Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
puzzi
18. čer 2009
Sami, jasně, chápu, hlavně aby se Domi utahal a pořádně napil. Ty kojíš poslední dobou v noci už jen jednou? Nebo nevíš :-N
MM prej pak u toho květáku koukal na cedule a hledal Brokolice 😃
megn
18. čer 2009
Chi Puzzi ty jsi expert, kupit sedacku za tolik olik 😃 toz mi by bylo lito toho litru, ale i jine obchody musi existovat a to diky vas a podobnych 😃
Ha dobra storka s broko! MM by ji nasel v poho 🙂 jak delas broko? S cim? Honzik mel teprve 4x mrkvicku, ale teda jako u Andy jsem prozivala vnitrni boj. Sni mi toho malo. A vecer kase hruza, to delal blbosti, plival, byl protivny. Tak jsem mu rikala musis musis aby se maminka vyspinkala 😃
tyjo Leni 2,5 jenom oboci? Jak dlouho to vydrzi, furt asi né ne?
Mou Anicka je proste poklad, plinky uz nebude treba co nevidet 🙂
hih Andy Smithovi, aby jste nedopadli jak Roseovi, doufam ze nemate tak velky lustr 😃
puzzi
18. čer 2009
Díky nám se máte kam chodit koukat na to zboží, co si pak zbaběle koupíte na netu 😃
broko dneska byla s mrkví a kuřecím. Anebo dělám broko+brambor anebo broko+květák. Já prostě dělám Honzíkovi všechno se všim, co mě napadne, zejtra bude mít květák+cuketa :-N
andy21
18. čer 2009
Holky se z vás chlámu smíchy, tak za prvé puzzi a jejich praktické WC nákupy, za druhé puzzin manžel nezná brokolici a za třetí sami prej o polovinu levnějc 😃 😃 😃

puzzi taky mi to napadlo, že třeba máli měla hlad dýl a proto byla takovej prudas....?
sami já se nejdříc lekla, žes napsala, že bys to sprostý slovo neřekla ani v duchu.....ale pak se mi ulevilo, taky občas mocně kurvuješ co 😃
majdo a bralo ho to tvý musíš musíš, páč na Máli nezabírá ani něha ani přísnost nic :-p
Leni jsem mimo mísu, co konkrétně máš s obočím??????

puzzi nic si z toho nedělej a ten čas co tady ty chytračky stráví sháněním nejlevnější sedačky využij smysluplněji 😃
megn
18. čer 2009
Puzzi ty plinky kolik jich tam je? MM vcera rikal ze latkovky asi ne e do Alp potom co videl ze balim do Pjetrvoldu.
Samii ty jo laska tady? Jmeno! :-N
hm dobry tvaroh 😉
chjo chudak dochtor Valsik, jak mel slzy v ocich 😞
andy21
18. čer 2009
puzzi já jsem s tebou, já minulý týden koupila v kamenném obchodě sluneční clonu a doted jsem se nepodívala, kolik jsem prodělala,, jsem nad věcí 😃 😃

jo a zítra jedem s mojí mamkou do Polska, mají tam prý levnější příkrmy-flaštičky i sunar a různé věci a potřeby na mimča, tak fajn 🙂 máme spoustu zlotých ze zimy 🙂
pospichalka
18. čer 2009
Jé, tu je zase řežba a já tvrdnu u žehlení 🙂

Uvažovala jsem, čí Honzík byl na srazu, už jsem vydedukovala, že to bude malý pan Korcula :-N

Weli, úpal, tak se pořádně zchlaď, bobe 😉

Sami, s tím odkladem ]-( a tvým spravedlivým rozhořčení nad "chytrým" návrhem se ztotožňuji 8-(

Puzzi, TM a brokolice 😃 A tento styl nákupu, jdu, podívám se a koupím, mi vyhovuje taky, a ještě více R. 😉
puzzi
18. čer 2009
Jo, u Megnina Musíš, musíš jsem se taky bavila 🙂
Andy, radši si nedělej přílišné naděje, ale to s tím prudičstvím a hladem by třeba mohlo bejt pravda, počkej pár dní, pak dělej závěry 😉 Ale kéžby, viď?
A ještě mě za odměnu potěš, že až honzík bude lézt, tak se víc zabaví a bude líp 😃 Dík!
Haha, teďs to chytračkám nandala i za mě, díky 😃
andy21
18. čer 2009
myslím, že tu to o tom polosku psala welinka....

sami jestli tě to uklidní, sežrala jsem 3 kusy štrůdlu 🙂

pospi já už mám vyžehleno jupí 🙂

weli co to čtu úpal?????tak si dej studený drink a zábal a hajdy spát 😉
andy21
18. čer 2009
puzzi jasně že se zabaví, obalíš ho airbagem od hlavy až k patě a celý den o něm nebudeš vědět 😃 😃
puzzi
18. čer 2009
Megn, těch plínek 74 ve vel. 4, jsou tam i trojky v tý akci, prostě ten Megapack.
Andy, Pospi, vy jste moje nakupovací kámošky, hurá do kamenáků na rychlý nákupy, ne?
megn
18. čer 2009
Andy dobre pokupte 😉 jako jo, kdyz nekde neco pro*ebeš tak to musis nekde napravit a nakup v Polskej je na miste 🙂 co Jenda dnes, lepsi? Jo a vana vcera teda byla? 🙂
puzzi vsecko mixujes?
puzzi
18. čer 2009
Andy, to Sami nepotěší, ty sežereš 3 ks štrůdlu a zhubneš tři kila! 😃
Ok, zítra jdu do SuperBaby kupovat airbag, dík Andy za tip 😃
andy21
18. čer 2009
puzzi mě to bavilo jen v těhu to sledovat, ale ted fakt nee 😉
jako víš jak , někde ušetříš 300kč a druhý den je necháš na obědě.....a co 😎 jasně že mám ráda akce a slevy a tak, jsem češka že, ale ne za každou cenu 🙂
puzzi
18. čer 2009
megn, všecičko mixuju 😃 Akorát banána jen vidličkou, nevadí kousky. A občas se mi to blbě mixne a mám trochu pocit, že Honzík i kousek mrkve zmákne, asi brzo vyzkouším mačkání.
andy21
18. čer 2009
]-( majdo byla vana a byl takovej morous, že jsem nakvašeně odkvačila a šla spát a dělala, že spím
ted dobrý, bo jsem, nad věcí už 😎
puzzi
18. čer 2009
Andy, můj přístup 🙂 Jsme v Tescu ušetřili dneska asi 600 za ty ubrousky a toaleťáky a tak si můžem sakra dovolit prodělat tisícovku na sedačce, ne? Plus mekáč za 200, takže jsme trošku v minusu, ale pocit dobrej 😃
Já obecně ceny moc nesleduju a neprožívám, nějak mám pocit, že zas až tak moc se ušetřit nedá, když se to moc řeší, ztráta času pro mě.
Dneska v tescu kupujeme u pultu marcipánky a ten chlápek to tam ťuká a ptá se, má to stát 13 Kč? Co já vim, ne? nekoukám, chci marcipán za každou cenu 😃
megn
18. čer 2009
Holky mi se libi jak si umime udelat radost zrovna z toho co nasi mimisaci nemaj radi, co jim proste vadi, jaci jsou. Vzdy se u toho bavim. Jeste jak vymyslime figle jak je obechcat 😃
jojo Lena jezdi ku Polakum kupovat maso, jezkovi cigara a Matymu mlicko.
puzzi
18. čer 2009
megn, vymyslíme obechcací fígle, tojo, akorát že mimišáci to nechápou a fígle nefungujou 😃
samicka
18. čer 2009
🙂 🙂 pan Korcula, chijaaaaaa 🙂

Weli upal , auuu, at jsi ok

Valsik je fajny, od smrti Cilky je desnej sympatak 🙂

Kuwa zase nejaky smrtak asi bude, oni vsichni asi postupně umrou...

Andy jasne, ja kurvuju vždy a furt🙂, jsem ze severu, ni? Kraj razovity 🙂
puzzi
18. čer 2009
Holky, mně se líbí, že jsme tu super parta a je tu super sranda, dík vám za zábavné dny a večery 😃
puzzi
18. čer 2009
Sami, postupně v ordinaci všichni umřou a v posledním díle už bude jen truchlící barnová v prázdné nemocnici a spáchá sebevraždu 😃
samicka
18. čer 2009
ajaj, tak Moravkova z VKV sa do Ordinace, no teda...

s tim, ze ta tarovka cekala dite s muzem Barnovky jsem si to tipla...mazec
puzzi
18. čer 2009
Sami, jo? Já ordinaci nahrávám a zejtra zkouknu, morávková? Hm, se těším!
Vždyť tárovka a bejvalej barnový už někdy dřív prosáklo, ne?
andy21
18. čer 2009
puzzi 😃 😃 😃
petronuska
18. čer 2009
Jsem davala maleho spat a sama jsem na pul hodky usnula 😃

No ted jsem docetla a zase super vecerni hlody teda 😃 😃 😃

Pospi, pred Riskou radeji vsechny klice schovat! 😃
Andy super zpravy s Malinkou. At ji to jen vydrzi a jste stastne obe dve 😉 A gratulka k lezeni 🙂
Sami, super, ze jdes na parbu. Se zlijes, co? 😃 😉 A teda ten odklad to je v pr.eli toto. ]-( Jako by si snad delali srandu, ne? ]-(
Puzzi super toaletni zasoby 😃 a TM a broko 😃 😃 jsem se nasmala 😃

Musim ted zajet do obchodu koupit prdolovi mliko. Taky maj akci 😎 A ubrousky taky potrebuju. Tak zatial 😉
megn
18. čer 2009
Andy ze spis jo? Chi. Znam, myslim ze kazda z nas nekdy zafula, ty jo asi me boli hlava 😃
chtela jsem jeste k Amalce, teda ta ma v zadku tryskac ze tak leze, to je sikula! To kde se na ni hrabe Hanysak, ten 40 cisel a nosem ryje ze vzteku ze se nemuze otocit :-N
megn
18. čer 2009
Ty vojcle Moravkova fakt, uz nejni ve VKV petrus? Ja nestiihaam na tom blbem founu! Fnuk!
samicka
18. čer 2009
ja to tady miluju...kdyby MK prestal fachat, zalozim Modrou samici 😃 x-) 😃

je s vama prdel, fakt, dnes jsem te kamoskce z MK (cervenec200😎 rikala, jak jsme super parta!

puzzi,jj, prosaklo to driv,ale Tarovka byla na potratu kdysi...a priste prosakne, ze to cekala s Barnem :-p

puzzi ty uz jsi v pyzamku, ne? pujdes brzo nynat¨

ja slibila kamsoce telefon po Ordinaci, tak jdu volat, zatim bye, nakrknu
samicka
18. čer 2009
megn a jméno té lásky je Chvastek-teda příjmení. Ale on osobně se oženil do Jihlavy, ale rodiče tam furt bydlí...by byla prdel, kdybys znala, svět je malý