• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Megn, ty máš fakt dost, ty vole holky, už vim, ke komu nejít na návštěvu. Talls má na gauči blitky, megn sperma, no jako přijdu, ale tašku pod zadek :grinning:
17. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jako já bych neměla chuť skřetit, ale Andy je akčňák, ta to zvládne a mlíko ji bude stříkat až z uší :grinning:
17. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
sex se nekoná, Jenda je na mě nasranej, má toho dost, já dělám doma dusno a zavaluju ho výčitkama a příkazama a on se nemá už na co těšit,. pže s ním nechci jet na dovolenou k moři a on do žádnejch blbejch Čech jet nechce...tak to jsem si doslova vyslechla :zipper_mouth:
17. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi woe igeliťáku :grinning: ty máš hovna na zemi tak nech toho :grinning:
17. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej achjo, tak se nějak rozumně domluvte, snad budeš mít klidný večer!
17. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, teďs mě dostala s hovnama po zemi :grinning: Dejte už pokoj, nebo se bude tchýně ptát, čemu se směju :grinning:
Andy, hm, pěkné, řekni mu, že by si s žádnou jinou nepolepšil, že výčitky a příkazy jsou všude. No bane, to mu neříkej, ale hlavně si nic nevyčítej, jednala bych stejně ne-li hůř být v tvý situaci. Jasně že on nenakojí, ale stejně to naštve, když ti nepomůže, i když nemůže.
To moře definitivně ne? I kdyby se Máli rozjedla s flaškou?
17. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky se poseru z těch chlapů, on se zas zasekl, je to tvrdohlavec a druhej malej je v postýlce bože bože.

puzzi a k nám nechod n a návštěvu, bo tě zasypu příkazama a výčitkama a negativním dusnem jasné :sunglasses:
17. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
on nechápe, že mám za sebou Máli střevní chřipku, svojí střevní chřipku, nemlíko, sunar,najednou mlíko a do toho věčně uřvané dítě, cop mělo hlad nebo mu bylo blbě ze střevní chřipky...nezdá se vám, že my si vše berem až přehnaně a chlapi maj zas až moooooc velkej nadhled????
17. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdo jo a jako třešničku na dortu mi řekl, že fakt nemá chut na sex s někým, kdo ho pořád jebe.tak asi tak :zipper_mouth:
17. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, majda má pravdu, nějak si to vyříkejte, v něm je toho asi taky dost, ale měl by pochopit i tebe, třeba si to napište nebo nevim, ale seš v právu, sakra urážlivej chlap je to nejhorší.
17. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak jsem se byla vtírnout ještě jednou a bude z toho společná vana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale jako jsem musela dolézt přilézt ....
jo a vlastně jsem vám zapomněla napsat jedno plus, včera dovalil kytku domu tak aspon tak :slight_smile:
17. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, super, no co, já si taky nehraju na to, že nebudu dolejzat, souhlasím s dolézt přilézt, lepší než tichá domácnost...
17. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy a jéjé...zas chlapský prudy....ti chlapi to prostě nechápou...ale zas trošku k dobru, že se nabídl Máli hlídat v noci a v pondělí, ne??? Tím se ho nezastávám, ale vidím, jak je to někdy u nás....já na nervy, vytřepaná, vystreslá nasraná, hotová (když měl Tobi ty sračkačky) a MM to jen tak jako okomentova....tak mu dej tu rejži, ne???? Málem jsem ho propíchla ne jen pohledem....(už totiž neporadil, jak tu rejži do uřvanýho hysterickýho Tobiho narvat a uklidnit ho...)
Neboj, to bude dobrý....to si sedne. Jinak já mám taky furt na talíři, že jen prudím, výčitkuju a příkazuju...je to všude stejný.....

prej blitky , sperma a hovna....fuuuuuj :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy: Super, že máš pamely zpátky :grinning:

Petro: Jé tak malý Ti stoupá, Kubík zas místo toho, aby se posadil, tak si rovnou stoupne a začne mi tam dělat jakoby dřepy :grinning:

Andrej: Chjo, blbý Čechy jo? Je přeci lepší být v čechách, kdyby náhodou bylo mímu zle, ne? Vždyť příští rok jet můžete, to už bude Máli větší.
17. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A blitky, sperma ................ :grinning: My máme na gauči deku :grinning:
17. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsme dnes byli na 6M prohlídce a taky na očkování 2. hexou.
Prohlídka dopadla dobře, Karolínka se předvedla v plné kráse, otáčela se na břicho, kradla hračky, taky ukázala, že se umí postavit na kolínka a pérovat. Paní doktorce vytrhla z ucha stetoskop a taky jí pěkně zatahala za vlasy.
Dostali jsme pochvalu, že je moc šikovná, pozorná, že už můžeme začít se zeleninkou. Tak se vás tady budu asi pořád na vše ptát, protože mi Dr. moc informací nedala.
Jo, akorát nedoporučuje ještě dávat do sporťáku :confounded: Ale já jí říkala, že ji tam nebudu dávat sedět, ale jen ležet, ale že bude líp vidět a na to mi neřekla nic, tak snad můžem. Stejně jak v kočárku nespí, tak ji tam musím dát na břicho, aby viděla, jinak je zle.
No a váha a délka? 8,65 kg a 71 cm :grinning: Trháme rekordy, jsem se úplně lekla, když jsem viděla tu cifru na váze. Ale prý je to v pořádku, je hodně dlouhá, tak má k tomu i adekvátní váhu.
Jinak tam se mnou v čekárně byly i 2 maminky s 8M dětmi a ta jedna se mě ptala, taky jdete na 8M prohlídku? Já ne, že jen na půlroční a naše Kája byla větší než její Kája, jj, sešly se tam 2 Karolínky. A ta její se ještě nekulí vůbec na bříško, ta maminka se úplně divila, co naše prdela předvádí v čekárně. Její Karolínka spořádaně seděla na klíně a moje se vrtěla jak šídlo, chvíli byla na břichu, chvíli na zádech, no děs ji zabavit.
Taky jsme dostali 2. hexu, tak snad nebude velká reakce.
Na 3. hexu a 2. Prevenar jdeme 5.8., překvapila mě, že mi nechtěla dát ten Prevenar dříve, prý je lepší dodržet mezi očkováním 2M pauzu.
No tak asi v sobotu zkusíme poprvé mrkvičku, ať je u toho i taťka, jsem zvědavá :slight_smile:

Letem světem jsem vás dočetla, bo už mě MM vyhání :angry:
Sami,
vítej doma! Policajti jedni, snad to nebylo na tebe.
Vidím, že dnes byl policajstský den, ještě že to bylo u obou bez pokuty :wink:
Andy,
super, že je zase mlíčko :slight_smile: A neshody s MM mě mrzí, snad vana zabere :wink:
Megn,
gratulka k prospané celé noci, jen tak dál :slight_smile: Fotečky Hanýska jsou supeeer, je to fešák a má super páčo !!
17. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Talls, taky se do novýho obýváku koupí kožená :grinning: Jsem poučené prase :grinning:
17. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, super prohlídka, úplně to vidim, jak tam tvoje Kája řádila, hezky jsi to popsala :slight_smile: Hm, váha opravdu pěkná :wink:
17. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao,
jak se sere, tak se sere :sunglasses:

Ty vogo, kožená sedačka, kam vy na to chodíte ??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Puzzi,
Honzík sedí sám? To my vůbec, ona sedět nechce, hned zvedá dupku nahoru a staví se na patičky.
17. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdo no přece BOLTA jestlis nepotkala!

Petis Kája teda řádila a váha je dobrá, jste v týmu pořádnejch dětí :slight_smile: a jak je šikovná k tomu, je úžasný :slight_smile:

Talls jéé ty jsi tak milá, jaks napsala, že ti ten tvuj chlap, taky tohle říká, mám hned lepší pocit :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé, sperma na sedačce :grinning: To je pak asi les jako blesk, co? :wink: :grinning:
Andy :frowning2: Hmm, kdo chtěl dítě, kdo chtěl chlapa?! :angry: :grinning: Bych ho flákla, to je trochu sobeckej přístup dle mého ázoru... copak nevidí, že jsi hotovson? :frowning2: No a ten dodatek o sexu by mě dorazil:angry: Si nějak frká, ne?! :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, docten dnesek, sorráč, že se nezapojím, hned jak se usadi cestovni horecka, jo?
Domika jsme dala spat uz v 19h, bo odpol kdyz usnul a ja ho za 15min presouvala do postele, tak jsem si ho vzbudila..:frowning2:...no tak byl uz kaput...ale ve 20h brek...asi se mu neco zdalo...no taxem ho zas ukojila a je snad klid
¨ted mi skypoval muj ex-super kamos, mame se radi, bude slavit v patek narozky, mam dovalit se trochu opoit a pobavit, a taky mu shcvalit jeho novou kost...no jenze jak to udelat, kdyz zacinaji v 19h, ze?--- :cry: MM ma priletet,ale nevim cas jeste a pochybuji, ze uz bude doma...a krom toho, tesi se domu, zas je blbe hned jit parit, no ale zas ja su doma furt, ze?----kurec palec...ja si chchu jit ožrat pysk :confounded:
jsem se pobavila moc moc u spermatu, blijancu a hovnivalu u vas doma :grinning:
17. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to vaše sperma na sedačce je nechutný téma :grinning:

lao on je sobec a vůbec si to neuvědomuje, vyrostl bez rodičů, zvyklej "bojovat" sám za sebe, ho musim občas utnout...
17. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy. megn je z Havířova, Tretra je v Ostravě :wink:
17. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petis, teda Kája je kousek :dizzy_face: A super, že je tak čilá :wink: Taky začínáte s příkrmy v sobotu? :wink: My taky, no to zas budou ksichty.... když jsem dnes viděla ten pohled na ten čaj... :grinning:
Magdi a ty dáváš na oběd příkrm a pak ještě kaši na noc, nebo jak? :confused:
17. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami to je cuby kamenem dohodil ne???

sami já bych být tebou šla, on si taky zajde na golf a něřeší to....proč my měníme na mateřský svůj život a 100% a chlapi tak o 5ˇ%???a ještě máme výčitky, když chcem jít na pár hodin od dítěte...
17. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neobdivujte zas až tak to sezení, ono to není asi moc dobrý na záda, když sedí dřív než lezou. Ale jsem ráda, že na mě nechytračíte, že by se to nemělo, však víte že prudiče zabaviti je úkol číslo jedna :wink:
Sami, zkus si tu pitku v pátek zařídit, třeba TM dorazí včas. Seš furt doma s Domim, tak pro jednou by mohl TM.
Andy, snad ho trochu ještě v budoucnu předěláš, s chlapama je to někdy těžký :unamused:
17. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda z příkrmů ted dávám k obědu zeleninu a večer kaši...
17. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi ty voe a ode mě čekáš, že na tebe budu chytračit, já bych byla štastná, kdyby Máli přeskočila třeba 6 vývojových stupnů, hlavně že by se chvíli zabavila a byl by KLID :grinning:

puzzi bud ho předělám anebo doma rezignuju v zástěře s natáčkama :grinning:
17. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, souhlas s Andy a golfem a 100% a 5%, pokyvuji hlavou, tak tak... :sweat_smile:
Andy, tvou první větu si nechám vytesat :grinning: Ale jako ne že by sezení byl zázrak číslo jedna a vydržel by si půlhodiny hrát, ale tak zas je to změna a hlavně kočár trochu lepší.
Až na dnešní podvečer, kdy s ním tchýně jela, seděl, 5 minut a slyším z dálky řev. Prej už s ním asi do kočáru nepůjde, chápu :sweat_smile: Nebo jedině na spaní noc, achjo achjo.
17. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek