• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
petrus pry aspon v necem je tu levnejs, me bavis...dyt vzdy co pises, tak vse je levnejsi (teda krom dochtoru a lekaren). Jinak hadry za pusu a vse...hlavne ten sortiment je u vas furt svetovy, tady si na to jenom hrajem :grinning:
18. čer 2009 ve 22:47  • Odpověz  • To se mi líbí
megn, nepatrej, v poho, uz je stejne davno meho srce vymazan a je zadan...ja huž mám lepčího...ještě, že se tenkrat styděl...bysme třeba ted sedeli v Pjetřvaldu a neznali se s tebou...bo by byl jiny timing všeho :grinning:
18. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
sedi mi na kline kocka a jak prede, je mi soufl..ffuj tahne ji z držky :grinning:
musim jeste zabalit jeden balik...jsem udala jedny "nobl" šaty na MMB..pani vahala, ze nevi, jestli ji sednou miry a taxem ji zlomila, ze s ni vymenim za nejake veci...muhehe...ja dostanu od ni 5 oblecku a ona jedny saty ode me, a to je fééér :grinning: ...ne, ja si ty saty koupila kdysi s vidinou, ze kdyz to je vel. 44, ze mi to bude pres kyble dobre :grinning: ...ale pres zada to mam velke, toz pryc s nima a vymenim za lepci bebechy v me velikosti :grinning:
hned zitra ji t jdu poslat,aby uz necukla :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty woe sami tos mohla mi ukazat saty, akorat s cim bych je tak vyčenžovala ja, momentalne mame na sklade akorat kobylince :grinning: ale doma mam plnou skrin malych hadriku ktere uz asi nikdy neoblecu :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kuwa to je pech,ale to jsou saty jako plesove, ona je chce na svajbu jako host, toz to jeste jo, ale jsou fakt na lepci prilezitost. Nextove. No...tak uz nejsou, huz s nima rano valim na postu...
18. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee, prisla mi vyplata-teda asi proplacena dovča..jůůů, to je good řekla Rút a .... :grinning:
je treba pokupiť nejake nove bejkárny :grinning:
ne, židli už máme, tož nový kočár? :grinning: :grinning: :grinning: by MM trefil šlak
jo, nevsimli jste si na srazu, ze bych zapomnela plastenku na ty moje golfky??? poprve a naposled jsme plastenku pouzila na srazu v den odjezdu, jak chcalo a nemuzu ji najit...jak rekla, lauš, 5. zapomenuta vec ze seznamu....Puzzi priznej se, plaštěnku jsi ztopila :wink: :sweat_smile: :grinning:

nic, asik se zdejchnu, jeste si musim udelat milion poznamek proti panu alzheimrovi a jit nynakovat,at jsem zitra na parbu ready
brou brou
18. čer 2009 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Sami dobra vymena s satama :wink: Jj, vetsina veci levnejsich, ale zase tu chybi penize jinde :frowning2: a nebo jiny veci. Aaale co uz, jednou jsem se rozhodla tady zit, tak to musim se vsim vsudy, ne? :slight_smile: Treba se nekdy i prestehujeme do CR nebo nekam.... :sunglasses:
Jo a taky dobra proplacena dovca. Jsem zvedava, za co to utratis :grinning: :wink:

Tak mamci dobrou noc, at se vyspite do ruzova.
Py py :grinning:
19. čer 2009 v 00:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno maminy,
Holky, co jste to tu psaly :grinning: :grinning: :grinning: To jsou zas hlášky ................. Hned mám lepší ráno. Noc v pohodě, Kubík mlíčko v 4,30 a Anička v 6 Kubík 6,30 vstávačka, tak ho mám v posteli, ještě bude spinkat :wink: a Anička má zatím půlnoc.
19. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak u nás se vracíme opět k novorozeneckému období... O půl třetí ráno řev, trošku cucnul, jakmile jsem ho položila, tak ve řvaní pokračoval... Jelikož nebylo co sosat, tak jsem mu kopla 90ml sunaru-víc jsem toho nedělala, kdybych zase vylívala... Zunknul cca 70, otočil se na bok a jal se chrnět-pro jistotu jsem ho ale dala odbrknout, tak se trochu probral. Ale dobrý, za chvilku usnul. Za to já zas přemýšlela o ptákovinách... No a kvičí zas už od pěti... Jsem si zvykla na celkem pohodové noci (sice s častým kojem, ale bez řevu) a toto mě fakt ubíjí....
19. čer 2009 v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Laola: A nerostou Víťovi zoubky?

U nás se dnes ráno blýsklo na nové šatičky :dizzy_face:
19. čer 2009 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, dočítám večer poté, co já jsem již spala (pro Sami: nynala :grinning:), jste ještě docela házely hlody, kam na to chodíte v ty pozdní hodiny? :grinning:
Petruš, tak tys tomu dala korunu - přerušovaná soulož a omrknout koně :grinning:
Miruss, tak dvě hodiny spící obě děti je super :slight_smile:
Ededik, Honzík se moc neplazí, jen spíš točí kolem dokola, a sedí, to jo, ale já ho posazovala často na sebe a tak, jinak na sezení času dost. Jinak já sedim (např. teď), ale už dlouho jsem se neplazila, nějak mě to neba :grinning: Adélka je krásná na fotkách, jak jí mrkvičku :wink:
Megn, Max je denní ptáče dál doskáče, megninojc doskáče do blázince :grinning:
Petruš, v září budou další díly VKV, ten včerejší poslední skončil hrozně otevřeně.
Haha, já chci taky plat na koňovi a prémie navíc :grinning:
Sami, pláštěnku na srazu? Jo, vim, taková moc krásná. neee, ta tam fakt nebyla, zavolej si paní a zeptej se :grinning: Ne, opravdu ne :sweat_smile:
Momou, Kubík má zub?
Lao, nic moc noc, sakra, snad aspoň vyleze nějakej zub když už...
19. čer 2009 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
bre ranko, tady chčije a chčije:slight_smile:
musime na postu a neco uvariti dobreho
Domi o pulnoci pláč-nevim, co zas...tak jsem ho ukojkala...sakriš, budu jak na trní dnes na té akci...ale rozmrazila jsem jedno mlíko a budem dnes trenovat flašku :wink:
jinaxem az do 0,45h sedela u MMB :grinning: a šmejdila a objednala jsem si džínové šatky na sebe, hehe :sweat_smile:
lauš ty jo, co s ním, s klukem? zítra začínáte příkrmy, je tak? tak mu šoupni nějakou tu kašičku :wink:
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: Jo jo, už dlouho se mu rýsovaly pod dásní a dnes se jeden úplně prořízl. A co je lepší, žádná teplota, ani nevrlost ........... :dizzy_face: Anička to měla taky tak. A dnes opravdu lezl i po čtyřrch dopředu. Dnes je super den.
19. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: Čau babušky :grinning: :grinning: :grinning:
To byly hlody ze včerejška, fakt paráda....Megn, Lao, Pospi, Puzzi, Sami...chlámu se tu těm vašim perlám :slight_smile: ...Fakt jsme tu dobrá banda, jen si říkám, že kdyby nebyl kůň, tak mám doma pořádek, hraju si s dítětem a mám času mraky...no nic, kůň je kůň prostě...to se nedá nic dělat, závislost.... :slight_smile: A hlavně teď, když se známe osobně, tak je to ještě lepší... :slight_smile:

Jinak včera srazajda goood, Korčula je taky moc fajn ženská, Honzík je model, sice drobínek, ale moc krásnej...když viděla Korcul toho našeho špekounka, tak nechápala... :wink: . Mne se zas líbil její drobulinka Honzík... :wink: Jinak děti byly zlatý (jen tedy náš žrout nějak nechtěl pít...ani mlíko, ani vodu, ani štávičku...tak jsem trošku chytala nerva, aby to zas nebyla předzvěst nějakých jeho srajdo-blitko akcí, ale dobrý, večer se chytil a sežral svou 100 ml kaše a 100 ml mlíka....už se neupejpal...). Nikdo usedavě neplalakal, vlastně neplakal nikdo nijak, no, vzorné to dítka...Anička byla taky hodňoučká...ze zvířat jsme toho neviděly, spíš to byla prochajda po parku se zastávkama v občerstvovnách :grinning:

Sami, to je dobrej obchod...šaty versus 5 modelů...hoď odkazy, ať se pokocháme...A domišák kulišák se ujal, jo???No, dyť ono to svádí úplně...Tobík je teď Tombola brambora :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes už začnem zasejc cvičit, se mi teda nechce, ale ať mám čistý štít...tyto 4 dny bez cvíča byly paráda...fakt bomba super mega pohodka džez...
19. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Talls: kůň je kůň .................. no asi bych tu taky měla poklidit :grinning:
Tobík byl v pohodě, prostě bylo moc horko a byl utahanej a je akorát. Ale Honzík je drobíneček, to je fakt a když se culí, tak se mu dělají dolíčky, to se mi na dětech děsně líbí :grinning: A jak hezky píská :grinning: A Sonička měla parádní sukni, když se počůrala :grinning:
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ty zuby jsou naše postižení, za každým brekem vidíme zuby. A pak třeba Kubík od Momou nebo Zuzanka od Miruss skoro nic, dobrá nálada a šup kuk zub :grinning: I když vlastně Zuzanka taky asi jednu noc blbě spala, že?
Talls, asi byl Tobík vyjukanej ze zoo a nechtěl pít, to jsou situace. A byl nakonec spokojenej i bez mlíka, jo?
19. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, já měla ze včerejška takovej dobrej pocit, takovej klídek na dušičce ............. jen mě sr.., že mě začala třeštit hlava :angry: Jo a co jsme se rozdělili, tak jsme šli k dětský ZOO, Anička nakrmila kozy (zapomněla se jim dívat na zadek) a pak se vycachtala v tý vodě, ani nechtěla ven (já byla taky mokrá, jak na mě cákala) a pak jsme šli ještě jednou na vydry, tam se sklouzla v té skluzavce a šli jsme dom.
19. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Puzzi: Tobík byl úplně v klídku :wink: hodnej klučina, to jen mamka měla starost o pitný režim, na který se jí Tobík vyprdnul. :grinning: Děti jsou malinký, ale stejně neposlouchají ...........
19. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ha přišla Anička a nese mi ztas nočník :dizzy_face: ale koukám, ono je něco i na kalhotkách :sweat_smile:
19. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, my byli včera s kámoškou v Luhačovích - bylo to super, mimísci byli úžasní,takže fajn výlet! :dizzy_face:
Vidím, že tady je to co slovo - to perla... :grinning:

jinak u nás vstávačka opět ve 4 hodiny...oujééé! Ale aspoň je už Maxík přes den hodnější! :wink:
19. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano mjodre samice :slight_smile:
noc nebyla cela, kojo o pul jedne, ale neva nespala jsem jeste. Myslim ze Honzikovi tady vadi matrace v postylce, vypada to jak z polystyrenu a rany to dela radne jak Honzik vykopne nozky do vzduchu. Zkusim dnes nejak vypodlozit dekou, rucnikem.
Lao jejdananky bobiku to me mrzi ze si nevyspana, Vita nervinek. Zkus si dnes pres den lehnout. Jinak souhlas kase. Me vysvobodila po pul roce.
Mou Kubicek ma zoubek? Tak to gratuluji k satickam! :grinning: doufam, ze MM u nas nenajde prvni zoubek, pac co by on mel ze satu, to ja potrebuji vymenit satnik :slight_smile:
puzzi cau nynalistko, kolikrat tchyne v noci nahazovala?
Holky jste se mely fajn na sraziku, hlavne u stanku s jidlem ze? :grinning: tombola brambora :sweat_smile:
Honzikovi casto rikam, kam koukas ty bramboro :slight_smile:
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

v ZOO bylo super...:slight_smile: moc se nám to s Honzíkem líbilo... Byl z toho nějaký unavený, usnul ještě v kočárku cestou domu a pak i večer už u jídla:grinning:
19. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Korcul: Tak vidíš, byl úplně v pohodě a to jsi měla strach :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Momou: jj, al evětšinou jakmile není vzhuru od 4, tak je usínání problém:slight_smile:
19. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, díky za účast :dizzy_face: Jsem holt fňukna největší, ale přitom bych neměnila :dizzy_face:
Magdi, spát přes den? To nehrozí :grinning: Mě dítě nenechá :slight_smile: S kaší nevím.... Můžu dát třeba na oběd mrkev a večer kaši? To asi ne, že? Kurwajs hurvajs, šak nemám ani čas si přečíst příkrmový speciál.... :rolling_eyes:
Mou, zub žádný nevidět... super Anička s nočníkem :dizzy_face:
Bezva, že jste si užily sraza :wink:
No nic, zkusím jít pověsit prádlo, snad mě mladej nechá. Včera jsem věšela jednoruč a řeknu vám, že je to pěkně na půču :grinning:
19. čer 2009 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojec...
dedul ty jo, ja vstanu a ty uz mas 4,5hodiny ze dne za sebou :slight_smile:)

ježííííš, já su koukám, já su prostě DOBRÁ!!!!rano chcalo, dusno...potrebovala jsme na postu...prestalo, tak sup honem, sli jsme tam, pak nakup (asi budu definitivne Rambo girl...2kg cukru, 1kg mouky, mlecne vyrobky cca 2,5kg, ovozel 1kg...no asi celkem 7kg...pak korba s Domim cca 9kg...jojo...a rano jsem kulila oci že už -1,5kg co před těhu :confused: :sweat_smile: )
no a proc su dobra? pac jsme ted dosli dom (závislost dokonala, jeste neni vybaleny nakup,ale uz tu smiruju- a venku zaclo zase chcat! wow, jsme to stihli o fous....no jeste ze tak...ja kocar overloaded nakupem, ridila jsem 1 rukou, v druhe dalsi taska s nakupem, vyhbala jsem se psím hovnajsum :angry: a zdrhala pred sbíječkou, co střílela jak za 2. světové...jako ve měste to je nekdy o nervy-kočárkovat...samé sanitky, hluk, děcko má v kočáru furt šoky-chudák :confounded:
19. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
půču :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
jooo a rano pokus s flaškou ,aby měl natrénováno vecer, kdyby náááhodou, až budu na šrot někde pařit :grinning: ...ráno mu vyhládlo, pásl atd...pak koupel, bo se mi vyvalel v kakoších :sunglasses: a prevlikanec, v postylce nervous a kapla jsme mu mliko z flasky do pusy...a...už špulil jazyčisko a hned se chytil jak nikdy...no ale po vypiti 30ml zacal do flasky klepat, bouchat, dudel žmoulat a kousat a byl konec...no ale aspon trocha, na uklidneni v noci by to mohlo stacit :wink:
19. čer 2009 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Laus jako mi nebit na kasi uz 14 dni tak si to jdu hodit a zadna fnukna nejsi! Ja to udelala tak, ze jsem dala prvne mrkev na obed, vecer nic. Druhy den mrkev a vecer kase. Kase na noc tutovka, tu si neodpustim :grinning: obed zatim nebylo pravidlo a dnes nevarim, pac me vcera desne bolely prsa..no a zitra asi skocim hledat do nakupaku jak vypada broko :grinning:, at ma Hany bany zmenu a vyzkousi nove chute.
19. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
laola: půču :grinning: :grinning: A fňukna určo nejsi :wink:

Sami. To víš, největší hlad utišen, tak Domi musel prozkoumat co to je :wink:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek