• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Teda holciny vy jedete. To sedite jen u pc a mate doma au-pair, ne? :grinning:
Ja dala malemu obed a pak jsme sli ven na chvilku, jen tady okolo, tak mi tedka spinka na balkone. Musim stihnout jeste vkv, tak snad mu to vydrzi. Jeste mam pradlo v pracce, ale to je caaaas :sweat_smile: A o jinem uklizeni ani nemluvim, ale taaak se mi nic nechce. :grinning:

Ja se jinak hlasim aspon +10 nahoru. Nemam doma vahu, tak ziju v domneni, ze to neni tak hrozne. Jsem nejaka zdechla neco delat. Hlavne me taky sere to kolco kolem brucha :angry: A R mne porad rika, jak jsem krasna a kdesi cosi, tak to mi ke shozeni kil taky nepomaha
:sweat_smile:
U nas zatim druheho pindu, teda pindulinku (holcicku) :grinning: zatim neplanujeme. Ale toho nase prvniho smudlika jsme taky neplanovali, takze kdo vi.... :wink: Ale jeste nechci teda :slight_smile:
Weli Talls jak na potvoru chybi, co? :wink:
Pospi tak s nestovkama uspech :grinning: Jsi za to mela neco vybrat, ted uz se prece nic nedava zadarmo, no ne? :grinning: :wink:
19. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi ty jsi tdnes pani Vtipalkova..pry vyschnou studny...posli trochu ticha ...mise uspesna:slight_smile:)...klub mrch fak :grinning: :grinning:
Marti tak to jsme dve, co stihly behem te hodinky pekneho pocasi vyrazit s mladetem a vyridit nezbytne...taky jsme byla happy, ze dest prisel az jsme dosli dom
19. čer 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petři, tak to mě vůbec nenapadlo, vidíš to? A to ušetřili za 2 vakcíny proti neštovkám, kdyby se rozhodli očkovat :grinning:

Sami, a kde se ta party koná? Jestli venku brala bych gumcle, ale jestli uvnitř, klidně bych vrávorala :wink: :grinning: Prý paní Vtipálková, njn, co už nadělám, od rána lítam jak hadr na holi, tak se aspoň tady vyřádím. :wink: A víš co? Já jsem si hned ráno četla vaši včerejší noční rozprávku s Majdulí, a jste mě asi nakoply, víš?! :slight_smile:

a zase mi stávkoval kůň, ani nevím, jak skončila předchozí strana, jdu juknout...
19. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, kajdoší fakt klobásy, jak psala včera Majdalenka :grinning: A dneska byli se školkou na výletě, autobusem tady na Dolní Polanku a pak pěšo Na Baštu, to je ta hospůdka, kde jsme spolu včera byli na párek v rohlíku :slight_smile:

Majdi, si se ptala na tu knížku, jmenuje se....mám výpadek, odbíhám se podívat.....Hádanky pro předškoláky od 4-5 let. Původně jsem chtěla objednat od 3-4 let, ale tu neměli. Jsem zvědavá, jestli ho to bude bavit. Nechám jí na prázdniny, budeme si krátit čas, když je školka zavřená
19. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami jojo ovace s lllluckou si nechej na pozdejs jestli udrzi krok :grinning:
a dlouho tu nebyla Mirkson co? Nic proti, ale chybi mi jeji jeden prispevek za 2 mesice a hlavne vychloubani s fotkama :grinning:
dej Domimu poradny obed a uvidis jak ti zaspi.
Ted jsem tady mela svagrovku, Honzik taky ne a ne zaspat od rana, tak jsme mu rozmixovaly banan, to vam povim lzickou jsme nestihaly nabirat a ted uz prdelka spinuska pul hod.:grinning:
klub mrch je vyyyborny pospi! Teda se ti povedlo! :grinning:
mirrus uprimnou soustrast v klubu mrch :wink:
este nekci menzes!
Laus nejni mozna, Vitkovi stritkovi musej vazne rust zuby! Koliks nabrala v tehu?
Leni chicht se sedackou, talls nema cas bo je vcil studyruje.
19. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, chci se zeptat, chci poslat něco většího poštou a nevím, zda to může být jen v takové té folii nebo to musí být v kartonu?
19. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mou zalezi, myslim ze je jedno do ceho to zabalis, prinejhorsim te postacka s tim posle do dupy :grinning:
pospi no joo prazdniny, te asi cyp streli za ty dva mesice. Chocholousek to jisti :grinning:
at se knizka libi :wink:
19. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
momou: co to jako bude, konkretne?jak velke, tezke, nebo prozrad co a ja ti povim nebo Pospi,ta ma taky zkusenosti s posilanim /na aukru,co?)

holky, ten tajtrlik jako byl uplne hotovy ale furt jecel...ja asi 100x prso...se prepil, pak blil...no je dusno, bylo mu asi teplo,ale nenecham ho nahateho,ze? no tak to teda trvalo nekoncene...ale v 14.45 usnul..pri odchodu po spickach jsem nechtele bouchla dverma :grinning: ...ale uz byl kantare
jsem se trochu zacla chystat, sprcha, vlasy, depilace aspol
¨MM uz fachčí smer Brno...wow...mym autem...já zapomnela, ze nejake vubec jeste mam (3,5mesice v servisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...pry ale zacpa total 5,5km...hm, no jo, patek...nejlepsi cas vyrazit na D1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jidlo je ready, snad bude dobre, byl to hokus pokus
tak ja jdu zase pokracovat v samickovani

pry mirkson chybi:slight_smile:)))
19. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn a mezi mrchy nechces a další džecko chces...toz si vyber :grinning:
19. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taková tříkolka s vodící tyčí. hraje to a svítí to ............... a já z toho jančím :grinning:
19. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se z vás holky poseru :grinning: Pospi :grinning: A Sami, ty a tvoje vrávorání zpět :grinning: Jsem moc zvšdavá :slight_smile:
Miruss, hlad asi nemá, zkoušela jsem dopo sunar, ale ani ťuk, tak ho dostala Bessina-ale šak ho ani ten pes nechce žrat :angry: :grinning: Teď jsme dvě hodiny nynali-teda já asi 15min, jinak jsem byla furt ve střehu... No a teď už zase natahuje.... Že by pozdní reakce na očko? Nebbo mě chce nasrat?! :grinning: :grinning:
Petronus, kolco kolem břucha :grinning: :grinning: Já mám dvě :grinning: Ale už se moc těším, až nebudou, až mi bude MM říkat, že jsem jeho lasička (čteno německy-lázička)-dlouhá a tenká :grinning:
Koblih pokračuje v chrápání na mé ruce :dizzy_face:
Jo jinak, když Sami není rozhodná v obutí, tak mi to připomnělo moji super okasi jak prase :grinning: Jsem si do vidlákova(rozuměj mé rodiště :grinning: ) pořídila hned dvoje gumcle, stály mě ani ne co Sami jedny :grinning: Ale asi nejsou tak vymakaný :dizzy_face: :dizzy_face: Budu mezi zvěří (až budu chodit na hříbky) za hvězdu :grinning:
Magdi, hrubě přes 20kg, u Dr. byl poslední záznam 77kg, ale bylo to dááááleko horší :sweat_smile: Jen jsem už byla od ní tak vystresovaná, že jsem to nepřiznala :sweat_smile: Ale už se mi cosik poidařilo sundat, heurééékááááááááááá :dizzy_face: Bohužel to není moc vidět :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao dyk vypadas dobre ty trumbero a v gumclach budes lasica :wink: jaky vzor sis kupila, cerne leskle? :grinning:
sami druhe jo, ale bez kramu :grinning: uznej ze nekramovat 3 roky musi byt luxus! :grinning:
momou to by asi chtelo krabici :slight_smile:
19. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, no jestli jak Lasica-ten herec, tak to joooo :grinning: Prý černé lesklé :grinning: Takové: http://www.holinky.com/product/damske-holinky-kostky-male-67/ a onaké: http://www.holinky.com/product/holinky-damske-kvetinky-tyrkysove-129/
19. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao tak už potom len tie zuby, na niečo to treba zvaliť. :grinning:
Zuzku som dala spať, Kubko je u babky a ja pôjdem do sprchy, bo ma z toho tepla trafí. :rolling_eyes:
Dnes medzi 21. a 22. príde MM. :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauš tak gumcle jo....hm...asi začnu vybírat daň z opičení :grinning: :grinning: :grinning:
jaké máš a odkavaď? jsem viděla v tescu jakési počmárané..
19. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miruss, tak budem taky dnes komplet, to bude fajn, ze?

jdu se vyvrhnout na to žehlení ještě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou super oboje, ty druhe jsou kuwa dost dobre! Ty budes taka kobra v tom lese, ze i ostatni lasice udelaj z diry kuk na tebe.
19. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sami, to bys byla milionářka :grinning: Přesně, vyvrhni se na to :grinning:
19. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miruss, zuby taky eee :rolling_eyes: Fakt je to prapodivné...
19. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jste asi vsechny venku, jak je tu ted klid, coz? :slight_smile: U nas je teda pocasi nic moc. Sem tam trosku sprchne a je docela hodne vitr :frowning2:
Ty VKV skoncili tak debilne a tedka 2 mesice musim cekat :angry: :grinning: Kazdopadne jsem druhou pulku shlidla s prdolou. No ale tedka se ho snazim zase uspat v kocare. Je nejaky unaveny.
Uz jsem normalne myslela, ze mi poleze po 4. Jsem mu dala krtka na druhou stranu postylky, tak se ho snazil dostat. Nakonec doruckoval po spruslich :grinning: Ale jsem se nasmala nad jeho vykonama :grinning:

Se smeju nad reakcema k prispevkum nekterych znamych neznamych :grinning: Ale je to pravda. Vzdycky nekdo prijde a pak nic. A nebo jen rict, ze ma new pics :angry: :sunglasses:
19. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Megn: Krabici nemám žádnou a na poště tak velikou nemají :angry:
19. čer 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao ty gumcle dobre :wink: Ja cekala nejake ty tmave zelene :grinning: abys byla v lese zamaskovana :grinning: :wink:
Sami ten vecer budes mit super :slight_smile: Se tesim, s cim zitra prijdes :wink: Ja bych si taky vzala velky hílz :wink: :grinning: Taky kdyz nekam jdeme, tak si vemu vysoke botky a konecne se mi na nich uz chodi jako za mlada :grinning:
19. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a mladej Kral nevypada uz na to, ze se mu chce spat. Dela kraviny :angry:
19. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty woe lao tys ty hysteraky poslala na sever ne? Houpu jak strhana kocar pod pergolou. :angry:
petrus je to sikulak ten Jaydinek.
Sami, miruss uzijte chlapu!
19. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, mimi na mě furt spí :confused: Musím si jít splašit nějakou véču, neb jak se vzbudí,tak nic, nula :grinning:
19. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Magdi, to bych ti nikdá neudělala :pensive:
19. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mělo být: na mně...
19. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vyvrhni :grinning: treba ten vcerejsi tvaroh :grinning:
19. čer 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mas jedno jestli mě, mně, mne my tady na to nehrajem :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. čer 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí