• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahoj holky, něco jsem si napsala už ráno jako reakce, ale nešel kůň. V poledne jsem jela s Honzíkem do Phy ke kamarádce, Honzík skoro vůbec nespal, tak teď už zapadl a jsem zvědavá na noc.
Samonahazovací taktika zatím bez úspěchu, ale on Honzík časem pochopí, že má plnou postýlku dudlíků a nahodí si dám, nebudu to vzdávat :sweat_smile:
Dneska vstávání až v sedm! Ale od jedný do půl druhý brek, podle mě proto, že MMmu trvalo, než mu šel nahodit. Pak jsem MMho přesvědčovala, že dáme mlíko, aby se Honzík uklidnil, prej ne, že ho uklidní bez mlíka. Nakonec jsem si prosadila svou, Honzík vypil mlíko a v pohodě usnul. MM prej že zuby atd., myslim, že ne, že byl jen zpruzelej, že musel dýl čekat na dudlíka.
Vítkovi taky přeju všechno nejlepší k svátku :wink:
momou, vše nej k 1. výročí, byla jsi krásná nevěsta :slight_smile:
Lobi, :sweat_smile: spolužačka fakt ví, jak zalichotit :grinning:
Lao, aha, já to včera pochopila, jako že jsi udělala ten test z minulýho týdne.
Lao, tak MS náhodou dobrá zpráva, jelikož chceš otěhotnět, tak to bude snazší, když už dorazila MS :slight_smile: tak za měsíc hlásit // :wink:
Weli, příkrm dělám na dva dny vždy večer, tzn. dnes dělám na zítra a pozítří, uchovávám v ledničce ve via pohárcích. dva dny jsem někde vyčetla, že v ledničce ok.
Sami, kámoška těhule zvládla tak dlouhou procházku? Dobrá :slight_smile:
Pospi, jejda, zase něco, tentokrát průjem...
Miruss, blbá noc teda ten začátek, chudák Zuzanka, už jí roste druhý zub? Čtu dál, že ho má venku, fajn :slight_smile:
Weli, parkovat o 3 ulice dál a pak nést autosedačku, to by byla moje smrt :grinning:
Nojo, zoo ve čtvrtek, já to nějak vypustila a odpo přijede tchýně ve 4, záleží, jak by to zoo bylo časově? A asi větší problém je, že Honzík nevydrží v kočárku, tak abych se přiznala se mi ani moc nechce, myslim, že bych si to ani s honzíkem neužila. Ještě mě kolegyně z práce láká na čtvrtek na oběd s kolegyněma, no uvidím.
Andy, teda hororová story a nejhorší je ta kravka na pohotovosti, ty bláho!
Talls, míry píšu do tabulky :slight_smile:
Andy, se vtírnu :slight_smile: My dali nový fotky na www.dubisar.cz, tak jestli chceš, mrkni :wink:
15. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, si ty příspěvky velký jako kráva nakopírujte třeba do wordu a když to spadne, tak o to nepřijdete. Já píšu pro jistotu vše v notepadu, by mě to štvalo, kdyby se mi to smázlo koněm.
15. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: To je šílená story :confounded: Ale fakt je, že některý děti normálně odmítají příkrmy a flašku a když jim je špatně tak tuplem. Ale s tou flaškou to zkoušej :wink: máli je šikulka a určitě se chytne. A prsa se nalijou, neboj.

Megn, Pospi, Puzzi: Díky
15. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

dneska byl hyc jak šlak, bléé. Kája spala jen 3x po půl hodině, ale naštěstí večer usla celkem bez protestů kolem 19, uf!
Přidala jsem nějaká fota, kdybyste se chtěli juknout :wink:

Sami,
a to si vem, že teď v novém baráku má těch koček 10 a to ještě jeho přítelkyně má cca dalších 10 u sebe doma. Až je přiveze do nového, tak to bude dobrý mazec. Jsou to opravdu obří micky, sice nádherné, ale obří a ten bordel v pokoji, no to fakt děkuju.
Orientálky chová kamarádka v Ově :wink: My jsme měli doma Britku, teda Briťáka :slight_smile:
Talls,
Ona bude mít ve 45 své druhé dítě. Z prvního manželství má 20ti letou dceru :sunglasses:
Tobi má krásné míry, kus chlapa je to!!!
Weli,
jak tak čtu, tak jsi měla taky trable s připitým manželem. No otázky typu, co ti je atd. taky nesnáším, kor když se ptá furt dokola. u nás už je v neděli "vyjasnilo", ale nasratá jsem byla řádně.
Mou,
krásné fotky ze svatby, jsem se hned pokochala :slight_smile:
Andy,
snad ti bude brzy líp.. Teda ta Mudra by zasloužila pěkně vynadat přinejmenším, koza pitomá, bych ji chtěla vidět na tvém místě.
Tak a teď jsem v pasti a už nevím, co písnout :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víťulkovi vše nej k svátečku a Kájule posílá hudlánka :dizzy_face:
Puzzi,
koukala jsem na tvé stránky, máte je moc hezky udělané a honzík je velký fešák :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Karolínka je krásnej smíšek, super, jak pase v kočáru :grinning:
15. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, hehe, si navzájem chválíme fotky ve stejný čas. Díky :grinning:
15. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi dej pokoj s notepadem, prece ti nebudem fusovat do remesla :sweat_smile: takoveho v pc stejne nic nemam a pak na neco takoveho jsem lina, mit otevrenych 10 oken, jeste by mi to MM cetl a pak si tukal na celo, tak to rychle odeslu a je to. Dlouho se nic takoveho nestalo s konem..snad loni v lete. Jestli predelavaji hodne, tak se muzem rozloucit s konem aj zitra. Puzzi je to sedatko do vany fajn vec? Vydrzi Honzik, poblbne a vyhraje? Ale na dlouho to asi nejni co? Myslim tim dobu, mesic, dva, tri.
Leni tak meli mit nejake opatreni u toho bazenu ni? :angry: to ti mohli dat jeste pokutu. Jestli nepojede ten kun zitra, to aby jsme sly na zmrzku :grinning:
dneska jsem podruhe varila prikrm a mam v lednicce i na zitra, jinak jsem zamrazila dalsi dve porce, jinak nemam jeste zkusenosti, tak ti moc neporadim.
Laolko tys vyborna, sikula, blahopreji k testikovane! :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi,
:slight_smile: Ona je takový malý pjerunek, jak spí, tak je klídek, ale pak chce vidět a to je konec, musí jít na břušo a pak je spokojená. Jinak je řev. Už půjde asi do sporťáku.

MM se dere k PC :angry: :wink:
autor
Ahoj holky,
pan Laola i Laolátko děkují za přání k svátku :dizzy_face:
No teda dneska to byl mazec s tím ořem... :confused: Ale aspoň jsem mohla v klidu pracovat a nic mě nelákalo lenošit :grinning:
Momou, taktéž se připojuji s blahoželačkou k výročí :dizzy_face:Že by se zadělalo na třetí mimi? :grinning:
Tyjo, Weli, tak s parkováním jsi je teda musela pěkně šoknout :wink: Bezva, že jste si plavčo užili :dizzy_face:
Andy :astonished: :frowning2: Chuďátka, tak snad už je to lepší!!! NO úplně se mi dělalo špatně, když jsem to četla...
Puzzi, noc hrozná!! :astonished: Fakt je lepší dát na mateřskej instinkt, většinou to fakt funguje... Příště mu hned (když dudel nezabere) vraž mlíko a bude...
Jdu se pokochat fotama :slight_smile:
autor
Moni, fotky super!!! :dizzy_face:
Petis, Karolínka se furt usmívá, to je paráda takovej smíšek, co? :wink:
15. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, sedátko do vany je super, nemusíme se sklánět a honzíka to hrozně baví, sedí tam třeba 5 minut. je to dokud nebude sám sedět bezpečně, tak možná na dlouho :slight_smile:
Lao, jasan, já chtěla hned mlíko, když začal brečet, ale MM měl službu a uklidňoval a urazil by se, kdybych začala šašit proti jeho názoru, chlap no :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao,
jj, ona se fakt chlame skoro pořád. Je to dobře a jsem moc ráda. Ale taky se umí i pěkně zakabonit a zakřičet. Momentálně ale vede funění :wink:
15. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, konečně jsem dneska zkoukla vaše stránky. Honzulák je frajer, a jak krásně sedí a beztak brzy poleze, krásně se vzpírá na ručičkách :slight_smile:

to je stejně fajn po sejšnu v ově, jak čtu příspěvek od holey, se kterýma jsem se střetla face to face, tak vidím a slyším, jak to říkají :grinning:

lauš, zapoměla jsem tě přivítat mezi námi mrchujícími :pensive:

Petis, mě dneska Janka též tak blbě spala. Usnula a okamžitě byla zpocená a za chvíli už zase očiska otevřené :angry: Spala dneska 5x po půlhoďce

Jinak psovodi policajti byli super, aaa vlastně pejsci byli super :grinning: A je tu letos i polícia zo Slovenskej r. :wink: Zítra dopo jdeme s Riškou zase koukat na pejsky :sweat_smile: . Jo, a Riška měl borak zase navečer srajdu. Ale vylezlo z něho, že si dal jen jednu třešni... kdoví, kolik jich ve skutečnosti zblajzl. Ve spojení s těma policajtama jsem si vzpoměla na zdravící Sami na policejní auto na srazu a kluci slušně vychovaní odpověděli :grinning:
15. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dámy já se loučím, jdeme klábosit s mamuš. brou nočku
15. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, hezký míry, ... a omlouvám se, že si byla jedna z těch, kterým jsem si stěžovala na "koně" :grinning:
Andy, teda to je horor, to teda nezávidím, snad to zvládneš a bude brzy líp :wink:
Moni, gratulace k výročí !!! Mě to čeká za 2 týdny, taky první !!
15. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, teda a ta doktorka, to jsou rady teda. Copak neví, že kojený děti prostě mají s tím přechodem na normál jídlo trochu problém? A Sunar!!! to valím oči :angry:
Lao, gratulace k ok testíku!
15. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já ráno zvládla s Markétkou nákup v různých obchodech, malá naštěstí cestou usnula, tak to byla pohoda. Vyrazila jsem v sukni a triku, ale vedro k zalknutí, vrátila jsem se mokrá jako myš. Markétku jsem dala spinkat na terasu. Spala celkem 2 hodiny, tak jsem si říkala, že se asi vrací starý časy (byl tam chládek tak nespala na slunci). Nachystala jsem jí na oběd zeleninu s kuřecím masem, ale teda nic moc, trochu snědla, ale nebyla to ani půlka skleničky. Ve 2 mi přijela kamarádka z Prostějova, tak to bylo pozdvižení. Malá mělal zábavu, blbly, Markétka měla druhý vánoce už v červnu. Ve 4 dorazila ještě kamarádka z práce, ty dvě my byly před rokem na svatbě, tak jsme splkly. Odjely v 19,15. Asistovaly i u koupání. Markétka se pak najedla a usnula u krmení - bylo 19,20!!! Tak paráda. MM dojel z třešní v 19,45 a divil se, že nemá komu dát dobrou noc :confused: Ale i když byla malá unavená, tak nebyla přetažená, byla pořád dobrá nálada. Tak jsem se nasmála, a odpočinula, jen to vedro, v baráku se nehl vzduch, ale přežily jsme to. ... ještě zkouknem další epizodu Columba (sbíráme všechny díly) a půjdu do hajan ... vyškovačky chtěly zítra udělat srazík v Dinoparku, ale nějak z toho sešlo, tak zítra bude normoš den ... na procházku půjdeme asi dopoledne, pokud bude tak jak dnes, odpo se to moc nedá v tom vedru.
15. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! zdravím!
My měli víkend super :dizzy_face: moc jsme si ho užili..nějak mi ale blbne kůň :zipper_mouth:

koukám, že u Andy kalamita! tak ať jste brzo fit!

ZOO - my bychom klidně dorazili :wink:
15. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juk kuk... :slight_smile:
Andy, ty jo, to máš teda zážitky...uf, omdlívačka...a utlumená Máli, to jsi musela mít strach, co? Mne stačil ten průjmovej stav u Tobiho a to jsem já nic neměla...byla jsem z toho na palici...a prej dejte jim rejžovej odvar...no a asi jak, že jo, když to nechtěj...to jsou rady oparavdu nad zlato. Ale Smecta je zázračná, určo Málince pomůže a dej si jí preventivně taky. prodávají taky takový jako iontový drinky na regeneraci organismu po takovémhle stavu, tak si zkus koupit pro sebe. A hořkej čaj oslazenej glukopurem tě nakopne, to mi doporučili v lékárně jako osvědčenej recept. Může to i Máli...glukopur je hroznovej cukr. Snad to bude brzo dobrý!!!

Díky za pochvalu Tobiho mír...je to tlusťounek náš vypasenej...ale stejně, mne nepřijde tlustej, je prostě takovej urostlej, ale jako tlustej ne...možná to tak vidím jen já :grinning: Ale mudra taky říkala, že je pěknej, takovej kus chlapa :wink:

No, reakce po očko asi byla, protože byl celý odpoledne jak vosina, ale mega vosina....nevydržel nikde ani minutu, furt jsem ho musela nosit a i tak řval...pak se na chvíli srovnal, když jsem s ním dělala letadlo (to zabírá vždy), pak zas řev, tak jsme šli koupat, protože to miluje...a zvládl i polívání hlavy...polívám ho denně, tréning musí být...ježiš, je roztomilej, jak u hesla už zavírá oči a pusinku, udělá takovýho škleba...můžu ho polít třeba 10x, vůbec mu to neva, má z toho srandu. No u jídla zas řev....naštěstí dost rychle zabral, asi byl taky i unavenej, už mi totiž spí jen 2x denně...jednou dopo a pak odpo tak mezi 15 -16...kde jsou ty časy, kdy spal odpo 4 hodiny v kuse :grinning: :grinning: :grinning:

Marti, mne nevadilo, že sis stěžovala, že nejde kůň :slight_smile: ...závisllost je holt závislost...taky by mne to fakt moc mrzelo, kdybysme tuhle krafárnu neměly!!!

Vy máte roční výročka, Mou a Marti? My budeme mít koncem června 3 roky svatby a zároveň 7 let vztahu....toto letí...!!!

Pospi, jojo, to jsou ty časy, kdy jsem měla nervy z toho, že Tobi nepřibíral a měl svý 3,2 kg...nechápu...teď jsem viděla kámošů dvojčátka, mají cca 5,5 kg a přišly mi maliiiinkatýýýýý....vůbec jsem si nedokázala vzpomenout, jaký to bylo, když byl Tobi tak malinkej a ještě o 2 kg menší...prostě si to nepamatuju :frowning2:
15. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže ZOO....já, Jumíci, Momou (co ten močák, už dobrý???)....kdo dál??? :slight_smile:
Zkusím písnout IP Zuzafi, jestli by nechtěla...co? To je taky pražanda...
15. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, my máme výročí skoro jako vy - 28.6. ale teprve rok .... mě hlavně s tím koněm naštvalo, že jsem najednou měla docela dost času a nebylo kde vyhodit kecy :grinning: Tobík je šikula, bude jako rybička ve vodě!!!!Je to správný, jak rychle ty děti reagují na signály ve vodě, jsem se uplně divila, malá už ani slovo nepotřebuje, stačí že ucítí u brady vodu ...
15. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám psala zprávu a je v pr....

Tak znovu ve zkratce Soňule teď děsně akční válí sudy a péruje na všech 4 o 106...příkrmy stále děs běs
15. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumíku, supeeeer, Soňulka je šikulka :slight_smile:
tobi občas taky zapéruje, ale zatím moc neví, co s tím dál...tak se vrátí do pozice "plavání" (na bříšku, zvedlé i ruce i nohy a mává s níma, kope...) Ovšem to, že se může taky otočit z břicha na záda, to mu ještě nedošlo...k tomu zatím bohužel sklony nemá, ani náhodou...

Tak mi psali z e-shopu, že dali na spedici kočárek, ale že korbičku pošlou až koncem týdne, že je dodavatel má vyprodané, ale nové jsou na cestě...tak jsem teda jako docela naštvaná, protože budu muset zaplatit 12 tis a korbu mít nebudu...tak jsem pánovi psala, že se mi to teda moc nelíbí, ale ujišťoval mne, že se nemusím bát, že korba opravdu bude a pošlou mi jí...riskly byste to??? Nechci se dožít situace, že mi napíšou, že korba byla jako akce zdarma a bohužel už není, tak mám smůlu...to bych jim to jela do Mladé Bolestavi asi vyhodit do vzduchu :sweat_smile: ...normáně ještě uvažuju, že to ještě těch pár dní vydržím jezdit s hlubokým, abych měla možnost tento kdyžtak vrátit...nesmí být ježděnej, pochopitelně...kurňa, to jsou zas kombinace, mne štvou...
Jinak jsem dnes viděla Fábulu židličku, jako je moc pěkná, taková "drobnější" mi přijde než Polly, ale teda to polohování žádná sláva, na to je Pollyna úplně boží, mám jí místo lehátka teď...paráda, že se furt nemusím k Tobimu sklánět... :slight_smile:
15. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme výročie 21.6. ale šieste, ale už deväť rokov sa poznáme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy to je teda zážitok ešte k tomu blbá mudra. Držím palce aby ste boli čo najkôr ok. A aby sa mlieko rozbehlo. :confounded:
Idem spať som ako prejdená parným valcom.
15. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu az tedka. R byl pryc s notasem neco nainstalovat.
Prdola nam usnul zase az kolem 9hod, smudlin. Ale aspon to bylo bez revu :slight_smile:

Vitkum a Viteckum vse nej k jmeninam :slight_smile:
Momou vse nej k 1 vyroci. A mate pekne svatebni fotecky :slight_smile:
My meli vyroci 13 kvetna. 3 roky, co jsme se potkali. Jinak svatba jeste ne, takze jen jedno vyroci :sweat_smile:

Talls Tobik ma hezke miry, velkej chlapec :wink:
Andy teda vikend nic moc, co? Tak doufam, ze uz jste tedka v pohode. A teda ta p.ca na pohotovosti des bes :angry:
Petis taky pekny fotky. Mala se krasne smeje :slight_smile:

Sami zidlicku mame Cosato, ale nic jineho nevim. Neresila jsem je, tak nemam prehled. Zidlicku mame po svagrove :wink:
15. čer 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak Maxulín si dal dnes vstávačku ve 3:45 :angry: - se už asi pomátl ne?!
pak jsem mu dala cuca, vytuhl u prsa, tak jsem ho přeložila do postýlky - do 5 min. vzhůru, tak jsem mu dala cuca z druhé v leže na mé posteli a vytuhli jsme naštěstí ještě oba tak na půl hoďky...no aspoň že tak...ale stejně jsem z toho kojení vležmo dolámanáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ještě k tomu hnusné počasí, no fuj, čeká nás ještě rehabka...taky fuj...jééééééééééééé, no nic, jdu tu špatnou náladu ventilovat někam jinam, pa... :wink:
16. čer 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo Andy - tak jsem si přečetla tvou story - no baba jedna ježibaba!!! :angry:
tak se drž holka...snad ti bude brzy líp! :wink:
16. čer 2009 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si dala sprchu, umyla vlasy a hned vidím ten svět optimističtěji! :grinning:

...akorát asi trpím samomluvou... :sweat_smile:
16. čer 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy,

ještě jednou díky za pochvalu fotek a gratulky :wink:

Talls: No ještě mám ATB, akorát je doberu ve čtvrtek ráno, ale je to v pohodě. Jen nevím, zda se nezbavím na ten den Aničky nebo Kubíka. Páč přeci jen v ZOO bude hodně lidí a Anička se umí hezky vztekat, když někam chce a jí nee ....... No ještě to vymyslím.
16. čer 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek