• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Majdo, zídka je hotová, musí se na ní zvrchu udělat oplechování (to teď dělají) a ještě dojdou fasádníci, aby byla fasáda stejná jako barák, MM včera upomínal "plotkaře", prý si chystají materiál .... ráda bych, než odjedeme 11.7. na dovolenou, tak aby bylo hotovo a dvůr byl zavřený. ... no kdyžtak můj dotáhne ten drátěný plot, zatím je daný bokem, protože dřevěný plot zatím není. .... s knedlama chápu... tyjo vždyť já mám knedlíky s jahodama od tchýně v mrazáku.... jdu na ně!
16. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
... teda se přiznám, že mě ta dopo zpráva dost rozhodila, ještě jsem se uplně nezkoordinovala ... nějak jsem to brala osobně, strašně mi to vlezlo pod kůži ... ach jo, se tady o mě pokoušel infarkt
16. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, koukla jsem ti do albíčka, Karolínka je krásná holčička, jak sluníčko !!!
16. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda
:frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Mao přeju vám hodně sil, co víc dodat,. já nevím, vše vyzní jako neupřímná fráze :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jinak já jsem u našich měli jsme u nás celodenní odstávku proudu, takže noc byla šílneá Máli se budila nekceám co 10 minut a ukřivděně se přisávala k prázdným prsům, šílený, já fakt mám ty prsa bezm mlíka a nic nepomáhá, při přiložení to bolí, jak tahá naprázdno :unamused:
ráno jsme zajeli ještě k dětské mudře, takže Máli shodila na 6,3 kg, no super, to fakt potřebuje, tak mudra, že něco do ní musíme dostat, Máli jekot a vztek na vše, jen se mi sáoe po kozách, myslím, že už to nerozkojim....
nakonec teda jsem do ní dostala aspon půl Bobíka, je to teda absolutně proti všemu, já vím, ale sakra, když to dítě nemá na břiše nai trochu tuku a furt mi tu vztekle ječí......?a měla trochu čaje oslazenýho glukopurem....já nevím, asi to nakonec bude muset vzdát a tu flašku si vzít, já už na to taky nemám sílu :frowning2:

a musím vám říct, že e mi po týhle zkuenosti do toho Chorvatska vůbec, nechce, když si představím, že by se tam něco stalo, bůhvíjakej doktor, ani by jsme si nerozuměli...radši bych jela někem sem do Čeh....zkusim to na Jendu, to bude doma hádka...

jumík teda koukám, že malý dráček ti taky nenechá vydechnout a moc děkuji za nabídnutý azyl na srázek, ale my asi nedorazíme, nejsme fit, äle někdy příště přijedem rády :slight_smile:

Talls přejem Tobimu vše nej k půl roku :slight_smile:

petis moc krásný, fotky, jste kočky :dizzy_face:
16. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka koukám, že teda mladej dedulák měl dnes vstávací čas naprosto úděsnej :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
miruss e-shop jsem zkoukla, jen tak dál, určitě se to brzy řádně rozjede, působí to moc mile a sympaticky :dizzy_face:
majdi na ty jahodový knedle jsi mi udělala velkou chut a líbeznou sms závidím, se u nás nepěstuje....
puzzi teda Honzík je velkje šikula s tím dudlíkem, jak si ho umí šéfovsky nahodit, co kdybych ti zavolala a tys i ho dala k telefonu a poradil malině, jak na to
:wink:
16. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej bobe to mě mrzí s mlíčkem! :frowning2: to je škoda, ale co naděláš.. stačí jedna viróza, do toho dehydratace, nemocný prcek. Ono to jde asi všechno se vším mno :confounded: ale na druhou stranu kojit plně do 6M je taky krása :wink:
nebuď smutná, Málinka se určitě rozjí jinak a třeba nějaké to mlíčko ještě bude přeju ti to!
Jsem zvědavá co ta dovča, ono možná se po těchto peripetiích domluvíte. Vy máte nějak často tam odstávky tam v tom vidlákově u vás :grinning:

ááá Marti ty máš super tchýni, tam guláš, tam knedle. Tak jak dala sis? :grinning:
16. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, knedle jsem "sežrala všechny" byly 4 velký jako brambory (ale velký) ... tchýňka je hodná, to je fakt.
16. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, malá je dneska zlatíčka. Spinkala v kočárku .... pak jsem slyšela jak si vykládá, tak jdu tam .... už měla vytahaný všechny hračky, sundaný ponožky, sundanou čepici a tlemila se na mě, no prostě k sežrání .... teď leží na dece, hraje si, předtím si hrála v sedě na sedačce, opírá se o mou nohu. Strašně se jí to líbí ...
16. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zenusky
vcera jsme se na netik uz nedostala a dnes nam od 8-13h nesel proud a paxem byla pryc, ted jsme jen na skok zahlasit, ale uz musim padit, tatik jedoma a to se neda sedet u PC---navic jeste prijde kamoska
tak snad vecer nebo jeste zitra dopolko, v poledne valime do Brna

talls Tobikovi vse nej, jinak nic nevim :frowning2:
16. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tzak necelych 5stran, snad to vecer nejak v klidu dojedu, uvidime, mazu papa
16. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning::grinning:
tos lepsi nez muj chlap, ten snedl "jen" 3 :grinning:
sami ahojky
16. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to je mi líto s tím mlíkem a kojením a hlavně chudák Máli zhubla, to bylo určitě i tou virozou, nic nenaděláš. Snad se nějak rozjí ať tak nebo tak, teď přes den ještě kojíš nebo už si vzala Máli flašku?
Honzík a dudlík ve spánku v noci to byla spíš náhoda, těžko říct, třeba dnes budeme zase nahazovat po hodině, ještě to nechci zakřiknout. Ale přes den už mu to fakt super jde, umí si ho i v ruce otočit na správnou stranu, vloží a jede :grinning:
Jahodový knedle bych si též dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám v mrazáku ještě loňský jahody, jdu je asi rozmrazit a večer si udělám sračičku s cukrem a mlíkem.
16. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to je mi líto, že se to nelepší, zvlášť když Máli od tebe tak chutnalo ... já tyhle momenty moc trpěla, že drobečkovi nemůžu dát co chce ... ale snad se to chytne, když to Máli překoná, něcodo ní dostat musíš, nemůže být hladem, že jo ... držím palce !
16. čer 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdi ono je to jedno s druhým, jako když sui prso zmáčknu, tak něco teče, ale pak když po chvíli nic neteče bolí to a máli je vzteklá...
je vzteklá celý den, umíte si to před¨stavit....

jako na jednu stranu po tom náročným období tedka, si i říkám, že snad by při sunaru normálně spala a mohla bych jí někomu dát na pár hodin a vydechnout si... :pensive:

marti sis teda dala knedle hnedle, tchýně zlatá :slight_smile: :wink:
16. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: puzzi flašku nehce, to odmítá. jenže mě už to přikládání nebaví a jí taky ne, když nic z toho, myslím, že nakonec musí povolit s tou flaškou... :zipper_mouth:

sračičku z jahod mám ráda, jahody, smetana, cukr a chleba s máslem mnam :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi mas nejsikovnejsiho nahazovace cumlu. Joo holt zavislost je zavislost :sweat_smile:
Odpoledne jak jsem varila, tak jsem Honzicka mela v kresilku a jen tak jsem mu vrazila cumel do pusy, v zapeti ho mel jako hracku a jen si ho prendaval z ruky do ruky, tak si ty vase zavislaky jen umim predstavit :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi s tím dudlíkem to je super, na to se těším, máte 3 týdny náskok, snad se to Máli taky za měsíc naučí :slight_smile:
16. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, myslim, že kojit do půlroka je úplně super a když to nepůjde, nic se nestane. Snažila ses a děláš co můžeš, ale když to nevyjde, bude to mít i svoje výhody viz hlídání atd.
16. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, já v těchhle stavech flašku už dala, protože jak jsem už psala, když jsem si ji k sobě dala, že nakojím, tak zuřila, aniž se chytla, už jsem ji srala :grinning: .... myslím, že ji hlad donutí. Ty jo, jak to dřív dělali, když sunar nebyl .... sháněli kojnou!
16. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy,Škoda, že nemáš mlíko kvůli nemoci.... ale jak píše puzzi, už bych to teď nebrala tak tragicky jako dřív, půl roku kojit je opravdu dobrý Andy
16. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, povedla se mi fotka, tak jsem změnila image ... Markétka se dobře chechtá, fotku jsem dala i do alba
16. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nakrkuju :slight_smile:
Tobiáškovi vše nejlepší k půlročninám :dizzy_face:
Andy, to mě moc mrzí s tím kojem.... Mně taky připadá, že malej tahá, tahá, ale nemá co... Uvidím, co bude zítra u Dr. Každopádně se s ní chci domluvit aspoň na čaji nebo vodě... Vždyť musí mít žížu... S dovolenou to ještě nevzdávej, třeba se Málinka rozjí...
U nás dneska řvací den. Neudělala jsem ani hovno :grinning: Jako tradičně je u nás élend :grinning:
16. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Andy - bylo mi včera jasný když jsem tu o vás četla, že na výlet do Prahy to nebude..už jsem to i říkala MM a byl děsně zklamanej, že už se na pověstnou Málinu těšil :wink: ale co my jedem na dovču teď a pak až poslední týden v srpnu..tak si těch pražskejch srazů ještě můžem přes léto udělat..a my se třeba někdy vypravíme do toho Liberce..Hlavně se teď holky obě dvě dejte pořádně do kupy!
Bobíky cpi nejen do malé ale i do sebe a pořádně se cpi masem!!! Já na to maso moc nejsem ale je fakt že co se síly týče tak je to to nej a po flákotě masa mi pak vždycky teče mlíko proudem...

Ale malině bych normálně koupila UM - kojit 6m je krása a teď je hlavní aby při své hubenosti nehubla ještě víc!..a nezkoušela si ten avent hrnek..Soňuli to z něj docela jde a myslím že hlavně protože z něj může pít SAMA..jo ty si myslím psala že ji taky moc nebere a i když jí z něj vyndáš to těsnění?
16. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky co nekojíte - už jsem to říkala jak měla Soňule ten průjem..ono je to s tou flaškou nakonec pak super když je nějaká takováhle krize! do toho kojenýho děcka pak nejde nic nacpat..teda do Soňule fakt ne... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jen na chvilku, nez pujdu koupat.
Jsem tu dneska prorvala na konovi teda :cry: Je fo fakt hrozne, jak ten zivot s nekym mava :frowning2:

My byli cele odpoledne zase venku. Bylo nadherne. Akorat Jaydi svoje zvlastni stavy, kdy uplne jecel v kocare :frowning2: Jsem ho musela dokonce i chvili nest. Tak jsem mu pak nasypala ten prasek na zoubky, jak mam a bylo zase vse ok. Uz aby mu neco vylezlo. Ja teda porad nic nevidim :frowning2:

Tobickovi vse nej k pul rociku :slight_smile:
Andy, to je mi taky lito s mlickem. Ale jak uz psaly holky, 6 mesicu jsi plne kojila, tak to je super. Ted se Malinka musi naucit papat a vsechno bude zase dobry :wink:
Puzzi, Honzik super s dudlikem. Nas prcek to neumi. Jen prevaluje v rukou, ale na spravnou stranu si to neotoci.
Marti fotku mas peknou. Jsem myslela, ze mame zase nekoho noveho tady :wink:
16. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme doma,
byli jsme odpol jeste v aquaparku a tak jsme se stridali se znamyma v hlidani Matyho a uzivali si toboganu a super. jsme se vyblbli jako za mlada :grinning: a maty byl spokojeny super.:slight_smile:
JInak Majdi sedacku jsme nakonec kupovali novou ne jetou tak tady nesir famy :grinning: a uz je na ceste zpatky tak jsem rada. ted uvazuju o jinem designu a nebo o bebe confort axiss, je bajecna, videla jsem ji nazivo a super ale stoji 7tis tak uvidime :wink: ja uz jsem jak ta Talls :grinning:
mam zamrazeno asi tak 12 sklenicek, brambor mrkev brokolice i neco s cuketou mnam aspon mam na par dni klid. :wink:
Tobiskovi prejeme s Matym vsw nejlepsi k pul rocku, at nadale dela rodicum jen a jen radost :wink:
Andy ach jo s mlickem a hlvane to ze Malinka nechce ani tu flasku, sakris to hubnuti neni dobre. a aspon kasi na noc lzickou? zkouselas? :frowning2:
Puzzi tak maty jen mekne v noci a ja skocim a hned nahodim a dobry, dela to jednou za noc. dneska se vzbudil az o pul 6brano. :slight_smile:
Majdi teeeeeeeeeeeeeeeda ti honzika nekde vymenili ne? ze spinkal tak dlouho, ale by sis uz zaslouzial kurnik :wink: Jsem te dneska cekala ve meste na te zmrzline a ty nikde :grinning:
16. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tobíkovi taky přeju vše nej k půl roku :slight_smile:
Marti, fotka povedená :wink:
Děkuji všem za chválu našeho dudlíkového maniaka, fakt úplně čumim jak během pár dní získal zručnost a v 90% případů si ho namíří správným směrem. Ale musí ho najít někde po ruce a všimnout si ho, když mu spadne někam divně, tak si samozřejmě nenahodí.
Petruš, chudák Jaydi, asi fakt ty zuby...
Weli, já v noci vždycky čekám, jestli zvuky v chůvě budou dlouhodobější, pokud jen kníkne a hned to přejde, tak nejdu, zbytečně bych ho třeba vyrušila :sweat_smile: aquapark super, že jste si užili!
16. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ahojky :slight_smile:
Stačila jsem postřehnout, co se ráno stalo, ach jo... :pensive:

Janka chytla virozu asi od Rišky, má teplotu. Dala jsem jí na noc panadol sirup, uvidím co ráno. Riška už byl dobrý, ráno měl normoš hovino, začal do sebe ťapat páté přes deváte a teď už byl zase 3x na velké :frowning2: Richard se právě vrátil z dálkovky (Cheb, Liberec), vylezl z vany, tak jdu pečovat o manžílka u kukat na Ordinačku. :wink:
16. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Markétka už spinká .... spala 2 hodiny dopoledne a přes hodinu v kočárku odpoledne. Dneska byla zlatá, seděly jsme na sedačce, seděla a opírala se o mou nohu zádama a podávala si hračky, vydržela neskutečně dlouho, jsem uplně koukala. Dokonce jsem ji ráno dala na chvíli do sedátka, zrovna běžela Kouzelná školka a ona skoro 15 minut koukala! ... dnes nevycházím z údivu, ...
16. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, už dost, mlč nebo zezelenám závistí, máš mě na svědomí :grinning:
Já dnes jako vždy nosila, házela, zabavovala, akorát teda už neuhoupávám :sweat_smile:
Pospi, achjo, snad to bude ok, si to ti dva furt přehazují ty nemoci.
16. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek