• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Prý modré samice, Majduš, kaj, na to chodíš :grinning:

Moni, tak si vyber nějaké mooooc krásně šatičky :dizzy_face:

Srazík se vám taky vyvedl, to je fajn. :dizzy_face:

Lauš, díky za fotos na mail. Dnes už bez komentáře, ale ta 2.společná je fakt moc pěkná :dizzy_face:

Janka se dneska vzbudila v 6h, nakojila jsem jí a položila do postýlky a řev, a už neusnula. Riška je ve školce, tak jsme po 8.h vyrazily pěšo nakoupit, spala cestou tam jestli 15min? Cestou zpět mudrovala, zmokly jsme, a teď po 15 minutovém breku usnula nahoře. Myslím, že spí, je tam ticho. Ale za chvilu stejně jedem do školky pro Rišku. Dneska budeme oslavovat jeho nározky, má v neděli. Dostane dort od tchýně a od nás novou sekačku, knížku a bomboniéru (tipuju, že z té bude mít největší radost). Akorát mě se.e, že tchýně s JM dorazí až k večeru, to zase bude odpo plné otázek, kdy ta babička přijede :angry: Děcku se snad jezdí popřát odpo a ne navečer, nevím, co zase dělají. Přijedou v 5-6, Riška už bývá utahaný, pak ho budu chtít nahnat v 7-8 do chalupy a tchyňa mě bude přemlouvat, aŤ ho ještě nedávám spát. Jenže on se pak přetáhne, usne někdy v 10 a ráno v 5-6 je vzhůru a kdo to s ním má vydržet. Kdyby ho měla hlídat, to by mluvila jinak :rolling_eyes: Ach jo, jiné už to nebude :pensive:
19. čer 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu dělat něco smysluplného, než se cácora vzbudí. Budu ale beztak zase nakukovat, já se znám :sweat_smile:
19. čer 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn, prý hledat broko, se picnu :grinning:

Rambo girl, dobře se večer bav :wink:

Lao, půča!!! to tu ještě nebylo :grinning: Snad se vám ty noci zase spraví :unamused:

a huž tu nejsem :wink:
19. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak a já už tu zase jsem :slight_smile:
Magdi, tak to tak asi taky zkusím, když to na Hanym banym nezanechalo následky. Jsi dobrá, že vyvařuješ :dizzy_face: Já tak možná za týden, zatím máme skleničky :grinning: Vaříš to v tom tvém spešl hrnci?
Áááá, koukám, že Magdík si ještě fotos na skypu nevyzvedla :grinning: Jo, Pospi, Sami, ten zbytek mi včera furt nešel poslat, tak to zkusím dnes.
Pospi, to je na hoveš s chýní... No holt někomu to nedochází a někdo zase už zapomněl, jaké to bylo, když měl malé děti...
19. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj hoj,

teda vy jedete, přečetla jsem posl. 2 stránky a teda ty vaše perly stojí za to :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem se tu pěkně chlamala :grinning:

U nás jinak OK, v noci je díky kaši kojo jen kolem 2 a kolem 5, což je super. Akorát přes den máme vosinu, nic se jí nelíbí a hlavně nikde se jí nelíbí. Ale dnes jsme nešli ven, páč tam lije a ona už spí 1 hodinu v ložnici !!! Zázrak. V kočáru spí tak půl hodinky, hold je to zvědavice :wink:

Dnes odpo jdeme na návštěvu ke kámošům, tak jsem zvědavá na tu naši kočku, jestli bude hodná a nebo to bude návštěva rychlovka letem světem.

Teď honem vařím a taky tu mám žehlení, je třeba toho využít.
19. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyy,
tak jsem tu. teda vy jste vcera perlily, jsem se tu nachlamala :grinning: kde berete ty hlody, ale super :grinning:
My noc klasika. ale Maty je dneska nejaky protivecek, uvidime jak bude behem dne :wink:
Andy jj do polska jezdime jak pslaa Majda pro maso, cíga a mlicko a kde jste koupiliy ty prikrmy? kde jste byli v polsku? :wink:
Holky super ze se sraz vydaril vcera tak to ma byt, dneska uz u nas prsi a prsi bleeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak ja jsem taky nakonec objednala sedacku maxi cosi tobi, takze vsichni pojdme do ni :grinning:
Sami dneska jdes chlastat a parit ju? :slight_smile: jdes v gumclich? :grinning:

Ja mam uklizeny cely dum, navareno tak ted jsem si sedla na koňoka :slight_smile:
Andy oboci mam vytetovane.
Majdi vydrzi tak 3-4 roky, pak znovu a znovu. uz se mi to zacina vylupovat. Jinak jeste chci jit do hornich linek ty taky stoji 2500kc ale ted je na rade MM s kerkou chce nejaky ornament :slight_smile: tak k narozeninam dostane darecek :wink:
19. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky,můžeme se k vám přidat:slight_smile:
19. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laus jo varila jsem v Avajru a tchyna ho ma taky, tak Honzimu uvarim zitra v nem. Fotecky si vyzvednu az mi MM rozjede tady pocitac, bo nevim jak se pousti tady infernet, technika tady je na pikaču :angry: aj u nas doma, chci si pustit telku a musim si k temu vzit 3 ovladace abych ji rozjela, to me pak prejde chut ji i poustet :grinning: vsechno tak slozite.
Leni achaa takze ono to neco vydrzi, 3 roky je dost? A linky? Ja kdybych si namalovala linky tak mi MM rekne ze jsem jak hornik..nejlepe co zrovna vyfaral :grinning:
korcul ty tvoje tt jsou tak pozitivni :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdi ty zase tak zdrave varis :wink: prijedu mozu? mam to za rohem , do kdy tam jste? navstivim te chces? :grinning:
No ja bych si nehala jen horni, spodni by mi uzvareli pry oko, tak uvidime, az budou penisy :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hej Lucka jasne vitej. Uz si tu nekdy byla na šmiring? At vis co a kdo te tady ceka :slight_smile: Pisni neco o sobe, mi se na tydlifounu nezobrazuje pas a fjotky v albumu mam mikromale, tak prd vidim, jedine ze bych tady nasla tchynine popelniky :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak než jsem se pustila do žehlení, cérka už holofila do vysílačky, takže je jen navařeno a jen bramborajda. Ale furt lepší než nic :wink:
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni no jasne, huz stu mela byt :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Magdi,
co to je za div, to v čem kuchtíš? :confused:
19. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sami: ani nevíš, jak se těším na to, až se jednou vyspím aspoň třeba do 7 hodin!!! :grinning: ale myslím, že si ještě můžu dlouuuho nechat zdát! :dizzy_face:
tý jo, ale to sis mákla s tím nákupem... -1,5 kg dobrý! :wink:
já už mám -6 kg, ale já tak rok před těhu tak těch 6 kg nabrala, takže teď jsem tak na té své ideální váze, kdy jsem spokojená! :wink:
weli: tý jo - uklizený dům...my jsme v jednom pokoji a nejsem schopná uklidit ani to! :sweat_smile:
lucka: jasný, přidej se....ale bacha, jsme tady všechny hrubá zrna... :grinning: :sunglasses:
19. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospichacko :slight_smile: to se mi tak libi :grinning:
Risacek usacek bude mit narozky jo? To je urcite uz natesen :slight_smile: hezky to oslavte a tchyni pak nakopte :grinning:
jakou knizecku Riskovi?
19. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurňa, je tu ještě někdo v plusu s váhou? Já furt +6kg a pak že se kojením hubne :angry:
19. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis jj ja plus 4 stale bud v klidu.
majdi tak napis kde v jakych souradnicich se nachazis at te najdu :grinning:
Holkyyyyyyyyyyyyyyyy ja nechci tu tobi :grinning: uz po druhe ji budu babe odmitat, asi me zabije, co ji mam napsat? pry ty pasy u ni nejsou dobre tak koupime tu bebe confort :grinning:
talls pomoooooooooooooooc :grinning:
co ji mam napsat te zenske ze ji zase nechci ...
19. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuwa dwat tak rambice me vytoci -1,5 kg a dedulka -6! :angry::sweat_smile:
Peti nam mrnata lepe spi v postylce nez v kocaru. Drive tomu bylo jinak. :slight_smile: mam tlakovy hrnec Avair, ale neda se v nem varit furt, to je totiz pak az nezdrave vse na vode atak, rizek je rizek :grinning:
19. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jaja ja su s tebou! S tim ze pred otehu uz jsem pribrala :grinning: chuj stym
19. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli,
ale ty jsi úplná štiplina na fotkách !!!
19. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, tá jsem taky před otěhu přibrala, do své svatební váhy mi chybí 15 kg :unamused: dát dolů.
19. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni znas Pjetrvold? Bylas tu nekdy? Zachytny bod rondel a Penýs market :wink:
s tou sedackou to kasli a proste ji zrus, at si baba chuchne :grinning:
ja nebudu trhat partu s Maxikozibobi
19. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli,
co takhle jí napsat, že třeba manžel už koupil, anižby ti o tom řekl, jako překvápko...
a nebo jí říct pravdu, že není tak namakaná, jak sis myslela.
19. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jo stiplina je lena, chrasti kostima jak chodi, no je to kost krasna! :slight_smile:
ty podle fotek vypadas hezky, jsi fesna mamca a kilo sem, tam.. Hlavneze jsme zdrave, stastne :wink:
19. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny tu jsme fešandy, no ni? Ale to víš, spokojenost chybí ... dupa a stehna to by se dalo, ty mám odjakživa, ale ta pneu kolem pupku sere.

Včera jsem si koupila plavky, no děs běs, mám jakože tílo+majty, to byla ještě nejschůdnější varianta.
19. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi o tom s tou váhou povídala, dostala jsme se na +2 oproti před těhu a ted už bude zase jen hůř:grinning:
19. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jojo ta spokojenost. Ja to ted nehrotim pac chceme druheho bobka :slight_smile: vy chcete druheho cvrcka?
19. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, druhého chtít budeme, ale ne hned.
Pro mě by bylo ideální, až si malá řekne co a jak, co ji bolí, co chce, tak pak mít druhé mimi, takže začít se snažit cca jak bude mít ty 2-3 ročky.
19. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korcul treba +25?:grinning:
19. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Korčul,
to pak půjde dolů samo, jak budeš běhat kolem dvou děťátek :slight_smile:
Jak se cítíš?
19. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek