• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky,
ani nedočítám ................ přes víkend neví proč, ale nechtělo mi to uznat nicka a heslo, prý mě to neznalo, asi to mělo trochu rozbitý. Dnes mi to šlo normálně. Takhl hlásím, že mě už je dobře ale ATB ještě musím dobrat. Kubíček už popoleze po 4 a "bobuhe" :dizzy_face: Noc dnes byla super, spali celou noc, první probuzení až v půl páté.
15. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš to tam je chyb ................ :sweat_smile: A taky jsme včera slavili 1. výročí svatby. Ráno jsem dostala kytičku růží a k tomu náušničky - byly schované v krabičce v kytce :dizzy_face: Já jsem nechala Járu hledat dárek ode mě - malý nožík na houby i se štětečkem. Odpoledne jsme šli na lodičky (piknik v podobě KFC by super :sweat_smile: :grinning: i kačeny chtěli hamat) a pak si nechali namalovat karikaturu :grinning: (foto dodám :grinning: :grinning: ). Šampíčko bude až nebudu mít ATB.
15. čer 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko prajem,
hned zrana supnem gratulku Viteckovi k meninam - malemu, aj velkemu vsetko naj, nech su zdravi a posluchaju Laolku :wink:
a Mou, to je krasne :dizzy_face: gratulka aj vam, nech je Jara stale taky pozorny manzel :wink:..... a vy ste brali, az ked ste mali Anicku? Bola druzicka? Daj foto aj zo svadby, siiiim :dizzy_face:
idem aj ja docitat - u nas nic nove, prsi, ale je celkom teplo. Vcera sme boli pri jazere, krasne som si oddychla, dokonca som stretla aj spoluziacku z gympla, vraj pripravuju stretavku po 15 rokoch od matury....a inak bola super taktna - ze Jana, si to ty :confused: ? Skoro som ta nespoznala, vzdy si bola taka stihla :confused: :rolling_eyes: :grinning: ...tak ma potesila hned na uvod :grinning:
15. čer 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vítkův krásný svátek :wink:

lobka: No my jsme se brali, když už jsem čekala Kubíka a stejně jsem se nijak moc vdávat nechtěla. :sweat_smile:
Album ze svatby, to malé je tady http://www.beremese.cz/photos/momou
Jinak fotek je víc a jsou spíš tady http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/Svatba/
Ale je to dlouhá historie. :sunglasses:
15. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jen jedna malá info: http://holubcovi.homeip.net/gallery/v/Svatba/1/P6140007.JPG.html Tohle je moje sestřička, ale tady se krčí a já trochu stojím na špičkách (jsem ještě neměla boty :grinning:)
15. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky a miminka vsem krasne dobre rano,
varim a pak doctu.
jen se chci zeptat jeste ohledne prikrmu a snad naposled, jak delate prikrm a udelate vice nechavate hotove uz rozmixovane treba na dalsi den v lednicce? diky :slight_smile:
15. čer 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli: Když udělám příkrm, tak třeba dnes budu pro nás dělat květák a hned udělám i Kubíkovi. Uvařím ho na páře, k tomu pak přidám brambory a teď už jen našťouchám vydličkou :wink: Na zítra si nechám porci v lednici a zbytek zamrazím. :wink:
15. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak uz to zas chvilu jede :slight_smile:
tak jdu rychle docist
15. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, moc se nekecalo, to budou mit vsichni uklizeno, ze?:_) nebo nudou okousane nehty?:slight_smile:
ja byla od 9.30-13h s kamoskou s kocarem na prochajde, za 4tydny bude rodit, tak asi naposled jsme se videly vcelku
od rana tady bylo 22stupnu a dusno, jsem cumel, to jeste tento rok nebylo tak teplo hned po ranu

za hodku jdem zase ven na navstevu, vsichni chlapi mi tu spi (tatka ai Domi, ja otviram hubu,taky bych sla,el dam si kafe)

Vitkum (panu Laolovi i prdouskovi Laolovic) vse nej ke jmeninam !

momou gratulka k vyroci
15. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sam: Díky :wink:

Super že už jim to jde, mi tu bylo smutno.
15. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, myslim, ze jsi nebyla sama, zase mi psala zavislacka zoufala Marta, ze to nejede:slight_smile:))), ja se ale od rana sem nedostala
15. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá, no konečně, já jsem se lekla, že nás už úplně odstřihli :sweat_smile: To by byl malér :confounded: Jsme dneska na noc s děckama u babi v Bartoškách, náš táta R. jede v noci do Chebu, tak ať nám není doma smutno :wink: Rišku mi vrátili dopo ze školky, že má zase průjem :rolling_eyes: Dostal smectu a je zase klid. Dneska borák zase baští jen rohlíky a piškoty. Vyrážíme se podívat na hřiště, jsou tu zase jako každý rok policejní psovodi na celotýdenním soustředění, tak se jdeme podívat na cvičení a pak za kamarádama :dizzy_face:
15. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíš, mi taky psala Marta, a já jak jsem řešila toho Rišku, zapoměla jsem jí odepsat. Omluvuju se, Marti :sweat_smile:

Vítkům, malému Laolkovi a panu Laolovi, přeju za nás pospíchalky vše nej k dnešním jmeninám, a hlavně, panové, mamku moc nezlobit :grinning:

Sami, tak si užij procházkování, my už též pomalu vyrážíme, snad nezmoknem :wink:
15. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zapomnela doma mobajl, takze jsem ji uz s asi 4h zpozdenim nepsala...bo jsem na MK jeste nebyla az ted
15. čer 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Mne celý víkend blbol kôň. :rolling_eyes:
Sam ďakujem za príspevok do knihy návštev, si zlatá. :slight_smile:
Novinka ty si sa 3x zaregistrovala, čo ti to nešlo? Môžem ti dve registrácie zmazať? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi super fotky a komentáre k tomu. Tá anjeliček je super. zaujalo ma to sedátko do vne, tiež musím také kúpiť. :slight_smile:
Mrta Markétka je zlatučká. :slight_smile:
Well tak TM ťa takto štve. :angry:
Momou gratulujem k výročiu. :slight_smile:
My máme v nedeľu šieste. :slight_smile:
Vítkovi prajem všetko naj k meninám. :slight_smile:
Lao blahoželám k testu. :slight_smile:
Pospi ja som a pri Kubkovi hanbila kojiť na verejnosti, teraz mi to príde úplne prirodzené. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka dnes mala po dlhom čase blbú noc. Bolia ju ďasná. Ja som si šla ľahnúť o jedenástej a Zuzka sa zobudila o 23:15 zaspala až o 01:30. Ráno spala do 09:30, ale ja som musela vtávať k loptošovi o 06:30, tak som mierne KO. Dnes zlomím skôr. Keď aj dnes v noci bude tak plakať, tak jej dám panadol. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je zavislost co? blbne to, nevim co s tim zase vyvadi. :frowning2:
Dneska jsme byli na plavani, ale reknu vam, jsem byla znechucena hned jak jsem tam prisla. ode dneska je tretra, takze do arealu nikoho nepusti, zaparkov :frowning2: at se nedalo kde, jsem se sla zeptat cajtu co jakomam delat, kdyz jdu s malym ditetem na plavani a oni me poslala zaparkovat asi tak o 3 ulice dal, myslela jsem ze je svihnu, jsem se s nima nes.ala a zaparkovala pred nima na vozickare :angry: a nezmohli se na slovo. Moje nervy :angry:
ale v plavani byl maty zlaty, na to ze nespal od 10 a plvanai bylo ve 2 tak super. Uz jsme polivali 4 sekundy :wink: ale pod vodu se bojim :wink:

Sami si mela cinknout jak jsi jela od babi, to uz jsem urco byla doma :slight_smile:
Mou gratulace k vyroci, :wink:
Puzzi ty mas zase hlasky :grinning: s cepici
Laus Mrcha jedna dorezila , melas ji poslat k sousedce :grinning:
15. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc vás zdravím, jsem ráda, že už fungujem .... mám tady návštěvu, tak písnu večer ... jestli bude kun fungovat. ...
15. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted se mi vymazal mega dlouhej příspěvek...ale fakt nemám sílu to psát znova...dooprrrrdellléééééé... :angry:

Zkráceně jen z poradny...Tobi OK, váha 8590, míra 68 cm...obvod hlavy 44 a hrudníčku 46 :wink:
Krev - srážlivost na hranici, ale jako pro život žádný drama...jen pak bacha na operace, kde se hodně krvácí - např mandle...
Máme první hexu...doma Tobi udělal pěknej hysterák, tak nevím, zda to bylo tím nebo únavou či hladem.... :confounded:

Co to ZOO ve čtvrek? Kolik by se nás sešlo???
15. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls:Tobimu gratulace k mírám. S tou srážlivostí se dá ale něco dělat, ne? Nějaké pilule?

ZOO no já bych mohla dorazit, i když nevím nevím, jak zvládnu dva rarášky ....................... :sweat_smile:
15. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víťulkovi vše nej k svátkuuu :dizzy_face:
talls: hezký míry! :wink:....a jé, tak už máte taky hexu, tak paráda, že to má Tobík za sebou! :sunglasses:
15. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sakra celý den vám toužím sdělit naše zážitky z hrůzostrašnýho víkendu :unamused: Jeli jsme v pátek s našima do Sedlčan, v noci z pátka na sobotu Málinka začla zvracet, hned po kojení obloukem pusou i nosem, když to pokračovalo až do soboty do poledne, tak jsem zavolala doktorce, co mám dělat a ona at dám pauzu s kojem 5 hodin a dávám jí jen čaj...tak jsem do máli dostala asi 100ml čaje po lžičkách, pže flašku odmítala :confounded: no večer jsem ji nakojila, to už teda nezvracela, ale začal jí zelený průjem, v neděli ráno začlo být blbě mně a v poloedne už jsem zvracela a měla průjem, jako šílený, seděla jsem na WC a do toho jsem zvracela, prsa úplně vycuclý. jak jsem byla dehydrovaná, zkoušela jsem pít po malých dávkách studenou kolu, ale šla hned ven, no humáč, pak už se mi jen naprázdno obracel žaludek, k večeru se mi udělalo líp,tak teda Jenda že pojedem dom, jestli to zvládnu a stavíme se cestou v jablonci na pohotovosti,l pže u Máli pokračoval pořád průjem....mě se už po 6. zvracení udělalo líp, tak jsem si řekla, že to zvládnu.zapli jsme klimošku, dala jsem si na čelo mokrej hadr, jenže jak se Pražáci vraceli z chat, tak totální kolona, začlo se mi dělat blbě, tak říkám Jendovi at zastaví u pumpy, začly se mi dělat před očima černý mžitky a pak už jen vim, jak mě Jenda plácá po tváři a pokoládá mě....no jako průser, jsem normálně omdlela, J.mě položil dozadu, Máli se dal k sobě dopředu, ta řvala jak na lesy, já si dala mokrej hadr a už se mi teda pak udělalo líp...tak jsem se cestou trochu prospala, zajeli jsme na tu pohotovost, tam přišla znuděná mudra v nějakým olezlým tričku, co že jako je, tak jsem jí to řekla, říkám jí , že Máli je už i taková utlumená, jak nejdřív zvracela ona a pak průjem a ted zvracím já....no a ona mě se nezdá utlumená, Máli ležela na zádech a hýbala rukama, já říkám ona by tady normálně už lezla po tom stole a ona se tak zatvářila :angry: pak prohmatala Máli břicho, že teda podkožního tuku moc nemá a že jí mám doma udělat mrkev s rýží a dávat pít černý čaj a dát jí sunar, já říkam, že to do ní nedostanu, že příkrmy nechce a z flašky odmítá a ona zas hodila takový ksicht a říká, že každý dítě když má hlad tak pije z flašky a jí příkrmy...no jako baba, nezná naši málinu :rolling_eyes:

takže mně prodala smectu, započítala si 30kč za recept a 90 kč za pohotovost a jeli jsme dom :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes už je to lepší, ale prsa teda nenalitá, piju kojo čaj, jim komunistu, k jídlu jsem zatím měla jen toust, suchou rýži a mrkev :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a shodila jsem pracně nabraný 2 kila, myslím, že to ještě půjde dolů..nevim, kde jsme to chytli, ale sračku má i táta, máma, brácha, Jenda :confounded:

jdu vás zkusit málo dočíst, co novýho a taky jsem zvědavá na maovou, myslela jsem na ně.
15. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, Tobík má pekné miery. To stou zrážanlivosťou mám aj ja a pri operáciaách sa nasidia injekcie, len to treba dať vedieť. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzka má druhý zub, tak dúfam, že sa túto noc vyspím. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau maminy.
jen nakukuju a ani nic nesepisuju, bo jak něco napíšu tak se zblázní kůň, smázl mi tak ráno příspěvek, včera taky, tož tu raděj nesepisuji ani žádný román bo se pak akorát nase*u.
Včera jsme nebyli celý den doma, akorát když šel kůň. To je teda spravedlnost :angry: Mno, tak jsem si dneska krásně vyžehlila, vyprocházkovala se, navařila a hezky v pohodě :grinning:
Vítkům přejeme hezký svátek! a posíláme mlááásk :astonished:

Andrej teda to jsou zážitky fujky :confounded: přeji brzké zotavení
15. čer 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
talls Tobínek je krásnej koblih a teda váhově už předčil mojeho Honzulu. A jakou má krásnou židličku :dizzy_face: jéé a ta závislost na cumlu :grinning: :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti panika že nešel kůň jo? :grinning: Teď klapal dlouho, se nestávalo jen tak že nešel, ale dříve to byl taky výpadek po výpadku. Přidávají ty reklamy, renovují nevím co. Jako by to nemohli dělat v noci :angry: tak se nebuj, nezrušili nás :sweat_smile:
15. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou krásá s výročím, blahopřeji k prvnímu a ať jich je aspoň ještě 50 :wink: :grinning: Andulka byla krásná na svatbě, hezké jste to měli :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Andy, nějaká zku.vená viroza řádí, Rišuta to dotahl též, no potěš, jestli to chytnem všichni i s Jáňou.

momou, gratuluju k výročí, fotky jsou moc hezké. :dizzy_face:

Talls, Tobíkova váha krásná a vzpomínám si, jak sis stěžovala po porodu, že nechce baštit, a jak to šikovníček krásně dohnal :dizzy_face: Gratulace k hexe a přeju, aby vás nepotrápily reakce na ní :wink:

Miruss, teda Zuzanka je zubajda :slight_smile:

holky, pak zase písnu večer, teď musím porovnat koťata :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Tak vidim, ze uz konik konecne jde. Od vcerejska vecera jsem se tu nemohla dostat :angry: To fakt je clovek jak bez ruky skoro, to je des.

U nas docela ok, i kdyz Jaydi dopoledne pekne rval, ale pak jsme sli ven a dobry.
Stavim se tu pozdejc. Ted jsme dosli jeste z nakupu, tak mam co delat.
15. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se omluvuju ale na dočítačku nemám, jen jsem tak zběžně kukla, že u pan Welinák teda vyváděl :angry: a lao udělala test :dizzy_face: a mou slaví výročí a hodila odkazy na moc pěkné fotky, zkukla jsem i fotky Tobiho, ženicha našeho krásnýho a teda ty míry, no pořádnej chlapisko :sunglasses: a že sami dnes strávila celý den pryč a majdule domácností a že jsme všechny byly nasraté, že vypadl kůn a hlavně já, páč jsem se celej den povalovala doma :slight_smile:

holky horší je to s tím mlíkem, prsa totálně vycuclá a Máli vztek, vydržet a zas se to rozjede já vím :pensive: pořád mě bolí žaludek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

miruus jdu juknout na ten eshop, hoří zvědavostí :dizzy_face:
15. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy bobatko, co to ctu...... ach jo, pypyna mudra :angry: bych ji nakopala, bych chtela videt kdyby se to prihodilo ji :angry:
at se brzy zotavite a je ok.
Pospi taky neco Riska prinesl? ach jo ty virozy, :frowning2:
Holky a mimochodem jak se projevuje ptaci chripka? :frowning2:
Majdi jj presne tak, pripsevek jako k.ava a v prcicich kvuli hlupeho konika :slight_smile:
15. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek