• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
any ty slečno vtipálková...dyt ty musis byt kaput z te tve Novakovic holky...a ty noci...co hodinu a rev a akce...to je situace na chuvu jak delana...pokud neni v dosahu otec ci babicka ditete ke hlidani
18. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami jsem se už obrnila, zvyk je železná košile, v mém případě ostnatý drát :grinning:

ale jako víte co je dobrý, ted začla plazením se hodně pohybovat a tím se i hooodně zabaví,takže já vidím, že to bude jen a jen lepší :slight_smile:

včera mi pomáhala mamka a i když mi v noci J.pomáhá, tak stejně jsme v garsonce a nemám kam utéct...takže pojedem co nejdřív k našim, dám mu dítě a starej se táto :wink:
18. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andrej ty jsi Novakova jo? Vlastne budes jo, jestli tedy do Jendy neuhodi blesk? :wink: ty mu prujes :grinning:
18. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo víte co dnes vypadlo z jendy?že jsem mu mohla pomoct hrabat ty voe já tady rávu, ty voe já tady učím dítě na flašku a on toto :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
majdi momentálně jsme spíš jak pán a paní smithovi uprostřed filmu :grinning:
18. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn- docitam a se chlamuju jak jelito, pry pichačka a pak sen o Lauš :slight_smile:, jj, Pjetřvold je za Michlí co by kamenem dohodil, tam jsem měla kdysi lásku :wink: :dizzy_face: ...platonickou, bohužel, enem sme si psali dopisy :sweat_smile:

musím prubezne zabavovat pana Domču, baví ho dudlíky, ktere nedudlá,ale snaží se je zkoumat ze všech stran a různě se trefovat do papuly :grinning:

miruss ty jsi zase sama...uf

nj, Nikule, co kadernik, mas neco noveho na hlave? Ukááá

aha, tak Novincin Slavko je hodnous, tak si uzivaji. No konecne!

puzzi ty me zas bavis, jedna perla za druhou! :grinning:

weli- jsem zvedava, co o oboci,az se to zahoji, musis hodit photo...kolik to vlastne stalo? :confused: uzijte si vodu

vypraní mrkve by me zajimalo...vcera jsem si pred odjezdem pokydala moje nejoblibenejsi blederuzove triko od gulasovky... :pensive: :confounded: ..tekuté žlučové mýdlo DM nezabralo...je to svetlejsi,ale furt dost

megn, uzivas si suprove to hlidani tchanovic domku, taky se tesim na hlidani za cca 3 tydny...

andy- koukam dnes uspech s obedem a Mali, kojo shcvaluji omezit, hned to nepujde zaseknout,ale koj proste minkrat za den

pospi ty si fakt rezervuj misto..ja bych asi Riu pro zmenu nekam zamkla...aby byl od neho klid, to je rarach!

andy- pry Smithovi...super vtip
18. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já zírám, Máli trhá rekordy, ona přeplazí půl bytu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už občas i regulérně zaleze, šikulka moje :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, nakonec budeš mít nejšikovnější dítko prosincovek !!! Je dobře, že se Máli zabaví, má dost starostí sama se sebou, že? ....
Stavil se doma manža, a zas odkvačil ňoucat třešně, prý už mu to kvasí a uteklo mu to z bečky (taková škoda!), byly hodně šťavnatý - to bude slivovička! ... Markétka spí dneska 3x, po menších kouscích, tak sem zvědavá, kdy se probudí - spí 20 min. ... Stihla jsem komplet koupelnu i s baterkama a podlahama, záchod, uvařit a vysát v patře, přeslíct peřiny v ložnici a ty použitý vyprat .... zbytek příště, dneska už to stačí ....
..... tady mám siestu ... piju Kozlíka :grinning: a poobědvala jsem zapíkaný nudle :grinning:
18. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v poledne jsem přihodila něco málo foteček do alba :wink:
18. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zapomněla jsem vám napsat, dneska jsme maminy vyfásly potápěčský brýle a koukaly jsme na svý dětičky pod vodou, bylo to úžasný, jak podmořský svět, fakt paráda (hlavně to, že jsem se dokázala potopit taky :grinning: ), Markétka už skočila s destičkama sama do vody, když jsem na ni natáhla ruce a už zavírala oči proti vodě, správný!
18. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy,
jsem tu az tedka. Rano jsem docetla, ale pak uz nebyl cas na psani. Maly rval jak na lesy, takze jsem musela nakrmit a pak jsme sli ven. NO, dneska ma nejakou divnou naladu. Asi si tu dobrou vcera vybral celou.

Zatim reakce na rano, zbytek doctu pozdej, jak bude cas.
Laus Vitecek vypada super vazne v brylich :wink:
Momou gratulka Anicce k nocniku. Ta je sikovna :slight_smile:
Puzzi jakej je den s tchyni? Odpocivas aspon trosku? A meli jste ten bazen venku?
Andy noc teda u vas nic moc :frowning2: Rozhodla jsi se dobre s tim nekojenim podle meho, aspon nebudete nervozni ani jedna snad. A Malince to snad taky pomuze :wink:
Megn nejni jak tobe dneska, co? Na zahrade, hlidat zviratka a opalovat se :grinning: :wink:

Jinak doufam, ze holky v Phe si uzily sraz a deti jim poslouchali :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jí zabiju, nejdřív se tváří, že jí kaše chtná a pak mi dá najevo že ji nechce mohutným prskem do všech stran :rolling_eyes: jako ano byla dnes krásně umytá :sweat_smile: přiznám, že v duchu sprosté slovo padlo :zipper_mouth: ted dudlá pak snad usne, náročný den :wink:

marti markétka je fešačka a má krásný overalek :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy---no comment, jabych to slovo asi nerekla v duchu :slight_smile:), ja si budu muset davat pak hoooodne majzla,abych nemluvila peprně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

marti. plavco muselo byt super s brylema a z třešní je třešnovice...slivka je ze švestek, ne?ale je to fuk, pálenka jako pálenka

holky, já nevim, jestli u nas uz zuby...dasne se mi zdaji furt stejne,ale kdyz se Domi dostane ke kousatku, hryže do toho uplne krutě :confused: :confused: jako ďas až mu ty dásně belají a rozciluje se u toho uplne šííílene...asi si to tím masirovanim nejak drazdi a zuby zlobi...nevim...mam ten Calgel koupeny,ale nevim, kdy s tim zacit?

ted je poprve spoutan jidelni zidlicce :slight_smile: a hryze a zkouma okoli
18. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak další den za námi :sweat_smile: Odpo jsme byli s MM na nákupu v tescu a v Superbaby na autosedačky a máme Maxi Cosi. Takhle my nakupujeme, jdeme, obhlídneme a koupíme. maxi cosi je dobrá značka, tak snad ok. Je 9-18 kg, polohovací, musíme to teď prubnout, aby byl za 3 tejdny Honzík zvyklej, až pojedeme do Chorvatska. tchýně hlídala, zvládla to, hodinu zábava, pak kočár, kde se časem vyrozčiloval a na půl hodiny usnul.a jelikož mlíko udělat neumí, tak mu pak dalapřesnídávku, dobrý :slight_smile: Jsme se totiž celkem zdrželi :sweat_smile: No ale pak kvečeru hodně na mě, umim ho zabavit nejlíp, to je jasný, a když nemá náladu, tak jsem asi jediná schopná ho udržet bez řvaní, škoda no...
megn, no jasan, spaní v postýlce 2 hodiny přes o vůbec nereklamuji, to je krása největší, tolik času např. na koně :grinning: Dnes spal od 11 do 13 a pak v kočáru už jen půlhodina mezi 15 a 16, v kočáru tomu fakt už pak moc nedá. Ale neva, jen škoda že ho nebaví moc dlouho v kočáru koukat.
Sakryš, ty si žiješ, jak dámička :slight_smile:
Džagody zatím bez reakce, tak snad ok.
Andy, to je super s flaškou, Máli je úžasná! A sama si jí drží, jo? To ani Honzík neumí, ten strašně šmrdlá rukama sem a tam :sweat_smile:
Pospi, odemknul? :grinning: Jak dlouho by Janka přes den řvala v postýlce? Honzík to vydrží max. deset minut, pak usne. Takže třeba to někdy zkus chvíli vydržet, nahazovat a třeba by vytuhla?
Andy, to vypadá, že Máli měla hlad a proto prudila poslední dobou, kéž by jí vydržela ta dobrá nálada. prostě pořádně najíst je základ :slight_smile:
Sami, super pařba a blbý alimenty!
Marzti, užívej si hodnou markétku :wink:
Sami, nad návrhem socanů milionářská daň mi taky vlasy vstávaj na hlavě, ne teda že by se nás týkaly příjmy nad sto tisíc, to fakt nehro, ale prostě mě to sere, že šikovný lidi maj doplácet na dávky nemakačenkům. A jako jasně, dávky je i RP, co bereme my, jasně, daně mají smysl, ale co je moc to je moc. To pak už bude demotivační se snažit a vydělávat hodně.
Andy, myslíš že na nespokojence zabere lezení a pak chození? Doufám :sweat_smile:
No jasan, hrabat trávu, ty vole jenda už mluví asi z dusna šejdrem!
Andy, Málinka je šikovná s lezením, je to šikulka, konečněs jí dala najíst (flašku), tak uvidíš, že bude spokojená! :grinning: Né, dělám si z tebe srandu, neber mě vážně!
Marti, Markétka je krásná :slight_smile:
Andy, prrrrsk :grinning:
Sami, honzík hryže mohutně tu a tam už dlouho a zuby ani ťuk a furt světlý dásně. tak nevim.
18. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, u nás je všechno "slivovička" :grinning:
Puzzi, Markétka je nejhezčí, když spinká, ale poslední ny je super i přes den :grinning:
18. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi tve reakce :slight_smile:, zas nezklamala
jo, RP je socka dávka,le zase máme deti a ty budou makat a vydelavat na duchárny :slight_smile: a nemakačenka, že jo...

jdu koupat, asi má uz Domi dost, doufam, ze zitra se mi podari ho uspat super tvrde, aby MM nemel praci s hlidanim :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jsme zpět ze srazu a Anička měla jednu plínu a ještě pořád jí má suchou :dizzy_face: Díky hodným tetám, co nám pohlídali Kubíka, jsme mohli jít čůrat na záchod, páč na travičku nám to nejde :sweat_smile: Jinak ZOO byla super. Jdu uložit s járou děti a pak šup do pelíšku.

Soňule, Tobík i Honzík byli úžasní a mamči taky :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem zde...mam upal jak svina, je mi spatne, boli me hlava no hnus.
Sami no oboci se musi vyloupat takze ted vypada jeste hodne tmave. A stalo 2500kc :astonished:
Andy super ja mam radost :wink: ze Mali je takova sikovna a uz leze a hlavne chce jist. a jenda :angry: no comment
Marti pekne fotecky a Marketka ma krasne pyzamko :wink:
Puzzi teda vy jste sileni. a jakou´maxi cosi? :slight_smile:
18. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, že prágl sraz se vydařil :wink:
Sami, zítra právě nejsi doma, tak tě super tvrdost domiho spánku nemusí zajímat, ne? :grinning:
Weli, Maxi Cosi Tobi Crystal Black: http://www.hracky-kocarky.cz/1363-maxi-cosi-tobi-crystal-black.html
18. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pozor pozor všechny pampersačky, v tescu je akce k balíku plen 4x vlhčený ubrousky baby fresh zadara! Jsme koupili dvoje pleny a máme 8 balíčků ubrousků zadáčo, heč :grinning: A pak jsme koupili toaleťák 8 ks a k tomu 4 ks zadáčo, taky heč heč :grinning: Takže máme postaráno o toaletu celá rodina :grinning:
18. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi je super krasna. ja jdu nakonec taky do maxi cosi tobi, uz nebudu kombinovat a ta bebe confort je podle me strasne predrazena takze to kaslu a basta. nejakou vychytavku vytaceni preziju a ozelim teda doufam ze toho nebudu litovat.
Puzzi a za kolik ji mate? diky a super tip v tescu, ze bych tam jeste jela :grinning:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, měli na ní akci, něco kolem 6,5 tisíce. A nepiš mi, že na netu jí maj za polovic, nebo se na.eru :grinning:
18. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi :grinning: neeeeeeeeeeee jen asi o 1100kc :grinning:
18. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi :grinning: :grinning: s toaletami pro celou rodinu a :grinning: :grinning: :grinning: s nasranim kdyby byla levnejsi a urco bude, bo na netu je vsechno , ze jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ju, tesim se na fotky ze srazu!

Domi vytuhnul raz dva---zkusila jsme mu natrit dasne,ale hned to zapil dalsim kojem :grinning: :grinning: , neva, priste
18. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych to neprezila, kdybych to mohla mit levnejsi...jsem proste spořící kasička- obhlídnu, udelam vyber a pak hledam dle ceny...teda pokud to nespecha...treba dnes jsem koupila plínku hned, ikdyz by mohla byt 20% sleva, ale nechtela jsem ji propasnout, uz jich moc nemeli :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a smeju se, pry nepis mi, ze ji maji na netu levnejsi a hned v tom odkazu, cos poslala, je fakt levnejsi o litr...se káknu:slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste blbý!!! :grinning: Mě to prostě nebaví hledat na netu, nebejt vás, tak žiju ve sladké nevědomosti!
18. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zjistila jsem, že honzíkovi asi ze zeleniny nejvíc chutná broko, dneska to žral jak nikdy a pak vydržel 3 hod. do mlíka.
Vtipná storka k broko: minulej tejden jel MM na nákup, měl seznam ode mě, mj. broko. Volá mi z obchodu "Jsem v zelenině, kde maj asi tak tu brokolici?" "No tam jak je mrkev, květák, vidíš květák?" "Jojo, květák tu maj, no nic, to najdu." Našel a doma se pak přiznal, že nevěděl, jak vypadá brokolice vcelku, zná jí jen jako kousky v jídle :grinning:
18. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo puzzi, ja budu klidnejsi a vic si uzivat tu pařbu,když bude malej spinkat a MM nebude mit zadnou praci pri hlidani...stejne nevim, co by delal, kdyby plakal...flašku mel tak 2x...takže bych se spis bala, co by s chudinkou udelal...no ale snad bude spat jako dudek, zitra ho musim poradne utahat nez pujdu:slight_smile:

sezrala jsem prave vanicku 250g polotučného tvarohu, s medem a skořicí, jsem prase :grinning:
18. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, spletla jsem se 5% ne 20% :sunglasses:
no jo,ale dobrych 25.- v kapse by bylo...treba na kafčo :wink:
jéé storka s broko dobra---jeste ze v obchode jsou na vsem cedulky,co? :grinning:
18. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek