• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Puzzi, neboj, ona mi to zítra vrátí, to je na 100%, vždyť vidíš, že i já se divím, ale v kočárku nula nula nic, takže nejen autosedačka ale i kočár, tak zas budeme chodit, jen když bude chtít spát, asi se to jinak teď nebude dát, než začne sedět. .. v neděli ji MM nesl z procházky v náručí :grinning:
Pospi, u vás to jede na střídačku, jak jeden přestane, tak druhý začne, ... chjo
16. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pospi, kdy vy z těch chorob vylezete, sakrbléé :rolling_eyes: :frowning2:
16. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letem světem jsem vás dočetla ...

Andy,
bobku, to je trápení s tím papáním. Nezkoušela jsi lahvičku Tommee Tippee? Já ji mám a je dobrá. Dokonce z ní pije i kamarádky Anetka, která z žádné jiné láhve pít nechtěla. Oni propagují, že je ta savička jako prso, stykem s teplou tekutinou změkne. Kéž by se ti z ní Máli napila a nebo jí hlad donutí pít z jakékoli, i když je to drsné.
Přeji moc štěstíčka, ať je brzo líp. A třeba se ještě mlíčko vrátí, neboj, Máli má půl ročku, to je krásné, že ji kojíš tak dlouho.

Marti,
hezoučká fotečka. jsem si tě normálně spletla s Pospíchalkou :wink:

Pospi,
to je na palici, jak si děti přendávají nemoci.

Weli,
nádhera, že jste měli super den !!
Závidím v dobrém aquapark, já nevím, jak se za měsíc vlezu do plavek, na plavčo budu chodit v těhu plavkách :confounded:

Tobíkovi vše nejjjjjjjjjjjjjjjjj k půlročninám !!!

Dnes jsme se dali do rozebírání postýlky, co jsme měli v obýváku a už je naložená v autě, zítra ji vezu k našim. A místo postýlky máme v obýváku ohrádku. Tak jsem zvědavá, jak se v ní bude malé líbit, ale asi bude nasmolená, protože se jí líbilo, jak si strkala nohy mezi šprušle (a já jsem z toho byla na prášky, páč jsem se bála, že si něco udělá). No a teď tam bude mít místo šprušlí síťku, tak bude zítra premiéra :wink:
16. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to se ti nedivím, jak sem občas píšem, tak se v dost věcech shodneme, tak už bych Pospíchalku ráda poznala osobně, protože si myslím, že si budem rozumět.
16. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky cau, tak zkusim neco docist,ale asi tady nebudu moct sedet hodinu
tak to aspon prelitnu, je to blby sedet tu,kdyz mame s tatkou osledni vecer
mam v sobe wizoura s colou :slight_smile:
jdu na to
16. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
:slight_smile: právě že mě zmátla ta fotečka, máte je kapánek podobné :wink:
16. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, asi nic nedoctu, tatik se uz dere dopostele a taky je PC
je to na prda...docetla jsme jen Unorovky :frowning2: :cry: :cry:
a nemam dnes sanci...se docela tesim domu, muj tatik je podivin :sweat_smile:
taxnad v Brne to nejak zmaknu
16. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem to prolitla ocima
Andy Mailnku zpracuj a neco dobreho ji uvar ci ji necim ošal, at uz pribere, je to anorekticka modelka. Domi uz ma 7kg :slight_smile:

holky, musim, chjo, zitra uz doma, hura
papa
16. čer 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hezky úsměvná fotka a Petis má pravdu styl jak u pospíchalků, akorát mamky přehozené :slight_smile:
Dítě spí, MM šel teď taky a já jdu pařit simíky, když vstávám na první kojo až v 5 :sweat_smile:
Leňo ty nefulej ty fulo, si měla říct, jak se jedná o zrmzku nevidím, neslyším a hned tam běžím :sweat_smile:
Lao ale co ten Víteček plakal, žeby zuby? :sweat_smile: Peti aj u vás zoubky? :sweat_smile:
snad jo, že nic jiného, páč taková změna nálad... za tím něco musí být
Pospi jejdanánky to je hrůza u vás, sotva se z něčeho vylížete hned něco na vás padne. Hlavně na Rišku :frowning2:
16. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami šťastnou cestu zítra a ať nemáš v autě vosinku!
16. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, těším se na akční reakce .... chápu, že jak není člověk doma, tak je to náročný a všechno je jinak ....
16. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nas dneska usinani dobry, smudllik zaspal kolem 8.
Akorat se mu udelali na brisku nejake vyrazky nebo co to je. Rano jich tam bylo jen poskrovnu a tedka vecer uz daleko vic. Co to zase je? :angry: Jsou to takove pidi tecicky cervene :angry: Porad neco na tech malych potvurkach je :frowning2:

Sami dobrou cestu prejeme a zadne hrozne story z cesty :wink:
POspi vy taky s tema nemocema porad, co? :frowning2: Tak snad to Riska bude mit brzy za sebou.

U nas jsou Pampersky v akci! Balik 104ks za 10euro (260Kc) :grinning: Uz mam nakoupeno :wink:

Jdeme koukat na tv a ja to asi brzy zalomim. TReba rano zase brzy vstanu :wink:
16. čer 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Tobíkovi všetko najlepšie k 6 mesiačikom. :slight_smile:
Andy to je blbé. Možno sa ti kojo podarí rozbehnúť a ak nie tak aj fľaškovanie má voje výhody. Dúfam, že Máli začne niečo papať. :confounded:
Marti super fotka. :slight_smile:
Welli tak ste mali super deň. :sunglasses:
Popi vy ste magnet na choroby, dúfam, že drobcom bude zajtra dobre. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam zajtra šťastnú cestu prajem. :slight_smile:
Idem si ľhnúť, lebo MM zajtra odchádza na služobku a vráti sa až v piatok v noci, tak nech mám dosť síl na mojích drobcov. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem, že si něco dočtu, došla jsem k dopoledním odkazům od Marti a tím jsem zhasla. Slzy jako hrachy....k tomu mi nahoře začla tak žalostně brečet Jandule, tak jsem si při kojení celou popusinkovala. Ještě má teplotku :unamused: Riškovi asi zamknu zítra ledničku, uvařím kotel černého čaje a bude dostávat na příděl rohlíky a není boha, abysme sračku neporazili. :angry:

Andy, Málinko, holky, honem začněte obě baštit, sakriš, sakriš :wink:

Marti, nj, máme na těch fotkách trošku té oranžové, to taky asi hned zmate :grinning:

Holky, mě už žádní baciláci nepřekvapí, potvory. Mám pocit, že už rok je v kuse naháním. Co mi Riška loni na dětský den zkolaboval (byli jsme tenkrát v nemocnici, připojila se ještě nějaká blicí a kadící viroza), tak furt něco léčíme. :angry: Snad si to ty moje děcka vyberou teď, a v dospělosti budou odolní :wink:

Talls, gratulujeme s Jankou Tobíkovi k půlročkám a hlavně přejeme hooooodně zdraví, ať mu jde všechno tak pěkně od ruky jako doposud a dělá rodičům radost :dizzy_face:

Petis, tak Kája bude mít zítra překvápko, novou ohrádku :slight_smile: Otazkou je, jestli to bude pro ní milé nebo nemilé překvapení :sweat_smile:

Puzzi, Honzík je šikula s nahazováním dudlíku :dizzy_face:
Já jsem dneska večer běžela asi 4x zbytečně nahoru do ložnice, Janka je dneska nevrlouš, tak jak jí duduš z pusky vypadl, zaječela, já jsem vyběhla nahoru a jí se mezitím podařilo si ho vrátit. No, asi mi dělala trenérku, aby se z mamky nestal pecivál :wink:

Sami, a kolik si toho stihla přečíst z těch knih? Nebo se raději nemám ptát? :confused:

A beztak jsem chtěla ještě k někomu reakci, ale už mi to nemyslí. Jdu raději spát, jsem už kantare.py py a dobru nočku

Šmarja, R. zase řeže nahoře dřevo, ale tož to jsou řádné klády....... to bude noc :rolling_eyes:
16. čer 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
dneska to opět vypadá na ukvičenej den-Vítek vstal prdelkou napřed Jdeme na tu 6M kontrolu, tak jsem žádostivá, co a jak....
Musím si udělat seznam dotazů do poradny, bo jsem schopná vsjo zapomenout....
Teď čekám, až MM vstane a půjdeme spolu zdolat balíky :slight_smile:
Jo a včera jsem koukla na Bránu pekelnou a ani se neptejte, kolik jsem zas uvalila :astonished: :sweat_smile:
Sami, dobře docestujte domů :dizzy_face:
17. čer 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar holky,
noc byla super, jen jsme šli spinkat až skoro o půlnoci a tak bych ještě chrupala.

Laola: Tak copak sis na bráně vybrala?
17. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den, přeji všem maminkám i píďalkám :slight_smile:
My měli v noci dobrodružství, Riška si přikajdil pyžamko :sweat_smile: Ale dneska od rána zatím kajdošit nebyl, tak uvidíme. Janka pila v noci kolem 22h, pak až ráno v 5,45h, ale tak zaječela, že vzbudila i brášku :angry: Napila se a od té doby furt spí, byla jsem se na ní dívat, jestli dýchá a ona se zrovna tak krásně usmívala ze spaní. :dizzy_face:
Byli jsme s Riškou nakoupit, pověsila jsem pračku, už peru druhou a sbírám síly na vytírání, moc se mi do toho nechce :unamused:

Laolko, snad se Viteček ještě přes den dospinká a bude z něj vzorňáček. Dobře pořiďte v poradně :wink: Prý Brána pekelná :grinning: No, pro vás látkařky určitě jo :grinning:

Sami, Jani, příjemné cestování domů vinšuju :wink:

Tak jdu pokračovat v práci a chce se mi takhle :pensive:
17. čer 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Moni, už se cítíš dobře?
17. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi. Mě se taky nechce, ale musím a dnes tu budu mít kroužek ručních prací. Jsem si vymyslela, že tchýně dostane k narozkách fotku našich drobečků (jako jeden z dárků) a protože když jdu kolem jetele, tak nacházím veliké množství čtyřlístků a pěti a šesti, tak že je vylisuju a udělám z nich jako rámeček, to dáme zalisovat a to pak do klipartu. Takže tu budu lepit jetel :grinning:
17. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Jo jo, je mi dobře, ale spala bych :grinning: Včera jsem dobrala poslední ATB a příští týden jdu na kontrolu k mudr, tak snad už bude všechno v pohodě.
17. čer 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek....
Tak prvotně Tobi všem moc děkuje za gratulky a náležitě to taky oslavil...dostal dary za tisíce...hlavně teda ten kočár :grinning: :grinning: :grinning: a pak okusovací kostky na zoubky a ještě muzikální "kastrol" Playgro...se mi to v obchodě moc líbilo, Tobi z toho byl u vytržení, tak jsme to vzali....je to jako takovej obrácenej bubínek, kam se házejí takové míčky...hraje to několik melodií a každej míček dodá zvuk nástroje...trubka, cimbál, bubínek...a ještě pak je tam jedno zapínátko, že zas ty míčky dělají zvuky jako zvířata (slon, oppice,lvíček)....jako fakt fajn, těch muzikálních základů to má dost a těmi míčky si to ještě člověk doladí :slight_smile: ...A cena - akce za 399...to je super. :wink:

Weli, to jsi ráda, žes šla do nové autosedajdy, viď??? Ze teď můžeš bez problémů vrátit :slight_smile: ...tak si vyber jinej dezén Maxi cosy, to nechceš???....já ještě koukala na nějakou Kiddy (teď nevím tu značku)...nejsou tam pásy, ale takovej zvláštní přikurtovávač...prej je to bezpečnější....ale je 9-36 kg...to se mi moc nechce...

Jinak Tobi měl celý den včera teplotu (v zadečku tak 37,7 až 38), což je jako 37,5...tak jsem mu žádný léčivo nedávala....a večer už byl dobrej, změřím ještě dnes...ale už je v poho...nálada dobrá, prostě "starej" Tobi...jinak si užívám pár dní bez cvičení...je, to je mega paráda!!! Od jeho měsíce jsme cvičili denně, nevynechali jsme (i když jsme třeba cvičili jen 1x), tak si to teď fakt užívám...no, nemáme cvičit tak 3 dny, asi tomu nedáme moc ani o víkendu, jedeme na svatbu...

Andy, jejda...s tím papkáním....no, myslím, že to, že kojo nejde v tomto měsíci už není takový drama, půl roku bylo super, ale větší problém je to, že Malina nechce lahvu, co? Zkus tu Tomee Tippee, jak radí Petis, fakt je dobrá...taky jí zkus trošku zmáčnout ten cumel na lahvi, ať chápe, že z toho něco poteče...Ty brďo, 6 kg...má o 2,5 kg míň než Tobi...to musí být křehulinka...achich.

Radši to odešlu , ať se mi to nesmázne...
17. čer 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Pro Pražačky - zítra na sraz zoo definitivně nejedu, přijede tchýně k nám na návštěvu dneska a bude tu do soboty. Což jsem docela ráda, bude nás na Honzíka víc :slight_smile:
Jinak noc ok, akorát že večer otáčení, v noci měl službu MM, tak nevim přesně, ale v půl pátý jsem tam šla já a honzík pásl a chechtal se, jen jsem ho rychle otočila, dudlík a díkybohu spal do šesti. plus večer jsme ho několikrát šoupali dolů, leze hlavou do horního rohu postýlky a budí se tím. Blbá novinka to lezení po posteli.
Lao, ať poradna ok a hlavně ať se Vítek třeba vyspí v kočárku do růžova!
marti, vždyť já vim, že ne všechny dny jsou růžový, ti to přeju, to já jen tak pro srandu :slight_smile:
Petis, tak dej vědět co ohrádka :wink:
Miruss, tak to zvládej sama s dětma, o čemž nepochybuju, ale ať Kubko moc nevětroplaší přeju :wink:
Pospi, Janka je taky zdatná nahazovačka, si z nás dělaj šoufky, počkaj, až vyběhnem a pak nahoděj na poslední chvíli :sweat_smile:
Sakryš Riška furt kajdoší, zamkni tu ledničku :sweat_smile:
Momou, ty seš taková hledačka 4lístků, jo? Já vůbec, v životě žádnej nenajdu, i kdybych se snažila hodinu :grinning:
Talls, ten hrací hrnec musí bejt super!
17. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jejda vy taky marodíte??? A Smecta nezabírá???

Sami, tak u tatky dobrý, ale už se těšíš domů, co?

Marti, teda Markétka už takhle sedí na tobě, jo??? Šikulička...je, zas bych jí chtěla vidět, koblížka :slight_smile:

Jinak jsem si včera koupila na tu svatbu jen takový pléd, protože mám šaty za krk, holý záda...růžovo modro bílý, tak pléd růžovej....tak jsem byla ráda, že to mám a MM mi říká, že jde v tý oranžový košili...no, moje nervy, přeci nepůjdem jak pár otakárků barevných...bohužel ani jeden nemáme nic moc jiného...kurňa....se ještě asi poohlédnu po něčem, ať tam nejsme jak cirkus :wink:

Koukám na tobiho, že mu zacínají být malý pyžamka 6-9 měsíců :astonished: :astonished: :astonished:
17. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, Honzík už nosí pyžama 9-12 a včera mi došly body s krátkým, tak jsem mu dala jedno 12-18, rezervička, ale normálně mu to jde .-D
17. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, fajn, Tobi může po Honzíkovi dědit :grinning: :grinning: :grinning:

Ad sraz...takže holky, máme to asi takto...jde já, Jumík, Korčula,Momou...zapomněla jsem na někoho??? Můžu dát vědět ještě kámošce, má roční holčičku...bychom viděly, co nás čeká za pár měsíců :grinning: . Srázek v 10.30 před branami :wink: ...
17. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty, jo, puzzi, Honzík je teda macík :grinning: Ledničku bych zamkla, ale on si klidně dojde nazahradu na třešně, že? :angry: :grinning: :wink:
Talls, smecta vždy pomůže, ale on by měl chvíli jíst dietně, ať se mu ty střeva dají úplně do rychtigu a on sní něco total nedietního a léčba je zase v háji :sweat_smile: Njn, velký samostatný kluk, už si umí vzít jídlo sám. Včera jsem kojila večer Janku a on tu dlabal Kostíky :grinning:

Jaňula kníka nahoře, teprve se vzbudila, jdu kojit...
17. čer 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano,
tak my meli noc jako kazdy den, v 8 usnul, v pul 2 nahozeni a hned usnul matysek a ve 4 na krmeni a spinkal do 7. super. je to nas andilek. ted na chvili zalomil.
Dneska bude nadherne. uz se tesim juuuuuuuuuuuu, ale ja jdu na pul 4 na kosmetiku na to tetovani oboci tak mi drzte palecky :wink:

Puzzi teda takove velikosti doma jeste ami nemame :grinning:
Andy tak jak malinka? jaka byla noc a co mlicko? :wink:
Sami stastnou cestu domu. kdy jedes bude asi parak tak at nejedes pres prave poledne :unamused:
Talls jojo jsem rada, no designy od maxi cosi se mi libi, ale MM moc ne , tak uvidime bud pujdeme do te a nebo do te axiss, ta je lepsi a vychytana kvuli tomu otaceni fakt super vec. dneska ji jdeme vyzkouset do obchodu :wink:
17. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem zestárla tak o 10 let.Celou noc totální ječák co chvíli, v prosu nic, flaška nic,zkouším furt na střídačku Avent dudlík, avent kouzelný hrneček, Boček a Farlin, ráno nám celý prořvala úplně zoufale,už byla strašně hotová, já už brečela chvíli s ní,plíny úplně suchý, ona na mě koukala úplně skelným pohledem a řvala a ted jsem jí chytla ruce a hlavičku a zkoušela dát sunar z flašky farlin a ona se na mě už tak odevzdaně koukla a teda se přisála a vypila 70 ml a ted usnula :cry: :cry: :cry:
to je šílený, tak tvrdohlavý mimino, bylo mi z toho do breku i do vzteku :frowning2:

přijede mamka, holky snad už to bude dobrý, probudí se a už bude s flaškou smířená a seznámená, že jo...já se už bojim, že ona je malý kamikadze schopný se dovést na hranici života a smrti :zipper_mouth:

ted spí a povzlykává ze spaní, připadám si, jak kdybych ji dala do babyboxu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy bobinka Malinka a ty: a doktorka ti neradila nejaky zpusob jak to do ni dostat? aspon ze se chytla bobinka, ona uz asi usinala z unavenosti, ale hlad musi mit sileny a hlavne at uz nehubne proboha at neni nemocna. ach jo :frowning2: :cry:
17. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy ajéé božátko. :frowning2: mamča ti pomůže, psychicky tě nadzvedne, Malinka se smíří s fallškou a bude lépe. Achjo nic není jednoduché. Mi Honzík když z flašky tak jedině Farlin, z které musí sát a samo mu nic neteče, ale moc z ní stejně nevypije. Oni na to příjdou. Blbé je to, že Máli není ani na ty příkrmy :pensive:
drž se bobeš
17. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek