• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak holky, byli jsme na cestách a 2x mě stavěli policajti. Poprvé, že mi prý nesvítí přední levé světlo. Tak jsem povídala, že svítí, ale je tam mnohem slabší žárovka, páč jinou neměli, když jsme se s manželem vraceli (výmysl), ale dnes manža dojde z práce a vymění za jinou. A pak o 500 m dál, že jsem nepustila na přechodu ženskou. Tak jsem říkala, že ona nestála u přechodu, ale za přechodem, a že mě učili v autoškole, že mám pouštět ty co stojí na přechodu. Tak si to prý musí pustit na kameře znova, prý takhle to nemůže posoudit. (Já už rozklepaná, ale ta bába fakt byla metr za přechodem na trávě) Pak mi povídá, že mám pravdu, že to vidí a tak jsem jela. Ale kdyby ještě něco chtěl, tak jsem ještě chtěla vyrukovat s tím, že přede mnou jelo asi 5 aut a ty nezastavili, ale já jela jako poslední a za mnou nic, takže ženská si pak mohla projít sama v pohodě a mě zastavili ........................ No fakt den super. :angry: :grinning:
17. čer 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ZZZZklamala, tyjo mám nějaké rychlé prsty.. prsty rychlejší než mozek :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslusne hlasim stastny navrat domu
OV-Brno 1,5hodiny :slight_smile:, pred Vyškovem tam placali cajti s plácačkou a ukazovali, že mám/e zastavit, no jako ale ve 140km/hod jako nevjedu před kamion a nebudu dělat myšku, že? taxem ani nevedela, zda to bylo na me nebo ne, stali v debilnim miste, tak smula :grinning: bud maji foto nebo ne...
vybaluju atd
pak se dostavim
17. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou no super :grinning: :grinning: však bez pokuty ni? :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdí, Honzík je tak krásnej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Andy, to je super, že už Málče něco zvládla :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: skoro tak jako Víteček že? :grinning:
17. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn. Jo jo, bez pokuty, ale jak mě se u těch druhých policajtů klepali ruce, my málem vypadly doklady :grinning:

Sami: Taky dobrý :grinning:
17. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, já nic v huběnce nevidím-teda kromě jazyku, který se třepe jak sviňa při řevu :grinning: Je jak vlaštovka (mladá) :grinning: Teď je u kozy, tak je klid, ale co bude pak?! :sweat_smile:
Hehééé, Hrůša s Barnovou, hmmm, to je kombinejšn :grinning:
Sami, to je dobře, že jste ok doma. Co Domi? V pohodě? Tak z poldů snad ničevooo nebude!!!
17. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Domi v poho, nez jsem vjela na dalnici tak si kecal a pískal a pak byl klid, asi si dal na mou radu slofika a probral se az pred Brnem, jaxem stahla nohu z plynu :slight_smile:)). ten obchvat je uzasny, jsem jela aj 170kmúh, to je jak pristavaci runway, 3 pruhy, toz jsme valili :sunglasses:
za 2h prijdou lidi na byt, jdu dovybalit, trochu zkulturnit Wc a koupelnu, ale docela se to da, nebudu to hrotit a nestrham se
17. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami fajn žes dobře dojela a říkáš že bude překvápko jo? Mno možná ani pošta nezklame a doručí :grinning:
teda to je závislost ještě ani nevybalit a letět na koně. :grinning:

lauš :grinning:
joo a oni už maj puntíkatou IB skladem? Tam raději ani nelezu. By mi to doma asi teď před dovolenou neprošlo.. ona je AIO, nebo SIO či obojí?
17. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, obé :grinning:
17. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš acháá to je k prdu.. mi se líbí ten tygřík, ale jak ji propašovat dom :confused: :grinning:
17. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute babulky,
moc pozdravujem a sorry za nepritomnost, som sama na 3 deti a psa, MM si uziva pansku jazdu na rybach, tak bojujem z poslednych sil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Luky total otras nalada, uz pred tyzdnom som zacala pozorovat zmenu v spravani - odmieta spat ( vydrzi v kuse hore 4-5 hodin, predtym do 2 hodin vzdy odkvacol), odmieta sam zaspat v postielke, co bolo doteraz normos, je dost nevrlos, ma zvysenu teplotu, ale nic mu nie je - ani soplik, aj ocka su v poriadku, dnes dostal 2 dzigance ako Vitecek, tak som zvedava na ten vecer :rolling_eyes: . Mudra povedala, ze mu nic nie je a ze ani zuby sa este neprerezavaju, tak nemam ani vyhovorku :grinning: . Kojim v noci 5 -6 x, takze ked sa to serka, tak totalne :angry: . No nemozem mat asi stale doma anjelicka, tak som si aspon pripomenula, ake narocne to bolo, ked bola Barborka mala......ale uz by to mohlo skonciiiiit :pensive: .
Dnes som bola doobeda u nasich a mali sme tam smutnu prihodu - zomrel prave brachov hafan - mal krasneho svajciarskeho salasnickeho psa, mal vsak epilepsiu, zistili mu ju pred 2 rokmi, bral lieky, lekari hovorili, ze to moze hocikedy prist, ale ked to vidite na vlastne oci, je to hrozny zazitok :pensive: , stale placem, ked si na to spomeniem, mam ho pred ocami, chudacik a najhorsie bolo vidiet plakat celu rodinu - normalne sme rumazgali, aj tatko a o brachovi ani nehovorim :cry: ....este bude strasne, ked to poviem detom :pensive: ....no nic, bolo to len zviera, ale je to fakt sucast rodiny. Tak sorry, vyzalovala som sa, prebehla som len dnesok a potesila som sa foteckami Hanyska :dizzy_face: , je nadherny, Megn, mozes byt hrda mamina :wink: . Vidim, ze Samicka dobre dosla domov a s Mou ste sa uspesne vyhli policajnej razii :grinning: .
Puzzi, Honzickove fotos som omrkla minule, ale nestihla som zareagovat - opat vam musim pochvalit perfektne urobenu stranku a Honzicek tam bol strasne krasny, tie modre ocka, zapatlany od basty, no krasne, aj ako zaspal na rukach. A komentare si tam mala vzdy perfektne :wink: , tie som ti chvalila uz od zaciatku :slight_smile:
Tak ficim teraz pre baby na gyminu, vecer skusim prist a docitat tych 10 stran, ked sa bude dat, majte sa zatial.

ty kokso, normalne sa mi ulavilo :slight_smile:
17. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lobi, to mě mrzí s pejskem :cry:
Luky, taky není svékožný? :angry: Nám ti naši pr´dolové dávají pěkně zabrat, co? :wink:
17. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oh, tak pekvapivě na Bráně opět nejni vsjo zboží, co žádám... :grinning:
17. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lobi ahoj mamčo, jsem na tebe akorát myslela a ty tu. Děkuji, jako vždy jsi milá a pozorná :dizzy_face: ajéjé Lukášek vytasil drápky? a to kojo v noci. Mno kde jsou ty časy, to neznám :grinning: Mno ne, nepřeju to nikomu, si pískám po dvou nocích vyspání.
Achjo s pejskem, kolik měl let?
Nedočítej, o nic nepříjdeš raději se zapoj online do fora, ty máš nárok jako mamča tří dětí, tě omluvíme ju? :wink:
17. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš a to co?
17. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Design socs oranje :grinning: pruh a velkou osušku vzor óvečka....
17. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fijů lauš a zaslůži si to Víťula po včerejšku a dnešku? :grinning: to mušám jít očíhnout co ty máš a co já nemám :sweat_smile:
17. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, beztak dělám radost víc sobě jak jemu :grinning:
No nic, dopiju kafe s citronem, bo mě bolí kobzola a valíme prochajdit...
17. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět z posil, tchýni jsme přivezli, přivezla hdně jahod ze zahrady a koláč. Koláč fajn, ale já radši ty jahody ala sračička s cukrem a mlíkem, do koláče mi to přijde škoda, zbytečně to těsto :sweat_smile:
Honzík spal přes oběd od 11 do 13 a ve 14 s babi do kočáru, my do posil.Posadili jsme ho (normálně už se nechce ani opírat, prostě sedí bez opory a čumí do stran :grinning:). Prej nebrečel, hrozně dlouho koukal na nějaký psi pobíhající, pak chvíli kňoural, tak ho babi položila a spal. Půl hodinka spánku a babi pak už jela do toho areálu s posilovnou a začali tam hrát hrozně nahlas dechovku - takže Honzík šok, ještěže už jsem v tu chvíli šla :grinning:
my sledujeme VKV a Ordinaci si nahrávám a teda musim říct, že VKV jsou větší slátanina, u nich se dá v klidu koňovat. U Ordinace jsem většinou houpala Honzu nebo tak, to chci sledovat. Barnová a hruška mi zas tak nereálný nepřišlo :sweat_smile:
Momou, tyjo, to je smůla, hlavně žes to okecala ty poldy!
Andy, tak doufám, že se večer ozveš s dobrými zprávami :slight_smile:
Sami, lidi na byt? Vy už prodáváte a budete se stěhovat do toho domku? Nebo nechápačka z mý strany :sweat_smile:
Lobi, uf, věřím, že to bude fakt třeba jen ze zubů a Luky bude zas jako dřív! A aspoň ty dvě hoďky po vyspání je ok? To usínání - myslíš, že jak je větší a trvá mu usnout, tak už vnímá, že je tam sám? Dík pík za pochvalu našich www, to moc potěší. Jo a taky dík za pochvalu Honzíka vlastně :grinning:
Lao, svékožný :grinning: Honzík dnes není svékožný, je docela vysmátej a hodně spal, hezkej den :slight_smile:
Jdu něco podělat... Furt taky dřepim u koně, syna mám venku s babičkou a místo práce zábava, nejsem já ale hrozná?!? :grinning:
17. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slyším řev z velké dálky, no nic, to byli venku dlouho :grinning: Asi pět minut :sweat_smile:
17. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Puzzi nemáš to jednoduché :confounded:
nejsi hrozná, jen jsi závislá :wink: Můj mimíš má dneska spavou, tož co mám dělat já. Kdy se zadaří, že bych koňovala nonstop :grinning:
jak dlouho tak Honzík vydrží bez opory?
17. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi: No okecala, byla jsem v právu. Světlo opravdu svítilo, i když málo :sweat_smile: A když někdo není na přechodě .........
honzík sedí? tak to je úžasný :dizzy_face:
17. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zkoukla VKV (jj, Megn, ja v tom jedu :grinning: ), akorat pulku z toho i s prdolkou. No, tak jsem mu dala mleko, coz vypil a pak jsme sli ven na chvili. Udelalo se krasne :slight_smile: Tedka mi spinka na balkone :slight_smile:
Jeste jsem kecala s tehu kamoskou na skypu a delam gulasovou polivku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Momou s policajty dobry. Hlavne bez pokuty, to je supr :wink:
Lobka, teda Lukasek ti dava zabrat. A tolik kojeni v noci? :astonished: Si neumim ani predstavit. A je mi to lito s pejskem :cry:
17. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi tak Honzik ti uz v kocarku krasne sedi? Gratulka :wink:
My taky asi dneska spava....a kdyz ne, tak je aspon dobra nalada :slight_smile:
17. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já platila pokutu jen jednou a to ještě místo táty. Jeli jsme z Prahy a jak je mojím zvykem, tak stavíme na Černým mostě u Mc Donalda a dáváme si něco malýho na cestu. Táta tam zajel, zastavil. Pak dál řídil. Jenže to bylo v době, kdy ho bolely šlachy na ruce a tak jsme se střídali. Zastavil na kraji dálnice (blbost, ale on dostal do ruky křeč a po ránu to bylo skoro prázdný), rychle jsme si přesedli a jelo se dál. No a na konci hradecký dálnice policie. A prý paní řidičko, bla bla bla ............ nesvítíte :angry: Jsem se otočila a sjela tátu, že neměl rozsvícený světla. No šla jsem s policajtem a už přemýšlela jak zaplatím pokutu 2 tis a k tomu 2 body :rolling_eyes: Tak jsem říkala, že jsme se střídali na dálnici a táta asi ze zvyku vypnul světla a já, že jezdím jiným autem, kde to na mě řve, tak jsem si toho nevšimla. Tak jsem dostala 500,- bez bodu, že jsem jako neměla útržek od dálniční známky. A jak k tomu došlo? no táta jak zastavil na čerňáku, tak vypnul světla a pak už je nerozsvítil ................. takže, kdyby jsme se nestřídali, tak by si to zaplatil on. Ještě, že byl policajt hodnej. :sweat_smile: :grinning:
17. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste hodné, ještě že vás mám a to vás zanedbávám, ale snad chápete, ted fakt nebyl čas :sweat_smile:

tak moje mamka je zlatá, že přijela, dobrý, sice Máli s tím ještě pořád bojuje, ale je to lepší a lepší, už pije s čím dál menšími protesty, i když samozřejmě úplně hladkej průběh to nemá :wink:

ted si ji vzal ven Jenda, tak vás trochu počtu, co nového :slight_smile:

je to divnej pocit, že na mě není závislá, ale co nadělám...
17. čer 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Ten pocit znám, Aničku taky může hlídat kdokoliv a ona mě nepotřebuje :sweat_smile: :frowning2:
17. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou výmluvy výmluvy výmluvy :grinning: :grinning: :grinning:
Andrej bude líp. Takže mlíčko došlo? Hlavně se netrap, dotáhlas to daleko ! :wink:
17. čer 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek