• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Petrus ja budu delat cuketu ze ji nastrouaham, podusim a pak rozmixuju, proste jak by zeli a tak to udelam treba s bramborem a nebo samotne.
A tu brokolici vlastne bud v pare nebo ve vode. V pare ma vice vitaminu ze?

Pospi diky, jo uz jsme si rekli i nekolik vet...hihi :wink: ale se.e me. porad se me pta "co ti porad je" co se stalo atd? prost nic asi ti chlapi jsou nekdy tak hloupi :angry:
14. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, my taky nahazujeme večer v devět, v deset a tak, pak většinou pauzička do dvou, pak do čtyř a pak už to jede v lepším případě po hodině do půl šestý šesti.
Jj, cuketu jako Weli, já jí dělám Honzíkovi třeba s mrkví nebo s bramborem, ono je to pak trochu tekutější a je to dobrý!
V páře asi víc vitamínů, ale já jí dělám ve vodě brokolici. Dnes zrovna měl Honzík broko, květák a kousíček kuřete, mixáž a přidala jsem tam trochu kaše a vody.
14. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes se chystám na hokus pokus! Naházela jsem Honzíkovi do postýlky asi 6 dudlíků, třeba by se mohl naučit v noci nějakej najít a vrátit si ho sám, už mu to vracení dudlíka občas celkem jde. Akorát že dnes u uspávání byl nějakej rozvernej, přetočil se dvakrát na břicho naštorc a pásl si a řechtal se a vyházel si ty dudlíky ven. Musim mu je tam večer vrátit.
14. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, jj, už jsem tam 2x byla nahodít. Nespí, hraje si s cumlíkama, vytahuje si z pusy a zase vrací zpět :slight_smile: Ještě se musím vrátit k naší ranní konverzaci o nandání si cumlu sám, jak si tu Janku tolik chválila, tak ono je to spíše tak, že si ho vytáhne a buď ho má ještě v ruce nebo ho velkou náhodou nahmátne a strčí zpět do papulky. Jako zase tak až šikovná není, že by si ho schválně hledala, vzala a strčila, to nee, ale kéž už by to tak bylo :grinning:

Weli, tož chlapovi musíš říct na rovinu, co tě sere, jim to od přírody nedochází :sweat_smile:

Rychle jsem teď aspoň zametla, jak tu zasvítilo slunko, všude jsem viděla prach. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ještě jdu vyleštit stůl a dávám nohy hore...
14. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jj, vím jak to myslíš s nahozením, takhle to dělá Honzík taky. Buď si jen trochu vypadlej nasune zpět rukama nebo výjimečně si ho drží, obrací, snaží se do pusy a občas se mu to povede. Docela tu dovednost teď vypilovává, už jen málo a bude samonahazovač :grinning:
14. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak něco málo zabaleno, Víťulínek už spinká (teď bylo jedno meziprobuzení), takže můžu trošku poserfovat :slight_smile:
Fotky super, sebe nekomentuju... Lepší už to nebude :unamused:
Pospi, není zač, snad to mamce trošku pomůže.
Weli, TM na zabití :angry: Ale už je to dobré, ne? :wink:
Jo, holky, jak dlouho jste ješě pařily?
My jsme dojeli akorát na pozdní oběd, potom se ještě sedělo, no a zapíchli jsme to u táboráku. Vítek spal naprosto vzorně-usnul kolem osmé, kojení proběhlo kolem třetí, pak asi za dvě hoďky. No a celou dobu spal v postýlce :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi teda takovy pokus, to Maty uz spinak, byl hotovy, spal od 12hodin jen 20minut. a ja nahazuju az kolem 2 jinak jaks taks se to da. :slight_smile:
Teda delas uz takove mixy jo? honzik je teda zroutik :slight_smile:
Laus asi tak kolem pul 4 jsme odchazeli a ja jsem vsechny doprovodila k autum. Sami rikala ze jako ostravacka musim vsechny doprovodit a ja nakonec :wink:
Ale jo uz je to jaks taks :unamused:
Popsi jj jim nedochazi mam pocit hoooooooooodne veci :angry:
14. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky u nas rev jak s.ina :astonished: Byl tu R otec s pritelkyni a malej v pohode, ke konci uz zacinal byt nervni. A jak odesli, tak rev des a hruza. Tak jsem ho sla okoupat a tedka mu R dava mliko a snad nam potvurka brzo usne.
Odpoledne mi vubec nechtel mliko. Mel obed, pak akorat jogurtek a potom kousek bananu, ale vubec nechtel pit. Aspon jedl neco jineho. NO tedka mliko pije.
Ja delam broko na pare, je to rychle. I ostatni zeleninu. Brambory varim a sladkej brambor jsem upekla v troube :slight_smile:
no nic, jdu delat veceri. Mam koupenou rybu, tak ji chci nejak udelat v troube v alobalu. Co by jste na to dali? A jak dlouho to trva asi? Jeste jsem to tak nedelala :grinning:
14. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já se taky hlásím až dnes, víkend byl náročný.

Včera jsme byli od 13 hodin na country festivalu. Naštěstí vyšlo počasí, i když ráno to vypadalo, že bude pěkně hnusně. Karolínka byla hodňoučká, spinkala v kočárku, i když tam byl rámus, hudba a kupa lidí, pak jak se vzbudila, tak koukala, smála se, no fakt jsem byla pyšná jako pávice. Doma jsme byli po 18, pak honem umýt, dát papat a spát. To se ale malé nechtělo, tak byl celkem řev, ale nakonec to zmákla. Teď pláče i u jídla, tak jsem odbourala lžičku, protože nepapala, ale plakala. Tak snad to je jen nějaké přechodné a zase pak bude papat pěkně.
Jak malá usla, tak jsme dali babičce vysílačku a šli jsme na Radovánky (nevím, ejstli ten pojem znáte, ale je to pořádané školou a školkou-odpoledne tam vystupují děti, jsou tam pro ně aktrakce a večer je zábava pod širým nebem). Mi se tam moc nechtělo, hlavně že Palo už měl cosi upito a tam bude kupa známých lidí a ti budou verbovat na štamprdlata. No, taky to podle toho dopadlo, celou cestu zpět jsme se vadili a já byla nasraná a ve finále pak doma vzbudil malou, tak to mě dorazilo ještě víc. Ale dnes už dobré.

Dneska jsem byla dopoledne s Kájou venku, odpo jsme jeli k našim a za mým bratracem, který koupil chalupu a chove kocoury (Mainské mývalí), tak jsme se na ně byli podívat. teda jsou krásní, ale to bych doma nesnesla. Taky budou mít mimi, bratránkovi je 38, jeho partnerce 45 a čekají své první dítě
Od nich jsme pak šli na pivko, pak jsme ještě doma grilovali a teď už je konečně klídek. Udělali jsme fotečky, tak pak šoupnu do alba :wink:

Jen letmo jsem vás početla, super, že se srazík vyvedl !!! A hlavně i to počasí, myslela jsem na vás :slight_smile: Musím vás dočíst detailněji a juknout na fotky. Teď ještě musím pověsit prádlo a vyndat z myčky a pak konečně hurá sprcha !!!
14. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauš, prý trochu pomohla, srandistko :grinning: :wink: Fakt super pomoc, myslím, že si zachránila prdel několika kolegyním :dizzy_face: Nebuj, tvoje mail adresa smazána :wink: A co se fotek týče, klíííd, když holky včera nazvaly samicí mě, pche, můžeš být naprosto klidná :wink: Jsme holky krev a mlíko (hlavně mlíko :grinning: ) a tak to má být :slight_smile:

Weli, nedochází, když něco po chlapovi chcu, musím to říct na plnou hubu, nějaké naznačovaní apod. to jako vůbec nefunguje :sweat_smile:

Jak dneska odpo nešla kobyla, mi to házelo, chyba spojení. Tak se mi okamžitě vybavil náš včerejší rozhovor na téma, co když nám koňa zruší, a že jsme to určo přivolaly. Pak jsem si oddychla, jak se zasejc rozjel :grinning:
14. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to neporadím, s rybama nemám zkušenosti ... nějaký grilovací koření? nebo např. sůl, kmín a česnek? Co se tak dává, ale zkušenost fakt nemám ... Nebyl malej přetaženej, mě se to u Markétky stává, když jsou tu návštěvy, oni se tím víc unaví, a pak už nemůžou ani jíst, ani spát. ... no musíme to přežít. :grinning:
Puzzi, musím uznat, že tvoje nápady jsou hodny obdivu, fakt klobouk dolů ... s těma dudlíkama se tomu chlámu ještě teď, jsem zvědavá, jestli to zabere, pak dej vědět :grinning:

Holky, Markétka spala dneska 2x hodinu, odpo procházka moc nevyšla. V kočárku usnout nemohla, tak ji půl cesty domů MM nesl, ale to už byla hodná (cestou mi rozcupovala balíček papírových kapesníků, stínila jsem jí dečkou, tak jsem na ni neviděla, ale měla dudel v puse, tak to do pusy nic nestrká, když jsem jí dečku oddělala, už usínala, ale probrala se tím a MM jí začal brát ty kapesníky a bylo dodřímáno :grinning: ), zdřímla pak doma na 20 min po krmení - od té rýmy ani jinak neusíná, nějaká novinka. .... taky totálně odmítá pít z flašky, ne že bych to vyžadovala, ale nechtělo týct mlíko, tak jsem jí chtěla dát z mrazáku a ona to z flašky nechce, tak to je taky novinka. Tak už neodstříkávám .... večer jsem ji nakojila, vypadalo to, že usne, pak se ke mě tulila, ale nakonec chtěla do postýlky, jen jsem ji položila a zamávala, tak ticho ... tak to bychom měli.
14. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, super jsi to zvládla s malou na festivalu, dobrá fakt!
Pospi, s tím nefunkčním koněm jsem nad tím přemýšlela taky, už jsem si tak zvykla být se spoustou z vás v kontaktu, že se přiznám, už by mi to fakt chybělo ... no radši ani nemyslet.
14. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, krásný spaní, tak ať to Vítkovi vydrží, žeby půlroční změna k lepšímu?
Petruš, ryby v troubě moc nedělám, ale přeju dobrou chuť!
Petis, u nás byla přechodná krize se lžičkou asi dva týdny. Tak zkoušej aspoň pár lžiček, pak mlíko, ono se to snad zase zlomí k lepšímu!
Marti, nápad dobrej s dudlíkama, teď jen jestli to Honzík ocení :grinning: Jedině pak nahazovací robůtek, to by mohl někdo prodávat, se vsadím, že by z toho měl dotyčnej megakšefty! :grinning:
Marti, snad je Markétka nesvá jen kvůli tý rýmě a pak bude zas hezky spát a jíst a všechno :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, řekla bych, že z rýmy jsou už jen takový pozůstatky, už neměla ani nos oslintanej, asi jsem to fakt odchytla v začátku, naštěstí. V noci spala ok. ... Navíc se asi vývojově posunula, nebo jak to mám říct, začíná být hodně živá, na všechno reaguje, někdo se objeví a začne na něj halekat atd. Všechno chce vidět, nakukuje , když jdem chodbou, tak jsme občas nakoukly na sebe do zrcadla, teď když nenakouknem tak začne natahovat atd. ... je to docela sranda, tak si myslím, že to souvisí i s tímhle ... uvidíme.
Puzzi, u nás je asi opačný problém, jakmile je jiný jídlo než mlíko, tak jedině ze lžičky :grinning:
14. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky diky :wink: jsem na to neco hodila a ted se to pece :slight_smile: snad to bude dobre. Se ze me stava kucharka :grinning:

Jaydinek spinka, uplne vytuhnul. Snad bude noc dobra.
Marti tak flaska ne e? Ale aspon mas porad mlicko :slight_smile:
Puzzi jsem zvedava na ten tvuj novej vynalez s dudlikama :wink:
14. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Honzík taky dělá poslední dobou takový drobnosti zvědavý. Třeba když ho mám na klíně a chci se napít, tak se vždycky otočí po tý skleničce a hrozně ho to zajímá. Nebo dneska jsme byli venku po zahradě a už byl těžkej, tak jsem šla dovnitř zkusit změnu, začal na chodbě natahovat, že chtěl ještě bejt venku. už prostě ví, co maj kde čekat a taky to čekaj a vyžadujou!
14. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec, jsem tu, jdu docist
14. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já když ji držím, tak pít nemůžu, z ničeho, okamžitě natáhnutá ruka a chytá a plácá do hrnku, do flašky, je rychlá jako sračka :grinning: když snídám u stolu, tak sedí na levé noze a kouká na sebe do zrcadla, tak rychle bagruju, aby jí zábava vydržela, abych to stihla sníst, jinak se otočí, nadzvedává prostírání, stahuje ubrus, chytá do hrnku ,no už to začíná :grinning:
14. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tfuuuj!!!! Tak jsem zvládla on-line test z práce :dizzy_face: No radost až na kost. Byla jsem pěkně poserinkovaná :grinning:
Jo a dítě se mi už 3x vzbudilo...
Ještě si projdu jednou otázky, kde jsem udělala chybu a doletím vás dočíst :dizzy_face:
14. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky vás děti tak tahaj za vlasy? Když Honzíka nesu, tak on ne aby mi dal ruku na rameno, on se chytne mých vlasů. Konečně mi dorostly, že si můžu udělat culík, ale on dokáže chytnout i za ty stáhnutý vlasy u hlavy, zamotá si tam pár prstíků a je to ještě horší. Já se zblázním, asi budu nosit plavací čepici, aby na ty vlasy nemohl :grinning:
Tak vecere vyborna :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme si pochutnali :slight_smile:

U nas to same s tou zvedavosti :slight_smile: Jaydi taky chce vsechno, co mame my, stahuje veci ze stolu, taha za vsechno a chyta vsechno... to bude jeste srandy kopec :wink:
Lao, hurá, udělalas, seš dobrá! :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi presne s vlasama :grinning: Vzdycky si najte ty nejmensi a to pekne boli. Za chvili budu plesata. Porad mi jeste i pada hodne vlasu, kdyz si je umyvam :frowning2:
14. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao gratulka :slight_smile:
14. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petruš ahoj, JD je fakt šikulka, že už toho tolik umí! Fotky suprové, dalš model. ta vanička je perfektne tvarovana. Jakou mate jidelni zidlu?:slight_smile:

weli cau, hm, nic moc noc s opilym a chrapajicim TM...jo, oni jsou takovi,ale musim rict, ze MM uz ma asi rozum (taky je starsi, puzzi by uz nebrala :slight_smile:), ten nechlasta vubec a do němoty absoltune ne, ja ho fest opileho nevidela snad nikdy, jen do nalady a tu ma takovou rozvernou, to me nasira vic nez nejaká němota
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vzlet k mamce super, ja dnes byla v Michalkovicich taxem na tebe myslela cestou tam i zpet, ze to je k tobe kousek

puzzi 2h spanek Honzika je super, co delas v tolika casu volna, flakas se nebo delas hospodynku?

petis-kocky mainske myvali jsou teda obří miciny..uf, ty bych taky nechtela :slight_smile:. Staci nam 5 štíhlých siamek/orientálek :slight_smile:

me Domi spal dopol 1hodinu a pak mi usnul cestou k babi (20min) a vzbudila jsem ho, kdyz jsem ho tahla i s kabelama...uf, uz to nedavam, tu tihu :frowning2:...u babi jsem byla 5hodin !!!! uz to byla nuda, ja chtela dom, Domi hotovej (dal si tam jen 30min), ale meli jsme se potkat s tetou a strejdou,ale oni meli zpozdeni jako krava, ja uz nasrr...kde jsou, mela jsem domluvene jeste jedno rande, taxem to musela zrusit a jet s totalne KO Domim domu....v aute zas usnul a ja ho zas po vytahnuti do 4. patra (ufff, ja uz nechiiii!!!) probrala...pak byl upisteny, ufnukany...hotovy,ale chtela jsem vydrzet s koupanim do 19h a podarilo se.
bylo to narocne
tatka uz zas pred hodinou valil na nocni-super, aspon muzu konovat a mam vecer :slight_smile:, zitra mel mit zas nocni,ale zrusil to...no nic no:slight_smile:, snad nebudete moc kecat, nebudu moct byt tolik online.
14. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao jsi sikula, parada, gratuluji!

petrus,taky mi STRASNE porad padaji vlasy...cesani, myti, poraz tahat prameny, uz z toho mam nervy a naslapnuto k ostrihani :frowning2:

puzzi taky me Domi chytne za vlasy a nechce pustit, auuuu
14. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konečně jsem taky zasedla a jdu dočítat a reagovat...

Dedulko, tobík sám nesedí, v židličce když ho krmím mlíkem, ho mám v té nejvíc položené poloze, což je skoro jako leh, ještě víc než ve vajíčku autosedačce, na fotce je na střední poloze...jen pro foto :slight_smile:

Sami, já vím, že jsem případ...je divné, že takhle všechno řeším...dřív jsem to nedělala...asi stárnu :grinning: ...to to se mnou na starý kolena bude fakt psycho :grinning: ...MM mi říká, že nemám o čem přemýšlet, tak si takhle "přidělávám starosti"...

Pospi, dík za ty slova...

Weli, koukám, že máš z manžela radost :grinning: ....hele, jemu je blbě, tak ho v tom nech vyráchat...ať si to užije...ještě bych mu nakázala nějakou práci, ať si jako nemyslí, že se ožere a bude se celou neděli kurýrovat :grinning:

Petronuska, teda takže konzík se podařil...supeeer! Byli to jako starý TT nebo už to nebylo ono po těch letech?

Já zeleninu na příkrmy vařím ve vodě , pak jí vyleju, rozmixuju to, přileju trochu převažený kojenecký na hustotu takovou polotekutou...a vždy udělám tak 3 Via pohárky, jeden sní hned a 2 zamrazím...dnes měl brambory,mrkev a květák. Cuketu bych asi dělal na páře, oloupanou bez jader...že jo :wink: ...holky a dáváte už i rýži? To jsou jediný jakoby přílohy - brambory a rýže, ne, co teď můžou...samo že rozmixované s nějakou zeleninou příp masem...Tobi dnes snědl asi 160ml (skoro celej ten via pohárek) a ještě vyzunkl 120 mlíka...žrout...pak nemá mít 8630g :grinning:

Petis, teda taky nabitý víken...joj a budoucí prvorodička ve 45...to bych si asi netroufla...ale držím moc palce, ať mají vše OK.

Puzzi...nahazovací robůtek...si učůrnu :grinning:

Marti...bezva, že Markétka je taková akčňarka, ale teda blbý, že nechce lahvičku...no jo, kůže je kůže :wink: ...ty vývoje jdou v takových skocích, co?Dlouho jakoby nic a najednou dítě leze....Tobi si začal strkat nožky pod sebe a vystrkovat zadek :grinning: a taky si myslím, že už má plný zuby hlubokýho kočárku (když teda nespí), protože dnes jsem mu musela obrátit korbu a zvednout hlavičku , aby viděl ven...spokojenost...když jsem ho chtěla dát normálně, tak se ´mohl překousnout...to radši ležel a pásl a koukal z vyrolovaný boudy...tak snad bude ve sporťáku spokojenost, přijde mu přesně na půl rok na den :slight_smile:

Laolka...super gratulka k testíku!

Puzzi, ty zas perlíš...plavací čepici proti Honzíkovým chytancům za vlasy :grinning: :grinning: :grinning:

No, my jinak dnes bezva den, byli jsme celý odpo u kámošů, nejdřív grilovačka a pak prochajda s dětičkama...paráda. Počasí tady bylo bezva...děti byly hodný. Tobi pak trošku opruzoval, protože už ho nebavil kočár, tak si pak doma trochu pohrál na dece, vykoupali jsme (na to se dycky moc těší - nechává si dobrovolně polívat hlavu a při heslu už přivírá oči a zavře pusu :slight_smile: ), napápli, nechal si vytřít nosík a ostříhat nehty (nechápu) a usnul celkem hned, to moje sluníčko milovaný :dizzy_face:
Zítra jdeme na tu hematologii, uf...snad to bude dobrý...a pak do poradny a asi teda to očkování...celej den zas po doktorech...a to ještě budeme muset vstávat nejdýl v 6...se mi nebude chtít.
14. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky...já už chtěla gratulovat laole, že je těhu...a vy se tady bavíte o úúúúplně jiném testíku... :grinning:

jinak u nás noc good, malý usnul už v 19 hod., pak kojo ve 2 hod a vstávačka v 5 hod. Na něj docela dobrý... :grinning:
15. čer 2009 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko. Kukam, ze vam isiel kon!? Mne vcera cely den neisiel o-o a tesila som sa ze aspon nebude docitanie :grinning: :confounded: nooo,takze zapnem PC a nieco docitam. Musim poriadit krpca, mozno este vytvrdne tak si lahnem aj ja.
15. čer 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
včera večer mi kůň zase klekl, tak jsem to zabalila a šla chrnět, takže dočtu včulejky :slight_smile:
Holky, díky za gratulejšn k testu-to je zatím jen začátek... Ještě kdyby tak chtěl vyjít ten, co jsem psala ten minulý týden... :sweat_smile:
Pospi, to je super, že ses nechala srhnout davem a nakojila na veřejnosti :dizzy_face: Já jsem si kdysi říkala, že se vždycky za každou cenu budu s kojením schovávat, ale když mi kdysi začal Vítek řvát hlady na procházce, tak jsem byla ráda, že tam byla lavka a mohla jsem ho tam nakrmit-někde v křoví-óó to by bylo superr!!! :grinning:
No a háček na kabelku určitě využiješ :dizzy_face:
Puzzi, plavací čepice :grinning: Jj, jsou to bazilišci-taky mě ten můj tahá za vlasy-bolest jako prase :grinning:
Talls, držím pěsti na hematologii :dizzy_face:
Hehe, Dedul, úúúúplně jiný testík :grinning:
Jo, holky, zpráva dne. Řadím se ke kojným s MS! Si klíďo píďo v sobotu dolezla!!! :grinning:
15. čer 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek