• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Tyyy vole, Magdi, to jsou provokace s bazénem a spol.... :angry: :-
Sami, to s tím soudem je fakt na hovno :angry: Fotky ještě nejsou všechny, tuším jsou tam ještě čtyři, ale nejdou ludry poslat, tak to hodím na víckrát...
Jinak dneska večer totál vyprahlo in ňadro, prcek před spaním řval, tak jsem mu zkusila šoupnout Sunar, dal si dva hlty a pokračoval v jekotu... Nakonec jsem ho narvala do Bonda a nosila, až usnul...
No, holky, já nechci vidět ty příkrmy... Moje nervy :grinning:
Jdu dočíst
18. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vyprahlo in ňadro...se jdu utlouct smíchy a telefonovat :grinning:
teda k smichu to neni,ale ta formluaceeeeeeeeee
18. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty seš drzá, Sami, já a nynat? já jedině dadat :grinning: Jo a dneska prej nahazuje tchýně a ráno vstane, tyjo, boží, uvažuju o nabídce, že by tu s náma bydlela furt :grinning: Pokoj pro hosty je totiž za děcákem, děcák je průchozí, tak to má nejblíž.
Takže nynat a dadat jdu, ale dobrovolně, che! A pyžámko už mám od osmi :grinning:
Modrá samice :grinning:
Tyjo, dej už pokoj, mi prozradíš z tý ordinace všechno, to neplatí, nehraju, mlč už! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Megn, ve VKV furt morávková je, ale není tam moc často.
Lao, vyprahlé ňadro je fakt vtipný, ale realita moc ne :sweat_smile: tyjo, přeju dobrou noc a teď si výjimečně nechci dělat srandu :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte, co to je přerušovaná soulož? Začnete, pak běžíte nahodit důďu a pak pokračujete :grinning:
18. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jakoze vcil mate prerusovanou souloz? :grinning:
vite jaky je rozdil mezi holkou z mesta a s holkou z vesnice? Holka z mesta ma mezi nohama piercing a holka z vesnice kliste :grinning:
18. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, včíl nic, včíl jsem jenom vymyslela ten vtip :grinning:
Tvuj vtip taky dobrej :grinning:
18. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé, Puzzi, gratuluju k sedačce :dizzy_face: Jen mi, holky, udělejte výběrové řízení, ať už pak nad tím nemusím moc dumat :grinning:
Sami, já jsem taky taková "šetřilka" :grinning: Jakou jsi koupila plínku? :wink:
18. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laolko teda ten Vitecek je ale vosinak, od koho se na Vysocinskem srazu nakazil?
Srsis humorem blazinku :slight_smile:
Puzzi jsem myslela ze u vas to tak praktikujete :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, Modrá samice, já čůráááááááám :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, většinou máme štěstí, ale někdy to tak dopadne :grinning:
18. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já ti udělám výběrové řízení, kup si maxi cosi tobi a nekecej :grinning:
18. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou, ženy, já už usínám :confused: :rolling_eyes: :pensive:
18. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty vole, Puzzi, tchýni na stálo?! :confused: By tě za týden jeblo :grinning:
Magdi, musím si večer zkontrolovat klíště :grinning:
Holky, teď večer jsem si i pořvala... Děcko nespí, když jsem řekla MM, že nechám uspávání na něm, tak se raděj zdekoval... Doma bordel jak v tanku, dneska jsem dopoledne balila, odpoledne balila, jinak furt tahala mládě na rukách a už toho fakt bylo asi dost... :rolling_eyes:
Jedinou radost mi dnes udělal novej mobil, jsem si koupila zvýhodněnej do Vodafonu, mám sice novej Samsung, ale z toho mě prý MM blbě slyší a nechápu jak v něm psát T9, takže Sony Ericsson to jistí :dizzy_face:
Kurwa a teď mě chce ještě nasrat komár!!!! :angry:
18. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, mě by třeba taky jeblo, ale ty noci :grinning: Je to o prioritách :grinning:
Sakra, dyť už spim, tak co tady furt píšu?
To mě mrzí s depkou tvou, achjo, tak ať Víťa brzo usne a komár brzo chcípne, dobrou ti přeju :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Vy teda perlíte. :grinning:
My sme poobede opekali, domov sme prišli o štvrť na osem, svokra mi ich pomohla okúpať a od pol deviatej spia. :slight_smile:
Dnes mali super deň. Kubko spal poobede 3 hodinky a v tom čase spala aj Zuzka, tak som mala skoro dve hodinky pre seba. :slight_smile:
Andy môže byť, že Máli bola hladná už dlhšie. Aj Zuzka bola asi týždeň pred zavedením príkrmov, nervózna a uplakaná a od prikrmovania je zasa zlatá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy to je super, že Máli už pekne papá. :slight_smile:
Sami to s tým súdom je blbé. :angry:
Puzzi tak dnes ste mali nákupný deň. :slight_smile:
Well to je blbé s tým úpalom. :frowning2:
18. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, díky :dizzy_face: To s tím komárem je super :grinning: Dobrou :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak som si povedala že sem mrknem...čo vaše kukuliatka dokážu....a skoro som padla pod stoličku, keď som si Vás čítala...:grinning:
Síce mi neurológ zakázal porovnávať, ale však s vami môžem, nie ????
Už sa plazíte alebo sedíte ???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao komáre aj mňa vždy vytáčajú do nepríčetnosti. :rolling_eyes:
Andy aj Zuzka si vie držať fľašu, lebo po zelenine s mäsom, alebo keď je veľmi teplo jej dávam piť prevarenú vodu. A niekedy si ju vyberie pozrie na ňu a dá si ju späť. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lao: teda, to byl den...kurna, tak ty TM pomahas a balis a on nic? nas*at a rozmazat :slight_smile:...at si bali sam! Kupila jsme tygrovanou! Hž jsme to tu psala,asis nedocitala, nebo jen halabala :slight_smile:

puzzi dobreé nynaní...ups...dadaní! :grinning:

ededik ahojky, Domi ani neplazi (jen jazyk :slight_smile:))) ani nesedí, tak norma, ne?
18. čer 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo nasrat komar? Chce te pichat lao? :grinning:
mam skluz jdu docist. Honili jsme s MM Maxe po zahrade, bo ten kreten cely den chrape a vecer az do rana rve, coz pred chvili zacal, takze jsme ho nahaneli do kotce. Jako pres den kulha jak je tezky a nemuze se unest, proste tezky hypochondr a vecer woe mu narostou kridla a beha jak pstros medved jeden.
18. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi jj, Moravkova se stehuje ke konkurenci. To je skoda, protoze ona je fakt super v tech VKV. Bey ni to bude asi o nicem. :cry: :grinning:
A prej je dneska posledni dil :frowning2: skoda, jsem se vzdycky docela tesila, jak si u toho spocnu.

Jsem zpet z obchodu. Koupila jsem jeste nejake presnidavky a par sklenicek, taky to maji vsechno v akci. 6 sklenicek za 3,50 (kolem 90kc). Kupuju je hlavne kvuli masu. Doma se mi maso zatim nechce delat :sweat_smile:

A jinak s nasim konikem souhlasim. Je to super, jake baby se tu sesly a clovek se sem tesi. Kolikrat to hooodne spravi naladu, co? :slight_smile: No, uz si to bez vas neumim predstavit :wink:
18. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, Sami, halabala... Dneska jsem to jen projela, abych byla kapek v obraze a až to tu utichne, tak se to pokusím projet poctivě :slight_smile:
Ededík, já se plazím i sedím :wink: :grinning: Vítek se snaží o obé :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi :grinning: Křídla :grinning:
18. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn...kdovi co jste s TM honili...jestli Max nejni zaminka :grinning:

petrus ty vojcle. 6 sklenicek za 90? totady nehrozi, tady jedna stoji cca 26.-, teda mozna jen zeleninova...ty male porce, mazec.
18. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim preprat plínuše...páchnou mi tu nektere od odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebyl cas...bo Kun me zamestnava...kurna, mela bych brat nejaky plat, kdyz su tady tak zamestnana, ne? :grinning:
18. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo aj ja chci plat a stravenky jako spravna modra samice :grinning:
puzzi brou a krasne sny o tchyni :slight_smile:
chciplej komar je dobrej! :grinning:
petrus aha, takze Moravkova se tim tuplem stehuje do ordinace, ne jen jako host. Seklo ji to v upoutavce :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edediku cauky, moje dite se plazi akorat ve vzteku a max 40 cisel a to omylem! :grinning:
miruss zlata tchyne ze vypomuze :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si az po napsani prispevku vsimla dalsi stranky :grinning: Vtipy super.
Jeste bych dodala Puzzi k prerusovane soulozi: zacnete, pak bezite nahodit dudu, zkouknout kona a dodelate na usinacim chlapovi :grinning:
Ale vtipy dobry :grinning:
Mirus krasne dve hodinky pro sebe je nadhera, co? :slight_smile:
Ededik ahoj, jak se mate vy s princeznou? Jaydi zatim jen sedi a chce si i stoupat, houpe se na 4, ale neleze. Jen se plazi pozpatku po plovoucce :grinning:
18. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jsem si vsimla tech cen, kdyz jsem byla v CR. Aspon v nekterych vecech je tu levnejc.
:slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus dobry kup fakt! Jak se tady resila ta sedacka, tak na vetsich vecech taky rada usetrim, ale je fakt, ze kolikrat penize projedem jinak. To pak razime heslo penize budou my nebudem.
Laus chyba lavky ze nedocitas poctive :slight_smile: super s tydlifounem a na hovno s chlapem! Ty pises s T9? No moje nervy s takymi vymysli, jo je to o zvyku.
Joo a sami neznam toho muze :slight_smile: treba MM jo.
18. čer 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek