• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Talls hoď odkaz na hrací hrnec, ať se můžem pokochat. Chystáte se na svajbu ja, se máte teda cirkusáci :grinning:
lao dobrá ko!

Se vám pochlubím jo? Honzíka jsem vytáhla z postýlky až 6:20 :dizzy_face: prsa mi už praskaly ve švech, takže jsme pak nechala odpustit oba dvaja ventilky. Takže spinkal od 19 do 6:20 bez přestávky, bez koja, bez ničeho :slight_smile: jsem se po půl roce vyspala :sweat_smile: Má teď druhou kaši, po té první mi tak vůbec nespal a paradox je ten, že tamta byla na Dobré spaní :sunglasses:
17. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls: Jak to vypadá, to co jsi koupila Tobíkovi? To hrací zařízení? Dobře, že je Tobimu lepší :wink: Tak otakárci jo? :grinning:

Kubík taky nosí větší věci, si zas říkám, že tolik neroste :sweat_smile: a dýl mu to vydrží.

Puzzi: Škoda, že nedojdeš na srazík, bych Ti hned nějaký ten čtyřlístek donesla :grinning: Dej mi adresu a já Ti pošlu :wink:

Andy. Máli je pořádná hlavinka svéhlavá, ale neboj, jak to jednou vyzkoušela, tak už ví, že to jde a už bude určo líp :wink:

Megn: Super noc :slight_smile: a že je kaše na dobré spaní, na to nehleď, děti o tom asi neví :grinning: Aničkce jsem koupila jednou ten nutrilon na noc, pro větší zasycení, ale myslím, že o tom nevěděla, tak žádnej výsledek :grinning:
17. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš co ty vyrážky? žeby reakce na nějaké jídlo??
Momou jsem stejná jako Puzzi nenašla bych čtyřlístek ani kdybych měla ten čumák zarytý v trávě.
Jé holky se máte, takhle do ZOO.
Pospi fajn noční dobrodružství, ty se prostě na MD nenudíš :grinning:
lauš anedá mi se nezeptat, cos objednala :grinning: ?
17. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to je mi líto, to je teda síla s Málinkou, snad už jste to prolomily s tou flaškou, že aspoň něco vypila. Snad se po spaní zas napije a bude líp. Já bych taky brečela s ní, to je fakt bezmoc, zvlášť když je jasný, že má hlad. :frowning2:
Megn, úžasný, boží, takže kaše zázrak zabrala, gratuluju! Jakou máte konkrétně značka, příchuť... Třeba by se po ní Honzík neotáčel a nechtěl by dudlíka :grinning:
Momou, Nutrilon Extra u nás taky neměl na spaní Honzíka sebemenší vliv :sweat_smile:
17. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi :grinning: :grinning: jakožeby ho zdolala tak, aby se vůbec v noci nevzbudl jo? Díky, jako fakt už si to zasloužím :sunglasses:
kaši po které ty dvě noci prospal máme tuto http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/kase/prod-ml-kase-obilna-s-hruskami/
a po které mi nepsal, je tato http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vsechny-produkty/kase/prod-kase-na-dobrou-noc-obilna-s-ovocem/
Nevím jestli to je tou kaší nebo čím, že ty dva dny spinuškal. Možná je to tím, jak jste mi tady přály k HOnzíkovým půlročninám ten spánek.. možná že si tento návyk osvojí už nafurt i bez kaše, bylo by to boží :slight_smile:
17. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi, tož konečně ses po půlroce vyspala, zázrak, velebnosti, zázrak se stal :grinning:

andy, šmankote, snad má Málinka pud sebezáchovy a začne tahat pořádně z flanděry, a třebas se i kojo ještě rozjede. Potřebuje holka energii na to svoje řádění. Musíš být totálka hotov, to musí být makačka na tvou psychiku jako blázen :unamused:

weli, ahoj, mamko, zdravíme s Jankou vyspinkaného Matyho :wink: Tady na Ově byly na dnešek nějaké pozitivní erupce, že ta koťata, Maty, Hanýsek i Janka, tak krásně spala :slight_smile: Kdoví jestli erupce působily i na Domču :grinning:
17. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi no já koukala, že ti Janička "vstávala" po 9 hod. Ty erupce, ehm to bude ten smog a ty výpary Z eNHáčka :grinning:
17. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, toz balim, Domi haja a chtela bych tak ve 12h vyrazit. Myslete na nas, at mame pohodovou cestu a vsechno zvladnu vysmyčit :slight_smile: nahoru z auta zas a nevypustim duši.
Az budu v klidku doma, ozvu se, pak musim nabehnout s hadrem a tak a rychle uklidit, prijdou se kouknout navecer lidi na nas byt.
tak pa a navecer ahoj zase jako obvykle na Konikovi :wink: :grinning:
17. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen v cukuletu
andy-teda Mali je fakt tvrdak, snad uz ale bude bastit, to neni mozne...aby nemusela na infuze do nemocnice, sakra. Snad uz to pujde, drzim palce

megn juva, Hanysek nynal tak dlouho?to je bozi! Jen tak dal!

holky, vsem vam diky za myslenky na nasi cestu zpet, jedu pres prave poledne,ale to mi v klimatizaci nijak neva, cekam, ze snad bude provoz jakz takz a hlavne chchi dojet do brna nez zacnou lidi jezdit z prace,cca kolem 14h, at se nezasekame v zacpach a taky at v klidu snad nejak rozumne zaparkuju u baraku naq to vynaseni kramu.
Uz at jsme doma:slight_smile:
tak pa, padam
17. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brďo Andy, je mi smutno s tebou. Máli se chytí, uvidíš....v nehroším jí zkus nakrmit stříkačkou...holt pruda, ale aspoň do ní něco dostaneš...stojí pár kaček a mají i větší - asi 50ml...malíček do pusy a stříkat přes něj...

Zkusím pohledat ten náš hrnec hrací....jedinou nevýhodu má, že to dost řve...dost nahlas a nejde to ztlumit.... :sweat_smile:

Díte se mi tu odplazuje z deky a řve...asi hlad :sweat_smile:
17. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik vám tak vypijou UM na jeden zátah, přijela mamka, už jsme do ní od rána dostaly asi 180 ml tak fajn, :dizzy_face:

jsem ráda, že ted jsou už aspon příkrmy...že se to střídá... :wink:
17. čer 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy, těch 180 je na jeden zátah v půlroce, min. 150. super, to půjde, držíme palce!
17. čer 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej co tak holky píšou tak kolem těch 200 ml jedno krmení. Jen myslím Puzziovic Honzík zvládne 250 :slight_smile:
vy si poradíte a určitě to zvládnete, přece jen ta tvrdohlavost nezvítězí. Hlad je silnější. :wink:
Talls uka pak hrnec hrací, třeba rozpoutat nějakou mánii :grinning:
Sami nějaký pařák není, dobře se pojede, hlavně opatrně :wink:
17. čer 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ńene, 250 nedávám, 200 mu stačí :sweat_smile:
17. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi že se velice omluvuju Honzíkovi :grinning:
17. čer 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, stejně je naštvanej, to víš, ten jen tak něco neodpustí :grinning:
Ne, výjimečně kecám, dneska si dal dopo skoro 2 hodiny spánku a už dvě hodiny je dobře naladěn.
17. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My teď dáváme 210 vody, tzn je to tak 230 hotového drinku...někdy vypije, někdy ne...po 180 někdy řval...akorát teď HA 2 mlíko je zas takkový to hrudkový a z toho teda Tobi odvázanej není...zatím mu to dávám půl napůl 1 Ha a 2 Ha...ta dvojka je od půl roka, ale až jsou příkrmy, protože v tom není zas všechno, jako v tý 1...začnu mu jí dávát plně až začne jíst maso, ovoce a kaše...
Andy, super, že Máli něco vypila...hele náš žroutík, když mu nebylo dobře taky nepil a pak zas začal...půjde to pomalu, ale půjde, uvidíš...

Bubínek zde http://www.obchudekuniky.cz/detail.php?zbozi=818297
17. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, u nas vstavacka kolem pul 9, ale prdolka sedel vedle me na posteli a ja tak trosku jeste dospavala. Pak me zacal tahat za vlasy a brat mi ruku, se chtel mazlit milacek. Bylo to super a jak se hodne smal :dizzy_face: Pak jsem mu dala flasku pred pul 10 a on zase zalomil, tak ja teda vstala, at mam cas vas docist :grinning:

No teda s Mali je ale prace, co? No aspon, ze uz prisla na to, ze se z flasky napapa a snad uz to tedka pujde dobre. Andy a ty spocni, kdyz tam mas mamku, at mas vic sil :slight_smile:
No a spousta jinak dobrych noci tady :slight_smile: Megn u vas konecne zazrak! :grinning: Tak at to HAnyskovi uz tak vydrzi :slight_smile:
Lao zase utracela! Copak jsi poridila?
Talls hezkej darek Tobimu :slight_smile:
Momou at se ti povede lepeni 4listku. Urcite to pak bude moc hezke.¨
Puzzi, Talls uz takove velikosti? :astonished: My mame (teda Jaydi) 6 - 9M a jeste je to trosku vetsi. Ale taky zalezi, od jake znacky to je.
Megn vyrazky nevim, jak dneska vypadaji. Rozpadly se mi bryle pred par dny, takze ho k ranu prebaluju poslepu. Ale za chvili se Jaydi vzbudi, tak jsem zvedava. Snad to bude pryc. JIdlem nevim, jestli to je, nemel nic noveho za posledni 3 dny.
17. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, me Jaydi posledni dobou vypije max 180ml, ale pres den mliko uz moc nechce. :astonished:
17. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn fotecky super. Hanysek vypada vyborne a to haro jake ma :dizzy_face:
17. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruš a nebude to nějaká ta 6. nemoc, kdy jsou nejdřív teploty a pak vyrážka? Dej vědět, jestli to má Jaydi i dnes.
Talls, 230 jsem zkoušeli Honzíkovi někdy a nevypil, jeho maximum je někde u těch 200, to je Tobi dobrej :wink:
hrudkový? To naše AR protiblicí se musí pořádně rozmíchat, jinak by taky dělalo hrudky a to je na prd.
Jaydi je teda spáč, hodinka vzhůru a zas pokračování, úžasný. Honzík spal teda dnes do šesti, pak 7:30-9:15 a teď 11:15-xx. Ve dvě jdeme do posilovny, tak doufám, že bude zase spát babi v kočáru.
Pak ve 4 na vlak pro tchýni a MM večer nebude doma, tak tu budu s tchýní na Honzíka. Lepší než sama na Honzíka a vůbec jsem nerada sama doma večer, MM přijede asi pozdě.
17. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn má nové fotky, nojo, už koukám na hároše Hanýska, jak sedí na křesle, paráda :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, Pat a Mat jsou super, Riška je má taky, ale už jsou nahatí a Jance moc chutnají :grinning:

Petři, ty nosíš brýle na blízko?

Andy, snad už to půjde teĎ zase k lepšímu, využíj, že mamčiny pomoci a odpočiň si, budeš potřebovat na Málinku ještě hodně síly :wink:

Talls, hrací hrnec, to zní dobře, ale doma bych ho mít nechtěla, jsem ze zvukových hraček vyléčená :sweat_smile: Když už jsme načaly téma zvukové hračky, můj tchán měl strašnou radost, když mohl Riškovi na 2.nározky podarovat bubínek a jindy mu zase dovezl trumpetku, a pro tchána, to byla strašná sranda, no, on Rišku nikdy nehlídal, že? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Bubínek se nám ztratil. :pensive: Já jsem Riškovi na 2.Vánoce koupila klávesy, které se dají různě přepínat, takže hrajou různé melodie na zvířátkové motivy a hlavně se dají ztlumit, takže hrajou potichu. Jance se moc líbí :slight_smile:

Tyjo, Ríšuta usnul!!! musela jsem ho dát spát, strašně řádil. Představte si, že jsem byla dopo nahoře s Janou a on zblajznul další Kostíky. Richard seděl u booku a bylo mu to vcelku jedno, ach jo. Už zase 2.kajdošil :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jaydi je zase hladouckej a krasnej jako driv :grinning: Jsem rada.
Normalne mi pri prebalovani rozepinal plinku, co jsem mu dala :slight_smile:
Puzzi tobe Honzik taky hezky chrupka teda :wink: Uzijte si to v posilce. Ja jsem porad jeste zdechla neco delat :pensive:
17. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, ty máš dobrý vztah s tchýní?
17. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska má Honzík asi zas spavej den, to je fájn. Snad teda nebude moc brečet v kočáru, ale moje babi to bere s nadhledem, prý jí vždycky přezpívá árie a nakonec usne :sweat_smile:
Pospi, uhlídat Rišku je skoro nemožné, koukám. Kostíci jsou takový ty sladký jogurty s bonbonkama?
Petruš, tak super, že ta vyrážka je fuč :wink:
17. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi bryle na dalku. Ale mam 4, takze prd vidim i kousek od sebe. Jinak nosim cely dny cocky, bryle jen vecery a rana. Musim je dat nekam zpravit. :pensive:

Hraci hracky jsou super, kdyz to clovek nemusi poslouchat cele dny, co? :grinning: Nam tu hraje taky toho spousta. Nastesti si to Jaydi jeste sam nezapne :slight_smile: Ale bude hur :sweat_smile:
Ted si hraje s motylem a zpiva si u toho sam :grinning:

Teda ten Risuta! Moc to jidlo pred nim uchranit nejde, co? :unamused:
17. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, jo, přesně ty, pod víčkem bývá obrázek, tetovačka nebo magnetka. Teď máme zrovna potetované ruce (i já :grinning: ) Strarší generace má prý více trpělivosti s těma děckama. Babičky jen hlídají, že? Celodenní péče je na mamkách, tak babičkám ta trocha "zpěvu" až tak neva :wink:
Petři, to je dobře že pupinky se ztratily :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, docela jo, tchýně je hodná, akorát už jí je přes 70, takže je ve věku mých babiček a je třeba méně společných témat a tak.
Jé, Petruš, jaydi si zpívá, krása :slight_smile: Honzík skoro vůbec nežvatlá kromě citoslovců rozčílení "hhhh" a pak taky často prdí pusou takový to "pffff". Jinak bohužel žádný slabiky.
17. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se občas zasním, až já budu mít vnoučata - půjčit a vrátit :grinning: To bude krása :grinning:
17. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek