• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Jezis Puzzi, ty uz snis takhle dopredu, jo? :astonished: Dyt Honzik nema jeste ani rok a ty uz chces byt babicka :grinning:
17. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
To zas jako ne že bych už chtěla, ale jednou jsme o tom diskutovaly se sousedkou. Představit si to teda moc neumim :sweat_smile: A hlavně mám strach, že nějaká snacha mi vnouče stejně nepůjčí :unamused: Vás to někdy nenapadne, matky synů, že to bude možná horší, až budou dospělý a že my budeme pro ty snachy tchýně, co jim do něčeho kecaj neb naopak nekecaj...
17. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, petři, dobré téma :grinning: :grinning: :grinning: My jsme to zrovna včera probíraly s mamkou, jestli ona se ještě dožije mých vnoučat :grinning:
17. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu asi strašná tchýně pro snachu :confounded:
17. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi a tvý mamce je kolik? Našim bude letos 50, takže doufám, že se dožijí i pravnoučat. Ale na ty bude ta potenciální snacha možná tuplem prdět.
Prostě a jednoduše - druhý dítě bude holčička a basta :grinning:
17. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, proč myslíš? Hm, já o sobě nevim, asi taky, občas do všeho kecám. Já totiž nedávno přemýšlela - co by měla dělat ideální tchýně? To je otázka, co?
Honzulák furt spí a to se mu v těch 11 ani nějak zvlášť podle mě nechtělo. :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mamka 53, taťka 56 let.

Janka venku kňamčí, jdu vozit...
17. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak to máš mladý rodiče, se dožijou i pravnoučat. Riška si beztak pospíší, ten je do všeho hrrrr :grinning:
17. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: Ja teda o tom fakt jeste ani nepremyslela...ale je pravda, ze jak mame kluky, tak to budeme mit o neco horsi. Taky u nas druhe bude holka! :grinning:
Nasi v cervenci budou mit 53 :slight_smile:
17. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mne, kdyz bude 50, tak malemu teprve 20, takye u nas pravnoucata nevim nevim...myslim moje pravnoucata :wink:
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, a v kolika měla tchýně TM? Ze jí je70??? Nebo teda, kolik je tvýmu manžovi, vypadá mladě...
Našim je mamce 65 a tatkovi 59 :slight_smile: ale máma je dost mladistvá na svůj věk...teda 65 bych jí neřekla...tchánům je 51 a 53 :slight_smile: ...no jo, měli MM brzo :slight_smile:
Taky nechi být tchýně....ach jo...i když já teda s tchýní vycházím úplně v poho...
Puzzi, přesně tak...naprogramujeme manžely, že to druhé dítě musí být holka :grinning:

Pospi, ti tvoji chlapíci :grinning: ...kostíci, to je marketingový tah, co???

Za jak dlouho po mlíku dáváte zeleninu??? Teď už se nedodržuje ten interval 3 hodiny, ne??? Tobi tady žebrá...málem mi sežral řízek...tak že bych mu už dala to jeho patlámo (dnes domácí...teda chutná to i mne)...jedl v 11 mlíko...
17. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls, MMmu je 31, takže je stejně mladej jako ty, posuď sama :grinning: Tchýně ho měla ve 43 nebo tak něco, už jako třetí dítě po x letech.
Petruš, tys o tom nepřemýšlela? To bys ale měla, budoucí tchýňství je velmi důležité promyslet :grinning:
zeleninu klíďo píďo hodinu a půl po mlíku a naopak :wink:
17. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Talls ja davam mliko vetsinou mezi 9 - 10 ranni, pak ma prdola hlad kolem 12, tak ma zeleninu a pak ma hlad tak za 2 az 3 hodky a to vetsinou ani nechce mliko, tak dam presnidavku nebo jogurtik.
17. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mmch, kolik máte jídel a mlík denně?
Honzík 2 příkrmy a 4-5 mlík.
17. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, no, snad až tak brzy si ten malý Pospíšil nepospíší :grinning: Richard o mě říká, že budu hrozná tchýně, že budu chtít mladé komandovat :grinning: Ale já si to nemyslím, zase je mi jasné, že když si je rozhádám, tak taky můžu přijit o syna, když bude na straně manželky, že jo. :zipper_mouth:

Talls, jj, furt pod víčka něco dávají a děcka lákají. :sweat_smile: Rišku taky baví, že si to spatlámo může sám, on jakože vaří, když si tam vsypává sám ty bombony nebo kuličky, a míchá, včera jedl jogurt vařechou :angry:
17. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaydi ma 3 az 4 mlika a tak 3 prikrmy (obed, svaca a vecere). Snidane jeste nedelam, vy jo?
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, a na pití dáváš čaj? To je asi blbá otázka, že?
17. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to stejný, Petruš, 6-7 jídel denně.
Pospi, Riška je boží s vařením :grinning:
17. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/koktejl/171437-divka-usnula-u-tatera-a-probudila-se-s-56-hvezdickami-na-obliceji.html Ta holka musela být totálně namol :grinning:

puzzi, někdy se zasměju, ale když pak po něm musím hodinu něco uklízet, tak :angry: :angry: :angry: :wink:
17. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu něco makat, dokud ještě je klid.
17. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak smudlik uz je po obede a vypada, ze za chvili pujde spinkat. U nas celou noc a cely den leje, takze pujde k nam do postele :grinning:
Pospi, jj, caj davam, ale nekdy nechce.
17. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi super se super náladovostí u Honzíka dopo :slight_smile: Mi Honzík taky 2 hoďky v postýlce dopoledne a teď je po mrkvičce a koju opět v postýlce :slight_smile:
talls bubínek vypadá zajímavě. Už si s ním Tobi nějak vyhraje? Asi jen do něj mlátí co?
Peti tys měla hezké ráno. Jo to je tak krásné ty mimuša v posteli :slight_smile: Mě si Honzík po ránu prohlíží jak panenku, ale to musí být pohled a ten svěží dech, raději na něj moc nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Peti ty nosíš brýlky? No já vlastně taky, ale na dálku a né furt :slight_smile: áá Peti díky, sis všimla fotek :slight_smile:
Peti jo 6 nemoc jako Puzzi, to mne taky napadlo.. ale že je JD takový plačtivý chudáček.
Puzzi užívej posilky a tchýně. vy máte furt ten protiblicí Nutrilon? Ale Honzík už neblinká né? dík za pochvalu.
Pospi :grinning: :grinning: nahatý Pat a Mat co nechutnaj Jance. Teda to je ženská vybíravá :sweat_smile:
zvukové hračky musí být časem na palici, určitě! Už mám teď bolehlav, při představě že Honzík do něčeho mlátí imrvere a nemá to konce :grinning:
Petruš aha, tak už čtu jak je to s brýlema, čočky jsou fájn :wink:
Puzzi žvatlat začne Honzík, možná nemá jen náladu. ale hhhh umí teda pěkně :grinning:

ták dočetla jsem stránku a než budu pokračovat musím jít dát vařit brambory a něco ještě podělat. Honzík mi krásně snědl mrkvičku, zapil mlíčkem a spinušká miláček :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
oan možná puzzi chce být babičkou kvůli tomu užití a vrácení, když má doma nervínka :grinning:

hahááá druhé dítě holčička, to je naivita jako prase :sweat_smile:

huž teď jsem smířená s druhým kloučkem :grinning:

Máte mladé rodiče, to můj táta má skoro 61.. mamka měla teď 53 a tchánovci jsou 50,51

chicht tahle věta mě dostala
Talls, MMmu je 31, takže je stejně mladej jako ty, posuď sama :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, od rána na vás nakukuju, tak zběžně dočítám...ale nestíhám reagovat...
jen musím říct, že teda Andyšu - tobě Máli dává pěkně "pokouřit"... :confused: - snad už to bude dobré a bude papat mlíčko z lahvičky....když už něco vypila, tak snad už to bude jen a jen lepší! :wink:

my dnes vstávali v 5 hod, pak ještě kojo vleže až do 6 hod., takže jsem dnes mega vyspinkaná! :grinning:
jinak já vám pořád tak závidím, jak píšete, že dáte dítě spát a spí...ten můj nervoň začne vžycky tak divně ječet, já se ho snažím jakkoli uspat, ale dokud ho prostě nedám k tomu cecku, tak chrnět nebude...teď si dáchl u prsa tak 10 min., pak jsem ho dala na postel a ještě tak 10 min. chrněl...za chvíli by jsme měli jít zas do kočáru...chjo chjo, ještě že mám tu tchýni a 1x denně mi s ním jde ona...nebo bych se fakt už picla!

jo a dnes konečně zbaštil víc té mrkvičky s brambůrkem, tak jsem happy! :dizzy_face: - sice se u toho furt nadavuje...ale ať si zvyká chuapec! :grinning:
17. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi ta pokérovaná má ten obličej jak americkou vlajku :grinning:
17. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulko jasně ať si zvyká! Mi dnes prďola baštil krásně, ale projistotu jsem si sundala bílé tričko, ať ho nemám samou mrkev jak začne prskat... v tu chvíli by se mi hodily i svařečské brýle.
super s tchýní! :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý holce to docela sekne, ty hvězdičky :grinning:
No, Tobi má tak 5 jídel...jako 4 mllíka a 1 zeleninu zatím...ale chcci mu dnes zkusit rýžovou kaši navečer...i když dnes asi ne, půjdu asi cvičit...
Razíme ven, tady je pěkně...
17. čer 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn se nedivim, ze to Honzik krasne papal, kdyz se mel na co divat :grinning:
Dedul, super se vstavanim :wink: i kdyz zatova hodina by zabila me teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Talls tak at da kasi TM :wink:

Ja dala maleho spat do postele, uz byl hodne unavenej. Nejdriv ne a ne zabrat a pak klidek :slight_smile: Jdu se mrknout na vcerejsi vkv. Kafe uz mi voni pod nosem :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte roby,
tak Vítek dnes dostal dva džogany, míry dodám po změření. Jináč je to dnes tragédie-stále kvoká, stále kvoká... :grinning: Teda spíš ječí... Takže jsem neudělala ni zbla - krom oběda... Jak když tu pumu hodí..... :unamused: Z toho intelig. hrnečku mu to moc nejde a z flašky Mam taky nič moč. Ještě prubnem Avent. I když možná je to tím čajem :grinning:
No a objednávka v Bráně: nějaká literatuuura, body z Moiry, capáčky, puntíkatou modrou IB SIO, SWB PULky, extendor-kvůli tomu jsem vlastně na Bránici lezla :angry: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš si mohla říct, bych ti jeden extandor dala mohlas ušetřit :grinning:
nelezou Vítečkovi teda zuby, že tak vříská? Nebo možná chce být Kája number dvě. Se pak máme naco těšit :grinning:

petruš ty sleduješ VKV? já teda ne, ale asi to bude stejná vypatlanina jako ordinace co? :grinning:
Mmch včera mě teda ordinace sklamala, totálně jsem se znechutila.. myslím tím Barnovou a Hrušku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
ty woe Dallas Dynastie hadra
17. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek