• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Tak mrkev měla úspěch !!!
Snědla cca 3 polévkové lžíce a normálně otvírala papulu a ani se netvářila moc blbě. No ale první vlaštovka jaro nedělá, že :sweat_smile: , tak uvidíme, jak to bude pokračovat. Ale máme fotečky, tak pak přihodím do alba :wink:
20. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, gratulka vsem oslavencum

ty jo, ja mam slusnou kocovinu:slight_smile: :sweat_smile:
Domi od 7h v posteli pistel a tak, takze jsem se v 7.30 vyvravorala s nim do obyvaku, kde pasl atd a ja jsem se valela na gauci a docitala jsme vcerejsek na mobjulu, jako vytahla jsem na vyproštění držťkovou polívku :sweat_smile: , bylo mi lip,lae jak se vyhrabal MM taxem pak sla s Domim jeste spat -uz prisel jeho cas a ja se snazila mu jeste vpravit flaskou 90ml mého mlika rozmrazenýho kvuli hlidani--zas nechtel,ale jak uz pak byl unaveny a mel hlad, tak zunknul asi 80ml, tak dobry, kdyz ma hld, umi to z flasky
taxme si dalijeste spanek, budika jsme mela na 12h bo za 30min jedem na plavani
uf, tresti mi hlava
na sobe jsem mela ruzove triko, ktere dela hezky dekolt :wink: , takove super kalhoty, co jsem ulovila nedavno s vysokym pasem na cvoky az pod prsa (delaji supr postavu a tu mikrodzinovou Bundicku(mela jsme na OVSR) a gumcle
gumcle velky uspech, chlapum se libily a hlavne byly prakticke jako hrom v tom slejvaku, v noci jsme se presouvali jeste do jineho baru a chcalo furt
20. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, tak mega uspěch s gumclama ... to je fakt, včera jsi nemohla mít lepší obutí :grinning:
20. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vykoupila CA a HM, vybílila účet, ale Honzíkovi to bude určitě slušet. Koupila jsem velikosti 86, takže teď to bude volný, ale užije to snad dlouho. tepláky samozřejmě vůbec, ani v HM, tak jsem teď objednala troje na netu na kojenecké oblečení. Nechápu, proč nemůžou mít v tescu celý rok aspoň jedny tepláky? Sakra to jako v létě není nikdy trochu zima?
Megn, co dělá TM, že krmí zvěř? Takže v práci pohroma? Seš šikula s pečením!
Megn, gratulace k pohybům :grinning: Pozor, abys do večera "nerodila" :grinning:
Ty kaše od 8M je fakt přehnaný, to nechápu, hodně lidí i kaší začíná, však přesně jak píše Megn, jsou od 4M.
Marti, tos udělala líp, žes zůstala doma, máš svůj klid...
Petis, super s mrkví!
Sami, fakt gumcle, jo? To museli čumět, ale úspěch ti věřím!
20. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Sami tak si si to pekne užila. :slight_smile:
Karolínke gratulujem k 6. mes. a Honzíkovi k 7.mes. :slight_smile:
Petrus tak z malého bude ranostaj? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Marti my ideme 26.6. do pordne, tak uvidím čo povie doktorka, ale budem jej dávať postrúhané jablko, hrušku, banán a mám aj domáce presnidavky, minulú jeseň som zavárala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A neviem či mi nepovie, aby som dávala biely jogurt a do toho čerstvé ovocie. Potom ti dám vedieť. :slight_smile:
Puzzi tak super noc. :slight_smile:
U nás noc ok. Zuzka vstala o siedmej a Kubko 6:10, ale s tým vstával MM. Teraz od 12:20 spí MM, Kubko a Zuzka. :grinning:
20. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoooj, tak jsme vyplavaní :grinning:
Dneska mi normálně bylo zle-až do breku... Byl tam tak roční capart-asi i trochu starší a strašně se mu nelíbilo potápění, tak spustil řev... instruktorka ho vzala mamce-poslala ji pryč a začala ho potápět (asi 20 min.) No nemělo to žádnej efekt, děcko prořvalo hodinu... :confounded: No když si představím, že bych jí tam měla nechat Vítka, tak to teda ani náhodou...
Jinak mrkfa proběhla skvěle :dizzy_face: Zblajzl půl skleničky (125gramové), fotos dodám :grinning:
S tou fyzickou krásou souhlasím s Megn. Znám spoustu hezkých lidí, kteří jsou bohužel povahově na hovno. Taky mám jednu známou, která si myslí, že je hrozně neodolatelná-ale samozřejmě jen pro někoho :grinning:
Peti, gratuluju k mrkvajzu :dizzy_face:
Sami,snad bude brzo po kocovině :dizzy_face:
Mě zase bolí hlava jak střep... Asi po tom sexu :grinning:
20. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahojte, rychle píšu, dokud frčí net. Nešlo se nám v dešti od včerejška připojit. Oslava byla OK, oslavenec nadšený, sekačka (zvuková :angry: ) sklidila velký úspěch. Za chvilu chcu jet k mamce, měl přijet tchán s levou tchýní, ale ona má problémy se svojí matkou, tak nedorazí. Mi to neva, Riškovi asi též ne, pojede s taťkou vrátit míchačku a pak asi se mnou za milovanou babi do Bartošek. On tak říká mojí mamce. Rychle vám tento pozdrav z Polanky odesílám, než se mi to zace cvakne.
20. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zase tu. Jsem si zdrimla na dve hodky, R byl s malym pryc. Tak super.
Na obed spenat (nove udelany) taky chutnal :slight_smile: a tedka spinka na balkone v kocarku.
Na sraz nejdeme, vypada, ze bude lit. Tak se to presouva na zitra snad.

Petis, Lao super s mrkfi :slight_smile:
Lao v tom plavani docela zahul. Taky bych nenechala smudlika te zenske. To bych radeji ozelela plavco, jen aby byl v klidecku. Nebo s nim jen plavala nad hladinou.
Pospi tak Riska snad nadseny ze sekacky vic jak ty :grinning: :wink: Co je leva tchyne? :confused:
20. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: Lao, to je děsný, u tak malých dětí to přece nemá smysl posílat matku pryč, to není jak u větších dětí, že jsou problematičtější, když je u toho maminka .... tak to by mi dělalo hrozně zle, to fakt nemělo smysl. to dítě tam příště už nebude chtít jít :angry:
20. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak plavco dnes fajn, byly jsme jen 3 a mm dnes natacel skoro cele plavco, tak hura
ted se jel ostrihat a my jsme doma, pračka pere a ja chci spat :slight_smile: ale Domi je nejaky az moc zivy... Nechapu po plavcu
hlava furt tresti a je mi soufl :slight_smile:
gratulka k mrkfim :slight_smile: a megn k pohybum a puzzi k nakupum
marti fajn ze mate doma pohodu, urco lepsi řešení
petrus jee ty se mas, ja chci taky 2h slofika
20. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
my dnes taky byli v plavču - docela zas v pohodě - jen to potápko furt nemá rád, ale neva! nutit ho do toho nebudu! :wink:
po plavču spal 2 hoďky, pak nám spal v obchoďáku dvě hoďky a te´d už spí zas hoďku a půl....jéžiš, kdy dnes míní jako usnout?! :sweat_smile:

co se příkrmů týče, já te´d už druhý den dávám na obídek třeba brambor s mrkví (nebo jen brambor, jen mrkev, zítra chci zkusit květák), to ale Maxovi moc nemrňas...pořád se u toho nadavuje, byť to papká, ale sní jen pár lžiček. Zato přesnídávku - tu baští...ale taky toho moc nesní, furt chce to moje mlékoooo :rolling_eyes: :sweat_smile: . Ale zatím to nehrotím...vždyť to zkoušíme terpve týden! :wink:
Jo a banán jsem mu už taky dávala - ale jen olízat a strááášně u toho mlaskal!!! :dizzy_face:
20. čer 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mě picne ... odpo jsem šla s malou ven, že něco nakoupím, cestou pohoda, usnula, nakoupila jsem, jedem zpátky - říkala jsem si, že si aspoň orazím, .... cestou nás míjelo jedno auto namašlený ze svatby (jedno! ne kolona, to bych pochopila!) a u nás začlo troubit, a troubilo celou ulici, kreténi !!! malá se probudila, začla brečet, sice jsem ji uklidnila, ale už neusnula, ... na zabití .... doma pohoda, snědla půl skleničky hrušky, před šestou jsem ji šla nakojit a usnula, ... zatím to vypadá jako včera ... pořád ještě spí, už 1,5 hodiny. Včera touto dobou se sice procitla, ale měla žízeň, tak dostala pít a pokračovala celou noc ..... mimochodem, dnes sice jedla v noci po asi 3 hodinách, ale spaly jsme normál do 7,30

Sami, je to krušné po prohýřené noci, co? ale to zvládneš a dnes dospíš :grinning:

Holky, první komoda se rýsuje, ... jen nemůžeme moc tlouct, když malá spinká :angry:
20. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dedulko, mě toho Markétka taky moc nesní, max půlku skleničky, a to přikrmujeme už 3 týdny, ale taky to nehrotím, když jí chutná, tak toho přihřeju, .... kaši na noc jsme už 3 dny neměli, nějak to nestihám, protože neusíná podle zvyklostí, ale neva, aspoň vydrží
20. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nikde nikdo .... si tady asi povídám sama .... holt se vyčasilo tak všechny ještě někde trajdáte ... :grinning:
20. čer 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky moje nestíhám nestačím, ale jsem mrkla, že sami má kocovinku :grinning: a majda pohyby :stuck_out_tongue_closed_eyes: a puzzi nakoupeno v brutální velikosti 86:slight_smile:a holky s těma příkrmama mě neprudte kolik toho ti vaši prcci snědí, malina max 20 ml...po měsíci příkrmů ještě ani neotvírá pusu, když vidí lžičku :zipper_mouth: ona na to prostě není :cry:

ale neva, ted se jdem vyvalit k televizi vykydnout, tak se stavím zítra, snad bude čas, dnes jsem byla paní hospodynka, oběd o třech chodech, pak jsem byly celé odpo venku....

lao jak poslala ta instruktorka tu mámu pryč-nechápu...
20. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme zas jen 3v1, neboli já, MM a Honzík v jednom baráku :grinning:
Lao, ježiš, to je síla s tím potápěním, chudák chlapeček. Já bych jako matka asi neodešla, aby mi Honzíka někdo trápil, když už bych byla fakt někdy přesvědčená, že to musí být, tak bych chtěla bejt u toho. protože podle mě není ani tak nejhorší, že ho někdo potápěl, i když se toho bál, hrozný je, že mu ještě navíc zmizela máma, takže z jeho pohledu ho nějaká cizí paní mučila pod vodou a máma nikde.
Miruss, po o ti obě děti spí v postýlkách nebo Zuzka v kočárku?
Pospi, gratulace k zítřejším Riškovinám 4 roky :slight_smile:
Sami, plavčo natočeno? Nemáte tam šatny, šum a zas až šatny? :sweat_smile:
Dedul, to jako Max dnes spal i doma, nejen v jedoucím kočáru?
Marti, tak to není ale špatný, že markétka vytuhne brzo večer a stejně spí ráno do 7:30, potvrzuje to i to moje zjištění, že dřívější odchod večer do spánku neznamená dřívější vstávání, takže vlastně čím dřív je dítě unavený a usne, tím líp :grinning:
ta troubící kolona by mě nakrkla :sweat_smile:
Andy, dej pokoj s brutální velikostí, náhodou jako je to ještě Honzíkovi trochu velký :sweat_smile:
Andy, zas celkem dobrej den a noc, že by opravdu najedení dosytosti zabíralo?
20. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Honzík spí na břiše, poprvý v životě. Asi se otočil a spí na břiše! trochu heknul, tak tam jdu a on tam tak hezky spinká s hlavou na stranu. Já vim, že to zní trapně jako co je na tom, ale Honzík se zatím vždy přetočil na břicho a pásl, nikdy v životě na břiše nespal :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrátili jsme se s děckama od mamky, fááájně jsme se odreagovali, všichni, bylo to fajn. Babi s Riškou obírali plody zahrady a zahrádky, a já jsem si kočárkovala s Jankou a kecala se známýma.... doma je doma :pensive:

Petři, lévá tchýně říkám R. maceše :sweat_smile:

Samičko, Janičko, takže kocovinka, pěěěkně mamino, pěěěkně :wink:

Marti, to by mě též nas.alo, blbé auto :angry:

Lauš, chudák kluk, si představím Rišku v tom věku a je mi z toho smutno. Klučík z toho může mít odpor k vodě na pěkně dlouho :unamused:

Petis, mrkvička Káji jede, to je dobře. :dizzy_face:

S tou kaší mi to přijde divné, já jsem včera v Tescu koupila rýžovo-mléčnou, babánovou příchuť. Ještě jsem jí nedělala. Aaaale koupila jsem si pampers v akci i toaleťák. Vím, že Weli hučela, že to není ta práva akce, ale stejně jsem nějaké pleny musela koupit :wink: A taky jsem si koupila pro radost šaty, letní gatě a 2ks krátkých tepláků a sandálky, jen takové páskové :dizzy_face:
Jo, a řešila jsem furt, jakou mrkfu budu Jance kupovat, nebo jestli budu kupovat hotové skleničky a problém máme vyřešený!!! :dizzy_face: Mamka už má zralou malou mrkvičku.... a teĎ jsem si uvědomila, že jste některá psala, že se úplně mladá mrkev nemá dávat, že jo?! :confused:
Jdu kukat na TV a žehlit :rolling_eyes:
20. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, třeba tak teď bude spávat, já spím jen na břiše (konečně zase můžu, v těhu to byla hrůza :wink: )
20. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi: nééé, doma né, jen v kočáře... 3x :grinning:
20. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, viď že náhodou super akce na Pampers? :wink: přesně, nějaký pleny jsem koupit musela, tak super že ubrousky zadara, ne?
Já taky spím jen na břiše, někdy mě z toho pak bolí za krkem, ale stejně to mám nejradši.
20. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, já právě Markétčino spaní moc neřeším, když chce spát, tak prostě ji dám spát, poslední dobou je skoro pravidlo, že mi usíná u kojení, jí, jí a usne u toho, tak zapnu chůvu a vytratím se .... s ní se nedá nějak moc bojovat, jak je unavená, tak piští a nedá se ji zabavit, šmudlí si oči, tak když nejsme doma, tak ji dám do kočáru a jedu a ona usne (funguje to i v golfáku, uspí ji drncáky) .... mě nevadí, že takle usnula, neplánovaně mám další volný večer ... v 20 hodin zabrečela, tak jsem ji nakrmila, se zavřenýma očima se napila a pokračujeme ... tak se tady nalívám, MM si odstěhoval komodu do obýváku, není to tady tak slyšet jak v kuchyni a doskládává :grinning:
Pospi, levá tchýně (jaká jiná když není pravá, že?) to je hezky řečeno :grinning:
Puzzi, vůbec to nezní trapně, já se takle nad Markétkou rozplývám co chvíla! .... Malá na břiše teda nespí, někdy usne na boku, jak je ke mě přitulená, ale stejně se pak otočí na záda ...
Pospi, já od mýho prvního těhotenství na břiše spím minimálně ... odvykla jsem, a navíc mi ta poloha nedělá dobře na mou krční páteř, nemůžu ležet na břiše a mít hlavu doprava, mám tam nad lopatkou nějak zasukovaný svalstvo, už s tím nejde nic dělat, kdybych tak nedejbůh usnula, tak se už nenarovnám. :grinning: Tak spím na zádech nebo na boku
20. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dedulka - a když ti malej spal 3x tak dlouho v kočárku, kdy ti šel spát večer? Spí už jo?
20. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No no no, ja vas spizuju jak me tady pomlouvate akce neakce :grinning:
dneska bylo cely den hnusne. tak jsme vyrazili do ikei a sopinu. Koupili jsme matymu plastove boxy na hracky a policky do pokojicku tak mam radost. :wink: Lidi ale jak opic. Holky Maty je nakupci typ, miluje nakupovani, kdyz nevime co s nim jak je protivny jdeme nakupovat :grinning: fakt ani nepipl, teda jo, piskal radosti pres cele obhody :wink:
Koupila jsem mu v HM slintacky zase zluze, ja je mam moc rada a on bez bryndacku nemuze vyjet, pak MM si koupil tricko, rifle mustangy a ja jsem si v douglasu udelala radost a koupila jsem si zestihlovaci gel na celulosku, fakt pomaha, mam ho vyzkouseny tak jsem stastna jako blecha :slight_smile:

Samiiiiiii co kocka? je lepsi? jj ale stalo to za to ni? je fajn ze sis to uzila :slight_smile:
Puzzi 86? to ani neznam :slight_smile: ja mam na zimu nakoupenou 80 :grinning:
Andy jsi sikula zes aspon nakoukla :wink:
Holky matymu nejak nechutna ta svetskova kase, mrkvova vice.
Jinak mi prikrmu sni kazdy den 160ml hrave a uz na lzicku otvira pusinku a presnidavku mu davam dopol tak pulku frutapury tu miluje. :slight_smile: je sikulka.
20. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, jen auto projelo, tak si nepřej slyšet, co ze mě lezlo ....
20. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jj takove bezohledne ridice nesnasim :frowning2:
to nas treba sousedi jak vidi kocarek na zahrade se ptaji jestli muzou sekat a rezat...to jsou lidi :dizzy_face:

Pridala jsem fotecky :wink:
Laus teda co to bylo za onstruktorku? ja bych ji tam matyska nenechala ani jako :unamused:
20. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na břiše vydržel spát 45 minut, pak tam hledal dudlík a mm ho obrátil na záda. Tak ale dobrý, já bych docela chtěla, aby uměl spát i na břiše, abychom ho nemuseli vracet zpět.
Marti, Honzík sám od sebe neusne, jedině když usoudíme, že se mu chce a dáme ho do postýlky. A když se mu chce třeba v půl šestý večer, tak tu hodinu už to nějak vždy vydržíme.
tak dnes potřetí nahození dudlíku, achjo, ale často je to takhle večer často a pak třeba od 10 do 3 nic.
Weli, nakupovací typ je bomba, Honzík bohužel ani to ne :sweat_smile:
Poslední dobou Honzík jí méně než dřív, asi se zastavil v rychlorůstu, asi mu začnu dělat přes den jen 150, často nechá. A třeba po o vydrží do mlíka dvě až tři hodiny. Občas je nevrlouš, tak mu dám dřív mlíko a on vypije ani ne sto a už nechce!Weli, Maty má teď 74ku? Ty už nakupuješ na zimu?
Maty je fešák v triku Benetton :wink:
20. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Weli, fotečky moc hezký, jsi šikovná mamina :wink:
20. čer 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi, Markétka sama o sobě taky neusne - výjimkou je to kojení - ale jinak je to o tom, že mám vypozorovaný určitý signály, kdy už poznám, že je čas spát .... pravidlo je, že nejpozděj za 2,5-3 hodiny je unavená a jde spát prostě .... jinak je to v pytli a je protiva
20. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Puzzi jj vice mene 74 neco i 68 treba bodycka :slight_smile:
Jj jsem rada strasne ho vse v obchodech zajima.

Je mozne ze si honzik udelal zasoby a ted bude jist mene :wink:
Maty zase dneska nechal hodne kase, to se zase vzbudi kolem 2 na jidlo, ale co tak se vzbudi. :unamused:
Holky diky za pochvalu fotek :wink: jj tricko benetton je nas modni kousek i svetr :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek