• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
S tím přáním Málince takovou stejnou Málinku, tak to znám, Richard mi říkal, že jeho mamka mu vždycky říkala: však tvoje děcka ti to vrátí! Kujva, ale za co mám trpět já? :grinning: Já jsem byla přeciš hodné děcko :wink:

Andy, super s pamelama :dizzy_face: Andy ty feno, neštěkej :wink: :grinning:

Čtu dál a řežu se tu jak kráva :grinning: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy a dávalas to hned od začátku?
Sami, taky bych valila zapařit :wink: Si zasloužíš :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tým pořádných dětí? Já furt řeším, jestli nepřibíráme moc, ale jak se podívám na MM, který má 2metry a ani já nejsem teda drobek:confounded:, tak nemůžu ani mít drobné mimi :wink:
Lao,
tak to se těším na sobotní zážitky z mrkvičky :wink:
No my a čaj funguje tak, že si potáhne, zjistí že to není mlíko, zkřiví papulu a konec.
Sami,
jak píšou holky, já bych si to nějak na tu pijatyku zařídila, jsi pořád sama s Domim a taky si zasloužíš odvaz.
17. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, já se zas řežu tobě, za co máš trpět ty, já nemůžu :grinning:
17. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, jj, hltavě potáhne čaj a blé, co mi to děláš matko! :sweat_smile: A někdy ani nepotáhne, asi budu muset sehnat bílej čaj, páč von to nějak pozná.
17. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš vy jedete, musela jsem jit prehodit pliny z pracky do susicky, at nesusim do pulnoci:slight_smile: a jdu veset ty ctvercovky
jo, uz jsem MM psala, kdy asi dorazi, ze bych rada sla se pobavit, no uvidime, chjo, je to naprda no...sousedka se dnes vratila od more,ale asi pojede na chatu, tak zas blby...by hlidala jen chuvicku, jen kdyby bylo zle, zasla by k nam, jinak myslim, ze by komplikace byt nemely, jela bych tam radsi az na 20.30,aby byla jistota, ze spi...no ale nekdo musi hlidat,kdyby neco...uvidime :frowning2:
17. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, na návštěvy s igelitkou pod zadek, vy zasejc jedete při dnešku :grinning:

Andy, v zástěře, s natáčkama a v růžových teplákách :grinning: To bych nazvala já: POMSTA RICHARDOVI :angry: Bo jednou dávno jsme spolu vedli řeč na toto téma, a on by se toho prý jednou nerad dožil :grinning:

Petis, my měli mezi očkováním naplánovanou pauzu jen měsíc, nakonec se nám to teda protáhlo kvůli neštovkám.
17. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj na MM by tutově zabraly vygajdané tepláky a ponožky vytahané :slight_smile:, nesnáší to, ikdyž to má třeba Domi vytahané z kopání a tak a na ženské už vůbec ne :grinning:
17. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim na to pradlo a taky dobalit balicky na MMB, zitra musim poslat a rano mam sraz s jednou mamcou z MK pred Branou, jdem na kafe, je moc fajn (Lucinečka).

ted jsme zapomnela, co jsme chtela napsat :slight_smile:..joo, par dni tu nebyla Novinka a Nikule,co?kdo vi, jak valci..
17. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šmarja, Ríšula škemrá o jídlo. Nechala jsem se ukecat, a dala mu na véču "polystyrenový" chleba a šunku a on chce ještě!!! Se mi zase zkadí :angry:
Jo a malá dneska navečer kajdošila podruhé, tak asi má stejného bacila, co Riška. :unamused:

Sami, to je lákavé, ta pařba, též bych se snažila to nějak udělat....

a už je to tady, chce se mu kakat :rolling_eyes:
17. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, cos zase střelila? :grinning:
17. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao, to jsou ty střelené věci z minulého týdne, asi mi už prišly prašule a slíbila jsem, že to pošlu zitra, tak at mam klid, jdu to dobalit

jezis, ja chchu jit parit s myma milovanyma klukama :grinning: , je s nima desna legrace, ja cíííí....musim to nejak vymyslet, ale krom MM a sousedky neni jina varianta...takže se radis moc netesim...
17. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáňa je teďkom ve stádiu, že jí nebaví nic, než sedět. Já jí nechávám vždy jen na chvilinku, když už to s ní nemůžu vydržet, jinak jí raději nosím, ale vůbec přes den s ní už nic neudělám, jen když spí.
lao jakou punťu IB beres? zitra je jdu omrknout live, taky asi jednu vemu
Sami, to je na pytla, že ti nemá kdo jiný pohlídat. :unamused:
17. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedá se nic dělat, jdu žehlit. Čumím tu na 2 koše s prádlem. Ráno zase nebudu stíhat, Riška je ještě doma. :unamused: pak možná ještě nakuknu, páček
17. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra - c je omyl, jsem si to smázla nějak či co.
Já jen že Sami, snad to vyjde!
Pospi, já právě moc dlouho nosit nevydržim, Honzík má 10 kg a já po chvíli fakt už nemůžu. Vy to někdy nemáte, takovej pocit slabosti, když nosíte?
17. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, tyrkysovou :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, pospi, andy aspol, dik za palce, uvidime, co napise MM... :unamused:
lauš, njn, jakou jinaou, dyt zas holcici vzory jsou hezci, co? :angry: , uvazuji i o jahudkove, uvdimm zitra live
17. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, já bych taky 10 kg neutáhla, buď v klidu :wink: Psala jsem to jen, že dneska byla fakt protivná ve všech polohách a vydržela si hrát v sedě na klíně.
c byl fakt príma příspěvek :wink: :grinning:
17. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, tak jste měli s Riškou "dobrodužnou noc" jo ? To se někdy stane, zvlášť při takových potížích ... ale ty už jsi zkušená matka a zvládneš to :sweat_smile:
Moni, super dárek se čtyřlístkama, to bude paráda!
Simčo, tak Tobík dostal tolik dárečků jo? To jsem zvědavá, až budete slavit s dortem s tou jednou velkou jedničkou, to pod těma dárkama Tobíka ani nenajdete ... to je dobře, že jste to takle oslavili (u nás byla taky oslava půlročnin Markétky. Došli známí, co nám byli na svatbě a MM říkal, že dnes se pít musí, protože má malá zase narozeniny - on slaví každý měsíc!!!) ... Simčo, s Markétkou je teď hrozná prča, pořád se směje, všechno ji zajímá, všechno chce ošahat, za vším se otáčí, je to správný!
Jé holky, závidím pražský srazík ... ostravský se vydařil, tak uvidíme, co nám napíšete zítra ....
Andy, holčino, je mi líto tebe i Máli, snad už malá dostane rozum a bude pít z flašky, když to prostě jinak nejde. Pud sebezáchovy snad funguje i u mimin, ne? ... Moc držím palce. Ono to taky má svoje výhody, když se krmí Sunarem, nebo jinou výživou. Aspoň není problém s hlídáním :grinning:
Majdo, Honzík dobrééééj s tím spinkáním, jsi mě dostala ... prý jsem odpustila oba ventilky ... to znám, ale spíš z dřívějška. Markétka má teď nějak pořád žízeň, v noci v ložnici nevětráme, tak je jí asi pořád horko, pije i v noci každý 2 hodiny, tak jsem ráno vycucaná, ale baštím komunisty, tak zatím není nějak problém, dnes jsem nechala otevřenou ventilačku, zavřeme až půjdeme spát, tak snad to bude lepší ....
Majdo, koukám na ty kaše, my používáme stejnou, jen jsme teda neměli tu s hruškama (zatím banán, jahody, meruňky a moc chutnala), nedávám ji každý den, záleží jak to vyjde. Dnes jsme zrovna nedali, byla moc unavená, aby čekala na kaši, usnula u koja v 19,45 - hotovson!
Andy, super - 180 to je dobrý. Markétka nevypije víc než 120 !!!
Puzzi, Pospi, Petři, řešíte téma vy a vnoučata jo? ... já myslím, že jsem tolerantní matka, tak že budu i tolerantní tchýně a s Marťovou partnerkou vyjdu ... snad ... ono to záleží i na té druhé straně, že jo. ... ale prý jsem dost povaha po mojí mamce, a ona taky vyjde s každým
Pospi, Puzzi, to máte mladý rodiče !!! I když já mám taky mladou mamku, má 60 (měla mě v 19ti)
Simčo, tak Tobík chtěl řízek jo? Holt je to chlapák!
Puzzi, TM je jako naše Markétka, třetí dítě po x letech !!!! :grinning:
Pospi, tu ohvězdičkovanou jsem viděla večer na Nově ve zprávách, uplně vybrakovaná!
Andy, s těma Pamelama to je ok, ony si potřebovaly odpočinout a neměly šanci se předvézt, tak držím palečky a ať si Máli štrejchne !

Tak jsem dočetla a snad zareagovala ... my jsme byli od rána v Drnovicích u tchýně, MM tam likvidoval třešně, dával do sudů, zalíval cukrem atd, sekal trávu atd. Já se starala o malou, byla jsem s ní 2x na procházce s golfákem, jedla ok, tak to proběhlo v klidu, v 19,45 odpadla, tak mám volnější večer ... zítra ráno plavčo, a pak mají vyškovačky opět minisrazík na městě, jen nakouknu ale tentokrát se nezúčastním. Malá minule po plavání vůbec nespala, jak slyšela malý děti, tak byla po 15ti minutách vzhůru ... se mi podařilo udělat mobilem nějaký fotky, tak to za chvíli hodím do alba ...
17. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, super míry!!! Tobi je stejně na váhu, jen mu chybí na Kajku 3 cm!!! A to je to kluk...kurňa, už mi ho holky přerůstají...a ještě mladší...
Dnes jsem mu dala na véču ze 100 ml mlíka rýžovou kaši...a sežral všechno...a docvakl se zbytkem mlíka 100 ml...to je žrout....a k sváče měl trošku frutapury (švestky , jablko)...snad ho nebude bolet břicho...hlavně z tý kaše...bylo jí docela dost...tak už za chvíli pojedem v příkrmech natvrdo... :wink:

Já musím jít žehlit....se mi teda chce v tuto hodinu...
17. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
M1rti: Jé máš novou fotečku :dizzy_face: Až dárek dodělám, tak vyfotím :wink:

holky, to jsou perly ................... :grinning: Jdu do hajan.
17. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som tu, kocky, diky moc za podporu, ste svetove :dizzy_face: ...hned je mi lepsie :wink:
prcek to o 20:30 zalomil ( podvecer total nervous, umrncany, 4 hodky bol hore, teplota po ockovani len 37,7) a teraz som uz stihla 1 kojo :rolling_eyes: - najprv som odolavala, ze ved pred hodkou mi vysosol obe kozy, tak som chodila len ukludnovat, ale pokazde, ked som prisla k postielke tak sedel ( to mi bol cert dlzen :confounded: ) - takze polozit, pohladkat, odist, o chvilu polozit, pohladkat, odist....no na 10-ty krat som radsej nakojila - noc si radsej nepredstavujem.
Megn, pesan mal iba 4,5 roka, z toho epilepsiu mu zistili ked mal 3 roky :pensive: , takze este rok a pol si prezil na liekoch - no aspon sa utesujeme, ze sa uz netrapi. Barborka to poriadne oplakala, Natali celkom v pohode - zapalili sme si vecer sviecky, nech sa mu pekne spinka v psom nebicku, poplakali a hadam uz bude dobre.

Talls presne, MM si uziva :rolling_eyes: , ale tak chodi tam kazdy rok na 3 - 4 dni, takze to sa da, len tento rok sa to blbo zohralo - mimino, ockovanie, pes- tak to este 2 dni prezijeme a potom ho zapriahnem :wink:
Andy, citala som vase riadne patalie s chorobou - iba zaciatok, pokracovanie neviem, ale vyzeralo to, ze mliecko neni a nakoniec prislo :confused: ? ...no su to rozporuplne pocity, to uznam - na jednej strane nezavislost, ale zase je fajn, ze este trosku pokojis, das protilatky a tiez ten pocit :dizzy_face: - aj tak si vydrzala krasne, pol roka, keby to nahodou nevyslo, tak aspon vie uz Mali pit z flase - tak aspon na nieco to bolo dobre.
Petri, Jaydinek je uzasne sikovny, teda krasa - ak to uz nezvlada Novinkin Slavko, tak je Jaydi 1 :dizzy_face: - mudra mi dnes hovorila, ze ho mam nechat robit vsetko to, co robi sam - tak ho kludne kazdy den chvilku nechaj nech si to skusa....ozaj Luky dnes vazil 6890g - za 2 tyzdne pribral 130 gramov, tak to vyzera, ze v 6 -tich mes. bude mat cca 7 kg - tak akurat :slight_smile:
Chvalim aj Honzika Puzzi, uz ani lezkat v tom kociku nebude , uvidis, aj zaspavat bude po sediacky :grinning:
Sami, obhliadaci su teda divni :rolling_eyes:
Lao, tak aj Vitecek vosinuje?, dufam, ze ich to coskoro prejde, lebo je to na palicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak a idem pozriet este dnes vecer, co ste preberali, nech som aspon trochu v obraze, tych 10 stran zatial nezvladam :unamused:
17. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tu. Jeste mi chybi posledni stranka. Se to tu pekne rozjelo, jsem se chlamala :grinning: :grinning: :grinning: tecky, hovna, sperma, blitky a tak .... :grinning: :grinning: :grinning:

No u nas usinani zase des. Porad se prevaloval na vsechny strany. Dokonce se zacal v postylce pritahovat za ruce na jednu stranu, pak se otacel jak hodiny na stranu druhou a zase se pritahl.... to uz posiluje nebo co? :astonished: Takze usnul az v 9 :angry:

Andy super s mlikem, i kdyz na jednu stranu by me to taky mrzelo :wink: takhle uz jsi si mohla chodit cvicit klido na 3 hodky 3x tydne a TM by mohl hlidat a "kojit"
Petis Kajka hezky miry, kus baby taky. A at nema zadne reakce na ocko :slight_smile:

Jdu docist zbytek
17. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, Kajka sa uz radi medzi koblihy :grinning: :dizzy_face: a teda sikulka :wink: .......mne dnes dr. po 2-hej hexe a prevenare povedala, ze dalsia davka az ked bude mat 1.rok :confused: ....ze vam davali 3 davky za sebou, ako pise Petis?
Lao s tou sedackou :angry: , ale super si pobavila s doplnanim morseovky :grinning: , ze Megn, Andy :grinning:
a teda story kozena sedacka nemala chybu :grinning: :grinning: :grinning: , len Megn, neviem, ako chcete zarobit Honzickovi na surodenca, ked tu vzacnu tekutinu supnete na sedacku :confused: :sunglasses: :grinning: ?...a spravne chapem, ze si mala noc bez zobudenia??? - jupii, to je skvele, prajem z celeho srdiecka :dizzy_face:
Sami na zurku by som urco sla, ak by TM bol uz doma :wink:
Talls, frutapuru slivka -jablko som uz tiez kupila do zasoby - inak mna to tak bavi, vyberat tie prikrmy a kasicky, to je superske :slight_smile:
A este som pochopila, ze Risutka Pospichalcek mal srajdu a ide to aj na Janku ? Hadam to nebude take vazne u Malinky :pensive:
17. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti pekny fotky, Marketka krasna a usmevava :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Ale ste sa rozkecali. :slight_smile:
MM je na služobke o piatku, tak na MK mám menej času a ešte sa musím venovať aj obchodu, a ten deň má len 24 hodín. :confounded:
Ale poctivo som dočítala. :slight_smile:
Talls tak Tobík dostal darčekov ako keby mal 1. rok. :grinning:
Andy Máli je teda tvrdohlavec, ale super, že začala piť. A mlieko sa ti zsa rozbehlo, to by bolo super a chce piť z prsa. Keď čítam o TM, tak už viem po kom je Máli taká tvrdohlavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Majdo super noc. :slight_smile:
Lobka ty to máš tiež pestré. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Aj moji drobci dnes mali blbší deň. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem spať, aby som zajtra stíhala drobcom, lebo Kubko funguje asi na Redbul. :grinning:
17. čer 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lobuš, koukla jsem ti do albíka, ty jo Lukyno je na čtyřech, no to je fakt bomba kluk :dizzy_face: A s tím pesem je mi to líto. :pensive: Můj Maxík zůstal u našich, už je to starší kousek, tak ať si nezvyká na stáří zase na nové prostředí, a našim je tam s ním veseleji, ale při představě, že se jednou ztratí..... :pensive: Nedivím se, že to Barunka obečela :unamused:

Petři, Jaydi si tipuju bude tady mezi prvními chodit, ne-li úplně 1. :wink:

Moni, musím ti ještě říct, že na tvůj ranní popud, jsem v rámci cvičení očíčka venku s Riškou hledala čtyřlístky a našli jsem hned 3. Pro Janku, pro Rišku, pro taťku a ještě chtěl hledat pro naší kočku, ale to už jsme nenašli. Ptala jsem se ho, že proč ne pro mě, ale kočka prý potřebuje..... :confused: :sweat_smile: Tak jsem dopadla, na kdovíkterém místě za kočkou :sweat_smile:

Petis, tak to jste teda "velká" rodinka :wink: Kája se asi potatila, a bude z ní modelka, výšku na to bude mít. :wink:

Marti, prý já zkušená matka, si mi polichotila, ale stejně je furt tolik věcí, co mě dokáže překvapit ... a pořádně. :wink: A chtěla jsem ještě reakci, že snad se potkáme na dalším srazíku a pokecáme. Užíjte si s Makynkou ráno plavčo. :wink:

Miruss, prý Kubko asi funguje na Redbul :grinning: :grinning: :grinning: To věřím, že máš doma bez M záhul, já bych to asi více dní úplně sama nedala. Ještěže mám mamku, to je moje jistota :wink:

Trochu jsem se pimpla černým kozlem, snad nepíšu kraviny.
Holky, vypínám book. Na žehlení jsem se vykašlala, Janka zase brečela, a pak už se mi nechtělo. Snad bude čas ráno. Jsem dneska nějaká znavená, tak py py
17. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek