• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Sami diky moc za odkaz, ty baby moov nejosu zadne a ty banz jich je plno ale teda palka silena
:frowning2: neco vymyslim a Laus diky taky.
Holkyyyyyyyy pomoc mates dneska cely den rve jen rve, nic ho nebavi, co mu je? :angry:
4. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,
dík. Mi říkala lékárnice 2x denně 5 kuliček.
A dík za upozornění ohledně pepermintu, taky by se po tom nemělo půl hoďky jíst a pít.
Ty obyč. Huggies ty pásky nemají, mají je jen Huggies Premium.

Já jsem teď nakojila, durch převlíkla malou i sebe, páč jsme obě poblité a mlá jde ven a já jedu na tu kosmetiku a pak do Alberta. Kosmetika bude jen o odborném pučení beďarů, žádná zkrášlovačka, nu což.

Tak páčko snad večer (jestli budu rychlejší než MM u PC :wink: )
4. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

3.6. v 17:30 se nám ve 23tt+2 narodil chlapeček Matyášek. Váží 660 g a je to velký bojovníček. Po narození sám zakřičel a dokonce se sám rozdýchal. Čeká ho dlouhé vyhřívání v inkubátoru a musí hodně zabojovat, ale věříme, že to dokáže a v září si odvezeme Matýska silného a zdravého domů.
Děkujeme za držení palečků.
4. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maova uplne me zamrazilo...moc gratuluji a Matyaskovi drzime s nasim Matyskem vsechny palecky ktere mame, bude je hodne potrebovat. a ty bud statecna :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mao, gratuluju k chlapečkovi! Hrozně moc na vás myslím, bude to teď pro vás všechny hodně těžké, ale Matýsek to zvládne!!!! :dizzy_face:
4. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťo, přeju hooooodně štěstí, věřím, že bude vše v pořádku a v září budete doma 3. :slight_smile:

Takový bobánek, až se mi tají dech
4. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky me mrazi na zadech, ale verim ze Matysek bude bojovnik a zvladne to. Musiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
4. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak mě v lékárně žádný instrukce nedali :sweat_smile: Tak jsem zas o něco chytřejší

Maova: obrovská gratulace, jsi taky bojovník, tak malej bude po tobě. Moc držím palečky, ať je všechno dobré a v září jste všichni spolu !!!!
4. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mao, hodně moc štěstí přeju, Matyášek to zvládne, to je krása, že začal sám dýchat, teď jen ho trochu dokrmit a dopéct a za pár týdnů budete spokojená rodinka všichni doma. Držím palce do příštích dní a týdnů tobě i Matyáškovi :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas je hnusne, prsi a pak zase sviti slunicko, no zadna slava. Maty ted spi a pak mozna pujdeme ven nevim. MM taky spi to je pohodka, pak pujde si zacvicit a ja pujdu asi na 6 na taebo uz se docela tesim az se zase odreaguju :wink:
4. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příští tejden v sobotu máme vítání občánků, už přišla pozvánka. Tak už mi v hlavě šrotuje, co na sebe já, co Honzík, to bude akce :sweat_smile:
Weli, taky už máme mlíko 2. Přeju po očko žádnou reakci :wink: Příkrmy jak píše Marti, začít třeba mrkví, první den pár lžiček, druhej trochu víc, třetí co sní, čtvrtej den brambor trochu atd., nové můžešpak přidávat k ozkoušenému. Po bramboru např. brokolice, květák, cuketa. PO třech týdnech ovoce stejným způsobem. Kdy začneš?
Pospi, vy jste se seznámili 6.6.1998? My 4.4.1998 :slight_smile: Ne vlastně píšeš příští tejden, takže 13.6., tak nic :sweat_smile:
Weli, ta alergie na KM se projevuje jak?
Lao, buď dítě na rukách nebo flákat se na netu - mluvíš o mně? :grinning:
Petis, píšeš "malá jde ven a já na kosmetiku" :slight_smile: Máš vozící babičku či co? Nebo malou vysadíš na písku a cestou dom jí zas nabereš? :grinning:
4. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi nejak pozde mate vitani ne? v pul roce? vlastne Andy mela taky, ale zda se mi to uz hodne :wink:
Asi zacnu zitra a davate nekdo jednou tydne uvareny zloutek? pry se ma... tak nevim. kde najdu nejake doporuceni nevite nekdo prosim?
No maty uz ted sni celou tu malou sklenicku prvni lzicku.
a Puzzi ty uz d elas i doma prikrmy? a mrkev treba varis na pare a cuketu kupujes? diky moc otazek co?
A alergie tim ze mel takove krece nez jsme nasadili to alergy mliko a ted pry i ten ekzem muze byt pricinou alergie, snad se to jeste vyvrbi a bude to ok.
maty se za chvili probere, mel jist ve 4 :wink:
4. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, tady u nás je vítání jednou za rok, takže jak to komu vyjde :slight_smile:
Žloutek až s masem. Nejdřív 3 tejdny jen zelenina, pak maso 1x týdně, pak 2x atd., max. je prý 6x týdně maso a 1x žloutek, ale to až časem. Tady asi málo z nás chce 6x týdně maso, tak se uvidí.
Takže ty už dokrmuješ a Maty už jí tu základní zeleninu kupované skleničky? Tak můžeš vařit různé kombinace, co tě napadne. Na páře nevařím, ve vodě, pak vodu sleju a doředím jinou.
4. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dočetla a musím hned zareagovat...

Mao, moc gratuluju k narození Matyáška a přeju, aby se pěkně dopekl a byl zdravoučkej. Tobě i TM hodně sil a ať jste co nejdřív všichni 3 spolu doma :dizzy_face:
4. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti mao blahopreji k Matyaskovi. Velice co nam jen sily staci drzime palecky, aby bojovnicek byl zdrav a delal vam samou radost! Preji ti hodne sil a verim ze vse zvladnete!
4. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi pockej pockej, si te najdu, takhle si ze mne utahovat! :angry: :grinning: Maaam kasi od Hami! Bude dnes premiera, tak se cela trepu na to jak to bude vypadat :slight_smile: snad Hanyskovi
pojede.
Jsem z te zpravy od mao smutna.. Strasne moc budu drzet palusky!
MM okupuje picitac, toz se tam dnes nedostanu, tak bjudu asi jen nakukjovat.
Leni Matyasek se nezda na 7 kg, je to chlapak! Tu delku mas?
Puzzi uspechy s prikrmama, jsem rada, aspon nejake nerviky si usetris.
Laus jsi dobra s pletenim!
Marti to je teda sila s homeo, kdo by to byl rekl! To cumim. Jedno a to same a prece jine, uaa! Ukazes pak fjoto zpod toboganu? :slight_smile:
sami cos nakoupila v brane? :grinning:
nikuli sem uz nepsala o CT, kdyz ti odpovedela sami. Jen me prekvapuje, ze ty nevis, nerikej, ze ti tyhle mesavice unikly, neverim :grinning:
pospi coze to ctu? No ten Rikardo se zjancil ne?! Jezis to je vul, skoda prevelika! Zacit se da kdykoliv, ale prestat to je umeni!
4. čer 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, fotky budou do týdne na netu a z nich si vyberu, co mi vypálí na CD. Pokud to bude ke koukání, tak vám je ukážu :grinning:
4. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi a myslis ze zacal az ted, treba huli delsi dobu, ale na tajnacku.?
Jsme byli dnes poprve na te nefrologii, tak jsme vyfasli dokonce primarku, ale nevim jestli z nasi ci jake nemocnice, pac ordinaci ma ouplne na jinem miste.
Vysvetlila mi dopodrobna diletaci panvicky, ale teda moc slozite na me ta biologie. Proste by to tam byt nemelo. Dokonce tam ma Honzik nejake kalisky a ty by tam nemely byt uz vubec.. No vec se ma tak, ze pani primarova byla skvela baba, hezky nam povykladala, ponaucila nas co a jak. V pondeli budem chytat moc na kultivaci, to bude teda prdel.. Pac tou zkumavkou se nesmime ani dotknout pindika, natoz prelivat z neceho a ma to byt ranni moc, to bude akce Pat a Mat :sweat_smile:
Zaver teda ten, ze nalez neni nikterak velky, nemame se bat, ale kdyby neco mame volat primo na mobjul primarovne popr.odebrat sami moc a zavest na kultivaci, kdyby byl bez teplot. To jen v tom horsim scenari, jako kdyby se mu vycurana moc vracela zpatky do ledvin.
4. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti toz to huz sa tesim.
Idu koupat a pak kasicka!
4. čer 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na chvíli zase tady.

Mao,
velá gratulace k vašemu bojovníčkovi a držíme palečky, ať to šikulka zvládne a brzy ať jste všichni 3 doma. Opatrujte se.
4. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se krásně odreagovala, Máli byla hodná, evidentně typ na shopování :grinning: v OC ji to zmohlo, usla v mandučce, fakt takovej pohoda den, jsem si to užila, koupila jsem si plavky, 2 trička, dvoje žabky, sluneční brýle, kratásky no prostě super den.

Viděla jsem v akci jídelní židličku Chicco Polly 2008 za 3000kč.Je to dobrá cena???

Jdu dočítat.

Maová mě teda se zatajil dech, budou vám tu držet palce všechny prosinčata a my maminy :pensive: držte se a prosím průběžně nás informuj....myslíme na vás.
4. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kosmetika OK, jsem vypučená :sweat_smile: , dokonce mám aspoň na chvilku jakož takož obočí a jsem bez kníru :dizzy_face: Pak jsem sjela do Hypernovy, ale plínky traddičně nebyly, skákla jsem i do DM, ale nic mě tam nenadchlo, tak jsem koupila jen čaj a mističku pro Káju a tradá do chalupky.

Puzzi,
hlídací babičky mám. Bydlíme s tchánama a babičkou, takže tchyně je k dispozici, ale popravdě jsem "hrdá" (nebo někdo říká blbá) a moc toho nevyužívám. Ale hlídala včera, jak jsme byli s Pavlem v nemocnici. Dnes vozil taťulda :sunglasses: Babička zatím vozila jednou, to se v neděli vyfikla a vzala malou na prochajdu ke kámoškám, se byla chlubit pravnučkou, prča.
Jinak mí rodiče bydlí cca 5 km ode mě, takže pokud potřebuju, tak spíš dávám malou k mé mamce. Nebo chodím procházkou pěcho dopoledne k mamce, dělá na směny ranní a noční, takže bývá i dopoledne doma, a pak pro nás Palo přijede po práci.

Majdi,
to je dobře, že to nemá malý nic vážného. Kamarádka má dvojčátka a vím, že jeden tu diletaci ledv. pánviček má taky, ale prý se to mnohdy upraví samo během růstu, jen se to sleduje. Teda jestli jsem ji pochopila dobře.
Takže bude Hanýs v pohodě :wink:
4. čer 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,
a tak jste mě tady nahlodaly tou kaší, že jsem dnes koupila savičku na kaši na lahvičku a dala jsem ji na noc kašičku, měla toho asi 120ml, pak si ještě sosla mlíčka, tak uvidím, jaký bude výsledek.
Ale každopídně sebou zase hází a je neklidná :frowning2:

Se musím pochlubit, dostala jsem od Pavla kytičku :slight_smile: A že si zajdem zítra večer na véču, dáme malou spát, tcháni nafasují vysílačku a pojedem, poprvé sami skoro po půl roce :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to máš super s hlídáním a mamka, když je doma a můžeš dopoledne zajet, super! :slight_smile: Právě dělám pudinkovou bábovku dle tvého receptu :wink: Sakra, teď mě napadlo, že jsem tam zapomněla dát prdopeč, píp píp, já jsem píp píp :grinning:
Megn, takže snad to bude časem ok ta diletace? Budu držet palce na to odchytávání moči, to natočte :sweat_smile:
Andy, Máli prostě celá maminka, že? :grinning: Tyjo, budeš kočka v nových věcech, o tom nepochybuju!
4. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já valím do spršky, ať jsem na Ordinaci nachystaná v župánku na gauči :sunglasses: a Palo se dere k PC, tak kdyby už mě sem nepustil, tak dobrou :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli zkus mrknout na www.kojeni.net, tam jsou užitečný tipy na příkrmy :wink:
majdi moc to nechápu ten stav Honzíka :unamused: jumík by nám to mohla vysvětlit, to je paní bioložka...
puzzi tak taky vítání super, černoá sukně a černý crocsky to jistí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
petis vy se máte, to vám přeju, pak nám musíš napsat, jaký to je bez hároše sami dva :sweat_smile:
4. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem psala já :sunglasses:
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, odhalila jsem tě :grinning:
Černý crocsky nemám, ale sukni jo, sakra, musim k vietnamcům pro pohřební crocsy :grinning:
4. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha, ja jsem nedodala datum narozeni. To neva, stejne huz je letos nemam, ledaze bych si je vymyslela aby jste mi posilaly ty dary :grinning:
andrej no jsem to napsala jak ichtyl, pac na tom mobjulu neco vydatlit.. Takze vysledek je, ze jsem to tak nak domotala.
Peti juu to je hezke! Hm a kase? At se dobre vyspite. My krmili lzickou, to vam byly ksichtiky jako co to je? Myslim ze toho Hany snedl dosti.
Puzzi jo, jakoze ok, ale musime byt pod dozorem co z toho vzejde, nalez se muze treba zvetsovat, ale taky se uplne ztratit. Dle mudr.je tento docasny stav jako mala kosmeticka vada. Otazka co bude dal.
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek