• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Pospi, myslíš něco jako Prosinec 2008 - hrubozrnné matky, zrníčka/vosinky a jejich fekální storky? :grinning:
4. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, malé jsem včera dala kaši, dávám jí lžičkou, udělala jsem ji hustější, protože den předtím byla řídká a blbě se jí to jedlo, měla tendence to z té lžičky pít :grinning: a hudrala, že dávám pomalu

Andy :grinning: ty tvoje vytečkovaný příspěvky!!!
4. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
petis, na balíček napíšeš normálně adresu paní, do levého horního rohu svojí adresu, pod to cenu, to ti když tak dopíše na poště. Vypíšeš Podací lístek a poštovní dobírkovou poukázku C(penízky ti přijdou zpět šekem) nebo A, (jestli si chceš nechat poslat penízky na účet)
4. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, mě malá taky sama neusínala, zlomilo se to, až jsem si s ní lehla do postele (zatemnila jsem), otočila jsem si ji k sobě, ona se stulila a za chvíli spinkala, nebo si mě začla prohlížet a ťukat rukama a asi ji to zmohlo, tak zatuhla. Poslední dobou se k tomu dost vracíme, líp se jí tak usíná, ale večer usíná v postýlce, včera absolutně bez hlasovýho projevu, už byla moc unavená...

Puzzi, nic špatně neděláš. :wink: Prostě jak píšeš, některý děti vyžadují více pozornosti. .. jinak když spí Markétka dlouho tak taky kontroluju a našlapuju ... a MM se ptá: "Je tam vůbec?"

Talls, ja ja, Markétka babylove taky nepročůrá, uplně v pohodě, tak ona je ještě malá, že jo, ale je v ní celou noc, tj. cca od 19,30 do 8,00. Já si nedovedu představit v noci kromě krmení ještě přebalovat. Jednou se malá v noci pokadila a mohla jsem ji uspávat znovu, v takový 3 ráno je to docela mazec

Andy, - kdo chtěl dítě, kdo chtěl díte (to se hodně ujalo viď? Od Jumika to bylo hodně sugestivní, nemělo to chybu!)
4. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tesco fialový pleny jsou taky super, mám jen dobrou zkušenost - jen jsme tam teď dlouho nebyli, tak kupuju v DM

Petis, já jdu do těch homeopatik taky znovu, jsem pak i klidnější, když je mlíka víc, takle nikdy nevím, jestli malá něco vytáhne, nebo ne. Ale zatím se daří. ... kamarádka držela dietu a sporotovala, aby shodila kila ještě z porodu a mlíko je fuč. To je mazec, už se jí to nepodařilo rozkojit. Teď je z toho špatná. Se nedivím ...
My dnes na oběd dorazíme tu mrkev s bramborem ... a zítra asi květák nebo brokolice. Už jsem si koupila i nějaký ovocný přesnídávky, ale s tím ještě počkám. Zatím k obědu přidávám večer kaši (ale na delší spaní to fakt není, jen malá tvrděj spí - jedly jsme zase v 1 a pak ve 4, v 6,30 pak už jí prostě skoro za 2 hodiny.
4. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, kojit do 15ti měsíců nechci teda, ale říkám si, tak do toho roka, aby bylo mlíko na to noční pití, přes den už bude jít normál, že jo, tak uvidíme. Se mi nechce v noci běhat do kuchyně, uvidíme jak to dlouho zvládneme. ... s těma homeopatikama to je nářez, jsem se málem vykotila v té lékárně, jen jsem zalapala po dechu
4. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Markétka je z toho bazénu pěkně unavená - spí už 2 a čtvrt hodiny :wink:
4. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, tak kdyz v noci uz nekrmis, tak je jasne ze neprocura... ja ale kdyz krmin nekdy 2x, tak si myslim, ze vypije tech 300ml a plus vecerni kojeni a je jasne, ze to jedna plina nemuze pobrat... musim krmit jenom 1x jinak je mokro :slight_smile:

Sami dik za info o CT. Budu muset upgradovat plinky. Ten ucuranek uz ji ma mokrou fakt strasne rychle...

Jinak souhlasim, ze kazde dite potrebuje jinou davku pozornosti, ale rozmazlit si je taky umime. Kdyz okamzite reagujeme na kazde zabreknuti, tak to ty potvurky hned pochopi, ze staci zarvat a svet se toci podle nich.
:slight_smile:

Ja se snazim o nejakej stred. Takze pri kazdem vynucovacim kriku neraguji hned. No a stejne me mati rika, ze ji mam rozmazlenou...
:astonished:
4. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to nevydržela a šla jsem se na ni podívat, ona pořád ještě spí !!! Asi dospává tu noc a raní brzské vstávání !!!
Kojila jsem naposled v 8:30, od 9:30 jsme byli venku, takže cca od 9:45 spí, no nechápu nic !!!
Dokonce jsem i v klidu pojedla, po dlouhé době.

Pospi,
díky, aspoň vím, co na poště čekat :wink:

Marti,
ty Babylove mají taky pružný pásek? A na kolik cca vyjdou?
Já taky v noci nepřebaluju, ale ráno, to je teda síla, jak je plína těžká !!
4. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zapomněla jsem vám napsat, jak jsem tu vychvalovala Richarda, že přestal kouřit, tak jsem ho dneska ráno načapala s tím dělníkem hulit. Neměl cigáro, ale takový krátký jako doutník, jsem z toho úplně vytočená a na něho nasraná, po 3 letech zase začal. Má jich tam nakoupeno několik krabiček a já myslela, že je to toho chlápka, takže vyhuluje už asi delší dobu. Já nechci doma žádného sádrového ježka :confounded:
4. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to musí bejt moc hezký, když usínáš s Markétkou v náručí skoro :slight_smile:
To nebude mít Megn radost, že spaní Markétky po kaši stejný :sweat_smile: No co, Majda vyspává do oběda, tak holt si v noci párkrát nakojí :sweat_smile: A teď mě zabije :grinning:
Marti, Petis, vy máte teda dnes spáče. Honzík spal už 2x 45 minut, tak to je taky celkem dobrý. Za půl hodiny jdeme ven, doufám, že dnes bez hysteráku, asi nebudu jezdit raději nikam moc daleko, zas ale se sousedkama chci a přece nebudou kvůli mně jezdit tady kolem našeho baráku, je to na prd.
Nikule, mně naopak moje máma říká, ať se věnujeme Honzíkovi co nejvíc, že nám to vrátí. A když je tu máma na návštěvě a Honzík je u MM a chvíli se mu vzteká, tak máma už vyšiluje, ať s ním sakra jde chodit nebo ho zabaví :sweat_smile:
Já ho nechávám povztekávat každou chvíli, to bych se z toho zbláznila furt nosit, ale dlouho to nevydržím.
Pospi, :confounded: Nemám s kouřením v rodině zkušenosti, je to určitě moc těžký přestat, ale po 3 letech začít zas? Když tak dlouho vydržel? Achjo!
Honzík se občas posouvá, zvedá zadek a rukama se odráží, akorát je problém, že takto leze dozadu a přitom kouká na ty hračky vepředu a je dál a dál a to naštve, že? :grinning:
4. čer 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vole, Marti, tak to je mazec s tím komunistou!!! :confused: No hlavně, že se mlíko nezastavilo úplně!!!
Pospi, Richarda umučit!!!! :angry:
4. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, Majdi nespí do oběda, ona měla doma přece JM a byla mooooc vysmátá :sunglasses:
Já jsem teda z MM děsně zklamaná. V zimě mi popisoval jeho jednoho kolegu, jak začal taky po delší době kouřit a dušoval se, že jemu to nehrozí. A dneska taková facka :unamused:
A k tomu názvu dalšího tématku, jako slovo o kajdošení by klíďo píďo mohl obsahovat, to je u nás tady na denním pořádku :grinning: :wink:
Chudák Honzík, utíká hračkám :grinning:

MArti, jj, kojo v noci je super, že nemusíš z postele :wink: Já teda jo, jdu vždy zkontrolovat do pokojíku Rišku a vyčůrat se :sweat_smile:
4. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaaaaaaak my jsme zpet z poradny, pan dr. nas chvalil moc , teda hlavne matyho ze? :grinning: ja jsem mu ukradena :grinning: , maty má 7240g a cm dodam pozdeji, ted spinka a dr. nemeri. jinak dostal posledni hexu a rikal ze ma nejake ty alergeny zvysene ze uvidime a mame uz prejit na mliko 2 :wink:
byl sikulacek.
dostali jsme kalcium na zuby takove tobolky, ze se pry davaji od 6M a koupila jsem ten kalgel na zuby, ale rikal, ze to jeste nevypada tak brzy ze by se vyklubaly, ach jo ja fakt zcvoknu. :unamused:
Holky navrhuji dalsi sraz v opave co vy na to? :grinning:
Majdi drzime palusky at dobre dopadnete na KO.
Popsi jezky probereme na sraziku :grinning: muj huli snad cim dal tim vic...vrrrrrr :angry:
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosim jak zacit s prikrmama uz fakt zacneme na ostro a kdy co davat? muj dr mi nic k tomu nerekl a nevim kde mam hledat informace diky moc :wink:
4. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi: Tak to s cigárama znám. Jarda taky pořád přestává a já ho pak načapám. Teď už mu normálně projedu batoh do práce, když to z něho cítím :angry: :frowning2: Je mi to vždycky tak líto. Já vím, že je těžký přestat, ale s.... mě, že mi to neřekne a ještě mi říká, že nekouří, když se ho ptám. Ale zajímalo by mě, proč po 3 letech začínal?
4. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaj dupy
dneska trochu nestíhám, vždy na chvilku dojdu dočíst,ale pak odběhnu, tak s mými reakcemi dnes žádná sláva, musela jsem už nutně si uvařit ať tu nejsem o oplatcích :rolling_eyes: :sweat_smile: a něco vyprat a taky moje vosinečka dneska mě chtěla mít furt po ruce :sweat_smile:

venku se furt zatahuje, já před 15h chchi jít s kočárem do města /ehm, konkrétně do Brány, že? :grinning: / no taxnad nezmoknem, MHD se mi jet nechce, navíc bude špička, tramvaje totál narvaný...

marti-ty jo, tax zaspala?no a homeo na zastavení versus podporu fakt úlet...ty jo, ještě, žes o mlíko nepřišla...to bys kámošce poděkovala,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

weli krásná váha, kosmetiku závidím-já ještě nikdy na kosmetice nebyla...a to si říkám samička :grinning: ...byla jsem na barvení řas trvalou řas, to je vše - 2x

petis gratulka k výročí s tM

andrejka ze švajcu nějak nestíhá,co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

pospi- Richard je pěknej potvor... :angry: to by mě taky teda naštvalo to vyhulování, achjo... :confounded:

dedul-ty si dáváš ty jo s Maxikem...mazec jako vstávat tak brzo, udělej mu odvaz z makovic! :fearful: :sweat_smile:

my dnes máme rok od NT screeningu ve 12.tt....nechápu... :astonished: :confused: :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
a kolik kuliček bereš? 5? A je jedno v jakou denní dobu??

Tak Kája spala do 12:45, skoro 3 hodiny, dospávala to ráno. A kdy ho dospí matka??

Pospi,
to kouření je blbé. MM taky říká, že už nekouří a pak je nějaká akce a zapálí si. Ale netahá to domů a to je dobré. Jinak já jsem taky čoudila a posledního práska jsem měla 5.4.2008, si to pamatuju jako dnes a to byl i poslední panák, 10.4. byly //

Weli,
Maty je šikula, že se tak pěkně předvedl a super váha!! Co znamenají ty alergeny?
4. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, Maty je šikulka, to by bylo, aby dr. nechválil :wink:
Peti, zapomněla jsem blahopřát k výročí :wink: My máme příští týden v sobotu 11let od začátku vztahu. To tak letí.... :pensive: Kde by mě tenkrát napadlo, že s tím synkem budu nakonec vychovávat 2 koťata :sweat_smile:
Já jsem přestala s kouřením, když jsem zjistila, že jsem těhu s Riškou, takže už je to 4,5 roku.
Moni, nevím, proč Richard začal, podle mě z blbosti. :angry: On si na akcích zapaloval při pití alka doutník. To vím. Pak z něho před nedávnem vylezlo, že si dává doutník i na rybách při pohodičce. Ale jako ranní káva a cigaro, tak to mě nasral :rolling_eyes:
4. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis no ze ma proste zvysene, ze muze mit alergii na KM, ale jeste se to muze ztratit a nebo naopak potvrdit. no kez by zadnou nemel :unamused:
Tak karolinka je sikulka ze tak spinkala a nechala mamku aspon navarit a neco udelat.
Sami no u nas uz prselo 2lrat je to na prd :frowning2:
4. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, Maty¨je teda pěknej štíhloun oproti našemu buřtíkovi :grinning:
Sami, tak hlavně nezmokněte. Já taky vyčkávám, co z toho pičasí vyleze, te´d ještě dítě spí, tak nevím, kdy nakonec vyrazíme...
Jinak jsem naprosto neschopná cokoliv udělat :sweat_smile: Buď mám dítě na rukách nebo se flákám na netu... Jo a ještě jsem zkoušela to pletení a celkem by to šlo :grinning:
Holky, dneska musím Mm dokopat k nějakému rozhodnutí ohledně srazu-má toho teď privel´a...
jo, došly mi slun. brýle pro Vítka, vypadá jak frajer :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde vsichni kupujete ty brylky pro deti? na brane? a muzete mi prosim poslat odkaz? ja jsem tam nenasla. dikes. :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli na branu se blbe posilaji odkazy, maji blbe webovky
ale najdes ty brylky i na MMB, zadej si do vyrobce nazev : Baby Banz nebo BabyMoov
4. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam Baby Moov tyrkysove , jsou od 0-2let a jsou levnejsi nez babybanz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky a k homeo: pozor, vše s mátou/pepermintem ruší účnek homeo cca 30min kolem užití nebo nevím přesně,ale třeba i žvýkačka nebo zubní pasta....říkala mi kámoška jednou
4. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám taky levnější variantu: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=27180
4. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, mně to říkala lékárnice, jen jsem nevěděla, co ten peprmint způsobí...
4. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, jsem tady až teď. ... babylove je tam 50 ks a vyjdou na 179 kč, ale dají se koupit v krabici kde jsou 2 balení tj. 100 ks za 349,- a pružný pásek mají, to mě právě překvapilo, protože Huggies co mam doma, ty pásky nemají
4. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, je to fajn, mě to baví si jít s ní lehnout, když vím, že za chvíli usne, je to moc milý ... po tom bazénu spala Markétka 3 hodiny. Byla mrkev s bramborem, skoro celá sklenička, před 14 hodinou jedla ode mě, tak jsem zvědavá, kdy bude chtít jít spát. Byla hodná, hrála si, ale už vyžaduje pozornost, ... od 13 hod dobrý.

Lao, to jsou šoky s tím komunistou ... ale dobrý je to, NAŠTĚSTÍ

Petis - brala jsem 5 kuliček 3x denně - to mi tady radily holky

Weli, my jsme začli mrkví - 3 obědy, pak 3 dny mrkev-brambor, poslední 2 dny dávám rýžovou kaši na večeři + dokojit. Kaši jsem na radu miruss koupila mléčnou i nemléčnou, ale nestihám doodstříkávat, tak dnes bude opět mléčná banánová - a ta je výborná!!! Mám obavu že tu obyč. rýžovou už malá nebude chtít. Ale dělám ji hustější než píšou na krabici, malé se to líp jí

Sami, s peprmintem díky za upozornění, to jsem nevěděla ....
4. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak už vím, proč dělají tu hnusnou Elmex zubní pastu bez pepermintu a píšou, že je vhodná při užívání homeopatik :sweat_smile: Zase jsem o něco chytřejší...

ty vado, já budu Richardovi říkat, jak mi bude hučet, že tu zasejc sedím, že se sem chodím vzdělávat, a nebudu lhát :grinning:
4. čer 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek