• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Mi prcis furt spi sakra sakra :confounded: prece ho nebudu budit, bych si akorat nasrala do gati po tech hysteracich. Ma jedinou vyhodu, ze takovyto stav je pouze vyjimka, ze proste neni kazdy den posviceni :slight_smile:
leni tak pokud zuby musite to vydrzet a hlavne ve zdravi!
19. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jídlo jsem snad dohnala, malá se v 6 napila dosyta a usnula, tak uvidím, do kdy bude spát, už byla dost unavená....
19. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, nemáš to jednoduchý s tchýní, co? .... dojedou až kdy se jim to hodí, a pak chtějí děti předělávat :angry:
Zdravím novou příchozí, ahoj llllucko!
Petis, já bych potřebovala ještě tak 2 kg dolů, a hlavně zapracovat na břichu, jinak to jde. ale ke cvičení se teda nedokopu ... před otěhotněním jsem přibrala za 4 měsíce 6 kg, při otěhotnění jsem měla 64 kg, teď mám 62 kg.
Korcul, mám dojem, že ty jména pro druhý dítko - máš stejný jak má momou děti !!!§ Všimla sis toho?
19. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petrus zkousela jsem ten cal gel a kousatka...ted ho musim vzbudit na koupani, snad pak hned usne. drzte mi palusky :unamused:
19. čer 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauté děvčatá :slight_smile:
tož nákupy v Polsku dobré a noc se Sunarem taky, probudila se jen dvakrát, bože já se probudila v 6 a byla jsem vyspaná po takový noci :slight_smile:
ted jí Jenda krmí a půjde spát, to je paráda :slight_smile:

Já vás dnes nemám čas dočíst, dočtu zítra.
Jinakj v Polsku jsem byla v tescu a pže máme zlotý za dobrý kurz, tak tam dětské věci fakt vychází levněji, skoro mě mrzelo, že dávám látkovky, páč těm akcím na plíny skoro nešlo odolat, koupila jsem Malině pár věcí, na sebe bodýčka-tílka, lehkou deku a sandálky,jen takový ty pro frajeření do kočárku, pak jsem koupila kaše a příkrmy....
a povedla se mi kardinální blbost, nechápu jak se mi to stalo, ale koupila jsem 3 overaly ve velikosti 18-24 měsíců, kdybyste viděly mojí matku, jak se smála, když jsme to rozbalily, holky to jste neviděly, ty overálky jsou skoro na mě a vypadá to strašně úchylně, jsem blbec :grinning:

jdu jen letmo juknout co novýho :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, na babymasážích jsem si koupila masážní gel jmenuje se Jakoubek, určitě se to dá koupit i v lékárně. Masíruje se s tím čelist zvenku, po tvářích ... my to zatím nepotřebujem, ale prý to líp prokrvuje dáseň a zuby líp prořezávají ...
Andy, to se stane s těma věcma, ... si ten smích dovedu představit ... jak na obra Málinu :grinning:
19. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy :grinning: ja koupila v tescu u nas 6-9 M overalky, krasne disney. :wink:
Marti diky zkusim to, protoze to je desne co se u nas deje.
Jdu koupat uz jsme vzbudili :unamused:
19. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bože kolik jste toho popsaly drbny klepny plkny kokodák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

weli já MYSLELA, že kupuju 6-9 :grinning: ´

holky já mám gel na zoubky citrovital-je čistě přírodní :wink:
19. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy jak jsi mohla myslet a nevidet :grinning: ale co sejde se, snad ti to neztyri a v kterem jste byli meste? a na koilk vyjdou prikrmy? a maji tam taky hami? :wink:
19. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli tak Hami tam maj, ty jsem koupila, my jezdíme do Jelenie Gory :wink: a byly v akci příkrmy a nevim přesně na kolik vyjdou :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy diky :wink: taky se priste mrknu jak tam budu. ale ted mame zase zasoby vseho na mesic :slight_smile:
Holky maty je v postylce, jsem zvedava jaka bude noc se zubama. drzte palecky :dizzy_face:
19. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak návštěva se teda vyvedla jak nejhůř mohla.
Malá odpoledne vůbec nezaspala, od 13 do 15 jsem ji uspávala střídavě ve velké posteli a v kočárku a nic. Tak jsme jeli k těm známým na kolaudačku nového bydlení a tam byl jen řev řev a řev. A to takový, jaký my vůbec neznáme. Zkoušela jsem ji tam uspat u nich v ložnici, pak i v kočáře, ale vše marné. Tak jsme jeli za hoďku a půl domů, ani jsme moc nepomluvili, ach jo. A já se tam těšila.
Jdu to splchnout do sprchy, malá už se pomalu uspává, tak snad usne!!
19. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme v posilovně a tchýně jezdila s babi, jsou stejně staré a rozumí si. Pak jsme šli všichni k babi na kafe. Cestou jsme vyzkoušeli novou autosedačku, super, Honzík kouká ven z okna, může si oči vykoukat. jsem zvědavá, jestli dokáže usnout, to vyzkoušíme až někdy na delší cestu.
Momou, mikrovlnka nase..., vodní lázeń by mě štvala! nám se asi rozbila myčka, MM jí te´d rozebírá, držte palce, ať jí spraví, nebo budu muset mejt ručně a to se zblázním :sweat_smile:
Pospi, já hlava dnes ne, neštovky super, mise úspěšná :grinning:
Miruss, jsi v klubu MS? Přibýváme :slight_smile:
Sami, užij si večer!
marti taky vyhmátla sucho, jste nějaký rosničky se Samičkou nebo co jako?
Holky, se chechtám komentování odpadlých zrn :sweat_smile:
Megn, banána úspěch, že? Honzík taky rád. Jinak když už jsme u těch hoven (teda vlastně nejsme - no tak teď už jsme :grinning:), tak Honzík poslední dny docela do hněda, asi jak už je zapříkrmovanej :sweat_smile:
Megn, nechceš menzes? nech se zbouchnout, to je jistota antimenzes! :grinning:
Gumcle dobrý téma, už vidim vysamičkovanou samičku v minišatkách, výstřih a gumcle :grinning:
miruss, super, že konečně nebudeš slaměná!
Já už to pošlu, tady než dočtu, tak bude večer a tady jen zblitky.
19. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi. tak mi to naštvalo, páč jsem jí začala používat :grinning: ale jinak i když už jsme jí tu měli, když se narodila Anička, tak jsem jí nepoužívala. Držím palce, aby TM opravil myčku a neměla jsi z toho jen hromadu šroubků :grinning:
19. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vařim kuřecí vývar a ta vůně mi připomíná honzíkovo plení nálož, bože, už mi hrabe. mňam, to bude polívčička :grinning:
Petruš, vkv fakt debilně, co? by mě zajímalo, jestli tamta přežije a co těhotná právnice atd., jsou to hovada takhle nás napínat.
Petruš, ručkovat po šprušlích, jaydi je úžasnej koumák. Honzík moc nekoumákuje, ten se hned radši vztekne :grinning:
Lao, mi vysvětli, jak zvládáš s dítětem na sobě vařit večeři a věšet prádlo? Seš maniak, ne? :grinning:
Weli, ty vole, to mě neštvi s akcí na pleny, jasně, že 489 je normoš cena, ale tak když zrovna potřebuju a není ta akce za 369, tak aspoň ty ubrousky zadara, ne? :grinning: Ses měla zeptat, za kolik pleny, tvoje chyba, já ti netvrdila, že je akce na pleny plus zadara ubrousky, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prej seš zvědavá, jak ti to vysvětlim? tyjo, počkej, dojedu a vysvětlim ti asi něco ručně :grinning:
Maty má zub? Super a to jako jen tak zničeho nic zub? bezva :wink:
Megn, jsou to např. Pampers 4 - 82 ks Megapack.
Lao je asi u tchýně i na noc, ne? :sweat_smile: Lao a ten záchvat, to nepomůže ani když ho vezmeš na ruce? To u nás teda už zabere skoro vždy a když ne, tak jídlo.
Sami, blbou žehlící košili dej TMmu dospod, ať jí moc nenosí :slight_smile:
Marti, úspěch s kaší :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi ty jsi tz te honzikovy naloze uplne ujeta :grinning: pry kureci vyvar mi pripomina tu vuni se tu chlamu :grinning:
No to mi teda prijd vysvetlit, kurde ja tam letim jaka je to super akce a to toto :angry: :grinning: jsem si na tebe vzpomela a myslela jsem ze ti normalne zavolam :grinning:
Tak jsem nekoupila nic :wink:
Jj jen tak, ale ty hysteraky ted vecer, jsme na opavu a kO :frowning2: neni mu jak pomoct :frowning2:
19. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, fotky Matyho jsou úžasný, je krásnej, tři druhy pohledu. takovýmu fešákovi nekoupíš pleny za 489, ty seš ale zlá matka :grinning:
Sami, TM a příjezd a mobil :grinning: :grinning:
Petruš, akce holení a řev :grinning: Kdyžs vyběhla napěnovaná, tak možná dostal jaydi záchvat smíchu a bylo po řevu, ne? :grinning:
Weli, co zkusit panadol na bolest?
Andy, gratuluju k sunaru a lepší noci, den taky ok?
Andy, jestli ty overaly nejsou růžový, tak je pošli, Honzík do 18-24 doroste do tejdne :grinning: Ne, si to schovej, si myslim, že časem do toho Máli stopro doroste :wink:
Andy, Welince prosím tě neraď, kde co maj, nebo ti pak vynadá, že to je blbě :grinning:
Petis, ajéje, blbej den...
Kokokodák, zdravím Andy! :grinning:
19. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vám nevím, jestli jsem tu MS měla nebo ne. Blbý co? Ale 2 dny jsem lehce špinila, tak jsem myslela, že se to rozjede a ono to přestalo, tak nevím, jestli to už bylo ono, nebo co. Na MS dost slabý, no ono se časem ukáže :grinning:
.... tak Markétka spinká od 18,00 dneska asi trhne rekord. Dopoledne spala jen 30 minut, odpoledne odpadla v 12,45 a probudila se v 15,15 tak jsem počítala, že půjde spát až večer ... ale po kojení v 18 hod usnula, v 19,30 jsem ji slyšela zaplakat, tak jsem se tam vkradla, asi jí bylo horko, tak se ode mě napila a spí dál ... TAK DNES KOUKÁM OD 20,00 NA TELEVIZI !!!
19. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, to je smůla s tou návštěvou. Děti jsou nevyzpytatelný, to je hrozný :angry:
19. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sprcha se zatím nekonala, měla jsem hovor s mamkou, byla dnes za babi a je to špatné :cry:

Weli,
jééé, už máte zoubek, super !!! Gratulujeme a přejeme málo bezesných nocí a aby to prcek dobře snášel :wink:
Megn,
jak tak koukám, že by tady byl další náběh na mánii s kaší na dobrou noc:wink: ? To je kaše od koho,od Hami?Vím,že je tady někde pár stránek zpět odkaz, ale nemůžu ho najít.
Sami,
užij si pařbu!!! A pak se těšíme na zážítky a photos :sunglasses:
19. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, tak kaše je od Hami - modrá krabička - obilno-mléčná s hruškami :wink:
19. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis. To s babičkou je mi moc líto. :frowning2:
19. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, musím tě opravit-večeři jsem nevařila, jen jsem si vytáhla z ledničky jogurt :grinning: A prádlo jak jsem řekla-na půču :grinning:
S myčkou tě lituju-no ale stejně jsem tu asi poslední, kdo myje nádobí ručně :grinning: A už mě to sere... :angry:
Puzzi, já ho mám na rukách skoro furt, při záchvatu je to samozřejmost. Ale jak říkám, někdy prostě nepomůže ani foukat mu do zadku... :sweat_smile: Dneska to bylo asi z přetažení. Teď jak byl vyspanej, tak byl naprosto super, usměvavej, při koupání paráda a usnul hned po položení do postýlky :dizzy_face: Nakonec jsme si ty narozky přece jen užili :dizzy_face:
Andy, joj, kup superkup :grinning: A gratuluju ke klidu se Sunarem:dizzy_face: Jen tak dál :dizzy_face:
Weli, fotky parádní, Maty je fakt kus :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi rikas ze mate zitra na obed hovni polivku? :grinning: musim rict, ze po zavedeni prikrmu to je teda mega rychna! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
puzzi do posilky jsi tak chodila i pred otehu?
Marti zni to u tebe jako pohoda vecer :slight_smile: vidis ani kasi nepotrebujete. Mi hruskova dnes dosla, zitra budu mit bobky jak pujdem spat, neb mam jinou kasi, nejakou bananovou.. Se vidim jak pozitri schanim hruskovou, ta je nejaka carovna :grinning:
ty vogo Andy ma novy dres na cviceni? :grinning: se stane, vsak overalky vyuzijete este.
19. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti, já to měla s MS taky tak nějak. Tři dny to trvalo, poslední den žádná sláva... Tak uvidíme za měsíc :grinning:
19. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že holky nakupujete v Polandu, fakt to tam vyjde tak dobře?
My máme Polsko hned za rohem, jezdíme tam ale jen na targovisko :grinning:

Marti,
dík, až budu v obchodě, tak se na tu Hami kouknu, zatím jedeme na rýžové nemléčné kaši :wink:
Tvá váha je úplně v poho :wink: , já bych se chtěla dostat na 70kg, tak si můžete dovtípit, kolik vážím teďka :confounded:
19. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee laus ze vy mate pulrocek? Preji zdravi, stesti a malo bondolinovani bondici!
19. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem ještě bez MS, snad hned tak nedoleze.

Weli,
Kolik Maty měří? Podle těch foteček vypadá jako mega dlouhánek. Je to fešák !!!
19. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
laola: Já taky myju nádobí ručně :wink: takže poslední nejsi.
Taky se připojuju s gratulací Vítečkovi k půlročninám !!!!
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek