• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Megn, tak to je ovšem super úspěch, mělas bezva noc, to bude určitě častěji a častěji a za chvíli budeš řešit přebytek spánku :slight_smile: Takže kaše u vás zabrala, viď?
Maxík je prostě ranní ptáče dál doskáče. dedul a je takhle v ty 4 ráno vysmátě naladěnej?
Talls, 37,7 v zadku je ok.
Achjo, Honzík nějak nechce usnout v postýlce přes den, asi včera jak jsme byli u kámošky, tak se mu to rozhodilo, tam jsem ho zkoušela uspat u nich, ale brečel a brečel, až jsem vyměkla.
16. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, teď byly nebo ještě jsou v akci Huggies, Pampers teď mají akci 50% v balíku navíc či co.
16. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi vyměkla v čem, žes ho uhoupala? U nás je problém ten, že Honzík jak mi dopoledne nezaspí, tak je potom většinou problém i odpoledne. Třeba v sobotu jak jsme jeli do Ovy za holkama tak mi dopo nespal, pak nespal ani v kočáře a když jsme ze srazu odcházeli tak řval jak tur, mno a pak jsem ho musela vzbudit bobíska malého abych ho přendala do sedačky :pensive:
Puzzi bezva noc joo :dizzy_face:
16. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Matyášek od Maové dnes zemřel :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi dík, mrknu.. a kde v tescu?
Puzzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
Megn, u kamarádky jsem ho neuhoupala, vyndala jsem ho z postýlky a pak za půl hodiny jsme šli ven a půjčila jsem si kámošky kočár, tam spal půlhodiny, pak ho vzbudil déšť. Tak byl pak zpruzelej, přesně jak u vás.
Ale teď už snad zabral, je tam ticho, MM párkrát nahodil a dobrý.
16. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, já to s tím masem taky nebudu přehánět, malé to evidentně nechutná, ta kombinace mrkev+brambor a špenát+brambor - to ´Markétce jede. Tak do toho zkusím taky přidat brokolici. Samotnou mi ji nejí a květák taky ne. Lepší budou ty směsi. ... na doktorku kašli, přece ho nebudeš tak ládovat, lepší je to zavádět pomalu. ... já teda po poledním příkrmu mlíko dávám, ne teda hned, ale až má malá hlad, někdy hned za 15 minut, a když sní víc zeleniny, tak ´pije i za hodinu ....
majdo, teď je nějaká akce v hypernově myslím, na Pampers aktiv baby, ale nevím jestli to není jen do dneška (sakra viděla jsem nějaký leták, ale nevím kde to bylo). Teď mám leták od 17.6.a tam už to není.
16. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tady fakt brečim z toho Matýska, co dodat...
Ježiš Puzzi, co se stalo s Matýskem? Já něco prošvihla?
ta akce v hypernově na huggies.
pampers asi všude.
Je to strašně smutné, chuděra Martinka. Ta holka to má těžké... :frowning2:
16. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, teď to dočítám ..... to je strašný, ... tak to musím dát pauzu, nezlobte se :pensive:
16. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn: to nepomůže, on prostě spát už nechce a začne se vztekat...takže já si s ním musím začít hrát...a usnutí u něj tak, aby usnul sám - fááákticky nehrozí... :confounded:
puzzi: jj, právěže se na mě začne řehtat a je po spaní... :grinning:
ježiš - on zemřel...to nééééééééééééé :cry:
16. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky, neva. Juknu vlasně na net na akcniceny :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a kde jste to četly o Matýskovi od maove :frowning2:
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul, to je jak u nás, když ráno honzík už spát nechce a vrátíme jej do postýlky, tak vzteky. A kdybych ho hladila vedle sebe, tak taky vzteky...
Achjo, holky, jsou ty naše problémy sice problémy, ale je to tak malicherný v porovnání s matyáškem. díkybohu že máme v noci ke komu vstávat, i když taky nejásáme a brát se to tak nedá pořád jakože vysmáto hlavně zdraví - ale je to tak :frowning2:
16. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi to jo, ono né nadarmo se přeje zdraví. Je mi z toho šoufl. Ale jak psala mao sama, že to pro něj bylo vysvobození, tak bylo......

dedulko aha vzteklounek, to je potom těžko. Mi se Honzík nevzteká a rád sám ještě zaspí..
16. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
teda otevru si odkaz od Puzzi a uz tu bulim :cry: :frowning2: Teda to je hrozne. Je nam to moc lito :frowning2: A Maove a jeji rodine prejeme hodne sil....
16. čer 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vstala dneska driv, v 10 :grinning: , musim prdolovi navarit obed, abych to stihla. Jaydi jeste spinka :slight_smile:

Tak zatima stavim se za chvili a doctu :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, i když dětičky zlobí, všechno je lepší než tohle. Nevím, jak bych to zvládla mít za sebou takový martýrium jako maova .... fakt statečná holka. Mě se to těžko rozchází a vím o ní jen z doslechu. Ale kdo už děti má, tak si to představí docela lehce. ... tak si jdu opucovat ty rozmazaný oči a jdu malé nachystat oběd ... to je hrozný :cry:
16. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, našla jsem na těch únorovkách 2008 u jedné maminky tohle: ... http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=208960&vReferer=%2Fphotos%2Finneska
Říkám si, jak se tohle dá zvládnout? ... už nic fakt nečtu, je mi strašně a jdu kouknout na malou, ... ještě že ji mám!!!!
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nemam ted cas na docitani, ale snad odpol bude :unamused:
byli jsme u kozniho tak pry zatim mazat tim co mazeme, nic jinehoa ze jsetli ja jsem alergik tak maty ma taky nabeh no super. ale byla pani dr. strasne prijemna. tak uvidime. pry do roka to vetsinou vymizi.
pak v polsku pro cigarety, UM pro matyho a maso. tak to jsem spokojena a koupili jsme nadherne jahody a za babku mnaaaaaaaaaaam. :slight_smile:

Pak jsme prijeli domu a zvonil postak ze prisla autosedajda, ale holky jsem smutna a zklamana, ta barva co vypadala jako seda na netu je ve skutecnosti zeleno hneda no hnus tak ji chceme vratit uvidime co na to pani. snad kez by prosiiiiiiiiiim a pujdeme asi do cerne ta je jista :frowning2:
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je hrozný ten 3M chlapeček :cry: :cry: :cry: Taky mám pocit, že bych něco takovýho neustála. Ale ustály bychom to, člověku nic jiného nezbyde :frowning2: :cry:
Weli, tak snad vám to vymění!
16. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jojo smutné, ten příběh znám. Innesku za chvíli čeká porod a brzy štěstí.
Leni jakouže teda tu barvičku máte, máš foto? Barva hezky zkreslovala jo? Hm snad vám ji paní vezme, co když né?
Petruš z tebe bude ranní ptáče ještě :slight_smile:
16. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příběh výše uvedené maminky - to snad ani není možné :cry:
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/871/moj_pribeh.html
16. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, dočetla jsem se, už ve v 38.týdnu. Fakt přeju, ať je tentokrát všechno ok. Když jsem si přečetla, jak to s Patričkem bylo, tak jsem tomu nemohla uvěřit. Myslela jsem, že byl nemocný celou dobu nebo tak něco. Když si člověk uvědomí, že doktorka kolikrát kouká, že děláme vědu z každé divné stolice a zvracení, tak se děsím, že tohle se jakoby může stát komukoliv .... naprosto bez přípravy, by mě asi odvezli, nebo nevím. Asi bych skončila v blázinci ... ženská vydrží opravdu mnoho
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi je to typ Gipsy na fotce vypadala sedo cerna a podkhlavnicek oranz a podrucky tyrkys, ale ta zakladni barva je hnedo zelena. hnusna...je mi na nic. jestli ne tak si to pujdu asi hodit, pac za tu cenu ji neprodam achjo.. :angry:

holky chci zamrazovat do sklenicek ve velkem, jak dlouho mi to vydrzi v mrazu? budu mit asi tak 18sklenicek :wink:
16. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, o víkendu nebyl nějak čas a včera nešel kůň, tak jsem se sem dostala až dneska :wink:
Na dočítání mám 14 stránek, no nevim nevim... prolítla jsem rychle tuhle stránku a bulim jak želva kvůli Matyáškovi a Maove :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek