• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Ahojte.
My sme po obede a Kubko búva, Zuzka sa hrá na deke a tiež pôjde o chvíľu spať. :slight_smile:
Lobka ešte obchod dolaďujeme, ešte sme nedali linky do e-katalógov, tak tovar ešte neposielame. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzík si dává svůj polední postýlkový spánek, již dvě hodiny :confused:
Weli, užij si aquapark!
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty mi teda prejes jako drzóne drza! :grinning:
hm nemas to jednoduche s Honzickem, venku ma proste velice hodne podnetu byt ve strechu, aby mu nic neuteklo. Proto ti lepe spi doma. Jen si vzpomen jak jsi 3 hodiny kocarkovala, tohle zas je lepsi ne? Muzes si doma udelat co potrebujes, poklidit treba, ale predevsim konovat :grinning:
jezis to je pohoda, venku hyc, virivy bazenek vyhraty na 36 stupnu, jsem tu jak v termalnich laznich. :grinning: Honzik si hraje v kocarku, MM mi dovezl Magnum. No nemuzu se mit lip?:grinning:
leni do Bohumina jedete? Mej se hezky kocko :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strechu :grinning: = strehu
18. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Puzzi takze džagody ok? A chutnaly? Ja ted valim dzagody kazdy den a Honzula se mi neosypal ani jednou.
18. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já sním taky dost jahod, skoro denně, a Markétka taky v poho .... máme děti se zdravým kořínkem
18. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, hneď by som menila. :slight_smile:
Mne Kubko spí od dvanástej a Zuzka od 13:15, tak mám tiež pohodu pri Care. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi nene na olesnou..diky
Kurna ty si uzovas, ale tak to ma byt. my musime na bazen koupit novou filtraci a pak taky budu frajerit :grinning:
ja davam i Matyaskovi jahody i mlainy a chutnaji mu,mame ze zahradky :wink:
18. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tiež jedávam jahody a kopa iného ovocia a Zuzka je v pohode. Jej som z ovocia zatiaľ dala len banán a jablko. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku super, ale Jenik ne a ne zaspat.. "doma" spal uplne v pohode. Dnes jsme bojovali s mrkvickou, deka poplivana, obleceni oranzove, vrr, nejvic me bavil Honzikuv mlynek.
Vyperu to na šedede? Treba i na podruhe?
Jo taak Leni na Olesnou, tam jsme jeste nebyli, jen jsem park videla z pozaplotu :slight_smile:
kocar je nejaky tichy, tak asi zalomil misacek usacek.
Miruss jsi skvela s tim eshopem! :wink:
18. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdarek hlasime se az ted
dnes mel Domi divnou noc, vykladal si ve 3h ráno :slight_smile:, nic moc, ráno jsme meli srazik ve meste s kamoskou
v Brane jsem okoukla Ib limited a než bych doma objednala a šla tam znova kvuli sleve 20,-, taxem je vzala hned- tygrovane :wink:
jsem uslapkana, unavena, musim ale ještě na postu, taxi ted davame oraz v posteli
18. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tyjo musim posbirat na zahrade ty megakoblihokobylince po Maxovi, bo tu o to zakopavam :grinning:
jee sami tygriky jo? Ty se mi libi nejvic :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn jsou fakt kraasne
mmch maji ted ty IB nejake vymakanejsi streva! A i náhradní co tez prodavaji vypadaji lépe, jsou delší!
18. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám neskutečný úspěchy....
k obědu měla máli tak 50g bramb pak brambor s mrkvá a pak 180 mlíka :slight_smile:
ted pije štávičku z jablka a švestky smíchanou s vodou :wink:

to je úleva, ona už neřve, když vidí flašku, dokonce si ji sama drží a když ji vidí,tak mlaská pusinkou :sweat_smile:

já vás dočtu, až bude chvilka :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi, tiše závidím tvůj vegáč, klíďo si to vyměním i megakobylince budu sbírat :grinning:

Ježiš, Riška je venku a zamknul mě, však on zase odemkne, doufám.
Jana dneska bojkotuje spaní, ona spí asi 20min v kočárku, pak se vzbudí a mamko voz si mě. Jenže vylezu ven, za chvilu je tam i Riška a začne tam s něčím jezdit (tatra, odrážedlo) nebo na mě mluvit, kočena otevře kukadla a čučí. A když jí vytáhnu, že jdem dom, tak řev. Jako fakt to vidím večer na Opavu. TeĎ si chvilku potichu bez hudrování hraje v sedáku. A už jsem odemknuta, super, zvládl to.
Chtěla bych jí taky dávat přes den spát do postýlky jako puzzi Honzulajdu, ale ona tam přes den řve, nemám na to nervy, stačí mi to večer před spaním.

Sami, spočni ty cestovatelko :wink:

Weli, příjemné koupání přeju :slight_smile:

Jdu zase něco dělat, dokud je tu ticho, Riška venku něco likviduje, aha, tak to jdu pořešit :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ještě ke všemu mi ji někdo vyměnil, ona si už HODINU tady sama v pohodě hraje,leze po pokoji, já jsem štastná žena :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej, krásná zprávička, úplně z tebe cítím sálat pocit úlevy a spokojenosti :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
šťastná ženo, konečně chvilu spočneš :wink:

Jdeme se s děckama projít k rybníku do hospůdky, slíbila jsem Riškovi párek v rohlíku. Kaku už má normoš, zítra ho chci dát do školky, tak průbnem uzeninu :sweat_smile:
18. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, na poštu házím bobíka, Domi usnul a já jsem vycuclá, ředstava, že zase všecno táhnu dolů a v tom vedru nahoru do kopce, pak 20schodů s kočárem nahoru a dolů...pojedu dopoledne, aspon bude ít lidu, dnes už je doma
¨doprala mi pračka, jdu na věc
joooo, jinak MM zitra pristane v Praglu cca 13.30, mozna uz bude moje autí hotovééééé! a prijede domu, takže to vypada dost nadejne s pařbou s kamosema, jupajdáááá, už vymyslim, jaxe vysamičím :dizzy_face: :grinning:
MM napsal, ze maloška rad pohlida, superb
noale co mi opet zkazilo naladu...vcera se ozval jen rychle po skypu "syN 16,5let", ze za 10 dni leti do USA na birgadu pres cele prazdniny a jestli se neuvidime o vikendu...no, to jako neva, vse ok,ale kvuli tomu se OPET posouva te soud o alimenty...na září..kuwa, to me uz ale se***e jako svina, bo se to tahne jak sopel a furt nervy. Do hajzlu uz :angry:
18. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, supéééér, vidíš, že tomu přišla na chuť, mlíko je pořád stejný ale teď bude mít pořád něco zajímavýho. Paráda!
Holky, Markétka dnes taky perlí. Nespala sice žádný zázraky, ale nechala jsem ji válet se na našich postelích a při tom jsem postele přeslíkla, dole jsem ji dala do sedátka, hrála si a povídala, tak jsem umyla nádobí a uvařila, čumim blázen?! pak snědla půlku skleničky jablko/mrkev a teď si hrajem spolu. Vypadá to, že půjde ještě jednou spát, strašně zívá,.... měla bych něco sníst, zas se dnes odbývám...toto zas dopadne...
Sami, jasan kašli na poštu....to je k vzteku, nic se nehýbe dopředu, to je snad naschvál nebo co? Co tam bude "synek" dělat?
18. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dik za pochvalu fotek
jo, pospi, vcera me ctyrlistek pro kocku dost pobavil :slight_smile:, jinak co furt prosimte resis s tema fotkama?kdyby ti to na nich nesluselo, tak te nefotim a nedavam do alba, ne? šišo...furt už!

petruš- JD srovnani v O a 6M, to je krasa, taky se chystam na nejake koláže časem

lauš no jo, nekdy je to o nervy to noci-ja uz teda dlooouho ne, meli jsme plac v noci jen parkrat v 6N, jinak dobry, ale omlouva te ta unava, oni mimouchove to zaspi a rano uz nic nevi :slight_smile:. Jinak dik za photos

talls muhehe, pry nevim, jestli by mamka vedela, co s nim a hysterakem, kdyz vychovala jen 2+2 decka :slight_smile: sorry s tim nočním kojem, no ale proste jsem to musela popsat...a tvuj Domišák kulišák se začíná ujímat, už mu tak občas říkám :slight_smile:. K židli: já si ji koupila pro radost, abych se začla těšit na příkrmy,ale zatím ještě dudláme kozu. Takže časem dám reference, zda potah jde či nejde umýt...ale kdy to bude, nevím :slight_smile:

momo: Anicka je fakt zlatičko panenka

andy: ty voe, to je sileny, co pises, ja bych asi byla taky šlank a taková hubeňoura jako ty, kdyby mi Domi takhle jančil, to je šííílenééé :confused: ...bych si asi našla nějakou chůvu už :rolling_eyes:

**jsem idiot, zase jsme si ho vzbudila...jsem se sla kouknout, jestli jeste spi a praskla parketa a už nespal
:angry: ...nechapu, ze nekdy je nevzbudi ani rana z dela a jindy takova malickost...takze docitani se odklada :pensive:
18. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami to fuck nebere konce. Proc to tedy nende? Kvuli tomu, ze leti do pryc? A on u toho musi byt, vzdyt zastupce je jeho matka ne? Su z teho Majda. A s IB mi nemluv chjo, ted pred dovcou nemuzu, pac kup na brane uz pak nejni vubec ekonomicky a misto 5ti stovky padne tak dvojecka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
andrej juuu ty mas super den a ja ti ho preji jen! Nekdo ti Malinku vymenil :slight_smile: nebo ji Jenda v noci domlouval, at to ta mamca ma jednodussi :slight_smile:
pospichacko pichacko se tu smeju nad Risutou, to je agent :grinning:
18. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti- je to hnus humus...uz zbyva jen vyslech syna a ted to dolozili v breznu a ted zas kvuli klukovi o 2 mesice...to me se*e, ze si ho nemuze soud zavolat nejak extra, kurna...co to je tyhle odklady, k cemu?akorat se to tahne do nekonecna :frowning2:
syn jede do usa na brigadu, takjak jezdivaji lidi v jeho veku, bude nekde delat pinkla a trochu se nauci lepe řeč atd...doufam, ze nebude htit prispet na letenku nebo tak nejak...jeste má u nas ten dluh 7tácu jak chtel zachranit s tim telef. uctem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to k vzteku...2x byl u soudu s nima,ale vzdy na nej nevysla rada...ted kdyz zbyva vyslechnout jeho, zas odklad, bo tu nebude, minule duvod odkladu nevime,ale pry zmenila pravnika ta ex--chjooo.
18. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm to je k vzteku! Takze sam odklad, ale TM musi platit chte nechte jak mourovaty. Ty nase zakony, nezakony zdes!
18. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dočítám
talls jé vy se máte, že jdete na svtabičku,si to o víkendu užijete s Tobim v záloze :slight_smile:

pospi t :slight_smile: o znám, chceš mít na úklid klid a jako n apotvoru není :angry: pak se vše dělá 2krát dýl...leda uklidit večer až prdola usne...

Tárovka nám záviděla počasí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tady bylo dusno vědro jako das, ted se to honí na bouřku a J.odešel na kolo, nejśem škodolibec, ale malý zmoknutí by mu neškodilo :sunglasses:
a to noční spaní Honzy mladšího je ´bezvadný, kéž by tak spala i mladá Nováková)
jak jsi napsala tu tvoji zahradní pohodu plus magnum navrch závidím

Novi tak užívej Slávkovy dobré dny :slight_smile:

sami sssakra ten syn, ale zpravíš si náladu na pařbičce, to bude super
:slight_smile:
co jsem psala o Máli tak strašnýho, že by sis hledala chůvu???? :wink:
18. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, je tu pekny bordel, v te republice. ted me pobavil navrh CSSD, ze i, co vydelaji nad 100tis maji danit zbytek 38% :confused: . To je vyborny, takze kdo maka jak debil a je furt v tahu, tak bude doplacet na líné lemry, co berou podporu z jejich daní? to opravdu dává smysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hnus humus. Pak teda je lepsi nestudovat, nesnazit se...inteligenti. A kdyz nahodou trochu lip vydelas, tak platis nesnesitelny alimenty, at jsi dobry tata nebo grazl...budou te tahat po soudech a delat ti peklo ze zivota. No je to tu fakt na palici...radsi emigrovat...
18. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute hrubý zrna největšího kalibru :sunglasses: sami boj se Brno, až se vysamičkuješ :dizzy_face:
18. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi at chutna Riskovi parek a zitra at kaka klobasky! :grinning:
marti fajn plodne odpoledne koukam :wink:
jsem musela Hanyska trosku unavit v bazenu, trosku jsem ho potopila a ted spi jak dudek :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami ten kdo vydělává hodně bude platit na cikány, proč ne :sunglasses: když jsem byla jednou na sociálce, tak ´tam byly samí cikáni ku.wa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek