• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
Super fotky. Všetky ste kočky. Pospi Janka sa mi podobá na Riška. :slight_smile:
Drobci už spia. Kubko od ôsmej a Zuzka od pol deviatej. :slight_smile:
Mňa dnes MM nechal pospať do pol ôsmej, Zuzka vstala až o 8:15, ale uragán vstával klasicky o šiestej. :grinning:
Lobka aspoň by si pozreli krásy Slovenska.
:grinning:
Pospi dúfam, že Ríšut bude ok. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak to bude snad s Riškou ok, když mu tak hezky otrnulo :slight_smile:
Marti, ty seš dokonalá manželka, dopředu odhadneš kocovinku :wink:
Koukám, že i Weli odhaduje kocovinku, hm, nezávidím!
Lobi, jj, i Hpaja s Riškou byli, právě že Hpajina tchýně se zná s mou ségrou a díky vítání se to provalilo :slight_smile:
Fotky z vítání budou, pošlou nám je mailem z obecního úřadu někdy.
Pospi je teda samice samicovna, že má háček na kabelku :grinning:
Lobi, flákací den jen s prckem, já chci být taky matka pluku a užívat si "jen" jednoho dítěte :grinning:
Miruss, mě baví ty tvoje hlášky ala uragán, větroplach a tak, to si zapamatuju a budu používat něco podobnýho :grinning:
13. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím při večeru, jen nakukuju a zároveň se omluvuji Jani, jsem to tele no s tím troubením :slight_smile:
bylo fajn, tak jsem odcházela s dobrou náladou. Teď mám v kuli, jsme teprve přišli dom. MM ještě venčí psa a kocoura se sousedama. Honzíka jsem teprv uložila. Dočtu zítra, možná ještě v brlohu.
tak se mějte mamči a mimča
13. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi je samice jasná!
Mmt kde máš Květu? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo kde kdy proč jak má Květu? :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, po ukončené z fotbalu se s tím musí počítat ... celý život žiju s fotbalistama, tak vím jak to chodí. Leta jsem na ty ukončený chodila taky :grinning:
13. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi pospi přišla SMS že má nechat na pokoji Květu :grinning: prostě omyl směřovaný někomu jinému :grinning: nějaký pantáta psal nějakému pantátovi, ať nechá jeho ženu :grinning:
ale co když to nebyl omyl Luci? :grinning:
13. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, začínám na sobě cítit únavu. Taky mám nějaou rýmu, to fakt asi zapříčinilo to počasí na pytel. Se budeme kurýrovat obě. Dodělám manikúru a jdu si lehnout. Dnešní noc si raděj nepředstavuju ... nejhorší, že nikdy nevím, co s ní v noci dělat, když tak blbne, už jsem ji nosila téměř celý den, a v noci chodím za chvíli poslepu. Tak mi držte palce, ráno podám hlášení, pokud přežiju !!!
13. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nové fotky na www.dubisar.cz :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdi cau bembajzlisto :slight_smile:, troubeni neva, Dominátor to zaspal :slight_smile:
puzzi, jdu kuknout na foto a asi se natahnout k TV (Pc je tu z ruky :frowning2:)
marti ty tez bez chrupcit¨
tak dobrou!
13. čer 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koukam, ze srazik se povedl. Pocasi vam nakonec taky pekne vyslo..

U nas den nic moc. Male se prorezaval druhej zub. Ten prvni pohoda, ale taky se prorezaval ven snad 5 dnu a tento sel raz na raz. Niki to mela oproti prvnimu cele cervene kolem a takove krvave. Takze skoro celej den poplakavala. Vecer jsem ji uz dala panadol ci jak se to jmenuje. Masticky totiz nejsem schopna moc aplikovat.

Puzzi fotecky super! Opet jsem si uvedomila, ze musim vic fotit a hlavne stahovat fotky z fotaku. MM me je ted vypalil na dvd, ale nejak me asi nefunguje mechanika...
13. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi ty fotky jsou proste booozi. Me se Honzik hrozne libi, je to fakt krasny kluk!!!A naprosto bezchybne jsou ty komentare fotke, to me fakt bavi, jestli to vymysli P., tak ze ho zdravim!
Nejvic me bavi Andelicku...vystup z lehatka...sedim, sedim a najednou koukam, ze nekoukam :slight_smile:))...vite, co mi muzete? :slight_smile:)- a u toho vtipne ten prostrednicek na ruce vztycen :slight_smile:)
ty voe....boruvky na obleceni...tos uz asi nevyprala,co???
13. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurňa jsem taky teď psala a mi se neodeslala zpráva :angry:
sami to je dobře, že jsem ho nevzbudila :slight_smile:
přesně jsem psala to co sami, že popísky výstižné, vtipné, Puzzi Honzíček je krásný blonďáček a teda šikulka dle fotek :dizzy_face:
jak tak koukám mi tak Honzík nikdy na rukou nezaspal, třeba dnes sami tak DOmi usnul.. to neznám :slight_smile:
brou
13. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, když jsme u těch fotek, nedávno jsem si zřídila alba na rajčeti. Fotek je moc a pořád je zmenšuju atd. Tak posílám dva odkazy. Jeden je Markétka od malinka, druhý je květen 2009
http://m1rti.rajce.idnes.cz/Marketka_1_..._a_co_bylo_predtim/
http://m1rti.rajce.idnes.cz/Marketka_-_kveten_2009/
Je tam toho hodně, tak kdyžtak koukněte až zítra, až budete mít víc času.
13. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi, Květu tu žádnou fakt nemám, jen 2 vlastně 3 výkvěty. :grinning: Ten největší výkvět CHRÁPE u TV na celý barák, má rýmu, to zase bude noc :rolling_eyes: Nejmenší výkvět jsem právě dokojila.
puzzi, fotos skouknu až u mamky, mě se to tu nechce otevírat :unamused:
Nikul, já jsem Riškovi dávala panadol při prořezávání zoubků každou chvilu, na noci na spaní teda určitě. Chůdě Nikolka :frowning2:
Marti, dobrou noc přeju, abyses aspoň krapet vyspala a nabrala sílu na zítra :unamused:
Holky, valím do hajan, zítra musím brzy vstávat a jet nakoupit, máme vybílenou ledničku....brou broučci a berušky :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, nádherný fotky, Honzula je celej TM !!! Fakt neuvěřitelná podoba...
Už vypadá tak "dospělácky", fakt šikula roztomilej...a jak si cpe už palec od nohy do pusy, sedí ve vaně a tak...jak vystupuje z lehátka :grinning: ...supéééér!

Tak srazík dobrej??? Jé, paráda, že vám to tak klaplo, samý pěkný mamky :slight_smile: ...a Samička rozprodala své samičkovinky, jo??? No, nafoť to néééé....se chcem taky podívat a něco pokúpiť :wink:

Marti, jujda ,koukám, že musíte medikamentovat...tak držím palečky, ať je chorobka brzo pryč, odpočiň si a přeju klidné spaní, at se Markétka moc nebudí, chuděrka...
A Riška taky ochořenej...jeje, to se nám to tu rozmáhá nějaká nemocnost...tak pryč s ní!!! Bacily pryč od nás všech a hlavně našich mimoušků!!!

Nikule, taky nic moc den, jo??? no jo, se zoubkama je peklo...nás to teprve čeká...

My dnes bezva den, vstávačka klasika po 7 hod...pak nějaké civčeníčko tobi něco málo spánku dopoledne, já trošku flákačka a pak jsme jeli za kámošema na zahradu, opékali jsme buřtíky a šli na prochajdu...fakt se povedlo...Tobi sbaštil celou lahvičku "jarní zelenina", ale celý odpo to ublinkával, pak si káknul....no, snad mu potom nebylo nějako šoufl...v autě byl trošku za osinu...no, ale navečer jsme zvládli i krátké cvíčo a malé plavání - koupání....pak odpadl jak borůvka...
Dopo jsem chtěla přihodit fota v židličce, ale nešel kůň, tak to hodím teď... :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, zapomněla jsem poděkovat za zvednutí sebevědomí dneska :dizzy_face: Dík :astonished:

Talls, taky jste měli vydařený den, koukám. Pozdravuj malého borůvku, páček
13. čer 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi ja davala dneska ten panadol uplne prvne. No mam pocit, ze snad zabral. Mala me se totiz ze spani asi 5x vzbudila brekem a ted uz spi tvrde. Rano jdem do plavca, tak snad uz bude o.k.

Jo a Marti a vy taky at to obe zvladnete :slight_smile:

Talls opikacka? Zavist! :slight_smile: Miluji :slight_smile:

Jo a normalne my uz 3. den kadime jenom 1-2x denne. Naprosta nechapacka. My co kadili asi 7-8x. Tak na toto si prikrmy uzivam. Taky za 10 dni jsme meli jenom 2 pokakane plinky. Tohle fakt uz neni problem chytnout do nocniku. :slight_smile:
13. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, manža už se dovalil z ukončené. Skolilo ho to nějak dřív, ale já aspoń půjdu v klidu spát. Ustlal si v obýváku, tak ho malá aspoň nebude budit a zítra bude normál neděle (kdyby dorazil nad ránem, tak by to zítra bylo horší) .... měli jste fajn den koukám. ... Markétka poslední dobou nechce vůbec v autosedačce sedět, chvíli jo ale pak je jak vosina a drží ji to než se uřve. Tak nevím, jak za měsíc pojedeme na to Slovensko :angry:
Jinak když Markétce chutná zeleninový příkrm a sní toho víc, tak to taky pak ublinkává. Ona pořád poskakuje a nechce moc ležet, tak ublinkává teď pořád něco ... poslední 2 dny ale jsme jen na obědové zelenině a jinak kojo, nic nechce. Ale jsem ráda, že pije, že snad nebude dehydrovaná. Večer čípek prošel, tak snad nebude zase horečka. ...
13. čer 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikul, s těma zoubkama, to si dětičky taky zkusí. Malá kouše teď jak o život, ale nepřipadne mi, že by se tam něco chystalo. Moc jí tam nekoukám, jak šáhnu do pusy, tak se jí furt navaluje, tak ji nechvávám být ...
Holky, co dáváte dětičky nad nočník, vás obdivuju, já to zkoušela týden, naprosto bez úspěchu, měla jsem pocit, že ji pořád pozoruju, a vyslíkám a oblíkám, a nic jinýho jsem nestihala, uplně mě to deprimovalo. :angry:
13. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík moc :slight_smile: Potěší to.
tak a já přetahuju, už jsem měla dávno spát, dneska mám službu.
A sakra, Honzík asi taky děkuje, v chůvě něco slyšim. :sweat_smile:
Nikule, ty mě děsíš se zubama, to nás teprve čeká :confused:
14. čer 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, holky, to se mělo poslat večer v 11 asi tak, ale nešel kůň :sweat_smile:
14. čer 2009 v 06:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže dobré ránko, noc celkem dobrá, pár nahození bylo - dokonce jedno Honzík zvládl sám - ve dvě v chůvě hekot a brek, tak jdu nahodit, rozsvítím na chodbě, přijdu k postýlce a zrovna vidím Honzíka, jak je na boku, uchopí dudlík a dá si ho do pusy, to jsem čuměla :grinning:
Jo, Sami, borůvky se teď perou, dám vědět, jestli se to vypere. Ale Persil přece vypere dočista do čista, tak určitě jo :grinning:
Megn, Honzík takhle usnul na mých rukou dvakrát v životě, tak jsme to museli vyfotit. byl nějakej hotovson asi totalson, jinak to taky neznám.
Marti, na fotky se jdu podívat :wink:
Talls, taky super fotky, koukám holej zadek, jj, to jsou typické prokopávací fota :sweat_smile: Tobík je už velkej kluk, holky, fakt to utíká, co? Rostou :grinning:
Nikule, úspěch s kaděním :slight_smile:
Marti, takže kocovinka nebude? :sweat_smile: S autosedačkou měl Honzík blbý období kolem 3M, pak si zase zvykl, tak snad i Markétka si zase brzo zvykne.
14. čer 2009 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
Max dnes vstávačka ve 4 hodiny :rolling_eyes: , pak kojo v leže, tak jsem u toho ještě podřimovala, před pátou už u prsa být nechtěl..tak jsme si chvíli hráli, leč byl protivný, tak jsem mu po páté dala ještě jedno prso a vytuhnul, dokonce i přesun do postýlky se povedl a na půl hoďky si dal chrupec...

holky, fotky super, je fajn, že vám počásko vyšlo!
puzzi: taky jsem omrkla fotky - Honzík už sám sedí???? paráda, to náš Max ani ránu ještě... :sweat_smile:
14. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, no aspoň že můžeš zdržet Maxíka u prsa, to je lepší než flaška, tam to mlíko vždy nebezpečně brzo dojde :sweat_smile:
Honzík sedí jistě pár dní, najednou ze dne na den mu to jde.
14. čer 2009 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Borůvky se vypraly, na bodýčku je jeden malej skoro neviditelnej flíček, jinak pohoda. Tak asi že to nebyly přímo borůvky ale přesnídávka.
14. čer 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: jsi mi připomněla - včera jsem dala Maxovi nějakou borůvkovou přesnídávku a docela mu to šmakovalo...ale zatím jsem mu dala jen asi 2 lžičky...nevím, co to s ním udělá... :wink:
jo a 2x už měl mrkvičku a dnes mu chci dát ochutnat brambor! :wink:
14. čer 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko!

marti- fotky super, koukam, ze tamje i par srazovych, Simči to s holkou slusi,co?:slight_smile: a Pavka v novem ucesu je kusanec!

talls zdarec palec, kukanec do IPanec:slight_smile: a fotky superb, ty jo, Tobča je v židli velky šéfík.Ja zidli slozila,ale na test už nezbyl čas, tak až se vratim do Brnečka

Nikule ty jo, si uzivate se zubikama...Ja si cetla tady v OV ve sve pametni knizecce, kde mam asi tak 5 a půl poznamky pouze (njn, byla jsem 2. dite v poradi a uz nebyl cas na zapisky, buééé), že se mi vyklubal prvni zub až v 9,5mesici :confused: a brachovi v 11,5m :sweat_smile: , toz snad teda jako jeste mame cas :grinning:
nojo a vy ted pomalu koncite plavco...pred tydnem jsme se tam potkali, toto leti...
jůůů a tolik malo kaku pri prikrmech? toz to se na ne asi zacnu tesit, bo my jsme jako vy..kazda plina pomalovana :-/ furt mam co prepirat...
story z rana: dam ho na deku, pod nej cistou DM podlozku...za 5min posrana vc. navleku a poozek...umyju, prevlecu...dam pod nej jeste cistou plinku, dojdu za dalsich 5min a totez v blede modrem...moje nervy :angry: :grinning: ..jsem vzala ty papirove prebal. podlozky jen 2 a obe jsou uz zmalovane...sakris

dedul ty ses borec s tema vstavackama ve 4h...ty vojcle :slight_smile:
14. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, jo Simči to sluší s holkou!!! .. holky, noc bych řekla ok, sice jsme častěj kojily, ale dobrý, vstávačka v 7, taťka je ok a na třešně dnes nejde, tak to vypadá na pokojnou neděli .... kouknu pozděj na vás
14. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute mamči při sluníčkové neděli :slight_smile:
Vidíš Sami, přivezli jste pěkné počasí, a né že né :slight_smile:
Dedul, kolikrát chybí 3.prso, co? :sweat_smile:
Puzzi, a čím si to prala? Aha Persilem, už to čtu... Janka pokud duduš najde, tak si ho strčí někdy sama, ale má tvarované, takže ho mívá často naopak :sweat_smile:
Nikul, jj, čípek na noc je super, že se dítko i mamča vyspí :wink: Tak snad vám pomohl a jste vyspaní :slight_smile:

Riška ráno vstával v 5h, vzbudilo ho kadění, tak si pak chvilku hrál v pokojíku a pak se přestěhoval do obýváku za R. Včera tam s tím chrápáním z rýmy zůstal raději na noc, bo bysme se nevyspali nikdo. My jsme se vrátili s Riškou před chvílí z obchodu, potkali jsme tam půl školky, no to bylo radosti..... Jdu uvařit květák a uvidím, jestli udělám mozeček nebo smažený a brambor. Sakra zapoměla jsem tatarku, to zas bude řečí :rolling_eyes: Zatím pa
14. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek