi radila DR) v nejhorším dětskej Nasivin....snad nebude nemocná....
jdu kukat na Slzy slunce s Willisem...jsem si jen odběhla na vás kuknout :slight_smile:
12. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, tak se na sebe budu muset podívat do zrcadla, bo asi nevím, jak vypadám zvenčí :grinning:
Musím zítra něco koupit v lékárně, doma nic do nosu pro mimino nemám, taky bych chtěla, aby se jí ulevilo. Tak pojedem dopo na procházku, ten vlhčí vzduch venku je lepší než doma. ... dám pak vědět. Ahoj.
12. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam z postele, jsem mírně ovinena 2,5 dcl bileho :(, po tom dnesnim vypeti a s hlavou jako balon, si to zaslouzim
ráno ani nedospim budik a radsi vstanu driv, at nic nezapomen atd
zas kuju pikle jak vsechny ty kabele natahat do auta i a ditetem a nezblaznit se nebo nevypistit dusí, resim zda se vzdalit a bytu na 10 min a nechat ho spat nebo si hrat, to je des tady... Uzat je ten barak... V klidu ve er napakuju auto,, ráno sednu a pojedu a ne jak tady vse na 5 etap a 100kg kramusem a tam :frowning2:
brou uz to na me jde
12. čer 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
za tím bilym mel byt tento smajl :slight_smile:
12. čer 2009 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoĺky, kuň konečně naskočil, tak noc nic moc, Markétka měla zas teplotu, od 23 do 2 jsme byli vzhůru, dávila se hlenama, no děs. Pak se mi podařilo vpravit jí čípek, tak konečně v postýlce usnula, do rána 2x jedla, asi žízeň, vstávala v 9. Před chvílí jsem dorazila z lékárny, koupila jsem čípky, odsávačku, Markétka cestou chvíli spala, ale víc jak 30 min to nebylo, ale asi je vyspaná. Jede jí teď zelenina, co má teď rýmu ... zatím se mějte, jdu dělat řízky, MM je na třešních a pak jede na fotbal, dojde pak Marťa s Pavkou, tak ať jim mám co dát na jídlo. Zas na vás kouknu :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, já spala do 9:15, co vy? :sweat_smile: Honzík do 6:20 a v noci podle mě nahazování max. 4x, i když MM tvrdí že nic moc, proti mý noci včera měl absolutní pohodu, je to nespravedlivý.
Za chvíli přijede babi s dědou a ségra a ve dvě vítání, držte palce, děkuji :slight_smile: Jsem myslela, že teď někdy by měl Honzík spát, spal od osmi do devíti, tak snad teď brzo půjde, aby to vyšlo na to vítání.
Petruš, nojo žemlovka není moc chlapský jídlo, jsou to vybíravci, ať si trhnou :grinning:
Talls, ať se zadaří zeleninové patlámo a Tobimu ať chutná!
Sami, to balení do auta vůbec nezávidím, to je fakt na prd a věcí s dítětem hafo.
Marti, chudák markétka, ať už jí je líp!
13. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, my spaly do 9 obě, ale po tom martyriu jsme si to asi zasloužily :grinning:
13. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, to je hrozný to vypravování z bytu na cestu, že? Já si to nemůžu vynachvalit. Napakujeme auto, to stojí v garáži a pak jen vyrazíme suchou nohou jak já říkám. Fakt paráda!
13. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
tak my byli dnes v plavču - Max byl ok, jen to potápění stále nemá rád, ale jinak už neřve, což je úspěch! :dizzy_face:
A musím ho pochválit miláčka mojeho - posledních pár dní je naprosto zlatý...fakt! :dizzy_face:
A taky musím zaklepat, ale zatím se po očkování neprojevuje ani žádná zvýšená teplota ani to, že by byl protivný, tak snad už nic nepřijde!!!! :wink:
13. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulka:moc přeju, ať to fajn Maxíkovi vydrží! ....a očko bez reakce, to je pa :slight_smile: ráda
13. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
m1rti: tý jo - ty fotky, jak se malá potápí jsou čuprrrr - to bomba, jak se malá dívá pod vodou! :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že jsou všichni venku, bodeť když je tak hezky. My půjdem až někdy jindy :frowning2: .... odsála jsem Markétce z nosu a je to lepší. Spala zatím jen 2x 30 min, tak už jsem mezi tím vařením a ní docela utahaná, ležet moc nechce :angry: ... za chvíli dorazí Marti a Pavla s Jirkou, tak chvíli zaskočí :grinning:
13. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je Honzík přivítanej. Vítání bylo od dvou, Honzík šel spát ve 12, aby byl vyspanej. Před půl druhou jsem ho musela jít vzbudit - taková ironie Pak dostal mlíko, u toho se chechtal a koukal po návštěvě místo aby pil, přitom už jsme celkem chvátali. Nakonec pohoda, začalo to stejně déle. Na začátku "obřadu" už začal bejt nekliďas, ale dělala jsem mu paci paci s rukama s nohama všechno možný na rameno na druhý a vydržel. nejdřív tam tři holčičky ze školy říkaly nějaký básničky, to bylo teda dost vtipný, zvlášť jedna mluvila strašně soustředěně a zaujatě básničku o dudlíčku ztraceném v kočárku a ručičky v puse, fakt prča No pak trapárničky řečičky, ale jako jo, dobrý Dostali jsme tisícovku, za těch 20 minut super výdělek, tak to za to stálo :grinning:
Jo a svět je malej, Hpajina tchýně učila mojí ségru spoustu let na klavír, znají se dost dobře, ségra k ní chodila fakt dlouho a tak.
Dedul vida, se to otáčí k lepšíma s klukama, viď? Honzík si taky občas vydrží hrát dýl, jak se umí posouvat k hračkám.
13. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,,,,,,, jen nakukuju v rychlosti. za chvili nam ma prijit navsteva.
V ove jsme se vsichni sesly, bylo super, deticky uzasne, i pocasi nam nakonec pralo, no cupr supr.
zareauguji pozdeji asi az vecer A dodam i photos :wink:
Jsem si uplne odpocinula a Maty byl k nepoznani hodnoucky, az jsem cucela kde mi ho vymenili, :slight_smile:
13. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trady tady dááááááá přidala jsem fotky z OVSR :slight_smile: Weli
13. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte mamky, nazdárek mrňata :slight_smile:
Srazík byl doooost dobrý, pokeckaly jsme, zasmály, nakojily, kočíkovaly... :dizzy_face: Trošku nás zaskočilo pěkné počasí :wink: měly jsme děcka poněkud více oblečené, než bylo nakonec nutné :sweat_smile:. Všechny mamky jsou kočky a sympaťandy, jedna vedle druhé. Koťata byla poslušná, obsluha vzorná... :wink: :grinning:

weli, snímečky jsou moc fajn, jen si na nich vadím já :sweat_smile: :wink:

Cesta domů byla bez sebemenšího problému, ale doma už na mě čekali moji 2 rybáři. Rišuta chytil místo kapra bacila. Stěžoval si, že ho bolí hlava, záda, zvracel, má zvýšenou tepl. 37,7C :frowning2: Dlouho jsme nebyli nemocní..... Velký Richard je nemocný už 2 dny,ale nechce si to přiznat, aby mohl na ty ryby :rolling_eyes:
13. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky super, jste kočky, Pospi, nekecej, taky ti to sluší! janka už sedí v kočárku? Šikulka :slight_smile: Tak super, že děti spolupracovaly a užily jste si to!
Achjo, Pospi, ty se z těch nemocí dětí nevyhrabeš :unamused:
13. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek