Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
petronuska
17. čer 2009
Jezis Puzzi, ty uz snis takhle dopredu, jo? :-o Dyt Honzik nema jeste ani rok a ty uz chces byt babicka 😃
puzzi
17. čer 2009
To zas jako ne že bych už chtěla, ale jednou jsme o tom diskutovaly se sousedkou. Představit si to teda moc neumim :-N A hlavně mám strach, že nějaká snacha mi vnouče stejně nepůjčí :-| Vás to někdy nenapadne, matky synů, že to bude možná horší, až budou dospělý a že my budeme pro ty snachy tchýně, co jim do něčeho kecaj neb naopak nekecaj...
pospichalka
17. čer 2009
puzzi, petři, dobré téma 😃 😃 😃 My jsme to zrovna včera probíraly s mamkou, jestli ona se ještě dožije mých vnoučat 😃
pospichalka
17. čer 2009
já budu asi strašná tchýně pro snachu :-S
puzzi
17. čer 2009
Pospi a tvý mamce je kolik? Našim bude letos 50, takže doufám, že se dožijí i pravnoučat. Ale na ty bude ta potenciální snacha možná tuplem prdět.
Prostě a jednoduše - druhý dítě bude holčička a basta 😃
puzzi
17. čer 2009
Pospi, proč myslíš? Hm, já o sobě nevim, asi taky, občas do všeho kecám. Já totiž nedávno přemýšlela - co by měla dělat ideální tchýně? To je otázka, co?
Honzulák furt spí a to se mu v těch 11 ani nějak zvlášť podle mě nechtělo. :-N
pospichalka
17. čer 2009
Mamka 53, taťka 56 let.

Janka venku kňamčí, jdu vozit...
puzzi
17. čer 2009
Pospi, tak to máš mladý rodiče, se dožijou i pravnoučat. Riška si beztak pospíší, ten je do všeho hrrrr 😃
petronuska
17. čer 2009
Holky 😃 Ja teda o tom fakt jeste ani nepremyslela...ale je pravda, ze jak mame kluky, tak to budeme mit o neco horsi. Taky u nas druhe bude holka! 😃
Nasi v cervenci budou mit 53 🙂
petronuska
17. čer 2009
To mne, kdyz bude 50, tak malemu teprve 20, takye u nas pravnoucata nevim nevim...myslim moje pravnoucata 😉
talls
17. čer 2009
Puzzi, a v kolika měla tchýně TM? Ze jí je70??? Nebo teda, kolik je tvýmu manžovi, vypadá mladě...
Našim je mamce 65 a tatkovi 59 🙂 ale máma je dost mladistvá na svůj věk...teda 65 bych jí neřekla...tchánům je 51 a 53 🙂 ...no jo, měli MM brzo 🙂
Taky nechi být tchýně....ach jo...i když já teda s tchýní vycházím úplně v poho...
Puzzi, přesně tak...naprogramujeme manžely, že to druhé dítě musí být holka 😃

Pospi, ti tvoji chlapíci 😃 ...kostíci, to je marketingový tah, co???

Za jak dlouho po mlíku dáváte zeleninu??? Teď už se nedodržuje ten interval 3 hodiny, ne??? Tobi tady žebrá...málem mi sežral řízek...tak že bych mu už dala to jeho patlámo (dnes domácí...teda chutná to i mne)...jedl v 11 mlíko...
puzzi
17. čer 2009
Talls, MMmu je 31, takže je stejně mladej jako ty, posuď sama 😃 Tchýně ho měla ve 43 nebo tak něco, už jako třetí dítě po x letech.
Petruš, tys o tom nepřemýšlela? To bys ale měla, budoucí tchýňství je velmi důležité promyslet 😃
zeleninu klíďo píďo hodinu a půl po mlíku a naopak 😉
petronuska
17. čer 2009
Talls ja davam mliko vetsinou mezi 9 - 10 ranni, pak ma prdola hlad kolem 12, tak ma zeleninu a pak ma hlad tak za 2 az 3 hodky a to vetsinou ani nechce mliko, tak dam presnidavku nebo jogurtik.
puzzi
17. čer 2009
Mmch, kolik máte jídel a mlík denně?
Honzík 2 příkrmy a 4-5 mlík.
pospichalka
17. čer 2009
Puzzi, no, snad až tak brzy si ten malý Pospíšil nepospíší 😃 Richard o mě říká, že budu hrozná tchýně, že budu chtít mladé komandovat 😃 Ale já si to nemyslím, zase je mi jasné, že když si je rozhádám, tak taky můžu přijit o syna, když bude na straně manželky, že jo. :-x

Talls, jj, furt pod víčka něco dávají a děcka lákají. :-N Rišku taky baví, že si to spatlámo může sám, on jakože vaří, když si tam vsypává sám ty bombony nebo kuličky, a míchá, včera jedl jogurt vařechou ]-(
petronuska
17. čer 2009
Jaydi ma 3 az 4 mlika a tak 3 prikrmy (obed, svaca a vecere). Snidane jeste nedelam, vy jo?
pospichalka
17. čer 2009
Petři, a na pití dáváš čaj? To je asi blbá otázka, že?
puzzi
17. čer 2009
Tak je to stejný, Petruš, 6-7 jídel denně.
Pospi, Riška je boží s vařením 😃
pospichalka
17. čer 2009
http://www.novinky.cz/koktejl/171437-divka-usnu... Ta holka musela být totálně namol 😃

puzzi, někdy se zasměju, ale když pak po něm musím hodinu něco uklízet, tak ]-( ]-( ]-( 😉
pospichalka
17. čer 2009
Jdu něco makat, dokud ještě je klid.
petronuska
17. čer 2009
Tak smudlik uz je po obede a vypada, ze za chvili pujde spinkat. U nas celou noc a cely den leje, takze pujde k nam do postele 😃
Pospi, jj, caj davam, ale nekdy nechce.
megn
17. čer 2009
Puzzi super se super náladovostí u Honzíka dopo 🙂 Mi Honzík taky 2 hoďky v postýlce dopoledne a teď je po mrkvičce a koju opět v postýlce 🙂
talls bubínek vypadá zajímavě. Už si s ním Tobi nějak vyhraje? Asi jen do něj mlátí co?
Peti tys měla hezké ráno. Jo to je tak krásné ty mimuša v posteli 🙂 Mě si Honzík po ránu prohlíží jak panenku, ale to musí být pohled a ten svěží dech, raději na něj moc nemluvím :-p 😃 Peti ty nosíš brýlky? No já vlastně taky, ale na dálku a né furt 🙂 áá Peti díky, sis všimla fotek 🙂
Peti jo 6 nemoc jako Puzzi, to mne taky napadlo.. ale že je JD takový plačtivý chudáček.
Puzzi užívej posilky a tchýně. vy máte furt ten protiblicí Nutrilon? Ale Honzík už neblinká né? dík za pochvalu.
Pospi 😃 😃 nahatý Pat a Mat co nechutnaj Jance. Teda to je ženská vybíravá :-N
zvukové hračky musí být časem na palici, určitě! Už mám teď bolehlav, při představě že Honzík do něčeho mlátí imrvere a nemá to konce 😃
Petruš aha, tak už čtu jak je to s brýlema, čočky jsou fájn 😉
Puzzi žvatlat začne Honzík, možná nemá jen náladu. ale hhhh umí teda pěkně 😃

ták dočetla jsem stránku a než budu pokračovat musím jít dát vařit brambory a něco ještě podělat. Honzík mi krásně snědl mrkvičku, zapil mlíčkem a spinušká miláček x-)
megn
17. čer 2009
oan možná puzzi chce být babičkou kvůli tomu užití a vrácení, když má doma nervínka 😃

hahááá druhé dítě holčička, to je naivita jako prase :-N

huž teď jsem smířená s druhým kloučkem 😃

Máte mladé rodiče, to můj táta má skoro 61.. mamka měla teď 53 a tchánovci jsou 50,51

chicht tahle věta mě dostala
Talls, MMmu je 31, takže je stejně mladej jako ty, posuď sama :-N :-N :-N
dedulka
17. čer 2009
ahoj holky, od rána na vás nakukuju, tak zběžně dočítám...ale nestíhám reagovat...
jen musím říct, že teda Andyšu - tobě Máli dává pěkně "pokouřit"... =-) - snad už to bude dobré a bude papat mlíčko z lahvičky....když už něco vypila, tak snad už to bude jen a jen lepší! 😉

my dnes vstávali v 5 hod, pak ještě kojo vleže až do 6 hod., takže jsem dnes mega vyspinkaná! 😃
jinak já vám pořád tak závidím, jak píšete, že dáte dítě spát a spí...ten můj nervoň začne vžycky tak divně ječet, já se ho snažím jakkoli uspat, ale dokud ho prostě nedám k tomu cecku, tak chrnět nebude...teď si dáchl u prsa tak 10 min., pak jsem ho dala na postel a ještě tak 10 min. chrněl...za chvíli by jsme měli jít zas do kočáru...chjo chjo, ještě že mám tu tchýni a 1x denně mi s ním jde ona...nebo bych se fakt už picla!

jo a dnes konečně zbaštil víc té mrkvičky s brambůrkem, tak jsem happy! x-) - sice se u toho furt nadavuje...ale ať si zvyká chuapec! 😃
megn
17. čer 2009
pospi ta pokérovaná má ten obličej jak americkou vlajku 😃
megn
17. čer 2009
dedulko jasně ať si zvyká! Mi dnes prďola baštil krásně, ale projistotu jsem si sundala bílé tričko, ať ho nemám samou mrkev jak začne prskat... v tu chvíli by se mi hodily i svařečské brýle.
super s tchýní! 🙂
talls
17. čer 2009
Tý holce to docela sekne, ty hvězdičky 😃
No, Tobi má tak 5 jídel...jako 4 mllíka a 1 zeleninu zatím...ale chcci mu dnes zkusit rýžovou kaši navečer...i když dnes asi ne, půjdu asi cvičit...
Razíme ven, tady je pěkně...
petronuska
17. čer 2009
Megn se nedivim, ze to Honzik krasne papal, kdyz se mel na co divat 😃
Dedul, super se vstavanim 😉 i kdyz zatova hodina by zabila me teda :-p
Talls tak at da kasi TM 😉

Ja dala maleho spat do postele, uz byl hodne unavenej. Nejdriv ne a ne zabrat a pak klidek 🙂 Jdu se mrknout na vcerejsi vkv. Kafe uz mi voni pod nosem 🙂
laolaautor
17. čer 2009
Ahojte roby,
tak Vítek dnes dostal dva džogany, míry dodám po změření. Jináč je to dnes tragédie-stále kvoká, stále kvoká... 😃 Teda spíš ječí... Takže jsem neudělala ni zbla - krom oběda... Jak když tu pumu hodí..... :-| Z toho intelig. hrnečku mu to moc nejde a z flašky Mam taky nič moč. Ještě prubnem Avent. I když možná je to tím čajem 😃
No a objednávka v Bráně: nějaká literatuuura, body z Moiry, capáčky, puntíkatou modrou IB SIO, SWB PULky, extendor-kvůli tomu jsem vlastně na Bránici lezla ]-( 😃
megn
17. čer 2009
lauš si mohla říct, bych ti jeden extandor dala mohlas ušetřit 😃
nelezou Vítečkovi teda zuby, že tak vříská? Nebo možná chce být Kája number dvě. Se pak máme naco těšit 😃

petruš ty sleduješ VKV? já teda ne, ale asi to bude stejná vypatlanina jako ordinace co? 😃
Mmch včera mě teda ordinace sklamala, totálně jsem se znechutila.. myslím tím Barnovou a Hrušku :-p :-p ]-( ]-(
ty woe Dallas Dynastie hadra