• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi, njn, ale ono to nebude až tak zlé, jak to odpo vypadalo. Byl tu mrtváček, dostal čípek do dupy, bo sirup vyblil, prospal se, a teď je tu až moc živáček, ale hlavně že je mu už líp. :dizzy_face: Žaludek jsme sklidnili ledovou colou a teď tu po mě somruje bramboráky (bramborové placky) :rolling_eyes:
Jo, a Janule ještě sama nesedí, já jsem ju přidržovala, oblíkala jsem jí lehčí mikču. Chystaly jsme se totiž na kojo na veřejnosti, měly jsme premiéru. Nerozhlížela jsem se kolem a ani jsem se nestyděla :grinning:

Janka už hodinu spí, je dneska nějaká unavená. Bodejť by ne, nemohla odpo prospat, co kdyby jí utekl nějaký drb. :wink: Jdu zkusit nahnat i živáčka do pelechu.....
13. čer 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tak dobrodružné vítání do života jo? Hlavně že jste to absolvovali ke spokojenosti všech zúčastněných!
Fotky super, Weli, je vidět, že jste se měly fajn!
Pospi, ti chlapi, viď! Zasloužili by. ... ale sleduju, že teď je toho nachlazení spousta i v mým okolí. Tak nejsme samy. :angry:
13. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla holky trošku náročnější odpoledne. Dosmažila jsem ty řízky, všechno osazenstvo se najedlo. Pro Luboše jsem 3 zachránila :grinning: ale i tak budu muset zítra navařit. Mám tam ještě kus hovězího, tak to vypadá na guláš. Má ho rád s chlebem, tím to bude jednodušší. ... bude kocovinka asi, tak přijde k duhu, a vidím to na česnečku taky. :grinning:
13. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak navsteva odesla, Maty uz od pul 8 spinka. je to sikulka.
Rosta sel k sousedum chlastat, jede to tam ve velkem, ten zase bude vypadat, jsu uplne nasrana, kdo se asi bude starat o Matyho? a vecer bude desny pac bude chrapat...moje nervy :angry:
Jinak Pospi nechej toho jsi kocanka, tak se nepodcenuj ju? :slight_smile:
Ach to ty nemoci, to je desne, s dvema detma porad nekdo co? snad se brzy toho bacila zbavi.
13. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem teprve tady, mamule
nechtela jsem sedet u PC, kdyz jsme se s tatkou nevideli dlouho a on ted odjel na nocni a zitra ma hned ranni....toz mohu konovat o 106 :slight_smile:
Domi hajka
jdu docist
13. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, se nepodceňuju, jen se sebou nejsem spokojená, teď... a propo to mě okřikuje ta pravá :wink: :grinning:

Já jsem teda ještě nedočítala, ale jdu na to, moc toho nebude, když nešla kobyla...
13. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, naskočilo to až v poledne a odpo jsem tady byla jen já :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babule, fotky su pekne, muselo byt fajn....a vsetky ste fakt kocky a mimuskovia nadherni :dizzy_face: ...hodte aj nejake drby, koho, co ste prebrali :wink:
Miruss, to bolo dobreee, ze buduci zraz na Slovensku :grinning: ...len neviem, kto okrem nas s Novinkou by prisiel :sweat_smile:
Puzzi, takze aj Honzik uz je obcan :wink: ....bola aj Hpaja s Riskom?
Marti Lukymu na soplik uplne zazracne zabral Sterimar s MEDOU ( Cu- cuprum- med - nie ako medvedik :grinning: ), ak chces skus.
Pospi Riska opat marodi :pensive: ? ..ale ta cola sa mu urco ratala, ze?
13. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ja rano taky zavslacky chtela napsat, zeuzvyrazime,atdrzite palce a MK nesel...tak fajn, aspon neni co docitat a muzu si udelat pohodu, citim, ze situ konecne odpocinu, uz to kafe dnes na srazu byla velka pohova a velky nadech a vydehch po naaarocnem tydnu, uff
ted jak tatka bude na nocnich, tak bomba, si udelam zrovna ty vecery jen a jen pro sebe...Domi bude spat a ja si budu cist, tatka v praci, no superb!
ani toho nemam moc nakonec domluveneho na nasvtevy, takze ani nebudem litat jak dablove, kazdy den jen 1 clovek, pohoda
puzzi budounejake fotky z Vitani? Ty jo, litr super
marti posli mi rizek...mnam!
pospi nahodou, Luci. ses mamka stramanda, a to jako fakt! super strih, hezky namalovana, upravena a ten outfitek paradni, ta khaki halenka/sáčko, ti sedla! :dizzy_face: vsak ono se to usadi a casem se i sama budes na sebe divat jinyma ocima /doufam!/
srazik fajnovy, byla sranda, nastesti se pocasi umoudrilo...už jsem se bála že nečasi zas přivezli nečasí :slight_smile:
a detatka byla taky jak po odvaru z makovic, super
13. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, to je dobře, že Maxík nemá po očku teplotu. To by už asi měl, Janule jí chytá v noci po očku, ráno se s ní budí. Riška hexu lépe snášel, neteplotoval nikdy.

aaaaaaaa pantáta Richard dorazil, prý jdu sbalit pruty a byl tam 4hodiny! Klábosil s chlapama, tak má nárok, no, celý den hlídal juniora. :slight_smile:

puzzi, tak pozdravuj občánka :wink: A svět je někdy fakt hodně malý :sweat_smile:

Weli, R. mi dělá přesně to, co ti dělá ježek, já si tu datluju a on mi do toho kecá :sweat_smile: Stejně prd vnímám, co říká, a pak se ho na všechno budu vyptávat... ale prý chytil obříka kapříka a pustil :pensive: je to kapromil :wink:
13. čer 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi ahojky, nedrbaly jsme nikoho, probiraly jsme pocasi, troch chlapy :slight_smile:-vděčné a věčné téma, děcka a ono to rychle uteklo.
kazdopadne jsem byla uspesna se samičkovinama--a to pozor! i pospi, ktera pry se nechyta na nase kupovací mánie :slight_smile:, si pořídila samičkovinu number one a všechny holky na srazu- ten háček na kabelku. :wink:
13. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi, sakra...pustil kapra? tatka mi dnes rikal, ze si v utery zajdem do Tesca koupit kapra, ze ma chut, ze si udelame :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, Jani, díkes :wink: Jo, a háček už si Riška prohlížel, musím ho někam schovat. Richard si ho teď prohlížel, a prý: "No já si tež kupuju na ryby věci, nebudu ti do toho kecat mamko.... ale kam to budeš nosit?" Se ještě bude divit, chlapec.... (tečky nejsou sprosté slovo :wink:)

Lobuš, no jasně, že cola mu přišla nááááramně k duhu :wink: Ale asi se z nemoci vyspal, ještě si hraje nahoře, ho slyším...
13. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My sme mali dnes s MM taky flakaci den. Baby zobral bracho rano na chalupu, tak sme zostali len s prckom....isli sme kupovat novy vysavac, lebo stary som sikovne odfajcila :grinning: - vysavala som, ked uz bol plny sacok a upiekla som motor. Tak sme ho samozrejme rovno vyskusali a upratali...poo som dala dokonca 2x slofik, tak pohodicka day. U nas inak fucalo jak besne, zajtra uz ma byt pekne, tak sa tesim, mozno vybehne aj niekde sa okupat.
Weli tak jezek chlasta a huli so susedmi :grinning: ? Neboj, zajtra bude po zurke urco sekat dobrotu a oddychnes si zase ty :wink: ....inak ako noha? Chodis s tym normos?...asi hej, ked ste aj dnes prechadzkovali, ze.

A ktore mimco bolo najmensie? Janicka asi, vsak?
13. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinaxem tez neco malo vyfotila,le dodam az v Brne, nemam kabel...ikdy..mozna driv, tatka ma stejny fotak myslim. Pokud tam bude nejaka jina foto nez tu je, dodam driv
13. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, já jsem kapra jedla naposledy na Vánoce :sweat_smile: A to mám doma už 2 rybáře :wink: Abych pravdu řekla, raději bych si dala dravce, štiku, pstruha nebo candáta, to je mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prý jsem si pořídila samičkovinu, ikdyž mě nechytá nakupovací mánie... :grinning: to víš, já jsem šla po tom šutru :wink:
13. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami ja budu chtit nakonec urco dve mozna tri tak ti pak dam vedet barvicky ju? jednu sedou, ruzovou a treti si rozmyslim ju? diky :wink:
Jdu zkontrolovat jezka k sousedum :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, businessmanka sa v tebe nezapre :wink: ...takze vychytavka sa ujala, to je super :slight_smile: a oddychni si, fakt to uz potrebujes.
Pospi, fakt ti to seklo v tom khaki sacku :wink: , aj Megn v tom cervenom - a kraaasny mas ten melir Majdi na tej 1 fotke ho je vidiet :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli daj si aj ty do nosa :wink:
Pospi, ja mam doma uz 3 rybarov :slight_smile: ( aj baby uz chytaju a dari sa im :wink: )....a ryby snad buduci tyzden donesie z tej 4-dnovej rybacky....inak tiez casto pusta a chyta len z pasie ( skor sa mu to nechce cistit :grinning: )
13. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi,Sterimar vyzkoušim, koukala jsem na net, myslíš ten Sterimar bébé? Zeptám se v lékárně
13. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, odpočinek si zasloužíš, tak oddychuj!
13. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasne, laolka si hacky objednala hned 3, toz jsem ji je vezla a rekla jsem si, ze treba to holky zaujme a taxem vzala z kazde barvy dva a hned si to mamky rozebraly a povesily si kabjulky a číšník byl z toho hotovy :slight_smile:)
weli, v poho, klidne si to rozmysli
13. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli, se tam nezapomeň :wink: a cestou zpět bacha na nohy, víš, že ti to špatně chodí :wink:

Sami, myslím, že fotky budou asi přibližně stejné, když nás pan Laola většinou fotil manufakturně na všechny foťáky :slight_smile: Ikdyž ty si vlastně pak myslím ještě fotila...

Musela Megn Honzíka u auta budit nebo byl vzhůru nebo jste ještě kecaly?

Lobi, jj, Janulka byla nejmenší prtě, ale myslím, že ona je nejmenší tady u nás na diskusi vůbec....
13. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky, dík, jeste ze se mame a vzajemne uzname, ze toho bylo dost a odpocinek si zaslouzime :wink:
nevim, co bych sežrala...už mám v sobe chleba se salamem :slight_smile: jsem nejaka rozjeta :sunglasses:
13. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, fotila jsem urco tebe s Jankou a jeste laolovic rodinu a Weli s Matym, nebo ja nevim, musim kuk na dispaly
jj, musela budit Honzulajdu pajdu-....Domi mi spal jak dudek, tak aby mi to nebylo lito, ze ma Hanyska vzhuru, kdyz ojdjizdela, pekne si zatroubila pro raodst :grinning: :grinning:
ja jsem Domcu pretahla do sedajdy a jeste hned vytuhnul :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobi, mě baví taky chodit na ryby, vlastně bavilo za svobodna, a hlavně za bezdětna :grinning:
Riška prý Richardovi v autě ráno říkal: "Tati, dneska máme premiéru!" Jakože jeli spolu poprvé na ryby na celý den :grinning: Já fakt nevím, kaj to děcko chodí na ta moudra :confused:
13. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky ja jdu k nim posedet, zatim se mejte.
sami odpocin..juju,a fotky dodej budeme se tesit :wink:
Pospi diky :wink: jj jsem smatlava jak koza :grinning:
13. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda psychoteta by zasloužila za ucho... ale šikovníček Domíšek ospinkálek :slight_smile: Fakt pohodář kluk :dizzy_face: Mě Janka povídala celou cestu.... přestala až jak jsem zastavila u vodáren na semaforu a vrazila jí cumel :zipper_mouth: A spočívej, mamino, je třeba též trochu zvolnit :wink:
13. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi Riska zlaty s premierou :dizzy_face: ....ja som tiez chodievala za bezdetna s MM na ryby, ale nechytala som, iba citala, spala a opalovala sa :slight_smile: ...odkedy mame deti, tak robievame rodinne rybacko -opekacky aj s kamosmi a ich detmi, to je uz ten vyssi level :grinning:
.....a ze pan Laola :grinning:
Marti je tych sterimarov viac, mam doma aj ten obycko, ale na tomto je velkym ( Cu - copper)
13. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre kocky, idem do sprsky, peknu nedelu vam prajem :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek