• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami, to máš lepší než na dece, po podlaze a na jeho břiše, takhle jsem většinou našla Honzíka já. A už má utrum, už tři dny si hraje oblečenej v pleně:grinning:
Honzík začal poslední dobou kadit zas třeba 3x denně a to kadil dlouho už jen jednou po ránu.
Jj, fotky Marty a markétky jsou super, sice znám Martu i JM ze srazu, ale tady na fotkách jsou i děti a jak byla Markétka malinká, to už taky není pravda :slight_smile:
14. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no konečně že taky někdo vstal kromě mě a dedulky :grinning:
Pospi, takže ty seš vzhůru od pěti? si můžu s půl šestou ještě pískat :sweat_smile:
To je janka šikovná, honzík si dudlík umí vrátit u hraní přes den, v noci dnes poprvé.
14. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - ti vaši prcíni tak často kakají??? Max tak jednou za tři dny... :sweat_smile: - sice to je pak nášup...ale každý den teda rozhodně nekajdí! :wink:
pospi: s tou tatarkou je to u nás podobné, když zapomenu... :grinning:
14. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, v 5h vstával Riška, my jsme s Jankou s přestávkami chrupkaly až do 7,15 :grinning:
Dedul, Janka taky nekajdoší každý den :wink:
14. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka ja ciiiii takyy kaku 1x za 3 dny:slight_smile:, to by se latkovalo jedna basen :slight_smile:

puzzi nj, jenze Domi v latkove plinusi ma balik a neni tak pohyblivy jako nahatej.Jinak jsem vcera holkam na srazu rikala, ze silene zakčněl...je živý jako ďas, kope, kroutí se jak pidalka, mostuje (jako instalace latkove pliny tak na 3. pokus nejdriv :slight_smile:) a vubec, pri paseni už se zveda uplne mega na celych rukach a houpe se u toho, za chvili mi zdrhne :slight_smile:

jo jeste jsme vcera chtela hodit poznamku a zapomnela jsem
pospi me jeste mile prekvapila,jaxe nechala strhnout davem vcera...pry ze uz bude muset jet, ze bude mit Janka hlad...a ja s dotazem,zda koji/nekojin na verejnosti neuspela..ze jako e.e....ale Domi uz mel hlad, taxem zacla kojit...za 5min Megn taky...a Pospi jako by se nechumelilo zacala instalovat Janku a kojit taky..pohodka...:slight_smile:. Jak pak psala, pry se ani nestydela-no vsak jako neni za co, ze jo. :wink: :sunglasses:
14. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj,
tak my dneska trošku pruda po ránu...Tobi asi v 5.15 začal držkovat...a držkoval až do 5.30, než jsem s ním teda vylezla...dostal mlíko a jako že půjdem spinkat ale ječel a mručel a skučel....jejda, takže zas vylejzačka...no, nakonec teda vytuhl a spali jsme asi do 9...to nebylo špatný :wink: ...asi ho trošku bolelo břicho nebo co, protože se furt po ránu kroutil,ale teď si dal zas mlíko (už pije 210 vody....!) a dobrej...jinak kajdoší tak 1x denně, včera teda 2x....jak píše dedulka, že jí kajdí 1x za 3 dny...to musí být fajn... :slight_smile:

Tobi taky děkuje za chválu jeho osoby :slight_smile: ...v té červené sesli mu to docela sluší, ne? Jen mne teda docela naštvalo, že když jsem tuto židli viděla v obchodě, tak takový ty pojistky u této červené varianty byly červenéu ostatních vzorů oranžové....říkala jsem si super, sladili to, aby se barvy netřískala a ejhle...na tý naší jsou pojistky oranžové...tak z toho teda moc nejásám...no co už...jinak jsem mu tam musela nainstalovat plínu, protože se děsně potil pod hlavou, tak tam má tu červeno-bílou z IKEA a vypadá to pěkně :slight_smile: Z židle mám fakt radost, ale říkám si, že tu plnou cenu 3690 bych za ní teda asi nedala...za těch mých 2,8 myslím OK...Sami, v babyparku jí měli za 2990, viď? U nás měli na ní tuto akci...

Jinak jsem teď u té mé sousedky, co má concorda zjistila jednu dost debilní věc, že když je zádová opěrka položená, nejde mít na rukojeti nějakou větší tašku, protože bouda jakoby zasahuje do toho prostoru...pomoooooc, co budu dělat.... :confounded: Se poseru snad....uf. MM to komentuje slovy.....jsem ti říkal, že chci Jane... :angry: :sunglasses: :grinning:
14. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak to je bomba s Domim, za chvíli bude lézt a objevovat, to se má zvířetinec na co těšit :grinning:
Honzík teď kadí, dnes už potřetí, ráno dvakrát celkem tuhoše, teď se bojim bojim, co tam bude...
Talls, 5:15 nic moc, co? :sweat_smile: To je fajn, že pak ještě Tobi zabral.
V sesli to Tobimu sluší moc, dobře jsi koupila!
14. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls: teď jsem kukla na fotky Tobíka - on už taky sedí? :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls ty ses fakt pripad....to nemuzes na vsem chtit vymakany vsechny detaily...nebo se dej na poradce pro vyrobce :slight_smile:)), myslim, ze by tve pripominky ocenili.
neres to vsechno tak a nekaž si radost...čéče, vybralas to vsechno dobre a at uz to bude jake bude...konec šmitec,oki? :slight_smile:
to je parada, ja se tu nudim jak cip:slight_smile:, obed uvareny, uz si ohrivam polivku:slight_smile:
Domi dal hodinu chrupec-kdyby sousedovic decko nebehalo po schodech jak mamut a nervalo tam, tak spal jeste dyl, no nea, dala jsem si ranni sprchu a smejdila na webu, na knihu se nedostalo...teda 1 věta a chuva byla vzhuru :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, koukla jsem do alba Tobík - půl roku a více, teda máte kluka fešáka a u toho popisku se mi nějak zpotily oči :slight_smile: moc pěkně si to napsala...

puzzi, no hořčica, co bys tam tak mohla najít po tuhoších jiného :grinning:

Sami, jj, já jak jsem vás pak obě viděla, tak jsem nad tím už ani moc neuvažovala, nekoukala kolem a bylo to, a dneska ráno jsem nad tím u koja uvažovala, že ona se asi více styděla Janka, bo jí to napoprvé moc nešlo a musela jsem se nainstalovat na kojo ještě jednou :grinning:
14. čer 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tam maty vstaval ve 4 na jidlo a pak v 7 jsme jako fakt vstavali, ale jsem ko, pac jsem slysela jak se MM vratil o pilnoci od sousedu, holky spraskany jak ho.ado, blil, no smrdel, chrapal, des, hlavne ze matyasek nic nevnimal. Mi pripada jak 15lety kluk ktery nikdy nevi kdy ma dost. :frowning2:
Nebavime se spolu od rana, je tady husta atmosfera. Maty se v 12 napapa a pojedu za mamcou. dneska bude nadherne. uz se tesim. :wink:

Talls Tobik je moc sikovny a nova zidlicka je oc pekna, a prosim te uz nad nicim nepremyslej :slight_smile:
Mi psala pani s autosedackou ze prijde v utery zu se na ni moooooooooooc tesim :wink:
Puzzi krasne fotky a ty popisky juuuuuuuuuu no nemaji chybu, ale fakt je honzik uz veliky chlap :slight_smile:
Majdi jak bylo vcera na bembajzu? :slight_smile:
Popsi taky nic moc vstavacka, ale na Dedulku nemas.
Peru pak povesim a nic asi nevarim, najim se u mamky :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, na tý první fotce kouká Markétka úplně jako ty :slight_smile: Ale je docela podobná i TM, má z každýho z vás něco. Krásně kouká, na každý fotce trošku jinak :wink:
Pospi, njn, seš nějaká chytrá, byla tam hořčice, ale ne úplně, mírně zahuštěná naštěstí :grinning:
14. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Markétka je moc hezounká a už teda slečna, taková vážná na některých fotkách :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, s TM :unamused: Tak ale jestli to je výjimečně řekněme 2x za rok, tak budiž, i když asi bych taky trochu zahustila atmosféru. U mamky si odpočiň, TM má určitě za trest kocovinu!
Díky taky za pochvalu fotek :slight_smile:
14. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, :wink: :grinning:

Weli, užíj si dnešek u mamky, však ono se to doma zase vystříbří :wink:
14. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Pospi, Markétka je na mýho hodně, ale občas mi lidi řeknou, že má i něco ze mě
14. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ma kocku jak prase, nevi co by snedl...ale dobre mu tak. proste od rana jsme si nerekli ani ahoj...ja ho kaslu, se neumi ovladat tak at pyka, ale on si to nepamatuje a mysli ze je vse v poradku. ja nereknu at se napije, ale neni mu fakt 15 aby nevedel kdy ma dost. vzdycky musi soutezit a dokazat ze vypije nejvice je mi zle z toho :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
14. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
jsme doma. Teď jdu balit-zboží. Večer dojdu.
Pospi, máš mail/y :wink: Teda spíš mamka :grinning:
14. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už zas nešel kuň, jestli to bude pořád tak blbnout, tak nevím. Uvařila jsem guláš, a puding s čokoládou a piškotama, taťku bolí celej člověk, ani ne tak z pijatiky, ale kopli ho do žeber, má tam pěknýho modráka .... tady je krásně, snad se dostanu na chvíli s malou ven, pořád doma, to je s ní náročný...
14. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidala jsem ráno ještě nějaký fotečky do novýho alba...
14. čer 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezke odpoledne,
uz jsem tu dneska psala, ale pak mi nesel kun, tak se to ani neodeslalo. :angry:
Vcera koncert byl super, fakt meli show udelanou dobre. Hezky jsme se s holkama odreagovaly. Ray to mel doma horsi, malej mu plakal a nevedel, jak ma usnout. Plus se jeste ze spani porad budil, i v noci pak, tak jsme si ho nakonec dali do postele. Rano pak spali ti dva do pul 11, ale me se nechtelo, tak jsem po 9 uz byla vzhuru.

Byli jsme na prochajde a tedka se slunime na balkone. :slight_smile:

Tak sraz se vydaril jsem cetla, to je super a dobry fotky. Moc vam to vsem sluselo a deti krasny :dizzy_face:
Btw jakej hacek na kabelu, jsem neco prehlidla asi :unamused:
Puzzi tak vitani probehlo good a litr taky dobry :slight_smile: A moc hezky fotky,Honzik je moc krasnej :dizzy_face:
Talls taky krasny fotky a Tobi krasavecek :dizzy_face:
Posledni stranku jsem jeste nedocetla a jeste jsem nestihla se podivat na fotky Marti, tak to udelam pozdeji. Jdu odpocivat na balkon :grinning:
14. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konečně to funguje :slight_smile:
Weli, hm, opít se může každej, ale až tak do němoty a zvracení je trochu moc, ale co, za velký hádky to zas nestojí.
Honzík spal přes oběd od 11 do 13 v postýlce, je to poslední dny takovej jeho dlouhej denní spánek, fakt super. Pak jsme byli různě po zahradě apod. a zase spí v postýlce teď, byl dost nevrloš teď odpoledne. Snad bude kvečeru lépe.
Petruš, takže jsi zapařila na take that? Mně by se to asi taky líbilo, lepší než nějakej metal a tak :sweat_smile: Dík za pochvalu Honzíka :wink: Jinak super, že když už má Jaydi blbější noc, tak se pak dospí dopo, do půl jedenáctý je neuvěřitelný, fakt takových dětí moc není.
14. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem docetla a dokoukala fota :slight_smile:
Marti Marketka je mocinky krasna a ty oci modre... jsem si vsimla, ze tady maji deticky vetsinou modre ocka, co? Ten nas ani nevim jeste, co je to za barva. Je tam hneda, seda a trosku zelene :grinning: Ale na fotkach to vypada hodne tmave.

Weli relaxuj u mamci a pak doma to bude ok. Se nekdy stane a vetsinou ti chlapi si musi porad neco dokazovat :wink:

Jo Jaydi porad rika "ne ne ne" a taky " da da da da" :grinning: ale kde je "mama"? :sweat_smile:

Ray akorat chodi s malym okolo baraku a akorat vylezla ta jeho byvala a povznasi se nad Jaydinkem :grinning:
Hlavne, kdyz jsme sli pretim oba dva, tak nikdo nevylezl :rolling_eyes:
14. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky prihodila nejake to foto do albika :slight_smile:

Venku se nam pekne zamracilo a asi bude hezky prset kurna :frowning2: Malej spinka v kocarku, tak zatim litam ruzne po netu a uzivam si chvile volna :slight_smile:
14. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš, krásný, nejvíc se mi líbí, jak sedí jaydi s kámošem na louce, tam vypadá srandovně :grinning: A v tý židličce mu to moc sluší, je šikula. A fakt říká nenene? Týjo, dobrej :wink:
14. čer 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem doma od mamky, bylo fajn a mamca byla rada ze jsme prijeli aspon se odreagovala a Maty byl zlaticko, rehotal se nahlas no supr.
Koupila jsem brokolici a cuketu tak zitra udelam.

Holky jak tu brokolici delate treba na obed 2 ruzicky tak ve vode? a co zbytek? vzdyt to postupne zloutne ne? diky :wink:
Petonusko super ze sis uzila koncert, apson ses odreagovala a krasne fotky, ja nechapu jak je Jaydi tak sikovny :slight_smile:
Mam na zehleni 3 pracky, dneska to krasne schlo tak jdu na to. Maty ted usnul v kosi :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, ono to v ledničce týden nebo tak vydrží, vždycky to nějak zpracuju nebo zbytek dám pro nás do polívky.
14. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakukuju :confused: Byli jsme odpo na prochajdě. Riška už je OK, zítra ho dávám normálně do školky. Janka už 20 minut spí, ale počítám, že si odspí tvrdé spaní a zase se vzbudí a budu mít večerní tělocvik (vybíhání do schodu kvůli nahazavání cumlu :sweat_smile: )

Lauš, děkuju moc za maily, a hlavně mamka děkuje, je zrovna na odpolední, tak si to otevřela a jsi prý jednička :wink:
Weli, a už se s ježkem zdravíte? :wink:
Petři, Jaydinek už tak povídá? To je krása. :dizzy_face:Koncert Take That sis užila, supriš :slight_smile: Fotky jsou moc hezké, Jaydimu to sluší :dizzy_face:
14. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :slight_smile:
Puzzi no jo, rika nenene ale nevim, jestli to i vi, co to je. Ale kdyz se rozciluje nebo fakt jako uz flasku nechce tak to rekne :grinning: A to i dada (po cesky tata) :grinning:
Ja brokolici udelam pulku a zmrazim a nebo snim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak delate tu cuketu?
14. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek