• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
autor
Tak mimi už nespí, válí se s holou dupou po dece a je v klidu!!! :dizzy_face: Počkám, až chytne záchvat a půjdem kuknout za tchýní :grinning:
19. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jdu docist...
v prve rade musim servat Puzzi :angry: :grinning: byli jsme v tescu a akce na plinky za 489kc je akce jak svina :grinning: to pockam na akci za 350 a ubrousky si k tomu koupim sama :grinning:

Holkyyyyyyyyyyyy mame zoubek :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééé, Weli, gratuluju k zoubku :dizzy_face: a to tak z ničehož nic? :confused:
19. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni fakt? To je super!! Vylezl rychle teda! Co je spatne akce za 480? To neni vetsi balik a stejny jak ten za tripade?
Laooo tchyni? :grinning:
19. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao se zachvatem :grinning:
Weli akce asi jak pro koho. Ale nakonec to vyjde levnejc s tema ubrouskama, ne?
Gratulka k zoubku :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, obilná hrušková kaše zabrala, první kojo ve 2,30!
19. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nestihám, jsem na str. 68!
19. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak záchvat se dostavil, pa :grinning:
19. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem se dovyvrhala...šlo to docela šup šup, žadná je*ačka :sunglasses: ...nejdyýl mi trvala jakasi nová košile :angry: , bych s tim nejradsi vytrela a hodila to nekam, nejde to zehlit :sweat_smile:
toz naschválníček jako dneska perlí...celý den mě prduí a ted už spí 2 hodiny!!!!! :confused: :sweat_smile:
pocitam, ze MM uz dorazi, doufam, uz mam hlad jak vlk, neodolala jsem a uz jsem do teho pokusu rýpla, mnam, chchi uz jiiist

okey, od tedka vybiram Copyright :grinning:

petrus, no hílz :grinning: mozna vemu...dyt jsem je mela napsoled cca ve 25tt, toz musim provetrat trochu botník

jdu na drápky, pak nebude time

momou, zkus se poptat na nejake kertony v sámošce a aspon trochu to obalit a tak, pak to potravinovou folii, bo posta ti to polame, jestli to je plastove...nebo to trochu zkus rozebrat
19. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pro Puzzi to je asi akce století :grinning: no je to normalni pack jako normalni a drahy jak svina, tak jsem nakoupila diky Puzzi tisic jinych veci ale plinky nemam :slight_smile:

No uz od rana je protivec tak rikam sahnu mu na zoubky a hle, malem jsem si podrela prst, je to nadherny pocit. ja ho tam miluju toho moojeho kluka :slight_smile:
19. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti joo neke! Takze aj u vas? Jinak jste prvni kojo mivaly v kolik?
19. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, kočce tahne z držky :grinning: to znám :grinning:
19. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli akce na akci me pobavila :slight_smile: a gratulka k zoubku!
dodatecne i Kubikou Momouovi :sunglasses:
19. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami uzij si parbu........ jsem zvedava na zazitky :wink:
jj zachvaty mame taky a uz vim pricinu - zuby :unamused:
ja jsem koupila od nestle nemlecnou svestkovou kasi a frutapury mnam to matyskovi chutna :wink:
19. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejaka zazracna ta vasa kasa ne? :slight_smile:
Sami jj jsem zvedava jak mi to jako vysvetli Puzzi ze me tam nahnala :grinning:
19. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuuuuuuuuu majdi ty mas nove fotky, ja jsem si vcera nevsimla, klasneeeeeeeee a mas fesneho syna fakticky :dizzy_face:
19. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami: Díky za typ. :wink:
19. čer 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak s kasickou uspech :slight_smile: konecne jste se vyspali dyl, co?
Aby tu tedka nezacala kasohruskova manie :grinning: :wink:
Ja davam Jaydimu babanovou na dobrou noc a minuly tyden jsem mu zacala davat ovocnou na dobrou noc. A spime s malou prestavkou do 10 :grinning: Teda prvni flasku miva kolem 5 a 6hod, ale hned usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus to nejaka vzacna a zajiste draha kase, kdyz se spi dele jak 12 hodin :grinning:
Marti to je fajn ze jste se vyspali trochu dele, taky jsi adeptka, ktera si to zaslouzi :wink:
19. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prdolka mi vytuh v kocare. Jsem ho uvozila pres prah :grinning:
Nebo spis to spani ma Jaydinek po mne. Ja, kdyz byla mala, taky porad spala. A ted je to samy... :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pridala jsem nove photos, kdo chce mrknete :slight_smile:
Petrus ja taky spim rada a spala bych dlouho, v tehu jsem spala do 10 ale maty to ocividne nepodedil :unamused:
19. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli Maty v tom kocarku je nadhernej :dizzy_face: Moc mu to slusi na fotkach :slight_smile: A mame stejnou knizecku :wink:
19. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím se tu jit vykurvit, bo at nejsem jak vosina,az prijde mM...cesta trvala zas 100let...jj D1..ale ja mu nevolam, at ho nerozptyluju,ale on ma celou cestu obsazeno, moje nervy....u baraku se parkuje debilne, neni nikdy misto...ted pred baarekm jsou 2 mista a on jede za barak...a zas ma obsazeno...kuwaaaaaa ja se jdu vyrvat do peřin a vypůčovat nebo mě fakt trefí šlak :grinning:
19. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami toz cest v půči a pozdravuj tam mikrofloru :grinning:
leni dekujeme :slight_smile: to Hanyska velice potesi. Se vyrval, vysrajdil, tak prebalit, zpatky do kocaru a uz spi asi 15 min. Ale kujwa to byl zahul, disciplinu v revu by ted vyhral :grinning:
Matysek je uzlicek nunicek, fotky mam na founu mjale, tak pozdej poradne kuk mrk na ne.
19. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami tak ho pak posli preparkovat :wink: :grinning:
Ja byla ve sprse a slysim rev :angry: super, kondicioner na hlave a penu na holeni na nohach a kolem musle :grinning: tak byla rychlost :grinning:
Prdolovi jsem dala presnidavku jabko, merunka, jahoda a jeste jsem mu do toho pridala banan, tak snad to s nim nic neudela :slight_smile:
Magdi tak at ti spinka hezky aspon jeste 5min :grinning: Nejni to jak vcera lazo plazo, jo? :grinning:
19. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus jaka musle, tvoje musle? :grinning: dupisek jeste haji beli, ale davam mu max 5 minut. Dneska spal tak hodku a pul, mno jo si vcera nadespal :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
megn jj :sunglasses:
19. čer 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky hysteraky, silene, nekolik hodin trvajici, maty spal naposled do 12 no silene rve porad asi ty zuby ja uz nevim co s nim...je to silene. je rudy, unaveny a rve a rve. MM uz je z toho taky v prdeli a to uz je co rict :cry:
19. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli a nezkousela jsi mu dat neco na ty zoubky?
Nepsal to nekdo tady, ze je dobry potrit dasna citronem?
19. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mAJDO, mARKETKA JINAK JÍ MEZI 12 - 1
19. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek