• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Dedul, a co další velikost, třeba už jsou Maxíkovi malý?
Andy, dík za tu poznámku o rozmazlení, já si taky myslim, že jsem Honzíka nerozmazlila, je prostě takovej. A abych furt nepomlouvala, teď celkem dobrý dopo, půl hodiny v lehátku vedle mě a pak chvíli na zemi, super! teď ho asi uspím, abychom měli klid na oběd.
Momou, to je fakt super Anička a KUbík, díky srazu si to umim představit :slight_smile:
Andrej, vstáváte teď, jo? :grinning:
4. čer 2009 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Andy, výhrou by mohlo být to, že bude Máli aspoň dva dny úplně v pohodě :dizzy_face: Bez záruky... :grinning:
4. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: A to si je neviděla, když jsou v akci :grinning:
4. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, no, vidím další adeptka na Opavu :grinning: :wink:

Momou, já je strašně ráda spolu pozoruju, když si jakože hrajou, to je bezva :dizzy_face: Jen mě někdy mrzí, že jsou věkově dost od sebe. Tvoje děcka k sobě budou mít asi blíže, více si spolu vyhrajou. :slight_smile:

puzzi, jenže to by musela být strašná náhoda, abych zrovna točila, když on plodí ty své bludy, vždyť on ze sebe vyvalí býkovinu, když to zrovna nečekáš :grinning:

Jance sedí dobře Tesco fialové pleny, s kakáním nemám tolik zkušeností jako třeba puzzi :wink:, Jáňa kajdoší tak 1x-2x týdně. Jo a my tu 3. velikost budeme kupovat asi furt, přijde mi, že Jáňa vůbec nepřibíra a neroste, 62 vel. dupky jsou jí furt dobré :confused:
4. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

tak jsme zpátky z venku
za a) jsem zmokla
a za b) jsem se skoro pos*ala. Ještě že dítě zatím spí.

Andy,
průjem zatím nemáme, ani nekadíme každý den. Když už je hovňous,tak to nejsou ani vajíčka,ale taková kaše,blééé.
Super báseň. Když jsem kdysi chtěla, aby MM Káju nějak zabavil, tak na ni vytasil tuhle "báseň" :
Nasadil Vendelín na penis pryž
a víc než je obvyklé vsunul jej níž
Ač měl však upito ňáké to pivko,
poprvé navštívil partnerky střívko.
Weli,
tak my s kaší spali od 19 do 23, ganz stejně jako bez kaše.Tož kde je chyba.
Kája když usíná taky potřebuje něco přes hlavu, plínku, šudlí si s ní po puse a pak je tuhoň.
S tím rozmazelením je to těžko, my jsme od počátku s MM chtěli, ať se malá moc nenosí, ať se neuspává na rukou a povedlo se nám to.Ale je to tím, že ona to fakt nevyžadovala. Není rozmazlený, jen má teď větší potřebu nebýt sám.
U nás je taky pěkně hnusně, a to jsem ráno vyprala, tak to suším doma, to zas bude na dlouho :confounded:
Dneska teda akční nejsem, že bych něco uklízela nebo pekla, ještě že mám oběd ze včera!
Já vás fakt nestíhám :cry:
4. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi,
taky nedám dopustit na fialové tesco pleny, tyhle mám ještě zbytek trojek, ale Huggies používáme 4 a už jsem uvažovala, či by nebyly lepší 4+. Nějak se ty 4 rozevírají a dnes po noci jsme tež měli nehodu s pročůráním. Ale naštěstí to bylo po dlouhé době.
4. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis teda kombinace zmokla a malem pos.rana no nezavidim :grinning:
No maty trpel hodne na pridky, tak jsme ho nosit museli, pac by se zblaznil, a asi si zvykl, nevim. snad bude treba za mesic lip. musime vydrzet. presne jak pise Nikul predtim prdiky, ted zuby co proboha pak? :grinning:
4. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, 62? Tyjo, to je pro mě už totál zpátky do minulosti :slight_smile:
3 roky rozdíl není moc, to ještě podle mě jde, uvidíš, až budou Jance třeba 2 a Riškovi 5, tak budou velký kámoši :slight_smile:
Petis, b) :grinning: Tak to mě dostalo!!!
My jsme taky na začátku chtěli moc nenosit a uspávat v postýlce, ale nevydrželi jsme brek ani 5 minut :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Kája taky chrní, cca od 9:30 jsme byly venku a teď spí v chodbě, páč venku prší a taky se na ni nejdu ani kouknout, aby byl klídek. Hlavně aby nešla babi na WC (bydlíme s babi na spodním patře RD), ale upozornila jsem ji, že tam malá chrupe, tak snad když už půjde, tak půjde potichu.
4. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli, já ze začátku Honzíka furt musela houpat, nosit, asi si taky zvykl. Ale zas kdyby ho zabavily hračky a já vedle, ale taky často ne, nevim, myslim, že to mají i dost v povaze.
4. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Weli,
pak budou léze atd. a budou co chvíli držkopády a brek nanovo.
Já taky nejsem moc odolná pláči, zatím se ji třeba večer v postýlce uhladit, ale jak řve pořád, tak svěsím prso a zatím tohle zabírá (snad jsem to právě nezakřikla)
4. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale včera odpoledne nepomohlo nic, hlazení, prso, nošení a to jsem s ní ležela ve velké posteli, tak šla do kočárku a vozila jsem pod pergolou v dešti. Naštěstí usla. Bylo to jak na zlost, páč jsem se chtěla nachystat, jak jsme měli jet pryč a ve finále jsem se jen honem honem převlíkla a jelo se.
4. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes mi přišel balíček z MMA, Nexťácké šatičky, fááájné :slight_smile:
A taky další balíček od holčiny tady z MK, co bude mít mimi v prosinci 2009, začínali jsme se snažit spolu, tak se už ten rok "známe", já jsem jí poslala vánoční věci po Káji a ona poslala na supr laclové šatičky a tríčo na oplátku. tak bude Kája sexina :grinning:
4. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
puzzi: je to možný...ono jsou ty pampersky takové menší oproti třeba huggieskám a asi trochu porostl, tak mu to jde bokem :grinning:
ale huggiesky v té hypce zkusím koupit jedny ještě trojky a jedny čtverky - kdyby náhodúct! :grinning:

petis: já teď taky nakupovala na MMB a zjistila jsem, že to snad max ani neunosí, jak jsem se teď rozšoupla! :grinning:
4. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
já vás prdím drbny. Kujwa dwját přece si nebudu kvůli vám natáčet bjudík! :angry:
4. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Janka si hraje v obýváku na gauči, rozebrala jsem jí hrazdičku, tak prozkoumává štěrkátka, na které zatím nedosáhla :slight_smile:
Puzzi, jen pro úplnou přesnost, moje děcka jsou od sebe 3,5 roku. Riška má teď 21. 4 roky. :wink: Holky, to už je rok, co jsem byla s Ríšou hospitalizovaná, kvůli jeho kolapsu, to tak rychle letí....
4. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, Kajka bude sexice :grinning: To udělá radost.
Já minule náááhodou nakoupila v sekáči nádherné troje šatičky. Teď tak nad tím uvažuju a hledím z okna, jak tam leje, kdy mi je unosíme? :fearful:
Majdi, a ty si jako teprve vstala, jo? :unamused:Si z nás dělaš kozy, že? :angry:
4. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn,
dobré ranko :grinning:

Pospi,
ty 3 roky rozdíl, to celkem jde, ne? My jsme právě taky s MM uvažovali, že jak by měla Kája 2,5-3 roky, že bychom chtěli druhého prcka. To tříleté dítě už si poví, co ho bolí atd., že? Už je takové rozumnější? Snad mi teď nevezmeš iluze :wink:
4. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni hmm hm tobě v hlavě hráblo, tos daleko dopracovala že si povídáš sama se sebou :grinning:
tu kosmetiku ti závidím, mi by nepomohla ani plastika :sweat_smile: už máš doma klid? To vypadá taky na zoubky.
jéé šípenka růžová je chezkááá, to je dobré
Andy sem se jako fak pobjavila nad tvými příspěvky... akurát teda, že tečky mě naserou víc než to sprosté slovo :grinning:
užijte si babizny šňupink ňákup.
Peti posraná :grinning: zas možná lepší posraná než pochcaná. Pokud teda máš hustý hovňous a né vaječinu, ten udrží na místě, pročůr by byl nápadný hned :grinning:
4. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky,
dnes máme s MM výročí 7 let vztahu, toto letí. Sice Palo říkal, že svatbou se tohle výročí maže, ale má smůlu !!! :dizzy_face:
4. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdo :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi néé nevstala, ale než jsme se vyhrabali.. a pak mám chlopa doma.. :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
jinak jsem vzhuru od 9:20, tímto zdravím všecky paňmámy co vstávají kolem 5-7 :sweat_smile:
4. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti gratulujeme k výročí s Honzíčkem!ženské já valím, jdeme dneska na nefrologii s Honzíkem. Tak nám držte palečky.
4. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsme zpátky z bazénu. Lekce ok, pak jsme šly fotit pod tobogán, voda studená jako prase, ještě jsme čekaly, ale jen chvíli. Nacpaly jsme se, šly jsme čtvrtý na řadu. Markétka to zvládla, tak jsem zvědavá na fotky.

Jinak mám dneska šok - stavila jsem se v lékárně že si koupím ještě to ricinus communis, a tam jsem s hrůzou zjistila, že se to dělá v gramáži 5, 9, 15 a 30. Kamarádka mi posledně dovezla tu 15 ... a teď přijde tam bomba. Gramáž 15 a 30 je na ZASTAVENÍ LAKTACE!!! a já to zobala! Na podporu laktace jsou ty 5 a 9. Takže šokink. Ale nepráskla jsem to na sebe. Řekli mi, že to moc nikdo nebere, tak je to na objednání. Tak jsem si to objednala a jdu tam zítra pro to. Já bych se na to ani neptala, ale na vyškovačkách je mamina, kojí už 15 měsíců a chce přestat a pořád se jí dělá mlíko, tak jsem jí říkala, že nějaký homeopatikum je i na zastavení laktace. Tak už to vím, který ... koupila jsem si hrozny a meltu a jdu se nadlábnout .. ráno jsme totiž zaspaly i s budíkem, probrala jsem se v 7,30 a to máme v 8 odcházet. Ale v klídečku jsme to stihly. Jen jsem nesnídala, cestou jsem zobala BEBE dobré ráno, a zpátky horalku a rohlík :angry: to je zase životospráva.

Jdu dočíst....
4. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Petis, zákony schválnosti viz kočár včera fungují :slight_smile:
Pospi, 3,5 roku je podle mě furt ok, my byly se ségrou o pět let a než jsem byla v pubertě, tak jsme si docela vyhrály.
Megn, ty nás nenaštveš s pozdním vstáváním, teda možná trochu :grinning: Tvůj rozbor Petisiných hovínek :grinning:
Petis, hezký výročí :slight_smile:
4. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdi,
držíme :wink:

Marti,
zrovna dnes jsem se dočetla na jiném tématu o těchdle homeo a mám na ně spadeno, že si je dnes zajdu koupit- ty na laktaci, ne na zastavení!! Prý jsou fakt dobré a tady jeden mstní homeopat tvrdí, že žena, která již jednou kojila, tak se po nich rozkojí i bez porodu. To jsou sice silná slova a nevím nevím, ale kdyby bylo mlíka víc, nezlobila bych se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi. To nevíš, třeba k sobě budou mít blízko. Však máš prního klučíka a ten bude ochraňovat svojí malou sestřičku :wink:
4. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Krize s příkrmama asi zažehnána, už 3. den Honzík snědl celej oběd, udělala jsem sice jen něco přes 100, ale dobrý. Asi by si dal i víc. Hurá, konečně zas jí bez vzteku. Dopo ovoce taky fajn.
4. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi,
super, že Honzíkovi chutnalo.
Jsem zvědavá, jak tomu bude za chvíli u nás. Ani nemám nic nastudováno ... co a jak s příkrmama.

Dnes jsem prodala těhu sukni tady na MK, jupíííííííí. Akorát to ta paní chce poslat dobírkou, tak budu na poště vypadat jako vesničan ve městě, ptž jsem to ještě nedělala.
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, kéž by :slight_smile:
Petis, no, já ti brát iluze nebudu, dá se to přežít. Furt si říkám, že může být hůř :wink:Hlavně, že jsou děcka zdravé a já se pak nechám přeléčit v Opavě :grinning:
Majdi, mm doma a k tomu :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: AHAAAAA :wink: Držíme s Jáňou pěsti na ko :wink:
Marti, ty se tak trápíš furt s mlíčkem a ještě si podporuješ zastavení laktace, mě picne :grinning: A ty bys taky chtěla kojit 15 měsíců?

A další kajdící popisky, jako už mě napadá název dalšího pokračování našeho tématu :sweat_smile: :grinning: :wink:
4. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek