• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Nazdáááárec,
Tak jsem si dnes přivstala v 5.30 s mimoušem....prý kaše na noc zasytí :grinning: :grinning: :grinning: ...vyžahl 230 mlíka a šupsli jsme zpět do postýlky a vytuhl po pár minutách hrátek s maminkou a tatínkem, to bylo boží, jak nás hladil po papulách, MM furt tahal za vousy, mne za vlasy...no parádička :dizzy_face: ....Já vylezla pak na budík v 7.45...Taky se z Tobiho můžu posrajdinkovat, a to jsem hlásala, že nejsem ta matka, co je závislá na dítěti...kecy kecy kecy...teď jsem ho měla nechat na víkend mamce, protože taky jedem na svatbu (nikul, nesejdem se na jedné??? :grinning: ) a radši táhnu mámu s náma (ne teda na svatbu, ale tam máme ubytko, tak mamka tam bude mít výletík...), jako kdyby něco, abych byla po ruce...no, včera předvedl hysterák, nevím, jestli by mamka přesně věděla, co s ním...asi ne, vychovala jen 2 dcery a 2 vnuky.... :grinning: :grinning: :grinning:

Popisky u fotek ze srazu...cůrám smíchy....janinka paní vtipálková....pan laola....jojo, máme svou řeč :dizzy_face:

Pospi, ty máš kulíška...maminko, ty čtyřlístek nepotřebuješ....chacha :slight_smile: ...no jo, to víš, kočka ho potřebuje víc...

Sami, super foto Domišáka kulišáka....dezén je fakt goood :wink:

Jo a Sami, hele...nech toho s těma pocitama u nočního kojení, jo??? Jako, když to neznám....pak závidím :wink:

Momou, myslím, že ten sourozeneckej kočárek bude asi lepší...když bude chtít Anička zalomit...ne?

Koukám, že Puzzi se bude dmout pýchou, jaký krásný příspěvek se svým "C" urobila... :grinning:

Nikule, jak dlouho přikrmuješ? Že dáváš jen tak málo...mne říkala Dr, že dávat už normálně plnou porci....tak jsem se jí ptala, kolik to je a ona , že individuálně...malá sklenička nebo velká sklenička...to jsou rady....no, Tobi sežejre tu malou na to tata...a když mu vařím, dá klidně tak 160 ml...plnej via pohárek....ale pak už mu nedávám mlíko...prej když už to má jako oběd, tak mlíko potom ne...a kaše jsem mu udělala jakoby půl dávky, než co píšou na obalu (ze 100 ml mlíka a lžíci a půl kaše) a zbytek mlíka (100 ml) vyžahl poté jako návdavek...se divím, že je to řimbušák, když tak žerje.... :wink:
18. čer 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zapomněla jsem popřát příjemný bezproblémový sraz, ať jsou koťata vzorná a nechají mamky podrbat :wink:

Normálně jsem teĎ řešila dilema, jestli napsat zapomněla nebo zapoměla. Už jsem nad tím minule dlouze dumala, a tipla jsem si, ale špatně. Pro jistotu jsem nakrkla do slovníku a ZAPOMNĚL je správně :grinning: Už jsem ze školy dlouho pryč :pensive:
18. čer 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami, ještě k tý židli...stačil ti tam Domi už kydnout nějakou mrkev???Šlo to dolů??? Já se bála tyhle světlý dezény, že jakmile tam pleskne něco takkovýho, nebo rajskou např..., tak že tam zůstane flíček....na mixeru už mi taky zůstalo mírně naoranžovělo a přitom to má být matroš, že to z toho jde umýt...já brala jistotu, červenou, tam snad nebude vidět nic.... :grinning:

Jdu si umejt volosy...jdu popakovat, mrně stále chrní, to je ráno...neznám... :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi, no, jasně, Tobíka by mamka určo nezvládla, zase tolik zkušeností nemá, co? :wink: :grinning: Ty si éro matko závislačko :grinning: Buď ráda, že Tobíkovi šmakuje, potřebuje sílu, je to chlapák :slight_smile:

ježiš, já tu zase čumákuju a musím vařit a něco tady posmejčit, R.za chvilu přiveze dělňase a Jaňule se za chvíli probudí...
18. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi: Tak tak, dobře jsi to pochopila :grinning:

Talls: :grinning: :grinning: Jasně, to by mamka nezvládla :grinning: Páč dvě holky to je něco jiného než Tobi :grinning: :grinning:
když ona moc sedět nechce. Když jsme v ZOO, tak většinou chce chodit sama. A já jí to v tom kočáru stejně nemůžu moc položit. Jsem myslela, že bych vzala jen ten hlubokej, tam se když tak vejdou oba a dám s k tomu skejtík, kdyby chtěla povozit.
18. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, Anička se po ránu normál vyčůrala, pak si měla nasadit kalhotky, já šla pro flašku do postýlky a pak jsem zůstala v kuchyni a najednou mi přinesla nočník (jsem ho vylila a utřela) s čůráním a hovínkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ona šla úplně sama.
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska bude asi horko,možná napustíme Honzíkovi bazének. Mám tu tchýni na pomoc se zabavováním, tak to budu mít snazší všechno :slight_smile:
Talls, Tobi je žroutík, tyjo, ten sní možná na posezení víc než Honzík :slight_smile: I když ze 100 ml kaši + 100 ml mlíka by Honzík asi taky zvládl.
Lobi, ty pokroky jsou fajn, ale to uspávání blbý, co? Honzík se zas otáčí na břicho (na břiše neumí spát), pase a naráží do šprušlí. včera před usnutím otočka asi 4x, v noci 1x. A až se budou umět postavit, tak je neuspíme.
Lobi, Luky bude patřit k těm lehčím. A paráda, jak už si sedá a leze!
Petruš, hm, to je to, co jsem psala s usínáním. přitahují se, obrací a spaní prd.
Prevenar dostal Honzík 1. ve 4M, druhej v 5M a třetí v 6M.
Miruss, Kubko na Redbull :sweat_smile:
Jdu krmit sváčou, zblitek dočtu později.
18. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi. Kubík dostal prevenar taky jak Honzík.
18. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano holky,
vcera jsem tady vubec nebyla. odpol jsme byli vyzkouset ty sedacky, takze asi vitezi ta bebe confort ikdyz je teda drzasi, ale proste me u toho bere to vytaceni. to bude asi velka pomoc jak maly bude tezsi.
pak jsem byla na oboci, tak vypadam ted stasne, musi se to vyloupat a bude to krasne a vecer jsme grilovali se znamyma.
takze jsem jen prelitla, neco docetla, ale je toho strasne moc.
Na nove fotky jsem se divala, Petrus krasne sis pohrala, Jaydi uz je chlap. a uz se stavi jo? :wink:
Sami zidlicka je moc pekna a Domikovi moc slusi, fakt dobra volba :wink:
Fotky ze srazu cupr, moc pekne... hned bych si jej zopakovala.

Dneska jel MM pryc, tak jsem sama a nevim co budu delat, mozna za nekym tady zajdu, ale nemam auto tak nevim nevim :unamused: Jinak my noc klasika, ve 4 se Maty vzbudil na krmeni a v 7 vstaval, je to zlaticko.
ted usnul. Uz se snazi zvedat i na booku, ale nejde mu to slunickovi mojemu :wink:

Moumou Anicka je s nocnikem moc sikovnoucka :slight_smile:
Andy juuuuuuuuuuuu ja mam radost ze mas zase Pamely, snad bude dobre, musiiiiiiiiiiii sis uz vytrpela svoje s Mali :unamused:
Lobi ty mas taky vidim zahul. ach jo, snad bude lepe :wink:

Uzijte si dneska sraz holky a at vas prcci nezlobi. Bude krasne. :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky
tak jsem zkoukla fotos samičky, i Petronusky a ze srazu:slight_smile:
Malej samec má krásný designový jídelní křesílko, snad to nebude mrkev obarvovat.
:wink:
petronusko me se líbí malej jayden na té vysmáte fotce :wink:
na srazu byly všechny matky šik a děti se tvářily vzorně
:slight_smile:

momou teda zírám Anička s nočníkem je šilkulka, snad to tak bude už napořád :slight_smile:
lobi malý Lukáško je taky spíš drobínek :slight_smile:
nikule tak co, nechala tě Nikča dodělat ráno práci???
puzzi se máš, že tio tchýně pomůže dneska, jen ji využij, zneužij :slight_smile:
talls teda Tobík dnes měl vstávací čas jako Málinka kukám, sssakra, to si připadám jak přejetá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lao tak nejsi v té náladě sama a to je venku vedro, už se vidim ja se odpo táhnu s kočárem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky noc šílená, Máli usla v 8, probudila se v 10, v 11, v půl 1, ve 2, v půl 3 a dál už nevim, ještasi 5krát a vstala v půl 6 a od rána ještě nespala :rolling_eyes:já jsem totál mrtvá. možná mě odsoudíte, ale já se rozhodla s kojením přestat, mám pocit, že si ze mě máli dělá dudlík, pořád jsem v akci, ve dne v noci, do toho Máli aktivson, otec věčně v .....(doplnte).....takhle budu snad víc v pohodě, budu si moci oddychnout, ze mě je posl.dobou už totální nervák.... :pensive:
já to nechápu, ona v noci nespala, brzo vstávala a ted když ji dám do postýlky, tak se pořád převrací na břicho, bože mě z toho jebne :frowning2:
18. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsme zkusili dát Honzíkovi k sváče banán s trochou jahod, jahodovou přesnídávku snědl bez reakce, tak doufám, že ani teď se neosype. Doufám, že tím nemůžu nic velkýho zkazit, jen se teoreticky osype, tak už jahody nedostane?
Nikul a jak jde práce, zvládáš? To nošení je fakt síla, viď?
Megn, tak teď jsem se urazila,prej to "c" je můj nejlepší příspěvek. Tak si trhněte, žádný reakce, ode dneška budu psát jen jednotlivá písmenka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Super fotky ještě z OVSR, prej pan laola fotí, to je foto jak noha! :grinning:
Megn, sakryš, že tobě to noční kojení ještě bude chybět, jak to tak čtu :sweat_smile:
Lao, náladička výborná po ránu, hm, jak chce člověk spát, tak je to nejhorší. Poslední dobou se cítím ráno relativně ok, ale měla jsem dny, kdy jsem myslela, že nevstanu a musela jsem.
Talls, když je možnost mámu s sebou - super, ale zas to není ten pravej odpočínek :wink: I když Tobi je zlatíčko :slight_smile:
Talls, když sní via pohár zeleniny, tak je to jako oběd.
18. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou, Anička je moc šikovná s nočníkem, fakt jo!
Andy, nikdo tě neodsoudí, já už vůbec ne s nekojením. hele, půl roku je super, teď začínaj příkrmy, tak stejně už to není plný kojení. Kojen je fajn, když to jde a všechny strany spokojenost. U vás asi spokojenost na žádný straně, když se máli takhle moc budí a ty se nevyspíš, fakt jsempro flašku a jednu dvě noci v tejdnu služba jenda, ať se dospíš. A třeba až se rozpije s flaškou a vypije fakt dost (z flašky to třeba líppoteče, tak potáhne víc), tak bude líp spát.
uf, to je akčňák ta máli.
musim za řvounkem...
18. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte.
Fotky super.
Sam takú peknú stoličku je škoda zašpiniť kŕmením. :slight_smile:
Petrs Jaydy je krásny smejko. :slight_smile:
na zrazu ste vyzerali všetky super. :slight_smile:
Pospi mne s deckami pomáhajú svokrovci, inak by som končila na psychiatrii. :grinning:
Well aj ty si slamenná vdiva. :unamused:
Andy nemaj výčitky, kojila si pol roka a radšej spokojná mama a šťastné dieťa ako kojenie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobi, Markétka měla v 6.ti měsících též 7 kg...
18. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi, fakt se stebou ráda potkám, snad srazík klapne :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy,nikdo tě neodsoudí, udělej tak, abys "přežila" a byla v pohodě. Držím palečky!
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ciao. Se moc nerozepisuju, tak se omluvuji. Pac se valim na zahrade a pripojena jsem z mobjulu. Tchanovci odjeli na dovcu a tak hlidam zahradu a zverinec (pes a 2 kocky) pes vazi 80 kilo a furt chrape, se sotva zvedne a kocky jsou nekde v tahu. Toz su zaneprazdnen, ty woe to slunko pere :grinning:
Miruss ty jsi to zamestnana zena, sikula!
Andrej achjoachjo, by ses mela dat do pohody, ty mas trapeni chudacku. Nevyspana, s protivkou :cry: kasli na kojo, prece se nezblaznis. Pokud ti to pomuze, Mali strcis do rukou Jendovi proc ne! Mas se trapit!
Talls Tobik je jedlik, vsak jen dobre, ze mu chutna.
Holky pekne se sražte :slight_smile:
pospi jsem cetla misto pospichačka, pichačka :grinning:
laus chich Vita bozi a ta popiska sedi! :grinning: Mmch se mi o tobe zdalo, mi v hlave proste chrasti, same cypoviny, slataniny. Se mi zdalo, ze kuřiš 10 denne :grinning:
leni takze nakonec jina zidle? Ty jsi cislo :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni he kdybys mela auto mohlas doject za mnou. Do Pjetrvoldu to mas jen pres Michalkovice :slight_smile: jsem zvedava na oboci!
Peti Kajka je macik teda, je krasna a ta kilca nejdou poznat! Krasna po tobe, simte ty nejsi velka :wink: esli kces videt Bigmek prijd za mnou :grinning:
laus jezis taky jecaky jo? Chjo, snad u vas ty noci se zlepsi s prikrmama!
18. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Lobinko nase mila vecer akcni kokam, nu mozna za vcasu prestat s babymasazema :slight_smile:
myslite treba, ze kdyz je Honzik pohodar, antihyper, ze mu to treba zustane, jakoze to bude mit v povaze?
Andy jo Bolta si myslela, aha, blik cvak prijem. Mi nedochnaplo :slight_smile: asi zas vse vyhral co? On je fajny sasek, suprrychlobežka.
Puzzi pekny den tobe a tchyni, pisni zas jak dobehla s kocarem, usmevne :grinning:
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No a u nas 3 noc az do 5:20, ale byl vecer nejaky neklidny, nicmene mel seschle hohino na dupce rano, tak to mu asi vadilo. Ale pak spal tvrde, tyjo no u nas je to lepši a lepši :grinning: jako spat s posranou dupou a nas Honzik? :sweat_smile:
nikul bylas u kadernice, na solarku? At ti prace jde hezky od ruky a Nikul je zlaticko :wink: vylezl ji ten druhy zoubek?
18. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdo, jsem dneska koupila tu "tvoji spací kaši", my ji teda používáme i tak, ale dokoupila jsem tu hruškovou, tak ji večer použiju, ať má Markétka změnu ... jinak plavčo paráda, ráno jí trochu teklo z nosu, tak jsem řešila, jestli jet nebo ne, ale říkala jsem si, že v tom teple se jí to tam aspoň spustí, taky že jo ... se jí tam tak líbilo, že nechtěla ven z vody, ale musela :angry: .... cestou usnula, nakoupila jsem, vyřídila poštu a nákup v drogerii ... než dojde ponorný mixér, tak jsem dokoupila zásobu zeleninových obědů pro Markétku (objednala jsem Philipsa), na poště se samozřejmně vzbudila (nevím proč tam s těma razítkama tak práskají, to je snad sportovní disciplína nebo co, kravky), ale dojely jsme domů v pohodě, byla ještě unavená .... teď kouká na Óčko a houpe se v křesílku, ... přemýšlím že si ji vezmu do koupelny a začnu už něco dělat, až usne, tak ať toho nemám moc ...potřebuju umýt koupelnu, záchody, vytřít, potřebovala bych i vysát atd. ... už mě to štve, že nemám na nic klid .... mám koupený záclony do toho obýváku, asi zapojím MM, aby pohlídal a já to pošila (potřebuju prostor a čas), ráda bych ty okna umyla a záclony pověsila, ať je změna ... ale MM chce jet v sobotu sekat na chatu, to by bylo fajn, pokud bude hezky, bysme opekli špekoně, malou bych provětrala v lese, aspoň vypadneme z města (i když ta naše osada je 50 m od pole, tak to ani město není)
18. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Psala mi Simča (Talls), chtěla číslo na Jumika, že na ni čekají a zpozdila se, tak jsem jí ho poslala. Tak snad se všechny potkaly a mají se fajn na srazíku :grinning:
18. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek, holky myslim na vas ale vobec, vobec nemam cas pisat, chcela by som aj docitavat ale neda sa, kurnik behame po nakupoch, po navstevach, pojdem aj do prace sa ulazat. Slavko je svetovy, nechapem, je uzasny!!! ani nezamrnci :dizzy_face:
dufam ze sa mate fajn, ked sa co i len trodku bude dat, urcite nakrknem :wink: py py
18. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
pichačka je dobrá :grinning: ale to krčisko, ty nožiska, to je pštros, ne? :grinning: Mě už tu z toho dneska straší na cimbuří, uřvaná Jana, ospalý protivný Rišuta a mě dneska večer odvezou, tadydadydadyda :grinning:

Honzulajda musel být fakt unavenoš, když chrupčil s kakošem v plíně :sweat_smile: Majdi, teda ty máš divoké sny maxipsa Fíka, chudák kuřačka Laolka :grinning:

Miruss, tak to je dobře, že ti pomůžou, já bych se spolehnout na svoje tchány asi nemohla :pensive:

Moni, Anička je šikulka chytrá, ví, kam bobky patří :grinning: :dizzy_face:

Weli, s ježkem už jste v poho?

Puzzi, ty zblitky si nech :grinning:

Jdu uložit juniora, držte palce.
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti venku je dneska krasne vsude, ale myslim, ze v Cechach je tepleji, tady dost fouka tak si myslim ze holky to budou mit fajn. Taky bych sla a rada poznala ostatni holky :slight_smile:
marti mam napad a co takhle dat ty zaclony dat usit TM? :grinning: oni chlapi kolikrat umi i nemozne. Muj tatka treba i sit umi a tchan to jste holky nevidely, ten si zkrati i rukavy na kosilach s manzetama sakum pikum! Bych ani ja nezvladla :sweat_smile:
Marti Marketka furt rymuje?
18. čer 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Majdo, u nás je teda vedro dost, ale taky fouká, ... Majdo, záclony a MM neéééé , já je potřebuju jen ze stran zahnout a našít řasící pásek ... on teda umí ledacos ale tohle neéééé. .... máš šikovný chlapi v rodině, fakt!
Ta rýma je lepší, ale ok to ještě není .... už na mě malá haleká, tak jdu za ní, jak podělám , tak kouknu ... ahojte
18. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Pospi u vas hotovy blbakov!
Pujc mi jednoho sviste at se nespalim na tom slunku nudou :grinning:
18. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Megn, popis hlídání mě pobavil, ty flákačko, koukej jít něco uklízet nebo si mě nepřej :grinning: :grinning: :grinning:
megn, ptáš se, jestli to tvému honzíkovi zůstane to pohodářství? myslim že ne, nebo na světě neexistuje spravedlnost. V roce výměna povah, víš? Můj Honzík pohodář a tvůj hyper :grinning: Já su tak blbá, což? :grinning:
Ty bláho, hanýs megnin spal s hovnem v pleně, no ty mu prostě dáváš večer nějaký hypnotika, že? :grinning:
Megn, jsme šly dopo s kočárem obě s tchýní, typiš no, Honzík 10 minut pohoda, seděl, až skoro vypadnul,pakprudička, tak jsme to obrátily, zastavily jsme u hřiště, tam jsem chvíli honzíka pohoupala, ponosila a hurá domů :sweat_smile: Sakra, mě to štve, takový hezký počasí, já bych tak jezdila na procházky a Honzík by koukal do lesa a prdlačky velký.
Marti, takže plavčo prospělo? Fajn :slight_smile:
Novi, jupí, slávko má antisvoje dny :sweat_smile:
Pospi, sakra, si rezervuj místo tam u vás v tom blázinci :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Novinkovi cajky pajky, kliid, uzivej rodiny a maj sa s uzasnym Slavkem! :wink:
18. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky pere to pekne. ja ted uspala po obede ratolest, tak si jdu zajezdit na orbitreku a pak na slunicko, ale dlouho tam nevydsrzim a navic tam nemuzu byt kvuli tomu oboci.
Maty uz se zacina zvedat i na boku silene chce. uvidime jak se mu to podari.
Odpol mozna pujdeme do aquaparku tak snad to maty zase zvladne. :slight_smile:
Majdi s tim nakupovanim uz jsem jak talls :grinning:
18. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek