• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Vlastně my máme půlročku zítra :slight_smile: Si ve 13 hodin vzpomenu, jak už byla konečně venku :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Puzzi sa tu rehocem, ty si zaťžená na to kadenie. :grinning:
Well uper fotky, Maty je v kočiari zlatučký. :slight_smile:
Marti ja to mám s MS podobné, dúfam, že na budúci mesiac nepríde, ja ďalšie dieťa neplánujem, tak nech dá ešte pár mesiacov pokoj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sam uži si akciu. :sunglasses:
Mne obe decká spia, tento stav zbožňujem. :grinning:
19. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti dovtipit se nemusim, jsem na tom stejne jako ty :wink:
ta kase je co uz ti napsala Marta, u nas proste uspesna. :slight_smile:
s babi je zle? Achjo achjo to stari...
19. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
MM myčku rozebral komplet, nic špatnýho nenašel, zas jí dal dohromady a zkusíme nádobí. Ono to jakože funguje, ale tableta se nerozstříkne a asi to myje studenou vodou místo teplou, takže nic moc. uvidíme, sakra sakra, mě to štve, já mý ručně odmítám, nádobí furt jak nasr... a te´d co máme na lince!
marti, tak asi už má Markétka noc, hlavně aby ráno měla ráno až ráno :sweat_smile:
Petis, to mě mrzí s babi.
Lao, ty seš teda žena roku, si tady právě na vítkovo náladu ani moc nestěžuješ, tak jsem myslela, že sice v noci na prd, ale přes den je usměvavej a vydrží si hrát. Občas sice píšeš na rukou, ale myslela jsem, že vždy jen v souvislosti se spaním. ale jestli ono to s tím spaním všechno nesouvisí, spaní na ho..., nálada na ho..., co s tím nevim.
na myčku přemluv Vítka staršího, jinak seš fakt otrok :sweat_smile: Momou, ty taky? Taky přemluv TM na myčku :wink:
megn, do posilky jsem chodila kdysi asi 2000-2002, pak ne. Až teď, co bydlíme v Plzni (rok, předtím Pha), tak nás takhle vyhecoval MT (můj táta :sweat_smile:).
Petis, gratulace k půlroku zítra! Vítkovi už jsem přála ráno.
Honzíkovi je zejtra 7, to fakt letí :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi pul roku jo? Ty blaaho, to je neskutecneee!
Mycka at facha, rucne myt no fujtajksl!
19. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nas uz taky klidecek, prdolka je v postylce. Chudacek jak uz byl unavenej :slight_smile:

Laus vse nej Viteckovi k pul rociku :slight_smile:
Petis teda Kajka vam dala dneska zabrat na navsteve, co? A je mi to lito s babickou :frowning2:
Puzzi snad se ti mycka opravi :wink: at se nenadres s mytim nadobi :wink: My mycku mame, ale jeste jsem ji nepouzila :sweat_smile:
Jo a smyla jsem si tu penu, nez jsem sebehla dolu za malym, takze zadnej zachvat smichu se nekonal :grinning:
Weli taky mam overalky Disney z Tesca , teda Jaydi je ma, mne jsou male :grinning:
19. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda 7 mesicu jsem chtela napsat.
19. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, je zle, zlomila si krček, leží na LDN a teď přestala úplně komunikovat. My s MM jsme za ní byli ve středu a toto ještě celkem šlo, ale dnes už ne.
Až koupím novou kaši, tak vám poroferuju, jaké to bylo :wink:
Zítra chci dát malé poprvé mrkev, ale bude u nás můj taťka a budou s Pavlem makat na omítkách, tak tu bude i na oběd a tak nebudeme mít moc klidu, bo se budu muset věnovat chlapům. Ale snad to nějak zmáknem.
Jo, zeptám se asi úplně blbě, ale v čem přihříváte příkrmy? V mikrovlnce nebo ve vodní lázni? Ono si 2 lžičky se budou ohřívat celkem blbě :zipper_mouth:
19. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Honzík přesně o měsíc starší :dizzy_face: :dizzy_face: Kájinka posílá hubana na zítřejší narozeninky :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Puzzi, to to leti, Honzulajda uz 7 mesicu.... Tak vse nej dopredu. Kdybych nahodou zitra nemela cas :wink:
MAme mensi srazik s holkama z kone v Irsku i s nasima protejskama, tak se docela tesim. Snad bude hezky.
Petis mrkev zvladnete :wink: Ja ohrivam vetsinou v mikrovlnce, i kdyz se to nema. Ale min to trva :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majdo, jo pohoda večer, to je pro mě nezvyklé :grinning:
Petis, já jinak dávala taky rýžovou, ale mléčnou, do té nemléčné jsem neměla nikdy dost odstříkáno, a s Nutrilonem se mi to moc nelíbilo.
19. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis, ... s babičkou ... to znám takový případy, bývá to dost častý u starších lidí, padnou do agónie a pak je to špatný :frowning2: ... jinak já jídlo Markétce ohřívám ve vodní lázni, odeberu do hrníčku (malýho) a dám to do kastrolku s vodou, malá málokdy sní víc než půl skleničky, tak ať to nevyhazuju, raděj přihřeju.
Lao, gratulka Vítečkovi k půlročninkám!!!
Puzzi, všechno nej ... Honzíkovi k zítřejším 7 měsícům - nejstarší chlapák mezi dětma!
19. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petis to mi je ľúto s babičkou. :frowning2:
Aj ja MM prehováram na umývačku riadu, zatiaľ neúspešne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vítkovi gratulujem k 6. mes. :slight_smile:
Ja ohrievam príkrmy v mikrovlnke. Kaše striedam mliečne a nemliečne ( do nich odsajem MM). :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, díky za gratulace Víťulkovi :dizzy_face:
Puzzi, myčku pořídíme až do nové kuchyně. Do té naší nudle už by se nevešla... :grinning: Puzzi, jooo, usměvavej bývá, jen poslední tři dny je to kalamita... No a vštšinou i sám vydrží na dece-no a když ne, tak když ho vezmu na ruce, je v pohodě... ale teď je fakt pár dnů nesvékožný :frowning2: )
Holky, kolik vám té mrkve (nebo čehokoliv jiného) prcci sní?
Petis, s babi mě to mrzí :frowning2:
19. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, Markétka sní polovinu skleničky, tak 60 ml asi, sklenička je tuším 120. celou snědla jen asi 2x. Asi se mi od té doby nedaří, aby měla pořádný hlad :grinning: Ale někdy nesní ani to, záleží jak moc má hlad. Nehrotím to
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak myčka nefachá, už jsme to umyli ručně, sakra a víkend a bůhví kdy bude moct opravář! No nic, jsou horší věci :sweat_smile: Nefunguje ohřívání vody, to MM neopraví, to bude asi nějaká součástka.
Petruš, myčku máte a nepoužila? Seš normální??? :grinning:
Honzík má Disney body z tesca, moc hezký.
Petis, ohřívám příkrmy v mikro, dvě lžičky ohřej na pár sekund, stejně asi budeš ohřívat víc než dvě lžičky :wink:
Petis, taky pusa od Honzíka Kájince, jé, se celej začervenal za tu pusu :sweat_smile:
Holky, dík za gratulku k 7mi, jsem to ani tak nemyslela, 7 už není takový jubileum jako 6, teď bude takový hezký 9 měsíců :slight_smile: Ale je to hezký si vždycky vzpomenout, kdo ten den pokořil další měsíc :wink:
Petruš, tak si zejtra užij sraz, s protějškama, dětma, to bude pěkné :slight_smile:
Lao, aha, pár dnů, tak to by mohly bejt ty zuby někde hluboko, i když nevidět, to musí brzo přejít!
Honzík sní většinou cca ten Avent zásobník příkrmu, což je něco málo pod 200. Někdy trochu méně.
Lao, a nová kuchyně bude kdypa?
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Puzzi, tak to by mě taky zajímalo... :angry: Ale s MM pracovní dobou asi na svatého Nikdejše... :angry: :grinning:
to je na hovno s tou myčkou... Moc tě lituju, vím jaký to je :grinning: Aspoň ale nejsme s Momou samy :grinning:
Marti, dík. Tak to budu muset ohřát nějak extra, ať neohřívám celou skleničku...
19. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aspoň už chápu, proč furt mizíš něco dělat a proč Momou občas nestíhá dočítat, vy furt mejete nádobí :grinning:
19. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, já mám sice myčku, ale myju střídavě, co zrovna je vhodnější ... když je toho moc, nacpu myčku, když málo, tak umyju ručně ..... já celou skleničku právě neohřívám, nedá se to pak skladovat
19. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda holky tady se zase kecááá :wink:
19. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi nejak toho nadobi nemame tolik, aby to slo do mycky. To vzdycky umejem. Samozrejme se stridame :wink:
Mne prdola sni sklenicku a nekdy i vice jak sklenicku. Domaciho delam vic, ale fakt nevim, kolik to ma :sweat_smile: Dneska mel broko, br, mr,kvetak :slight_smile: Zitra mu udelam spenat a pridam ho ke sklenicce s masem. Tady nejak nedelaji sklenicky se spenatem. I ta brokolice se neda poradne sehnat :angry: Hlavne, ze maji ostatni pi.ov :angry: nky v tom zamichane :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda myju v myčce 100%, když je málo, tak je málo a myje se obden, ale to poslední dobou nehrozí, myčka jede min. jednou denně. Já neumeju v ruce ani prd :sweat_smile: No a teď budu muset!
19. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už se tak těším, až mi dojde ten "ponorák" a budu si moc pro malou dělat ty kombinace zeleniny sama, počítám že po neděli už by měl dorazit :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to ti věřím. Mixovat všechno možný je zábava. Honzík měl dneska květák+cuketa, na zejtra jsem mu udělala jen obyč brkaši, občas mixuju víc dohromady, občas jen takhle obyč.
19. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ponorák jsem koupila předevčírem :grinning: Jen teda nevím, jestli ty moje výtvory bude Vítek jíst :grinning:
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám myčku od podzima a taky v ní postupně meju fakt vše..jsem líná cokoliv mejt v ruce...

Petis - já ohřívám jak kdy..když mám jen ty rozmražený kostky mrkve z ledovače tak to v tý vodní lázni je sakum prdum jenom naliju vodu z konvice do misky postavim do toho tu avent via misku s kostkou mrkve a je ohřáto..když dávám skleničku tak z tý si to vykydám do misky a na 10s na 600w v mikrovlnce....

a když jsme u těch příkrmů..tak včera jsme byli na sraze jediný bez příkrmu a když jsem viděla kluky jak se ládujou tak jsem z toho měla málem depku..no dneska soňule dale celých 5lžiček..na to že dnes přikrmuju 19den docela peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petronuska, ja to presne tak isto robím...dám polku kupovaného príkrmu a asi 80 ml buď mrkvičku, alebo kaleráb, alebo mladý hrášok...len z tej mrvky máme tuhé bobečky.... :frowning2:
Čo dávate na omastenie ??? Maslo alebo ras.olej ????? Keď sa to tak vezme, mi spapáme asi 150 ml dokopy a ešte o hodinku si dáme 50 ml MM....
Počula som, že bábätká nemôžu mladé zemiaky...čo vy na to....???
Ja vjééééém, kecám asi od veci, ale teraz mám trochu času...tak vypisujem...:grinning:
19. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lao, tak to jsem taky zvědavá, jestli ty moje kombinace bude Markétka jíst :grinning:
19. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já od tý doby co tu byla ta diskuze na téma mixování šla do sebe a pasíruju..zrovna ta cuketa se pasíruje skvěle a květák taky..ale zcela na rovinu on je sakra rozdíl pasírovat ty Soňulí mega porce a ty vaše... kdybych měla napasírovat celou skleničku tak se na to taky raz dva :wink:
19. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzke dávam 120 g príkrmu na obed a na večer kašu. O chvíľu začnem dávať presnidavky doobeda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už je tu MM, tak pa zajtra. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek