• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami, jasně, chápu, hlavně aby se Domi utahal a pořádně napil. Ty kojíš poslední dobou v noci už jen jednou? Nebo nevíš :sweat_smile:
MM prej pak u toho květáku koukal na cedule a hledal Brokolice :grinning:
18. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi Puzzi ty jsi expert, kupit sedacku za tolik olik :grinning: toz mi by bylo lito toho litru, ale i jine obchody musi existovat a to diky vas a podobnych :grinning:
Ha dobra storka s broko! MM by ji nasel v poho :slight_smile: jak delas broko? S cim? Honzik mel teprve 4x mrkvicku, ale teda jako u Andy jsem prozivala vnitrni boj. Sni mi toho malo. A vecer kase hruza, to delal blbosti, plival, byl protivny. Tak jsem mu rikala musis musis aby se maminka vyspinkala :grinning:
tyjo Leni 2,5 jenom oboci? Jak dlouho to vydrzi, furt asi né ne?
Mou Anicka je proste poklad, plinky uz nebude treba co nevidet :slight_smile:
hih Andy Smithovi, aby jste nedopadli jak Roseovi, doufam ze nemate tak velky lustr :grinning:
18. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky nám se máte kam chodit koukat na to zboží, co si pak zbaběle koupíte na netu :grinning:
broko dneska byla s mrkví a kuřecím. Anebo dělám broko+brambor anebo broko+květák. Já prostě dělám Honzíkovi všechno se všim, co mě napadne, zejtra bude mít květák+cuketa :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky se z vás chlámu smíchy, tak za prvé puzzi a jejich praktické WC nákupy, za druhé puzzin manžel nezná brokolici a za třetí sami prej o polovinu levnějc :grinning: :grinning: :grinning:

puzzi taky mi to napadlo, že třeba máli měla hlad dýl a proto byla takovej prudas....?
sami já se nejdříc lekla, žes napsala, že bys to sprostý slovo neřekla ani v duchu.....ale pak se mi ulevilo, taky občas mocně kurvuješ co :grinning:
majdo a bralo ho to tvý musíš musíš, páč na Máli nezabírá ani něha ani přísnost nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Leni jsem mimo mísu, co konkrétně máš s obočím??????

puzzi nic si z toho nedělej a ten čas co tady ty chytračky stráví sháněním nejlevnější sedačky využij smysluplněji :grinning:
18. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty plinky kolik jich tam je? MM vcera rikal ze latkovky asi ne e do Alp potom co videl ze balim do Pjetrvoldu.
Samii ty jo laska tady? Jmeno! :sweat_smile:
hm dobry tvaroh :wink:
chjo chudak dochtor Valsik, jak mel slzy v ocich :frowning2:
18. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi já jsem s tebou, já minulý týden koupila v kamenném obchodě sluneční clonu a doted jsem se nepodívala, kolik jsem prodělala,, jsem nad věcí :grinning: :grinning:

jo a zítra jedem s mojí mamkou do Polska, mají tam prý levnější příkrmy-flaštičky i sunar a různé věci a potřeby na mimča, tak fajn :slight_smile: máme spoustu zlotých ze zimy :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tu je zase řežba a já tvrdnu u žehlení :slight_smile:

Uvažovala jsem, čí Honzík byl na srazu, už jsem vydedukovala, že to bude malý pan Korcula :sweat_smile:

Weli, úpal, tak se pořádně zchlaď, bobe :wink:

Sami, s tím odkladem :angry: a tvým spravedlivým rozhořčení nad "chytrým" návrhem se ztotožňuji :rolling_eyes:

Puzzi, TM a brokolice :grinning: A tento styl nákupu, jdu, podívám se a koupím, mi vyhovuje taky, a ještě více R. :wink:
18. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, u Megnina Musíš, musíš jsem se taky bavila :slight_smile:
Andy, radši si nedělej přílišné naděje, ale to s tím prudičstvím a hladem by třeba mohlo bejt pravda, počkej pár dní, pak dělej závěry :wink: Ale kéžby, viď?
A ještě mě za odměnu potěš, že až honzík bude lézt, tak se víc zabaví a bude líp :grinning: Dík!
Haha, teďs to chytračkám nandala i za mě, díky :grinning:
18. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že tu to o tom polosku psala welinka....

sami jestli tě to uklidní, sežrala jsem 3 kusy štrůdlu :slight_smile:

pospi já už mám vyžehleno jupí :slight_smile:

weli co to čtu úpal?????tak si dej studený drink a zábal a hajdy spát :wink:
18. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi jasně že se zabaví, obalíš ho airbagem od hlavy až k patě a celý den o něm nebudeš vědět :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, těch plínek 74 ve vel. 4, jsou tam i trojky v tý akci, prostě ten Megapack.
Andy, Pospi, vy jste moje nakupovací kámošky, hurá do kamenáků na rychlý nákupy, ne?
18. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy dobre pokupte :wink: jako jo, kdyz nekde neco pro*ebeš tak to musis nekde napravit a nakup v Polskej je na miste :slight_smile: co Jenda dnes, lepsi? Jo a vana vcera teda byla? :slight_smile:
puzzi vsecko mixujes?
18. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to Sami nepotěší, ty sežereš 3 ks štrůdlu a zhubneš tři kila! :grinning:
Ok, zítra jdu do SuperBaby kupovat airbag, dík Andy za tip :grinning:
18. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi mě to bavilo jen v těhu to sledovat, ale ted fakt nee :wink:
jako víš jak , někde ušetříš 300kč a druhý den je necháš na obědě.....a co :sunglasses: jasně že mám ráda akce a slevy a tak, jsem češka že, ale ne za každou cenu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, všecičko mixuju :grinning: Akorát banána jen vidličkou, nevadí kousky. A občas se mi to blbě mixne a mám trochu pocit, že Honzík i kousek mrkve zmákne, asi brzo vyzkouším mačkání.
18. čer 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: majdo byla vana a byl takovej morous, že jsem nakvašeně odkvačila a šla spát a dělala, že spím
ted dobrý, bo jsem, nad věcí už :sunglasses:
18. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, můj přístup :slight_smile: Jsme v Tescu ušetřili dneska asi 600 za ty ubrousky a toaleťáky a tak si můžem sakra dovolit prodělat tisícovku na sedačce, ne? Plus mekáč za 200, takže jsme trošku v minusu, ale pocit dobrej :grinning:
Já obecně ceny moc nesleduju a neprožívám, nějak mám pocit, že zas až tak moc se ušetřit nedá, když se to moc řeší, ztráta času pro mě.
Dneska v tescu kupujeme u pultu marcipánky a ten chlápek to tam ťuká a ptá se, má to stát 13 Kč? Co já vim, ne? nekoukám, chci marcipán za každou cenu :grinning:
18. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mi se libi jak si umime udelat radost zrovna z toho co nasi mimisaci nemaj radi, co jim proste vadi, jaci jsou. Vzdy se u toho bavim. Jeste jak vymyslime figle jak je obechcat :grinning:
jojo Lena jezdi ku Polakum kupovat maso, jezkovi cigara a Matymu mlicko.
18. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn, vymyslíme obechcací fígle, tojo, akorát že mimišáci to nechápou a fígle nefungujou :grinning:
18. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: pan Korcula, chijaaaaaa :slight_smile:

Weli upal , auuu, at jsi ok

Valsik je fajny, od smrti Cilky je desnej sympatak :slight_smile:

Kuwa zase nejaky smrtak asi bude, oni vsichni asi postupně umrou...

Andy jasne, ja kurvuju vždy a furt:slight_smile:, jsem ze severu, ni? Kraj razovity :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mně se líbí, že jsme tu super parta a je tu super sranda, dík vám za zábavné dny a večery :grinning:
18. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, postupně v ordinaci všichni umřou a v posledním díle už bude jen truchlící barnová v prázdné nemocnici a spáchá sebevraždu :grinning:
18. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj, tak Moravkova z VKV sa do Ordinace, no teda...

s tim, ze ta tarovka cekala dite s muzem Barnovky jsem si to tipla...mazec
18. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, jo? Já ordinaci nahrávám a zejtra zkouknu, morávková? Hm, se těším!
Vždyť tárovka a bejvalej barnový už někdy dřív prosáklo, ne?
18. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem davala maleho spat a sama jsem na pul hodky usnula :grinning:

No ted jsem docetla a zase super vecerni hlody teda :grinning: :grinning: :grinning:

Pospi, pred Riskou radeji vsechny klice schovat! :grinning:
Andy super zpravy s Malinkou. At ji to jen vydrzi a jste stastne obe dve :wink: A gratulka k lezeni :slight_smile:
Sami, super, ze jdes na parbu. Se zlijes, co? :grinning: :wink: A teda ten odklad to je v pr.eli toto. :angry: Jako by si snad delali srandu, ne? :angry:
Puzzi super toaletni zasoby :grinning: a TM a broko :grinning: :grinning: jsem se nasmala :grinning:

Musim ted zajet do obchodu koupit prdolovi mliko. Taky maj akci :sunglasses: A ubrousky taky potrebuju. Tak zatial :wink:
18. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy ze spis jo? Chi. Znam, myslim ze kazda z nas nekdy zafula, ty jo asi me boli hlava :grinning:
chtela jsem jeste k Amalce, teda ta ma v zadku tryskac ze tak leze, to je sikula! To kde se na ni hrabe Hanysak, ten 40 cisel a nosem ryje ze vzteku ze se nemuze otocit :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vojcle Moravkova fakt, uz nejni ve VKV petrus? Ja nestiihaam na tom blbem founu! Fnuk!
18. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to tady miluju...kdyby MK prestal fachat, zalozim Modrou samici :grinning: :dizzy_face: :grinning:

je s vama prdel, fakt, dnes jsem te kamoskce z MK (cervenec2008) rikala, jak jsme super parta!

puzzi,jj, prosaklo to driv,ale Tarovka byla na potratu kdysi...a priste prosakne, ze to cekala s Barnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

puzzi ty uz jsi v pyzamku, ne? pujdes brzo nynat¨

ja slibila kamsoce telefon po Ordinaci, tak jdu volat, zatim bye, nakrknu
18. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn a jméno té lásky je Chvastek-teda příjmení. Ale on osobně se oženil do Jihlavy, ale rodiče tam furt bydlí...by byla prdel, kdybys znala, svět je malý
18. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek