Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

Tak, dámy, už ať jste tu i s vosinama 😉
pospichalka
19. čer 2009
Prý modré samice, Majduš, kaj, na to chodíš 😃

Moni, tak si vyber nějaké mooooc krásně šatičky x-)

Srazík se vám taky vyvedl, to je fajn. x-)

Lauš, díky za fotos na mail. Dnes už bez komentáře, ale ta 2.společná je fakt moc pěkná x-)

Janka se dneska vzbudila v 6h, nakojila jsem jí a položila do postýlky a řev, a už neusnula. Riška je ve školce, tak jsme po 8.h vyrazily pěšo nakoupit, spala cestou tam jestli 15min? Cestou zpět mudrovala, zmokly jsme, a teď po 15 minutovém breku usnula nahoře. Myslím, že spí, je tam ticho. Ale za chvilu stejně jedem do školky pro Rišku. Dneska budeme oslavovat jeho nározky, má v neděli. Dostane dort od tchýně a od nás novou sekačku, knížku a bomboniéru (tipuju, že z té bude mít největší radost). Akorát mě se.e, že tchýně s JM dorazí až k večeru, to zase bude odpo plné otázek, kdy ta babička přijede ]-( Děcku se snad jezdí popřát odpo a ne navečer, nevím, co zase dělají. Přijedou v 5-6, Riška už bývá utahaný, pak ho budu chtít nahnat v 7-8 do chalupy a tchyňa mě bude přemlouvat, aŤ ho ještě nedávám spát. Jenže on se pak přetáhne, usne někdy v 10 a ráno v 5-6 je vzhůru a kdo to s ním má vydržet. Kdyby ho měla hlídat, to by mluvila jinak 8-( Ach jo, jiné už to nebude |-|
pospichalka
19. čer 2009
Holky jdu dělat něco smysluplného, než se cácora vzbudí. Budu ale beztak zase nakukovat, já se znám :-N
pospichalka
19. čer 2009
Megn, prý hledat broko, se picnu 😃

Rambo girl, dobře se večer bav 😉

Lao, půča!!! to tu ještě nebylo 😃 Snad se vám ty noci zase spraví :-|

a huž tu nejsem 😉
laolaautor
19. čer 2009
Tak a já už tu zase jsem 🙂
Magdi, tak to tak asi taky zkusím, když to na Hanym banym nezanechalo následky. Jsi dobrá, že vyvařuješ x-) Já tak možná za týden, zatím máme skleničky 😃 Vaříš to v tom tvém spešl hrnci?
Áááá, koukám, že Magdík si ještě fotos na skypu nevyzvedla 😃 Jo, Pospi, Sami, ten zbytek mi včera furt nešel poslat, tak to zkusím dnes.
Pospi, to je na hoveš s chýní... No holt někomu to nedochází a někdo zase už zapomněl, jaké to bylo, když měl malé děti...
petis
19. čer 2009
Hoj hoj,

teda vy jedete, přečetla jsem posl. 2 stránky a teda ty vaše perly stojí za to 😃 😃 😃
Jsem se tu pěkně chlamala 😃

U nás jinak OK, v noci je díky kaši kojo jen kolem 2 a kolem 5, což je super. Akorát přes den máme vosinu, nic se jí nelíbí a hlavně nikde se jí nelíbí. Ale dnes jsme nešli ven, páč tam lije a ona už spí 1 hodinu v ložnici !!! Zázrak. V kočáru spí tak půl hodinky, hold je to zvědavice 😉

Dnes odpo jdeme na návštěvu ke kámošům, tak jsem zvědavá na tu naši kočku, jestli bude hodná a nebo to bude návštěva rychlovka letem světem.

Teď honem vařím a taky tu mám žehlení, je třeba toho využít.
welinka
19. čer 2009
Ahoj holkyyyyyyyyyyyyyy,
tak jsem tu. teda vy jste vcera perlily, jsem se tu nachlamala 😃 kde berete ty hlody, ale super 😃
My noc klasika. ale Maty je dneska nejaky protivecek, uvidime jak bude behem dne 😉
Andy jj do polska jezdime jak pslaa Majda pro maso, cíga a mlicko a kde jste koupiliy ty prikrmy? kde jste byli v polsku? 😉
Holky super ze se sraz vydaril vcera tak to ma byt, dneska uz u nas prsi a prsi bleeeeeeeee :-p
Tak ja jsem taky nakonec objednala sedacku maxi cosi tobi, takze vsichni pojdme do ni 😃
Sami dneska jdes chlastat a parit ju? 🙂 jdes v gumclich? 😃

Ja mam uklizeny cely dum, navareno tak ted jsem si sedla na koňoka 🙂
Andy oboci mam vytetovane.
Majdi vydrzi tak 3-4 roky, pak znovu a znovu. uz se mi to zacina vylupovat. Jinak jeste chci jit do hornich linek ty taky stoji 2500kc ale ted je na rade MM s kerkou chce nejaky ornament 🙂 tak k narozeninam dostane darecek 😉
llllucka
19. čer 2009
Ahoj Holky,můžeme se k vám přidat🙂
megn
19. čer 2009
Laus jo varila jsem v Avajru a tchyna ho ma taky, tak Honzimu uvarim zitra v nem. Fotecky si vyzvednu az mi MM rozjede tady pocitac, bo nevim jak se pousti tady infernet, technika tady je na pikaču ]-( aj u nas doma, chci si pustit telku a musim si k temu vzit 3 ovladace abych ji rozjela, to me pak prejde chut ji i poustet 😃 vsechno tak slozite.
Leni achaa takze ono to neco vydrzi, 3 roky je dost? A linky? Ja kdybych si namalovala linky tak mi MM rekne ze jsem jak hornik..nejlepe co zrovna vyfaral 😃
korcul ty tvoje tt jsou tak pozitivni x-)
welinka
19. čer 2009
Majdi ty zase tak zdrave varis 😉 prijedu mozu? mam to za rohem , do kdy tam jste? navstivim te chces? 😃
No ja bych si nehala jen horni, spodni by mi uzvareli pry oko, tak uvidime, az budou penisy 🙂
megn
19. čer 2009
Hej Lucka jasne vitej. Uz si tu nekdy byla na šmiring? At vis co a kdo te tady ceka 🙂 Pisni neco o sobe, mi se na tydlifounu nezobrazuje pas a fjotky v albumu mam mikromale, tak prd vidim, jedine ze bych tady nasla tchynine popelniky 🙂
petis
19. čer 2009
Tak než jsem se pustila do žehlení, cérka už holofila do vysílačky, takže je jen navařeno a jen bramborajda. Ale furt lepší než nic 😉
megn
19. čer 2009
Leni no jasne, huz stu mela byt 🙂
petis
19. čer 2009
Magdi,
co to je za div, to v čem kuchtíš? =-)
dedulka
19. čer 2009
sami: ani nevíš, jak se těším na to, až se jednou vyspím aspoň třeba do 7 hodin!!! 😃 ale myslím, že si ještě můžu dlouuuho nechat zdát! x-)
tý jo, ale to sis mákla s tím nákupem... -1,5 kg dobrý! 😉
já už mám -6 kg, ale já tak rok před těhu tak těch 6 kg nabrala, takže teď jsem tak na té své ideální váze, kdy jsem spokojená! 😉
weli: tý jo - uklizený dům...my jsme v jednom pokoji a nejsem schopná uklidit ani to! :-N
lucka: jasný, přidej se....ale bacha, jsme tady všechny hrubá zrna... 😃 😎
megn
19. čer 2009
Pospichacko 🙂 to se mi tak libi 😃
Risacek usacek bude mit narozky jo? To je urcite uz natesen 🙂 hezky to oslavte a tchyni pak nakopte 😃
jakou knizecku Riskovi?
petis
19. čer 2009
Kurňa, je tu ještě někdo v plusu s váhou? Já furt +6kg a pak že se kojením hubne ]-(
welinka
19. čer 2009
Petis jj ja plus 4 stale bud v klidu.
majdi tak napis kde v jakych souradnicich se nachazis at te najdu 😃
Holkyyyyyyyyyyyyyyyy ja nechci tu tobi 😃 uz po druhe ji budu babe odmitat, asi me zabije, co ji mam napsat? pry ty pasy u ni nejsou dobre tak koupime tu bebe confort 😃
talls pomoooooooooooooooc 😃
co ji mam napsat te zenske ze ji zase nechci ...
megn
19. čer 2009
Kuwa dwat tak rambice me vytoci -1,5 kg a dedulka -6! ]-(:-N
Peti nam mrnata lepe spi v postylce nez v kocaru. Drive tomu bylo jinak. 🙂 mam tlakovy hrnec Avair, ale neda se v nem varit furt, to je totiz pak az nezdrave vse na vode atak, rizek je rizek 😃
megn
19. čer 2009
Peti jaja ja su s tebou! S tim ze pred otehu uz jsem pribrala 😃 chuj stym
petis
19. čer 2009
Weli,
ale ty jsi úplná štiplina na fotkách !!!
petis
19. čer 2009
Jj, tá jsem taky před otěhu přibrala, do své svatební váhy mi chybí 15 kg :-| dát dolů.
megn
19. čer 2009
Leni znas Pjetrvold? Bylas tu nekdy? Zachytny bod rondel a Penýs market 😉
s tou sedackou to kasli a proste ji zrus, at si baba chuchne 😃
ja nebudu trhat partu s Maxikozibobi
petis
19. čer 2009
Weli,
co takhle jí napsat, že třeba manžel už koupil, anižby ti o tom řekl, jako překvápko...
a nebo jí říct pravdu, že není tak namakaná, jak sis myslela.
megn
19. čer 2009
Peti jo stiplina je lena, chrasti kostima jak chodi, no je to kost krasna! 🙂
ty podle fotek vypadas hezky, jsi fesna mamca a kilo sem, tam.. Hlavneze jsme zdrave, stastne 😉
petis
19. čer 2009
Všechny tu jsme fešandy, no ni? Ale to víš, spokojenost chybí ... dupa a stehna to by se dalo, ty mám odjakživa, ale ta pneu kolem pupku sere.

Včera jsem si koupila plavky, no děs běs, mám jakože tílo+majty, to byla ještě nejschůdnější varianta.
korcula
19. čer 2009
Mi o tom s tou váhou povídala, dostala jsme se na +2 oproti před těhu a ted už bude zase jen hůř😃
megn
19. čer 2009
Peti jojo ta spokojenost. Ja to ted nehrotim pac chceme druheho bobka 🙂 vy chcete druheho cvrcka?
petis
19. čer 2009
Jj, druhého chtít budeme, ale ne hned.
Pro mě by bylo ideální, až si malá řekne co a jak, co ji bolí, co chce, tak pak mít druhé mimi, takže začít se snažit cca jak bude mít ty 2-3 ročky.
megn
19. čer 2009
Korcul treba +25?😃
petis
19. čer 2009
Korčul,
to pak půjde dolů samo, jak budeš běhat kolem dvou děťátek 🙂
Jak se cítíš?

Začni psát odpověď...

Odešli