• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prosinec/December 2008. Hrubozrnné matky a jejich zrníčka/vosinky

26. ledna 2014 
Weli, jak je Maty na té fotce s taťkou, normoš, to je malý ježeček :grinning: Celý TM podobou, ne, že hulí :wink: :grinning: Moc hezké fotky. :slight_smile:

Janka má interval mezi spaními, aby nebyla přetažená 2 hod.

Dedul, vy to se spinkáním máte fakt na liskačku, v jednom pokoji to je naprd :unamused: Kdy asi plánujete stěhování?

Porovnávala jsem Riškovy míry a váhu, a ve stejnou dobu, jako je teď Janule měl 7,80kg a 67 cm. (J.má cca 6kg a 61 cm). Janka bude asi fakt paní Mrňousková :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a vaše děti mají ty 2 hod. intervaly celý den? Honzík dopo, odpo vydrží dýl, resp. spíš už pak kvečeru kolem pátý ho spát nedávám, ale vydrží.
20. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi diky :wink: jj jezecek jak vysity :grinning:
Janka je mensi tak tak, ale na holcicku ji to mocinky slusi :slight_smile:
Puzzi mi maty vydrzi jak kdy nekdy 2 hodky nekdy i 4 jak kdy, uz pozbam vetsinou ze chce spat. :wink:
20. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a nemáte někdy pocit, že je dítě unavený půl hodiny poté, co vstalo? Já jo :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, myslim, že malá holčička je super :wink: Já ci taký!
20. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jj presne tak, maty se probere, chvili si hraje a pak protivec a tre si oci tak jsem z toho blazen :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dnes jsme tumpachová, jako kocovina jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mazec daň za včerejší pařbu...nojn, dyt jsem si poradne nedala do trumpety přes 1,5roku...síla co?(9m tehu+6m kojeni atd).
Jako plavco dobry, jaxem psala,ale paxem si snazila dat slofika a Domi dnes jako jel na nejake duracelly nebo coe, nechapacka...od 12h nespal, po plavani asi jen 25min v aute a pak furt vzhuru a akce...MM dojel a ja zoufale s kovaříkama v hlavě, že Domi nespal a ja taky ne a že teda mi neni ok...bylo 18.30 a on, ze at si dachnu, ze si ho veme do obyvaku. Ja super, mam cca 40min nez pujdu koupat...MM dosel s Domim ve 20h, ze uz ma hlad :confused: (spala jsme 1,5h total kantare). Taxem nevedela, co se deje, co je za den atd :sweat_smile: ...Domi se pricucnul a ja koukam, ze je 20h a ze nema umytou prdku...no uz jsem ho jen prevlikla na spani a vytuhnul u koja...snad se mu neoprudi dupka, nestihla jsme ho umyt---
ted uz mam v sobe Paralen a je mi jakoze uz lip, ufff :grinning:
20. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dáš ho teda zase podruhý spát? já ne, páč podezřívám nudu a přece nebude celej den spát, když má prudu :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Puzzi vetsinou ne, ale nekdy jo a zase usne :wink: ty nase deti v nich aby se nekdo vyzbal ze? :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, hehe, snad ti zejtra bude líp, aspoň že sis to včera užila :slight_smile:
A akce Domí, tzn. že je dýl vzhůru a furt vysmátej, jo? Kouzelný dítě :wink:
20. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami snad se z toho vyspis a bude lepe :wink: JJ akcicky jsou super, ale pak ta hlava :sweat_smile: ale jeste zes nela dona TM a ze pohlidal na chvili to je cupr :wink:
20. čer 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, dneska od sedmi už nahazujeme teď min. po páté, sakra, to to začíná...
20. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prej Honzík pásl, celej zalezlej dole v rohu postýlky pod peřinou, chudák :sweat_smile: ježiš, ať se konečně usadí a normálně spí, ne?
20. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi my jsme taky dneska nahazovali asi 4 krat, Maty se zase strasne kvartyruje na polstar na pric a hlavu ma zarazenou v mantinelu a pak mi pipa chuva, protoze to nesnima...moje nervy a porad se odkapava a my mame v loznici tak maximalne 16°C :unamused:
20. čer 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako jsem si v duchu rikala, ze kdyby jeste MM napadlo mu umyt prdelku a donest mi ho nachystaneho ke spani,tak by to nemelo chybu, no ale na to asi chlapi nemaji uplne kapacitu- proste ho pohlidal misi splnil, tečka :grinning:
jinak ale jeste musim mm pochvalit,nyslel na me v Kazachu a nezaprel v sobe megalomanstvi- byl tam kouknout v obchode PUMA a meli tam desne levno!!! tak mi koupil 2 tesnicky, mikinu tenisky s mikou barevne sladeny, takove lososove :dizzy_face: ) no a jeste nejake funkční tirko a sobe taky megamoc. No jako tenisek mam vpysk a nestiham nosit, ale je milasek :wink:
20. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zas jsme tam byli, furt dokola dneska, achjoooo.
Weli, Maty spí na polštáři? Ostatní děti taky? Kdy asi tak začnete dávat polštář?
Sami, Tm :slight_smile:
20. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi Maty ma polstarek od narozeni ale je tenky :wink: snad to nevadi

Kurdeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ted nejaky debil tu dela ohnostroj moje nervy :angry:
20. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: Ohňostroj, jaká krása :grinning: Tak ať to Matyho nevzbudí!
my nahazujeme teď po 3 min., asi uděláme mlíko, co jinýho? Hlad asi nemá, ale jako furt běhat na dudlíka? Chcem jít spát a místo toho nahazujeme dokola. Přitom nahodím, dudne, uklidní se, usne a za 3 minuty zas.
20. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky loucim se a jdu do hajan... vsem preji krasnou klidnou a pohodovou noc :dizzy_face: :astonished: (pusa)
20. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Puzzi jj ja taky necim nikdy jak Matymu vysvetlit at spinka, v noci sebou sije, podle me nema hlad, ale chce se uklidnit. a caj jsi nezkousela? tak at se zadari uspat. :wink:
Jo krasa to jo, ale ne v 22 kdyz mi spi dite :angry: ale uz skoncili a Matyasek spinka

pypy :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli fotky krasne a teda, vy jste dneska zase utráceli :wink: :sunglasses: , ktery gelik na celulošku mas?

marti- to mesto je na kocarkovani naprd, uz jsem to tu psala, samé sanitky, houkačky, troubeni, cinkani tramvaji, hluk...hnus :angry:

puzzi- jee, to je super, ze Honzik si dal slofika na brichu,t o nezname.

pospi krasny den jste meli, to verim, u mamky je fajn

polstar nemame jeste, mam v posteli pod hlavou takovy molitanovy klinek, jinak zatim nic.

jinak akcni Domi jaxme lezeli pres 1,5h a furt nespal, tak si proste hraje se svetluskou, furt kope nóhama, pisti atak,ale jinak jako si vyhral
20. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
puzzi, Janka polštářek nemá a ještě jí ho ani nemám v plánu dávat. Musím povzpomínat, kdy jsem dala Riškovi. A on měl polštářek v postýlce takový, že to byla péřová placka, takže stejně spal na rovném.

Jáňa má spinkání každý den jinačí, někdy vydrží i déle než 2 hodiny, ale třeba někdy spí 2h, jindy 20 min, někdy usne 3x za den, někdy i 5x po chvilkách.

Sami, nebuj, já taky čvachtačku někdy ošulím a nic, Jáňa na to není naštěstí citlivá. Ráno doženete, popř. mázneš bepanthenem, ten je na to světový :wink: Ale je pravda, že jí aspoň umyju dupenu před spaním žínkou, to jo. Ale tak snad se pro jednou kulíškovi dupka neoprudí :wink:
20. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sami, neřeš to, my nekoupaly 2 dny, zítra to musím vychytat, ale umýváme důkladně při každým přebalování a mažem, tak snad to Markétka přežije ... my pořád skládáme komodu, zajímalo by mě, jak to dopadá, když si skříň v prknech koupí totál technický antitalent, to musí být masaker, to aby si na montáž někoho zjednal .... jinak Markétka spinká, jen krmíme každý 2 hodiny, tak jsem zvědavá na noc, na dnešek to probíhalo nějak podobně, ještě že ji mám v posteli, jen se přesunuju na druhou stranu protože v noci malá pije jen "z jednoho" :grinning:
Puzzi, taky mám někdy pocit, že je malá unavená jen co se probudila ... jinak ona když vstane v těch 7,30 tak pak jde spát kolem 10, když je vše ok, tak spinká do oběda, a pak jde spát tak kolem 14-15 hod, pokud spí normál aspoň hodinu, tak to pak vyjde, že vydrží samozřejmně dýl a kolem 19 koupeme a nejpozděj v 20 jde spát, dost to záleží na tom odpoledním spaní, dnes žádný nebylo v podstatě, tak proto asi ten spánek tak brzo ... včera zas spala dopoledne jen chvíli, po obědě spala 2,5 hodiny, jakoby si to prohodila, ale asi to nestačilo, když usnula zase kolem šesté.
Sami, na sanitky ve městě mám štěstí, a taky na křičící tak 2-3letý děti, to taky vždy vzbudí a taky když hodiny na radnici bouchají celou, to je úžasný, zvlášť tak v 10 dopoledne to je zvlášť úžasný :grinning:
20. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotku včerejšího oslavence do alba :slight_smile:

Marti, normálně já mám též štěstí na kříčící 4 leté děcko :angry: :wink: :grinning:

Dámy, pro dnešek padla, jdu do pelechu. py py
20. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi, haha, ono to vyjde na stejno, že ? :grinning:
20. čer 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na vás jdu nakouknout...
Odpoledne jsem byla s Vítkem na 1,5 hodiny venku, potom u tchánů a teď večer jsem inovovala nehty.
Před chvilkou se prcek vzbudil, tak jsem mu dala cucnout, ale pamelí studny vyschlé, takže spustil bandurskou... Pan Laola musel chvilku nosit, aby se nerozeřval a já jsem rychle chystala sunar. Vyzunkl asi stovku a v momentě byl ťuhík. Tak uvidím, co bude v noci. Zjistila jsem, že jsem toho přes den moc nevypila, takže bodejť by bylo mlíko.... :angry:
Dedul, teda ty už valíš s těmi příkrmy :confused: Nedáváš tři dny stejný druh? Nebo dáváš ovo zel víckrát denně?
Sami, to je TM fakt milášek :dizzy_face:
20. čer 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
My sme boli poobede po nákupoch a na večeri, lebo zajtra máme 6. výročie svadby. :slight_smile:
Zuzku varovali svokrovci a zvládli to super. :slight_smile:
Puzzi mne Zuzka vstáva okolo siedmej, potom spí od deviatej, hodinu a pol. Potom o jednej 1,5 hodiny a potom ešte tak 40 minút a ôsmej večer už spí. :slight_smile:
Sam tak super, že si si pospala a TM je zlatý, že na teba myslel pri nakupovaní. MM nakupovanie veľmi nebaví, ale dnes sa premohol. :grinning:
Zuzka vankúš nemá a Kubko má od 18 mes. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Puzzi poobede spali Zuzka v postieľke a Kubko spí na posteli od 18. mes. A on spí vo svojej detskej izbe. :slight_smile:
Dobrú noc. Pa. Zajtra. :slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Weli, super fotky, Maty jako vždy fešáááák :dizzy_face:
Pospi, Riška je taky frajer a velkej :dizzy_face: Krásnej dort, mňam :grinning:
20. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pospi Riško je už veľký chlap. :slight_smile:
20. čer 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pospi ty jo, ten dort, mnam! To je kupovany? Jinak vse nej Risankovi a at nevymysli bejkarny furt:slight_smile:

Miruss gratulace k vyroci, at vam to s TM tak krasne klape stale

Lao jejda, ještě, ze ten sunar zabírá, no snad az se rozprikrmujete, bude Vita víc v pohode
20. čer 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek