• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Marti je to smutné, stát se to může komukoliv. Fuj ani nemyslet. Nedokážu si představit, že by se Honzíkovi mělo něco stát. brrr. To si ani nepřipouštět!

Mi se vzbudil Honzík, tak si jdem pohrát

Leni dej odkaz.
Se chystáš dělat takové zásoby? Ale ona nebude 3 světová, nebuj :grinning:
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je to strasne, ja si to nedokazu ani predstavit, musi to byt strasna bolest, a hlavne se s tim vyrovnat :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, jsem úplně hotová, úplně se třepu z toho Matýska a pak z toho, co dala odkaz Marti...teď si teprve uvědomuju, že přání všech lidí na zemi prostě nestačí, aby se něco změnilo a uvědomuju si to naše štěstí s Tobim, prostě mohlo se stát s námi taky něco děsnýho, ale my měli to štěstí....proč Maova po těch děsných věcech už prosttě taky nemá to štěstí, to je prostě hrozný, hnusný od života, že jí nechá vláčet tímto...bulím tu jak magor a jsem hotová....ségře málem umřel Mareček na srdíčko(jako ten chlapeček od Marti odkazu), když mu bylo 9 dní, volali záchranku, dělali to co jim radili a podařilo se jim ho rozdýchat, ale kdyby přišli k němu o pár minut dýl, tak by tu nebyl....ty choroby srdce jsou svině zákeřný....uf....Já vím, že bych skončila na psychiatrii, kdyby se mi něco takového stalo....
16. čer 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je strašně smutný, tu teď sedím držím Kubíka v náručí a přes slzy nic nevidím, chudák drobeček je celý mokrý :frowning2: I když doktoři dnes umí hotové zázraky, tak všechno neodhalí. Já bych takovou situaci nedokázala unést ...
16. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tu sedajdu ti musí vrátit, jeslti je to přes e-shop normál nový zboží!!! Je to ze zákona , máš na to 14 dní!!!
To zmrazení by mělo vydržet 3 měsíce...stejně jako zmrazený mlíčko...j
Pořád bulím, teď z toho Patrička...ach jo, už sem nic nedávajte radši...jsem z toho fakt hotová...jdu kouknout na Tobiho, jak spinká, ještě, že mám monitor....
16. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Chudák Maova, ten život je strašne nespravodlivý. :frowning2:
ja dávam mäso 5 x týždenne a 2x žĺtko, tak kázala doktorka, lebo MM neobshuje dostatok železa, treba ho telu dodať pre správny vývin. olivový olej sem-tam dávam. Ovopcie dávam málokedy, doktorka povedala, že to má čas. Na obed dávam zeleninu s mäsom, tak po pol hodine kojo, ale len trocha od smädu a večer kašu plus kojo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, přesně jak to píše Talls :wink: Buď ti ji vymění nebo vrátí penise :wink:
Z Mao a Matyáška je mi moc smutno :cry: A ten další odkaz taky hrůza :frowning2: Já jsem tak strašně šťastná, že toho našeho kloučka máme!!!!
16. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

teď jsem vás dočetla a taky tady bulím jak želva.
Je mi to strašně líto, Maove musí být moc a moc silná.
Jak píše Talls, taky jsem se byla hned podívat na Karolínku.
16. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už nikam raděj nekoukám, když jsem si přečetla o tom Patričkovi, tak jsem měla záchvat breku, ale dočíst jsem to musela...... už žádný smutný věci nepošlu, nebojte, jsem z toho všeho taky nanic Simčo ... jak semalá probudila, tak jsem bulila ještě nad ní...

A jdu koupit mixér! tan elektrickej je tak na hraní, nemá to žádnej výkon a jakmile narazí na bramboru, tak nefachá, zmetek jeden!
16. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

:frowning2: :frowning2: :frowning2: teda Mao :cry: :cry: :cry: to je fakt strašný a nejhorší mi na tom příjde, že chuděra ví že další mimísek bude taky boj :frowning2: ach jo to je strašnýýýý :cry: :cry: :cry:
16. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedul - teda to Maxovo vstávání je fakt peklo..by mě to přivedlo do hrobu!

Puzzi - honzík je s dudlíkama šikulín, historka o záměně mě dost pobavila...

Soňule si umí dát dudlík už dlouho sama ale jak nedudá, tak je mi to k prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: dudlík je jen další hračka..doma už jsem je uklidila, ale měla v kočárku na hraní, ale po tom, co ho včera zcela úmyslně hodila na nějakýho pána v metru tak má holka i s ním konec :angry: se jí ten člověk děsně líbil a furt se na něj smála a když si pak dovolil si jí nevšímat tak to vyřešila rázně!

to její akčnění je fakt poslední dny na palici..to pérování na kolínkách musí prostě dělat furt..teď se mi probudila..plakala..tak tam jdu a ona na kolínkách..sem jí otočila a spí dál..večer než usne tak taky boj..ji musíme několikrát vrátit na zádíčka :confounded: ona to sice umí, válí sudy ale v tom spaní ji to vracení nějak nejde....a ty její chapadla to je taky děs furt něco bere tahá, někde se zadrápne třeba o kliku nebo kytku atd....o kojení ani nemluvim jsem pokopaná a zdrápaná až hamba..prostě furt tou rukou musí a musí šmrdlat....

ale dneska už i začla kolínka posouvat jen nějak zapoměla skoordinovat ruce takže si kolenem kopla do ruky a letěla na čumec :zipper_mouth:
16. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chudak Maova :frowning2: :cry: :cry: :cry: je to strasne, jak je ten zivot nespavedlivy :cry: :cry: :cry:

JJ sedacku jdu posilat zpet a vrati mi penize, holky ale jaky design vybrat? kurnik sopa :angry:
16. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Taky ještě dáváš monitor dechu?
16. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wel - mražené se smí uchovávat 6měsíců a pak už se to má vyhodit...ta sedačka by určitě měla jít vrátit protože při koupi přes net máš ze zákona nárok na možnost vrácení do 14ti dnů bez udání důvodu a je to přesně z tohodle důvodu že vlastně kupuješ tak trochu zajíce v pytli...

Talls - olej nebo máslo by se přidávat mělo já soňuli oliv olej dávám a teď jsem jí koupila i slunečnicový..dávám teda jen hoodně kvalitní panenský a ještě bio....
16. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky pořád používáme monitor dechu.
16. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky používáme monitor.
16. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já četla články od pediatrů o tom že pokud je dítě z vegetariánský rodiny tak to není problém a maso nemusí jen je pak později třeba přidávat nějaké vit v tabletách...takže myslím, že to maso fakt není třeba hrotit..já ho Soňuli denně dávat nehodlám, my sami maso také denně nejíme a když si člověk vezme jaká ta kvalita masa dnes je...prostě tak 3x týdně si myslim bude tak akorát...
16. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj my jsme na monitoru, akorát že kolikrát spí Honzík se mnou :frowning2:
Leni kupovala tu sedačku jetou :wink: takže baba je seriózní když jí vymění. Nicméně tedy kde se stala chyba, na obrázku či popisu té paní ohledně barvy? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my hodně doma používám olivový olej, ten by se měl tedy přidat k čemu? Třeba jen k té mrkvi? Zatím jsem přikromovala zeleninou 3x, tak daleko jsme ještě nedošli :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň vím, že nejsem jedinej cvok :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jsem te´d očíhla ty včerejší fotky, jste s Kájkou fešné děvčice :slight_smile: Kájka má hezkou dečku a jak je sladěná, myslím tím tu hnědobílou kombinaci :slight_smile:

Andy tak jak mamko, jak je???
16. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn - troška oleje nebo másla se má dávat do každého zeleninového příkrmu :wink:
16. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobíkovi od Talls přejeme s Honzíčkem krásného půl ročku! :slight_smile: Přejem hlavně to zdravíčko!!!
16. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jumi díky, proč by se mělo?
Honzíkovi to chutnalo aj tak :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn - protože to zlepšuje vstřabávání vit rozpustných v tucích
16. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Tobimu vše nej k půlroku :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jumík Sonička je šikovná, že cielene hádzať. :grinning:
16. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem poobědvala kynuté knedlíky s jahodama co jsem dnes vařila, teď bych si zdřímla, ale jaksi Honzík nechce. Asi půjdem ven, ale venku zataženo, tak nevím nevím.
Jak je v Čechách? Ať vím co příjde tady :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simčo, všechno nej Tobíkovi k půlnarozeninkám !!!! :slight_smile:
Jsem šla s malou ven, jako že bude spát a podám dopisy na poště. Dala jsem ji do polosedu, páč na ležato protestovala, vydržela půl ulice, tak jsem ji položila, ale spaní nic, v obchodě už čertila, tak jsem vyrazila zpátky domů, cestou je park, tak jsem tam sedla na lavičku a půjčila jsem malé obal od ledňáka, co jsem jedla. Šustila, zklidnila se, tak jak jsem dojedla, tak jsem vyrazila raděj domů, a ona jak šustila, tak kousek od baráku usnula. ... ale dolehla na mě jakási únava, strčila jsem ji s kočárkem do baráku, zatím spinká .... na dvoře buší klempíři do zídky, mě trefí, jestli ji tohle neprobudí, tak už nic :angry: Tady se to od rána pohoňuje, ale jak vyleze slunko, tak je hic... i tak mi přijde že je dost dusno
16. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Majdo, kynuté knedlíky s jahodama, MŇAM, kde na to bereš čas holka? ... i když, já čas na vaření probulela :angry: MM jí u svojí mamky, jsou opět na třešních, tak já teď moc nevařím. Dojedla jsem česnečku a chleba s řízkem :angry:
16. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti knedla byla rychlovka, kor když mi těsto udělala pekárna :slight_smile: ten čas nad nimi výjde na stejno jak kdybych dělala řízky a pak MM mě o ně včera poprosil. Mno a dneska mi napsal líbeznou sms z práce, tož tak :dizzy_face: ale to určitě jen kvůli těm knedlím :sweat_smile:
u nás se teda nic nepohoňuje :slight_smile: takže zídka bude cobydup jo?
16. čer 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek